DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Przegląd mediów o Dacii - 19.11.2007 Motor

jan ostrzyca - 2007-11-20, 15:43
Temat postu: 19.11.2007 Motor
W artykule o małych używanych sedanach chwalą logana. Ocena Motoru to 4 na 5 możliwych gwiazdek, jak polo, astra, lanos i cordoba. 5/5 fabia, 3/5 thalia i albea. Przy thalii piszą "drogie w serwisowaniu diesle cdi"...
jacek - 2007-11-20, 19:21

Dacia Logan " A na dodatek nie jest brzydki"
Renault Thalia "patrząc na thalie, aż trudno uwierzyć, że naród , który czasami dyktuje trendy światowej motoryzacji, potrafił wydać tak karykaturalne dzieło"

jan ostrzyca - 2007-11-20, 19:38

jacek napisał/a:

Renault Thalia "patrząc na thalie, aż trudno uwierzyć, że naród , który czasami dyktuje trendy światowej motoryzacji, potrafił wydać tak karykaturalne dzieło"


Oj, co prawda to prawda....

ZeneC - 2007-11-20, 22:07

Thalia wyzywająco piękna to nie jest, to fakt, ale bez przesadyzmu - żadna z niej karykatura samochodu. Z karykaturą to już mi się bardziej kojarzy fiat doblo, ot taki jakby z komiksu dla młodzieży... Zresztą, czy to Thalia czy Dacia - każdy potwora znajdzie swego amatora... :mrgreen:
KaS602 - 2007-11-21, 02:38

Wedlug mnie prawda taka, ze ani jeden (logan), ani drugi (thalia) do "pieknych" nie naleza - (IMHO) wyglad w tych przypadkach, to jedno z ostatnich kryteriow, jakie sie bierze pod uwage przy zakupie.
ian - 2007-11-21, 09:21

Tylko ta cena używanych Loganów... Jak została wyliczona? I dlaczego jest różna przy opisie Dacii, i Thalii?
Używany Logan z silnikiem benzynowym z 2005 roku (tylko takie oferty spotykam najczęściej) to cena około 23-21 tysięcy złotych.

GeRRaD - 2007-11-25, 11:09

Cieszy to że redaktorzy powoli doceniają naszą markę, a nie idą za trendem krytukującym za samo słowo Dacia. Nie idźcie tą drogą :!: :lol:

BTW: wg. mnie z tego zestawienia od Dacii zdecydowanie brzydszy jest Lanos, Albea, Thalia

piotrres - 2007-11-25, 22:47

GeRRaD napisał/a:
BTW: wg. mnie z tego zestawienia od Dacii zdecydowanie brzydszy jest Lanos, Albea, Thalia


Moim zdaniem, bryła Logana jest bardziej harmonijna i spójna stylistycznie niż np. Thalii, wygląda lepiej od Lanosa czy Albei. Ta ostatnia to dla mnie stylistycznie taki nowy "duży fiat" ;-)
Logan to nie Miss Universe/World ale wyróżnia sie na tle "sformatowanych dizajnów".
Ma swój charakter.
BTW. zauważyliście, że Dacia Logan brzmi trochę jak imie i nazwisko ? ;-)
Moją (luty 2005) ubezpieczyciel wycenił na 19100 PLN

fisio - 2007-11-26, 22:46

A ja uważam, że Logan MCV całkiem nieźle się prezentuje. Sedan mało mi się podoba, ale wersja kombi wygląda przyzwoicie. Tak naprawde to ma być auto za rozsądne pieniądze, a nie królowa piękności. Dla piękna mam Alfę Romeo 156, a myśląc praktycznie mam w głowie Logana MCV. I niech tak zostanie!
KaS602 - 2007-11-27, 01:48

fisio napisał/a:
... Dla piękna mam Alfę Romeo 156 ...


W tym akurat Wlosi chyba dlugo zostana bezkonkurencyjni...

Andrzej - 2007-11-27, 09:45

fisio napisał/a:
A ja uważam, że Logan MCV całkiem nieźle się prezentuje. Sedan mało mi się podoba, ale wersja kombi wygląda przyzwoicie.


To mamy bardzo podobne zdanie. Wg. mie MCV mogłaby być ciut dłuższa w tylnej części i szersza. Może nie tyle samo nadwodzie co rozstaw kół. Ale i tak bardzo mi się podoba - takie typowe "krążownikowate" kombi.

Łukasz - 2007-11-27, 14:20

Może ktoś dać skan tego artykułu, bo nie widziałem i byłbym wdzieczny za udostępnienie. :-D
GeRRaD - 2007-11-27, 18:10

To nawet nie pełny test tylko kilkuzdaniowa zajawka.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group