DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział techniczny - Rozpórka zawieszenia (kielichów amortyzatorów) Dacia Logan

browar7 - 2009-05-28, 12:41
Temat postu: Rozpórka zawieszenia (kielichów amortyzatorów) Dacia Logan
Jak w temacie, czy ktoś z Was wie gdzie można zakupić takową rozpórkę, szukałem w sklepach tuningowych ale tam nic w tym temacie do Logana nie znalazłem. Pozdrawiam.
DAREK - 2009-05-28, 12:57

Taką rozpórkę można zrobić u każdego ślusarza. Pytanie tylko, czy się zmieści pod maską i czy nie będzie zawadzała np o obudowę filtra powietrza.
KaS602 - 2009-05-28, 13:22

Dodam tylko - rozwiewajac niepewnosc Darka - rozporka bez problemu zmiesci sie pod maska.


Nigdy nie zastanawialem sie nad montazem, ale ZTCW to do Loganow dostepny jest (nie wiem czy w Polsce) kit rajdowy lub wyscigowy do pucharu Logana, wiec moze ASO (lub RP) cos wie na ten temat :?:

wieza - 2009-05-28, 17:38

ja cos taskiego mialem w megance hmm nie myslalem o tym w loganiku moim ale moze?? hmm jak znajde czas to moze zmajstruje jakas rozpurke tylko czy to ma sens przy normalnej jezdzie ???
KaS602 - 2009-05-28, 17:59

wieza napisał/a:
czy to ma sens przy normalnej jezdzie ???

Nie.

wieza - 2009-05-28, 18:22

no wlasnie wice skoda obciazac autko ;)
czaju - 2009-05-28, 22:12

kurcze, post dał mi dużo do myślenia, bo w sumie nie jest to głupie... szczególnie na polskich, dziurawych drogach lub na niskoprofilowych oponach lub po prostu chcą zadbać o swoje zawieszenie... jeśli ktoś znajdzie coś takiego to nich napisze...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group