DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział ogólny o daciach - CENY CZĘŚCI

DUCATI - 2010-03-11, 13:21
Temat postu: CENY CZĘŚCI
Mozna gdzies w necie sprawdzac ceny ? Laisar czesto podaje, nie chce mi sie wierzyc, ze o wszystko pyta w warsztacie...
marchewa - 2010-03-11, 14:34

Też mnie to ciekawi... A tak przy okazji, ile kosztuje sygnał dźwiękowy od Laguny? Bo ma zdecydowanie przyjemniejszy dźwięk... :) Taki niższy...
laisar - 2010-03-11, 14:49

O ile wiem - tych w ASO oficjalnie nie można.

A skąd ja je znam to przecież pisałem d: - z Dialogysa.


Poza ASO: np InterCars (ja używam) - albo dowolny inny sklep z dużym asortymentem.


Klakson: nie wiadomo, jak z montażem... ale która konkretnie Laguna? (;

marchewa - 2010-03-11, 15:32

laisar napisał/a:
Klakson: nie wiadomo, jak z montażem... ale która konkretnie Laguna? (;


Hmm... i tu jest problem, bo mógłbym odpowiedzieć że ta która wjeżdżała na halę jak ostatnio byłem na przeglądzie :mrgreen: A tak poważnie to trzeba by było posłuchać dźwięku, w każdym razie w mojej MCV jest on brzęcząco-piskliwy w sposób bardzo irytujący...

Resident - 2010-03-11, 16:25

Ceny można też sprawdzać na stronie Fota. Ale nie wiem jak to u nich wygląda z Dacią.
Mariusz - 2010-03-11, 19:33

Laisar masz polką wersję DIALOGYSA? Jeśli tak to gdzie kupiłeś DIALOGYSA?
benny86 - 2010-03-11, 21:05

marchewa napisał/a:
to trzeba by było posłuchać dźwięku, w każdym razie w mojej MCV jest on brzęcząco-piskliwy w sposób bardzo irytujący...


No i bardzo dobrze. Klaksonu używamy w sytuacjach awaryjno-podbramkowych, żeby ostrzec przed realnym niebezpieczeństwem, to nie zabawka dla audiofilów...

laisar - 2010-03-11, 22:43

Nie mam polskiej i nigdzie jej nie kupiłem.
marchewa - 2010-03-12, 08:52

benny86 napisał/a:
No i bardzo dobrze. Klaksonu używamy w sytuacjach awaryjno-podbramkowych, żeby ostrzec przed realnym niebezpieczeństwem, to nie zabawka dla audiofilów...


A czy ja wymagam żeby klakson miał kilka tonów i wygrywał mi melodyjki? ;-) Po prostu ten który słyszałem miał nieco niższy dźwięk, bardziej donośny niż obecnie zamontowany...

P.S. Polską wersję Dialogysa można znaleźć na pewnej stronie z chomikiem w nazwie ;-)

eastcowboy - 2010-03-12, 09:11

http://eshop.original-tei...cl=start&lang=1
DUCATI - 2010-03-12, 15:23

marchewa napisał/a:
Też mnie to ciekawi... A tak przy okazji, ile kosztuje sygnał dźwiękowy od Laguny? Bo ma zdecydowanie przyjemniejszy dźwięk... :) Taki niższy...


Ciekawe czy w duecie wyjdzie ladny akord. No i ciekawe jak brzmi w Accordzie.. ;) W Temprze mialem kiedys ladny akrodzik. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group