| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Powitania - Witam
Wojtek_ - 2026-06-01, 09:59 Temat postu: Witam Witam serdecznie
Od 2024 roku jestem posiadaczem siedmioosobowego Joggera w wersji LPG
Na razie bez większych uwag.
Pozdrawiam
Wojtek
Marek1603 - 2026-06-02, 09:20
Witam.
Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.
Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum.
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556
|
|