DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dealerzy, warsztaty i sklepy - Sprawdzony sprzedawca/cy na allegro

ken-wawa - 2017-08-18, 10:29
Temat postu: Sprawdzony sprzedawca/cy na allegro
Czy możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę/ców na allegro? Potrzebuje kupić parę rzeczy typu olej, bezpieczniki, żarówki i chciałbym by było to dobrej jakości (bo ASO miewa ceny zabójcze. a z jakością też różnie bywa)?
kicpra - 2017-08-18, 18:35

Polecam sklep Petrostar, mają naprawdę konkurencyjne ceny i duży wybór produktów.
waldek72 - 2017-08-18, 19:36

ja polecam jeśli chodzi o oleje filtry inne płyny:
Radosław Brodziński
Auto Moto Quad Center
Wesoła 27
15-307 Białystok
REGON: 200431857
NIP: 542-311-99-75

ken-wawa - 2017-08-19, 12:29

Ok znalazłem gości na allegro:
pierwszy http://allegro.pl/listing...957160&order=pd
drugi http://allegro.pl/listing...072246&order=pd

Fruxo - 2017-08-19, 13:40

kicpra napisał/a:
Polecam sklep Petrostar, mają naprawdę konkurencyjne ceny i duży wybór produktów.

Ja nie polecam jak szanujesz swój czas , większość towaru jest wirtualna zamawiają go dopiero jak mają pieniądze od ciebie więc na większość towarów czekasz min tydzień. Zamówienia droga elektroniczną to już w ogóle droga przez mękę gdzie czas wysyłki to 2 tygodnie.

michele - 2017-08-19, 14:58

Fruxo napisał/a:
kicpra napisał/a:
Polecam sklep Petrostar, mają naprawdę konkurencyjne ceny i duży wybór produktów.

Ja nie polecam jak szanujesz swój czas , większość towaru jest wirtualna zamawiają go dopiero jak mają pieniądze od ciebie więc na większość towarów czekasz min tydzień. Zamówienia droga elektroniczną to już w ogóle droga przez mękę gdzie czas wysyłki to 2 tygodnie.


Ok, tylko pytanie, czy wymieniasz olej z dnia na dzień, czy wiesz o tym, że trzeba olej wymienić przynajmniej miesiąc przed. Więc tu akurat aż takiej różnicy może nie być i warto trochę poczekać, dostać dobry towar w dobrej cenie.

kicpra - 2017-08-19, 17:04

Dokładnie. Wolę poczekać kilka dni więcej ale kupić w lepszej cenie.
Fruxo - 2017-08-20, 09:01

No to możesz się przeliczyć bo w tej firmie na porządku dziennym była sprzedaż asortymentu nie dostępnego u hurtownika i można było sobie czekać kilka miesięcy.
Jedyny sposób to dzwonić i sie pytać na kiedy towar będzie bo czasami oni czekają na dostawę min 2 tygodnie
Tak było z Xado gdzie sprzedawali radośnie w internecie a po telefonie okazało się że nie było dostawy do miesiąca .

kicpra - 2017-08-20, 12:24

Rozumiem, że tylko tam można się przeliczyć?
tosiek - 2017-09-15, 18:54

Motostacja.pl - mają konto na allegro i lepiej opisane oferty niż na oficjalnym sklepie :-D . Dostaniesz też części oryginalne OEM do francuzów. Idzie się z nimi dogadać z doborem i obsługą.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group