DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - P&R - wejście sygnału.

Rusty Nail - 2018-04-20, 09:23
Temat postu: P&R - wejście sygnału.
Witam. Mam takie pytanie do obeznanych z tematem, mianowicie czy gniazda Jack i USB w radiu Plug&Radio to tylko wyjścia, czy również wejścia sygnału?
Chodzi mi konkretnie o to, czy do tego radia da się podłączyć zewnętrzny odtwarzacz CD?
A gdyby nie było takiej możliwości, to jak Koledzy widzą szansę wymiany takiego radia na normalne, bo w dzisiejszych czasach radio bez CD to jakiś anachronizm ( może trochę przesadziłem, ale lubię słuchać płyt w czasie jazdy ).

Dymek - 2018-04-20, 09:34

W Plug&Radio?
1.Odwrotnie- to są właśnie jedynie wejścia a nie wyjścia.
2.Właśnie w dzisiejszych czasach radia z CD to już odchodzą w historię... kto się teraz jeszcze bawi w płyty w samochodzie? Pozostaje odtwarzanie MP3 z USB (pendrive) i przez bluetooth.
3.Ale spóźniłeś się niewiele- jeszcze w zeszłym roku montowali takie radia P&R (ja dopiero teraz zauważyłem, że zmienili model na taki bez CD):

Jak się uprzesz, to zamienisz... :mrgreen:

shrek - 2018-04-22, 07:00
Temat postu: Re: P&R - wejście sygnału.
Rusty Nail napisał/a:
Witam. Mam takie pytanie do obeznanych z tematem, mianowicie czy gniazda Jack i USB w radiu Plug&Radio to tylko wyjścia, czy również wejścia sygnału?
Chodzi mi konkretnie o to, czy do tego radia da się podłączyć zewnętrzny odtwarzacz CD?
A gdyby nie było takiej możliwości, to jak Koledzy widzą szansę wymiany takiego radia na normalne, bo w dzisiejszych czasach radio bez CD to jakiś anachronizm ( może trochę przesadziłem, ale lubię słuchać płyt w czasie jazdy ).


Co rozumisz przez normalne radio?
I jak wyzej. Nie lepiej sluchac muzy z mp3? Nic po aucie sie nie wala. No ale jak kto woli.

darek.s - 2018-04-22, 21:29

W poprzednim aucie miałem CD ale i tak kupiłem transmitter MP3 po FM. I jakość nie powalała ( kiepskie Stereo i czasami zakłócenia). Teraz ciesze się bez porównania lepszą jakością. A króciutki "Pendrak" prawie nie wystaje z radia

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group