DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Powitania - Dzień dobry.

Ogr - 2026-06-09, 11:19
Temat postu: Dzień dobry.
Witam. To w sumie moje drugie konto. Pierwsze stworzyłem pod koniec sierpnia 2021 (można sprawdzić po emailu). Forum przeglądałem w miarę regularnie z ciekawości jakie problemy napotykają użytkowników Daćki i jak sobie z nimi radzą. Lecz.. nie byłem zalogowany :| co do autka to Biały Logan 1.0TCe LPG, obecnie 73+ tys. przebiegu. Pozdrawiam!
Marek1603 - 2026-06-10, 08:12

Witam.

Gratulacje i dalszego zadowolenia z autka.

Zapraszam na zlot ogólnopolski 21-23.08.2026 oraz na FB.

Przypomnę tylko o obowiązujących zasadach na forum. ;-)
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1556


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group