DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Dzień dobry

LeoLepsi - 2026-02-05, 08:23
Temat postu: Dzień dobry
Jestem na końcowym etapie zakupu Joggera '26. Auto ma slużyć do codziennej jazdy z gazem i tanio, więc oczekiwań nie mam, lecz na pewno będę pytał i dowiadywał się od Was o wielu sprawach go dotyczących.
Pozdrawiam!

Marek1603 - 2026-02-06, 06:37

Witam.

Zapraszam po zakupie na zlot ogólnopolski za rok (21-23.08.2026) oraz na FB.

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group