DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - CD a nowy Duster ll

GerardC - 2019-01-08, 12:00
Temat postu: CD a nowy Duster ll
Mam pytanie do użytkowników nowych Dusterów II ,czy w zestawie multimedialnym navi itp. jest moze gdzieś ukryty CD odtwarzacz, bo nie widzę. Ja lubie sobie posłuchać swojej muzyki ze swoich płyt nie koniecznie mp3 z usb. Teraz użytkowałem seata leona 2018r z zestawem multimedialnym ,cd ukryli w schowku pasażera. Co bardzo mnie zdziwiło i ucieszyło zarazem, nie wspomne o dobrym zestawie audio. Czy podobne rozwiazanie jest w nowych Dusterach? Jeżeli nie to jakie macie pomysły na podłączenie swojego CD.
Belphegor - 2019-01-08, 12:11

Nie ma CD niestety. Już pod koniec produkcji w DD1 nie było. Nie ma nawet opcji dokupienia zmieniarki.
macminer - 2019-01-08, 12:12

W większości nowych samochodów nie ma odtwarzacza CD w zestawie multimedialnym. W niektórych markach jest możliwość zamówienia dodatkowego odtwarzacza - tak, jak piszesz, montowanego najczęściej w schowku. Zazwyczaj koszt wynosi ok. 500 zł.
W Dacii nie ma takiej opcji.

DrOzda - 2019-01-08, 13:30
Temat postu: Re: CD a nowy Duster ll
Tu kolega sprzedaje:
http://www.daciaklub.pl/f...6c5ca863489fdac

paul7 - 2019-01-08, 17:12

Odpowiedniki chińskie Media Nav mają CD. Proste. Albo to , albo tamto.
shrek - 2019-01-11, 06:38
Temat postu: Re: CD a nowy Duster ll
GerardC napisał/a:
Mam pytanie do użytkowników nowych Dusterów II ,czy w zestawie multimedialnym navi itp. jest moze gdzieś ukryty CD odtwarzacz, bo nie widzę. Ja lubie sobie posłuchać swojej muzyki ze swoich płyt nie koniecznie mp3 z usb. Teraz użytkowałem seata leona 2018r z zestawem multimedialnym ,cd ukryli w schowku pasażera. Co bardzo mnie zdziwiło i ucieszyło zarazem, nie wspomne o dobrym zestawie audio. Czy podobne rozwiazanie jest w nowych Dusterach? Jeżeli nie to jakie macie pomysły na podłączenie swojego CD.


Zawsze mozesz podlaczyc discmena. ;-)

eio - 2019-01-11, 16:21

Po co zmieniać. Przegrać wszystkie swoje płyty na pendrive'a (w MS Windowsie) i nosić go ze sobą. Prostota, wygoda i wyświetlane tytuły piosenek na ekranie odtwarzacza USB-MP3.
dudu$ - 2019-01-11, 21:34

Niestety niektórzy sa tacy, że nie chce im się bawić w kopiowanie płyt CD do plików MP3 i tyle. Ja również posiadam seryjne radio ze swojej Lodgy z odtwarzaczem płyt CD jakby coś to na priv zapraszam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group