DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - POZNAŃ - Karlik

ADAM 12 - 2020-01-07, 12:27
Temat postu: POZNAŃ - Karlik
Renault Dacia Karlik
Torowa 8, 61-315 Poznań

Ktoś ma doświadczenie z Karlik ?

Mieschko - 2020-05-27, 20:06

Ja ostatnio wybrałem się do nowej koncesji- Renault Karlik na ul. Torowej...
Przegląd po 5 latach- szybko, sprawnie krótkie terminy...
Cenowo korzystniej niż stara koncesja w centrum...
No i mają super kawę...

uno0 - 2022-09-02, 07:36

Troszeczkę odświeżam.....samochód po roku oddany na przegląd...znaleziony wyciek z pokrywy rozrządu. No to umawiam się na koniec sierpnia (mam 7 dni urlopu) i zostawiam samochód. Przyjeżdżam po wakajach...dzwonie do obsługującego mnie człowieka ale niestety cisza...rozumiem brak możliwości rozmowy ale i odzwonić się też nie udało....
No to jadę....a człek z kamienna miną, że jeszcze napinacz poszedł i akurat dzisiaj doszedł.....nie zdążyli w 7 dniach....
Czy poszedł nie wiem...ale sam kosztorys naprawy wycieku opiewający na 2100zł każe mi się zastanowić czy aby fabrykę nie naciągają w dobie kryzysu na robociźnie. Oczywiście mogę się mylić ale po 10000 napinacz?
Jeśli to prawda ok....chwała za znalezienie ale z drugiej strony jak auto będzie trzymać formę po 3-5 latach skoro już cieknie?

syn marnotrawny - 2022-09-15, 19:31

uno0 napisał/a:
Troszeczkę odświeżam.....samochód po roku oddany na przegląd...znaleziony wyciek z pokrywy rozrządu. No to umawiam się na koniec sierpnia (mam 7 dni urlopu) i zostawiam samochód. Przyjeżdżam po wakajach...dzwonie do obsługującego mnie człowieka ale niestety cisza...rozumiem brak możliwości rozmowy ale i odzwonić się też nie udało....
No to jadę....a człek z kamienna miną, że jeszcze napinacz poszedł i akurat dzisiaj doszedł.....nie zdążyli w 7 dniach....
Czy poszedł nie wiem...ale sam kosztorys naprawy wycieku opiewający na 2100zł każe mi się zastanowić czy aby fabrykę nie naciągają w dobie kryzysu na robociźnie. Oczywiście mogę się mylić ale po 10000 napinacz?
Jeśli to prawda ok....chwała za znalezienie ale z drugiej strony jak auto będzie trzymać formę po 3-5 latach skoro już cieknie?


Wszystko co ma "logo" Karlik w nazwie to syf...znam masę niezadowolonych ludzi z obsługi tych serwisów. Jak jeździsz po Poznaniu i okolicach to najlepiej wypada Auto Compol Kazimierza Wielkiego i Pieluszyńska Suchy Las.

uno0 - 2022-09-16, 17:13

syn marnotrawny napisał/a:
Wszystko co ma "logo" Karlik w nazwie to syf...znam masę niezadowolonych ludzi z obsługi tych serwisów.


Na razie sam sobie wymieniam olej bo zgodnie z obsługą dopiero za rok. Koszt niewielki, a spokój psychiczny większy. Z filtrem oczywiście :-)
Nie od dziś wiadomo...kupiłeś ...pa pa....radź se sam. Ten typ tak ma itd....
Ale centrala Renault płaci i kaska się zgadza :-)

kabaret10 - 2022-09-22, 14:31

uno0 napisał/a:
syn marnotrawny napisał/a:
Wszystko co ma "logo" Karlik w nazwie to syf...znam masę niezadowolonych ludzi z obsługi tych serwisów.


Na razie sam sobie wymieniam olej bo zgodnie z obsługą dopiero za rok. Koszt niewielki, a spokój psychiczny większy. Z filtrem oczywiście :-)
Nie od dziś wiadomo...kupiłeś ...pa pa....radź se sam. Ten typ tak ma itd....
Ale centrala Renault płaci i kaska się zgadza :-)


Ja to do tych nicponiów będę zajeżdżać jak coś się faktycznie popsuje.
Przegląd tak na prawdę można też robić poza ASO. Ważne, żeby mechanik w komputerze miał wgląd do czynności serwisowych obejmujących dany przegląd. Na mocy prawa UE, które eliminuje monopol dealera marki na serwisowanie samochodu.

W innej marce tak było robione i jak tuż przed gwarancją naprawiana była jakaś usterka to normalnie obsłużyli zgłoszenie gwarancyjne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group