DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Zakup Dacii - zakup logana

Gość - 2007-11-05, 21:03
Temat postu: zakup logana
Witam
Chcę kupić logana sedana
Mam jednak dylemat - kupować teraz czy czekać i kupić po nowym roku
Może pamiętacie jakie były w ubiegłym roku rabaty?
Pozdrawiam
Piotr

Gregosa - 2007-11-05, 22:41
Temat postu: Re: zakup logana
lukjan napisał/a:
Witam
Chcę kupić logana sedana
Mam jednak dylemat - kupować teraz czy czekać i kupić po nowym roku
Może pamiętacie jakie były w ubiegłym roku rabaty?
Pozdrawiam
Piotr

Coś w okolicach -2000PLN, jeśli mnie pamięć nie zawodzi.

psur - 2007-11-06, 08:40

Cytat:
tak prawde mowiac kazda promocja logana to jakies 2000 pln w promocji czy to klima czy ubezpieczenie czy wyprzedaż rocznika..


Też tak myślę. Teraz np. jest AC+OC+NW gratis, a od grudnia pewnie będzie upust, ale bez gratisowego ubezpieczenia. Zwłaszcza, że Logany dobrze się sprzedają. Chyba, że czasem wczesną wiosną u dilerów zostają jakieś niekupione egzemplarze z ubiegłego roku, to wtedy rzeczywiście ten upust może być jakiś okazyjny. Tylko to nie jest pewne, no i nie wybierasz sobie wtedy ani koloru, ani wersji...

Pablo78 - 2007-11-06, 17:22

Kratylos napisał/a:
tak prawde mowiac kazda promocja logana to jakies 2000 pln w promocji czy to klima czy ubezpieczenie czy wyprzedaż rocznika.. Nowa promocja zacznei sie - tak obstawiam w grudniu...


też tak obstawiam, proponuję jeszcze poczekać aż wejdą nowe Logany po lifcie i kupić "stary" z zapasów salonowych.

Coś czuję, że to dopiero będzie obniżka... ;-)

El Logano - 2007-11-06, 23:17

Na face lifting można jeszcze poczekać i to dość długo. Z drugiej strony popyt na Logana jest w Europie na tyle duży, że nie można liczyć na jakieś wielkie rabaty. Popatrzcie ile Loganów stoi na placach przy salonach :-) Schodzi na pniu, albo dealerzy są tacy ostrożni.
ian - 2007-11-07, 11:48

W 2006 roku duże upusty na Logany z 2005 roku pojawiły się w marcu, i kwietniu. Access oferowany był wtedy już za 26 tysięcy złotych (granatowy, i czerwony niemetalizowany), Laureate za 31 tysięcy (praktycznie tylko w perłowo-szampańskim kolorze metalizowanym, i wiekszość z silnikiem 87/90 KM), a wszystkie dodatki za 50% ceny. Brakowało wtedy wersji pośredniej Ambiance. To informacje z salonów śląskich.
Cena Logana jest tak skalkulowana, że bardzo trudno ją obniżyć. Chyba, że ceny rozpoczynać się będą od 38.000 tysięcy ze stale oferowanym upustem około 6-7 tysięcy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group