DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII
Powitania - Namaste Dacia!
marcysia.n.n
- 2026-05-11, 18:23
Temat postu
: Namaste Dacia!
Namaste Wszystkim.
Mam autko od imienin, dostałam od Męża. Póki co, testuję i ciut jest inne, niż poprzednie.
Pozdrawiam miło, Marcysia.
Dymek
- 2026-05-12, 14:08
Witamy i pozdrawiamy!
Michał_ZS
- 2026-05-17, 07:33
Witaj
Marek1603
- 2026-05-17, 13:52
Witam.
Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.
https://www.daciaklub.pl/...pic.php?t=22635
Strona główna
https://www.facebook.com/share/1Jn7U9kPfC/
Grupa prywatna
https://www.facebook.com/groups/2716620151818582/
Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum.
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556
SP7KIE
- 2026-05-21, 11:00
Witam
Autko od lutego 2026. Póki co mega zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie
Mirek
Powered by
phpBB
modified by
Przemo
© 2003 phpBB Group