DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Witam

Wojtek_ - 2026-06-01, 09:59
Temat postu: Witam
Witam serdecznie
Od 2024 roku jestem posiadaczem siedmioosobowego Joggera w wersji LPG
Na razie bez większych uwag.
Pozdrawiam
Wojtek

Marek1603 - 2026-06-02, 09:20

Witam.

Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group