DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Warsztaty niezależne - KRAKÓW - autoszyby

keikan - 2015-03-23, 14:10
Temat postu: KRAKÓW - autoszyby
Autoszyby, Kraków, ul Kosynierów 23 (niedaleko CH PLAZA)

http://www.autoszybykrakow.com.pl/

Na skutek zderzenia z kamieniem musiałem wymienić przednią szybę.
Opcje do Dacii Duster jest wiele.

Od chińskiego "Benson" przez polski "Nordgalss" aż do "oryginału" "Sekurit Saint Gobain"

Ceny : 360 PLN z robocizną za Benson
390 PLN za Nordglass
480 PLN za Saint Gobain

Obsługa miła, usługa wykonana w terminie, gwarancja 2 lata ( jeśli szyba będzie miała wadę, która ujawni się do tygodnia czasu od momentu montażu - wymieniają szybę na inną od ręki, jeśli po tym terminie - czeka się na szybę dłużej)

malygabrys - 2015-03-23, 17:14

Dwa lata temu wymiana przedniej szyby w ASO z ubezpieczenia AC wycenione było na 1090,- na orginał Saint Gobain - spora różnica
keikan - 2015-03-24, 06:38

malygabrys napisał/a:
Dwa lata temu wymiana przedniej szyby w ASO z ubezpieczenia AC wycenione było na 1090,- na orginał Saint Gobain - spora różnica


"Moje" ASO wyceniło to na 1200 PLN ;)

ps.
Założyłem Nord Glass. zobaczymy ..

Lajkonik - 2015-03-24, 07:14

Ja mam wymienioną u producenta (Kraków Portowa 22A) na Pilkington. 400PLN i jest OK. Jestem zaskoczony, że można jeszcze taniej. Śmieszne ceny za przednią szybę. I jak tu nie lubić Daciek :mrgreen:
keikan - 2015-03-26, 10:55

Lajkonik napisał/a:
Ja mam wymienioną u producenta (Kraków Portowa 22A) na Pilkington. 400PLN i jest OK. szybę. :mrgreen:


to za samą szybę czy szyba + robocizna?

route2000 - 2015-03-26, 13:17

Mnie w Scenicu wymienili szybę czołową na Pilkington (miałem pękniętą) to zapłaciłem w całości 400 zł tj. szyba i robocizna.
skylar - 2015-03-26, 17:40

Lajkonik napisał/a:
Ja mam wymienioną u producenta (Kraków Portowa 22A) na Pilkington. 400PLN i jest OK. Jestem zaskoczony, że można jeszcze taniej. Śmieszne ceny za przednią szybę. I jak tu nie lubić Daciek :mrgreen:

Nie tylko w Daciach jest tak tanio. W większości samochodów przednią szybę wymienisz w tej cenie oczywiście poza ASO ;-) .

Lajkonik - 2015-03-30, 06:30

keikan napisał/a:
to za samą szybę czy szyba + robocizna?

materiał + robocizna

skylar napisał/a:
Nie tylko w Daciach jest tak tanio. W większości samochodów przednią szybę wymienisz w tej cenie oczywiście poza ASO ;-) .

Być może, ale pod warunkiem, że nie masz takich bajerów, jak czujnik deszczu. Z tego co słyszałem o kosztach (sam wymieniałem pierwszy raz) to przeciętnie ludzie płacili znacznie więcej.

fafik - 2015-04-01, 17:53

Ja mam w ubezpieczeniu włączone uszkodzenia przedniej szyby - polecam wybór takiej opcji, bo nigdy nie wiadomo...
skylar - 2015-04-04, 19:05

Lajkonik napisał/a:
pod warunkiem, że nie masz takich bajerów, jak czujnik deszczu

nie bawię się w takie bajery, które wyręczają machnięciem jednym palcem ręki. Szczególnie, że takie bajery nie zawsze dobrze działają.
Lajkonik napisał/a:
Z tego co słyszałem o kosztach (sam wymieniałem pierwszy raz) to przeciętnie ludzie płacili znacznie więcej.

Przykładowy cennik szyb z montażem do różnych samochodów. Ceny w granicach 300-500zł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group