DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Dział ogólny o daciach - zbiornik paliwa Dacia Sandero - gdzie kupić?

KamiGda - 2012-03-26, 08:59
Temat postu: zbiornik paliwa Dacia Sandero - gdzie kupić?
proszę o pomoc ww temacie
w nocy złodzieje zrobili mi 4 dziury od spodu... cały zbiornik do wymiany, załamka ;(

w Zdunku zakrzyczeli 1600zł za sam zbiornik, szukałam na allegro, ale po samym zdjęciu nie potrafię ocenić czy jest w porządku...



a przy okazji witam, bo trafiłam tu pierwszy raz (szkoda, że w takich okolicznościach)

chriskb - 2012-03-26, 09:13

KamiGda,

Koleżanko, solidny sprzedawca w tym ogłoszeniu: http://allegro.pl/dacia-s...2168791803.html

KamiGda - 2012-03-26, 09:19

uprzejmie dziękuję :)
mekintosz - 2012-03-26, 09:20

Szkoda ze w takich okolicznosciach sie witamy ;-( Ma nadzieje, ze to Twoj ostatnia smutna przoda z Dacia.

Nie syszalem o dziurawieniu zbiornika by ukrasc paliwo ale przy cenie ok 6 zł/l pewnie zacznie sie niestety opłacac taki niecny proceder zlodziejom. Moze warto nie tankowac pod korek by przynajmniej amator cudzej wlasnosci nie byl "uszczesliwiony" łupem ?

KamiGda - 2012-03-26, 09:27

szczęscie w nieszczęściu, że nie chciało mi się jechać na stację i parkowałam już z zapaloną kontrolką (wysiadając pomyslałam, że jutro rano koniecznie muszę jechać zatankować)

powiecie, że jestem naiwna, ale naprawdę nie rozumiem jak można wyciągnąć rękę po cudzą własność... nie tłumaczy tego nawet wysoka cena za litr
ja muszę iść do pracy, pilnować wydatków, nie wydaję forsy na pierdoły
a złodziej przyjdzie ciach i jego, bez wysiłku, bez problemu ;(

przepraszam, że tak się żalę, ale 3 lata temu ukradli mi w poprzednim autku wszystkie koła, jestem dzisiaj na maksa zdołowana
i najgorsza ta bezsilność :(

Marek1603 - 2012-03-26, 09:28

Witaj Kamilo z Gdańska.

Rozbój w biały dzień. Już za dacie się biorą.

KamiGda - 2012-03-26, 09:29

Marek1603 napisał/a:
Witaj Kamilo z Gdańska.

R


hej hej


ale Sanderka i tak najlepsza na świecie jest
nawet z dziurawym zbiornikiem ;)

Marek1603 - 2012-03-26, 09:37

Ale szybka jesteś Nawet mi nie dałaś skończyć. ;-)

A zbiornik też już koleżanka kupiła? :lol:

mekintosz - 2012-03-26, 09:54

KamiGda napisał/a:

powiecie, że jestem naiwna, ale naprawdę nie rozumiem jak można wyciągnąć rękę po cudzą własność... nie tłumaczy tego nawet wysoka cena za litr...
przepraszam, że tak się żalę, ale 3 lata temu ukradli mi w poprzednim autku wszystkie koła, jestem dzisiaj na maksa zdołowana
i najgorsza ta bezsilność :(


Rozumiem Cie i wspolczuje. Złodzieja nic nie usprawiedliwia. Powinien byc zlapany i osadzny - chyba jestem naiwny tak myslac ? Najlepiej takiego zlapac i wpierdolic dla przykladu zanim sie wezwie Policje.

