DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Namaste Dacia!

marcysia.n.n - 2026-05-11, 18:23
Temat postu: Namaste Dacia!
Namaste Wszystkim.
Mam autko od imienin, dostałam od Męża. Póki co, testuję i ciut jest inne, niż poprzednie.
Pozdrawiam miło, Marcysia.

Dymek - 2026-05-12, 14:08

Witamy i pozdrawiamy! ;-)
Michał_ZS - 2026-05-17, 07:33

Witaj
Marek1603 - 2026-05-17, 13:52

Witam.

Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.
https://www.daciaklub.pl/...pic.php?t=22635
Strona główna
https://www.facebook.com/share/1Jn7U9kPfC/
Grupa prywatna
https://www.facebook.com/groups/2716620151818582/

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556

SP7KIE - 2026-05-21, 11:00

Witam
Autko od lutego 2026. Póki co mega zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie
Mirek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group