DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - Dodatkowa opcja do zamówienia

leszek234 - 2021-08-15, 14:04
Temat postu: Dodatkowa opcja do zamówienia
Witam
W czwartek zamówiłem Dacię Sandero, wpłaciłem zadatek w wysokości 2k i okazało się, że chcę do konfiguracji dodać system Media Navi. Czy nie będzie problemu z dodaniem tej opcji do zamówienia?

uno0 - 2021-08-15, 14:11

Po dwóch tygodniach od złożenia zamówienia dodałem też Navi i nie było z tym problemów.
leszek234 - 2021-08-15, 14:15

Jak to się odbyło, aneks do umowy czy inaczej? Nie powiadomiono mnie, że bez navi nie ma możliwości połączenia z telefonem po BT (Android Auto) i są tylko 4 głośniki zamiast 6 :(
sobol1976 - 2021-08-15, 15:05

leszek234 napisał/a:
Nie powiadomiono mnie, że bez navi nie ma możliwości połączenia z telefonem po BT (Android Auto)


Z tego co wiem, jest zarówno BT i Android Auto po kablu USB w tym radiu bez nawigacji. Zwracam uwagę, że Android Auto to coś innego niż łączność po BT.
Różnica w dodatkowym pakiecie z nawigacją jest taka, że masz 6 głośników i Android Auto z funkcją Wifi (bez kabla) oraz dodatkowe złącze zasilania USB.
Z domówieniem pakietu MediaNav po 2 tygodniach nie będzie problemu - podpisujesz aneks do umowy.

leszek234 - 2021-08-15, 15:24

Czyli jutro telefon do dealera i załatwiam aneks, dziękuję za pomoc.
Pat - 2021-08-15, 22:41

Też domawiałem navi, a także felgi i tylne szyby elektryczne - u mnie wystarczył mail, choć wcześniej dzwoniłem i uzgadniałem to telefonicznie. Jednak do salonu jechać i podpisywać aneksu jak na razie nie musiałem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group