KamiGda - 2012-03-26, 10:18

Marek1603 napisał/a:
Ale szybka jesteś Nawet mi nie dałaś skończyć. ;-)

A zbiornik też już koleżanka kupiła? :lol:


robie jeszcze, jak to mówią koledzy z pracy "riserdż" ;)
ale myślę, że zdecyduję się na tego allegrowego
1600zł to dla mnie zbyt gorzka pigułka :/

Auto Krytyk - 2012-03-26, 10:38

Jeżeli już raz ci przyszli ukraść to przyjdą ponownie jak nie zabezpieczysz baku, na Śląsku bardzo często kradną z aut typu seicento gdzie rury paliwowe są na wierzchu lub dostęp do baku jest bardzo łatwy tym bardziej że dacia ma większy prześwit i można podejrzeć pod spodem.
A kradli nawet jak paliwo było po 3zł, teraz jak jest po 6 będzie coraz więcej kradzieży.
Dodatkowo 4 dziury ci zrobili pewnie na złość że paliwa nie miałaś. Jeżeli w sandero jest taki łatwy dostęp to plaga się dopiero zacznie dla tych co parkują pod chmurką.

Marek1603 - 2012-03-26, 10:50

1600 to nie tylko dla ciebie duża kwota za kawałek beczki. Też bym szukał z drugiej ręki.
KamiGda - 2012-03-26, 10:57

vulcanor napisał/a:
Jeżeli już raz ci przyszli ukraść to przyjdą ponownie jak nie zabezpieczysz baku, na Śląsku bardzo często kradną z aut typu seicento gdzie rury paliwowe są na wierzchu lub dostęp do baku jest bardzo łatwy tym bardziej że dacia ma większy prześwit i można podejrzeć pod spodem.


no właśnie też o tym myslałam, żeby przymocować jakąś blachę, jakoś zabezpieczyć... pytanie jak :/

vulcanor napisał/a:
A kradli nawet jak paliwo było po 3zł, teraz jak jest po 6 będzie coraz więcej kradzieży.
Dodatkowo 4 dziury ci zrobili pewnie na złość że paliwa nie miałaś. Jeżeli w sandero jest taki łatwy dostęp to plaga się dopiero zacznie dla tych co parkują pod chmurką.


to samo pomyślałam, po co mieliby wiercić aż 4 dziury, jeszcze dwie rozumiem (jedna żeby paliwo leciało, druga żeby odpowietrzyć)

mam nadzieję, że drugiego razu nie będzie, na najbliższy rok musze sobie załatwić miejsce na parkingu strzeżonym, potem będę miała halę garażową

matko jaka ja durna jestem, że wcześniej tego parkingu nie załatwiłam, ale żal mi było 100zł msc, no i oczywiście co by się mogło stać... już wiem co :/

Marek1603 - 2012-03-26, 11:57

A może to kolesie z parkingu coś kombinują bo mają mało klientów? :-/
monopios - 2012-03-26, 16:37

Witaj w klubie.
A czy koleżanka posiada AC? Jeżeli tak, to AC powinno pokryć szkodę.

eplus - 2012-03-26, 18:07

KamiGda napisał/a:


no właśnie też o tym myslałam, żeby przymocować jakąś blachę, jakoś zabezpieczyć... pytanie jak :/

/


Podłączyć do napięcia. :mrgreen: :idea:

czaju - 2012-03-26, 18:36

AC (będzie pewnie najtaniej (dwie składki o 10% większe czyli pewnie ~300zł a i wymienią))

Swoją drogą nie chodzi o to że ukradnie, a że narobi szkód na więcej niż ukradnie - mnie np. mniej by bolało jakby ukradł cały zbiornik, a nie zdewastował. ukradnie za 50zł a szkód na 2000....

jackthenight - 2012-03-26, 19:56

Ja bym wolał jakby ukradł cały zbiornik, a w jego miejsce zamontował pusty zbiornik. :)
eplus - 2012-03-26, 20:55

LPG górą :!: Butli chyba nie wiercą :?:
maciek - 2012-03-26, 21:24

eplus napisał/a:
LPG górą :!: Butli chyba nie wiercą :?:

bez benzyny nie odpalisz, chyba że się zamontuje 5 l zbiornik na paliwo :-)

Piotrek721015 - 2012-03-27, 06:08

eplus napisał/a:
LPG górą Butli chyba nie wiercą

W Kołobrzegu jak montowali butlę, to "fachowcy" przewiercili z wrażenia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group