| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Powitania - Dzień dobry
LeoLepsi - 2026-02-05, 08:23 Temat postu: Dzień dobry Jestem na końcowym etapie zakupu Joggera '26. Auto ma slużyć do codziennej jazdy z gazem i tanio, więc oczekiwań nie mam, lecz na pewno będę pytał i dowiadywał się od Was o wielu sprawach go dotyczących.
Pozdrawiam!
Marek1603 - 2026-02-06, 06:37
Witam.
Zapraszam po zakupie na zlot ogólnopolski za rok (21-23.08.2026) oraz na FB.
Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum.
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556
|
|