DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Multimedia - System multimedialny i obraz z zródła zewnętrznego

dmgary - 2023-01-14, 20:03
Temat postu: System multimedialny i obraz z zródła zewnętrznego
Zastanawiam się nad takim połączeniem :

Istneje fabryczny wideorejestrator jazdy montowany w osłonie mocowania lusterka.
Zakładam ze taka kamerka daje obraz na ekranie multimedialnym.

Czy da się podłączyć do ekranu multimedialnego jakieś inne zródło z wyjściem "video out" ?

Kamera cofania działa w ten sposób a są rejestratory jazdy bez monitorka i tak kombinuje czy nie dało by się go podłączyc do wbudowanego ekranu ?

nowy - 2023-01-14, 21:18

Cytat:
Zakładam ze taka kamerka daje obraz na ekranie multimedialnym.


raczej na telefon komórkowy lub inne urządzenie mobilne

Dymek - 2023-01-14, 21:32

Taka kamerka nie daje obrazu na nic- jest absolutnie niezależnym urządzeniem, jedynie zapisuje nagrania na karcie. A z karty można podejrzeć filmy lub ściągnąć przez WiFi na smartfona. Z kolei jedyne wejście analogowe na fabryczny ekran, to wejście na kamery cofania lub przednią i boczne.
nowy - 2023-01-14, 21:51

Dymek napisał/a:
Taka kamerka nie daje obrazu na nic


nie wiem jak fabryczna, ale moja Viofo daje też podgląd na smartfona w trybie live

Dymek - 2023-01-14, 21:54

nowy napisał/a:
Dymek napisał/a:
Taka kamerka nie daje obrazu na nic


nie wiem jak fabryczna, ale moja Viofo daje też podgląd na smartfona w trybie live
Tak, tak- na żywo też z tej fabrycznej widać na smartfonie, ale nie ma znaczenia- tak czy tak, obraz idzie po WiFi.
laisar - 2023-01-15, 00:04

Gdyby kamera rejestratora dawała na wyjściu taki sam sygnał, jak kamera cofania lub kamery boczne, to oczywiście można by jej obraz wyświetlić na ekranie MediaNav/Media Display:

http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=10472

http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=15818

Black Dusty - 2023-01-15, 21:07

Ta kamerka w obudowie lusterka nie jest warta zainteresowania jeżeli jakość nagrań jest taka jak w tej Dusterowej i oczywiście bardzo przepłacona.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group