DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Usunięto mój - najpopularniejszy chyba topic na tym forum !

wlodarek1 - 2017-10-18, 15:20
Temat postu: Usunięto mój - najpopularniejszy chyba topic na tym forum !
Cytat:
nasze forum ...jest bardzo tolerancyjne, ale mimo wszystko przede wszystkim powinno być poświęcone Daciom - dlatego bardzo proszę o ograniczenie się z opisywaniem płotów, zwierzaków, sąsiadów, zdrowia itp tematów nie związanych z motoryzacją.

Dzięki.


PS Posty z Twojego tematu w "Galerii" tymczasowo zostały przeniesione w niewidoczne miejsce - jak będę miał czas to te związane z dacią będę sukcesywnie przywracał do wątku.

Dziś rano dostałem takiego maila od moteratora "laisar"
Cały 56-stronicowy topic o mojej sandrece [ i nie tylko ] - nie sosta ł nawet przeniesiony , lecz całkiem ukryty . Ile osób oprócz mnie pisało w tym "blogu" o różnych rzeczach i sprawach , powiększając sobie ilość postów na tym forum ;-)
Wczoraj wieczorem gdzieś w Polsce wyrodny san zabił rodziców , pijana kobieta rozbijała się hondą pod sklepem , a o godz 2 w nocy LAISAR usunął z forum 1 z najpopularniejszych na nim tematów :!: O tempora o mores :evil:

laisar - 2017-10-18, 23:06

wlodarek1 napisał/a:
Cały 56-stronicowy topic o mojej sandrece [ i nie tylko ] - nie sosta ł nawet przeniesiony , lecz całkiem ukryty

Nieprawdą jest, jakoby - http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=13397

A do blogowania o ZUS-ie, kosiarkach i sąsiad(k)ach polecam po prostu jakieś inne miejsce niż forum Dacii.

EOT


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group