| |
DACIA Klub Polska Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII |
 |
Powitania - Dzień dobry.
Ogr - 2026-06-09, 11:19 Temat postu: Dzień dobry. Witam. To w sumie moje drugie konto. Pierwsze stworzyłem pod koniec sierpnia 2021 (można sprawdzić po emailu). Forum przeglądałem w miarę regularnie z ciekawości jakie problemy napotykają użytkowników Daćki i jak sobie z nimi radzą. Lecz.. nie byłem zalogowany :| co do autka to Biały Logan 1.0TCe LPG, obecnie 73+ tys. przebiegu. Pozdrawiam!
Marek1603 - 2026-06-10, 08:12
Witam.
Gratulacje i dalszego zadowolenia z autka.
Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.
Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum.
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556
|
|