DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Na każdy temat - Koncert życzeń

jan ostrzyca - 2007-12-09, 18:26
Temat postu: Koncert życzeń
Koleżanko i Koledzy, tak się składa, że przy różnych okazjach (odbiór auta, urodziny, imieniny, święta) składamy sobie wzajemnie życzenia. Zważywszy na to, że przed nami istny festiwal składania i odbierania życzeń, pozwalam sobie założyć nowy wątek poświęcony tylko i wyłącznie składaniu życzeń, wyrazów uznania, hołdów, podziękowań.

Jeśli pozwolicie, na początek złożę szczere życzenia Kolegom z BMW. Życzę Wam koledzy gumowych drzew i plastikowych (też gumowych?) dziewczyn.

dmas - 2007-12-09, 21:17

Kratylos napisał/a:
nie poruszajmy wiec tematu poziomu i klasy uzytkownikow pewnej niemieckiej marki...


LIEBHERR...?

GeRRaD - 2007-12-09, 21:36

A może wprowdzić monitorowanie i potwierdzanie rejestracji i wtedy "pewnych" marek nie wpuścimy :lol: W sumie demokracji to u nas nie musi być :lol:
ZeneC - 2007-12-09, 22:54

nNech żyje monarchia, precz z demokracją. Wiwat Król!
Pablo78 - 2007-12-09, 23:29

GeRRaD napisał/a:
A może wprowdzić monitorowanie i potwierdzanie rejestracji i wtedy "pewnych" marek nie wpuścimy :lol: W sumie demokracji to u nas nie musi być :lol:


W tym wypadku demokracji mówimy zdecydowane NIE :!: ;-)

Andrzej - 2007-12-10, 08:40

A ja powiem, że nie będę uważał za buraków ludzi, którzy jeżdzą BMW. Oczywiście, że jest też i takich sporo i to oni głównie kreują niekorzytny wizerunek użytkowników tej marki. Ale z drugiej strony my zakładając z góry, że ci co jeżdżą BMW to buraki stajemy się tacy sami jak ci, co uważają nas za buraków bo jeździmy Daciami. Więć w zasadzie przestajemy się od siebie różnić.
Poza tym ja kupiłem Logana, bo mi się spodobał jego wygląd i funkcjonalność, i oczywiście cena. Wcale nie czuję się dzięki temu lepszy od innych czy nawet od samego siebie z epoki "przedloganowej" - może tylko biedniejszy bo kredyt trzeba spłacać....
Tak więc proponuję więcej umiaru w ocenianiu ludzi po samochodach, którymi jeżdżą. Każdy ma prawo wyboru i swoje własne kryteria, którymi się kieruje - na pewno wśród użytkowników BMW są też i tacy, których opinie i wiedza przydały by się i nam. Radzę więć unikać kłótni, bo to do niczego nie prowadzi - a raczej właśnie prowadzi, do haosu, awantur, głupich potyczek i niepotrzebnie straconych nerwów.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników innych marek. Życzę Wam drzew jak najdalej od samochodów i dziewczyn takich jak ja miałem zanim się z nią ożeniłem.... :mrgreen:

Andrzej - 2007-12-10, 09:18

Oczywiście. Ja się z Tobą też zgadzam. Tylko w jaki sposób chcesz oddzielać plewy?
Przecież w zasadzie każdy może wejść na nasze forum i dopiero po tym jak zacznie się udzielać widać kim na prawdę jest. Dla tego proponuję ignorować zaczepki i idiotyczne posty zamiast wprowadzania jakiegoś stanu wojennego bo to nic nie da. Zamykanie forum dla innych zmieni je w kółko wzajemnej adoracji, a nie forum dyskusyjne.
Jeżeli będziemy się dawali prowokować to tylko ściągniemy do siebie jeszcze więcej osób, których nie chcemy.

GeRRaD - 2007-12-10, 19:49

Wprowadźmy zasadę - jest podejrzenie trola - nie dyskutujemy z takim, a admin zrobi swoje :-D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group