DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Spotkania, imprezy, wyprawy - Wrażenia pozlotowe

SAJSEN - 2009-10-17, 14:44
Temat postu: Wrażenia pozlotowe
[Wydzielone z Zaproszenie na zlot - 17.10.2009].

Pierwszy
po zlocie extra spotkanko
dzieki MIŁOSZ

kajos32 - 2009-10-17, 14:49

No Panowie i Panie było super. Dzięki wszystkim za przybycie. :-)
borys68 - 2009-10-17, 14:59

Ahoj!
Dziekuję wszystkim, którzy zjazd ten uczynili i nań przybyli!

Borys - ten w czerwonym welurkowym kubraczku

petek - 2009-10-17, 15:13

My też już w domu. Było bardzo fajnie. Dziękuję wszystkim - organizatorom i gościom - za wspólną zabawę. Mam nadzieję, że takich spotkań będzie więcej.
GeRRaD - 2009-10-17, 15:17

Było SUPERR :!: :!: :!: Pozdrowienia dla wszystkich uczestników wrzućcie fotki ze zlotu
Szymon - 2009-10-17, 16:01

Witam
Nie było mnie do końca, ale zlot super na następnym też się zjawie. Pozdrawiam

A gdzie można dostać naklejki na samochód Dacia Klub?

GeRRaD - 2009-10-17, 16:13

Pisz do Laisara - o ile wszystkich nie rozdał ;-)
jackthenight - 2009-10-17, 16:41

Ja z żonką już też w domku - niebawem wrzucimy fotki.
Seal - 2009-10-17, 16:58

Było super.
Podziękowania dla Jantara i zespołu za świetną imprezkę.
Chłopaki walić foty nie mogę się doczekać :mrgreen: :mrgreen:

flowerman - 2009-10-17, 17:25

Spotkanie superowskie.

Dzięki Jantar organizację i poczęstunek.

Teraz pozostaje już tylko oczekiwanie na przyszłoroczne spotkanie gdzieś

na świeżym powietrzu przy ognisku.

Podziękowania dla wszystkich obecnych.

DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI


P.S. Gratulacje dla zwycięzców.

Łyskacz - 2009-10-17, 17:25

Też chętnie zobaczę jak było na zlocie :] :mrgreen:
Martens - 2009-10-17, 18:12

Bardzo udana impreza! Gratulacje dla zaangażowanych w organizację ze strony klubu i RRG, kawał dobrej roboty odwaliliście :-) a podziękowania dla wszystkich za towarzystwo. Do zobaczenia na wiosnę!
jan ostrzyca - 2009-10-17, 18:12

Chłopaki, dzięki za dzisiejsze spotkanie. Świetny pomysł i doskonała organizacja.
yarocz - 2009-10-17, 18:20

Wielkie podziękowania dla organizatrów i uczestników.
Było super. :mrgreen:

Marek1603 - 2009-10-17, 18:24

Szkoda, że nie mogłem z wami być, ale zakup daćki 1300 i opłaty z nią zwiazane uniemoąliwiły mi brzybycie. Pozdrawiam wszystkich i do spotkania w Borkach. A być może w Krakowie na wiosnę jak uda mi się zorganizować zlot u A. Łyki - jak się zdecyduje salon.
wieza - 2009-10-17, 18:34

Hey ciesze sie ze moglem byc z Wami poznac Was wszystkich.
Bardzo fajnie nas ugoscil Salon bardzo mila obsluga :) na kazdym pulapie ;)
Dziekuje Pani Kasi ze z jako 1 forumowicz odbylem jazde stepweyem.
jesli tak bedziemy trektowani w tym salonie-serwisie zawsze tak jak na spotkaniu, to z mila checia ich odwiedze :)
Dziekuje za bardzo dobra organizacja zaluje ze nie mogly moje dzieciaki przyjechac, ale napewno nastepnym bedziemy :)


Wszystko bylo super i nie myslalem ze bedzie tak fajnie
pozdrawiam Wieza

gigi303 - 2009-10-17, 18:43

oj tak było bardzo fajnie :mrgreen: od dzisiaj stawiam się na każdym zlocie i zabieram moją połowicę :mrgreen:
super atmosfera i super ludzie :mrgreen:

wieza - 2009-10-17, 18:51

ja mialem polowke swoja w aucie i zawsze bede ja mial w aucie tak na wszelki wypadek :)


ps , gratulacjedla wygranych - bylo wesolo :)

Marek1603 - 2009-10-17, 18:56

W dzisiejszych czasach z połówką nie problem, ale problem z kielonami, a ja je wożę.
marchewa - 2009-10-17, 19:03

Dołączam się do podziekowań, było świetnie :)

Mam nadzieję że na wiosnę znowu będzie okazja się spotkać :)

laisar - 2009-10-17, 19:17

Miło było wszystkich zobaczyć - niektórych po raz pierwszy, niektórych ponownie - i pogadać.

Dziewczyny i chłopaki - dzięki!!! (((:

A specjalne specjalne specjalne podziękowania należą się oczywiście jantarowi - impreza naprawdę udana, udało się chyba wszystko na 110%. I bardzo proszę: przekaż również wielkie podziękowania dla reszty ekipy salonu-serwisu-RP - byli świetni [:


Trochę fotek: http://www.daciaklub.pl/user/laisar/zlot1710/


(Gdyby ktoś jeszcze też się chciał podzielić swoimi, a nie miałby jak - proszę o PW, wrzucimy na forum).


Jak mówi staropolskie porzekadło - teraz to oby do wiosny... (;

(A skoro już "pierwsze koty za płoty", to może i jako klub zorganizujemy jakieś punkty programu d: ).

wieza - 2009-10-17, 19:29

ja mysle ze mamy sporo czasu do wiosny i cos wymyslimy moze u nas w centrum Polski cos zrobimy to wszyscy beda mieli tak samo daleko lub blisko a jak co to zapraszam i uzycze loku-materac-luzko do kimania i luz :)
Konrad - 2009-10-17, 21:21

Wielkie dzięki - świetna impreza.
Szacun dla Jantara i ekipy Dacia ( Renault ) Puławska.
Do następnego spotkania.

jacek - 2009-10-17, 21:24

Dzięki fajnie było. Super koszulka- będę ubierał ją na specjalne okazje.Nareszcie jakiś ciuch z logo naszego klubu.
Na zloty przydałyby się chorągiewki z logo naszego klubu ( takie przyczepiane do szyby) widziałem coś takiego w Borkach na zlocie PIKURa.
Może ktoś umiałby zaś takiego zorganizować pewnie byłoby dużo chętnych zakupić taki bajer.

marcio - 2009-10-17, 21:55
Temat postu: zlocik i po zlociku
He, wielkie dzięki dla organizatorów, wszytskich obecnych i odrębne podziękowania dla władz placówki dealerskiej za udostępnienie miejsca :). Bardzo fajnie było poznać Was wszystkich, jeszcze raz dzięki.
Swoje foty wrzucę około środy z uwagi na pewne ograniczenia techniczne.

p.s. Krytalos, da się z tego linka pobrać fotki/filmiki ze zlotu ?

Yoda - 2009-10-17, 22:23

Ja również składam podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie zlotu oraz Wam za ze wszech miar udaną imprezę.
jackthenight - 2009-10-17, 22:33

I kilka zdjęć :
Łyskacz - 2009-10-17, 22:42

hehehe a kto wygrał "szkolę jazdy" ? :evil:
GeRRaD - 2009-10-17, 23:03

A z jakiej przyczyny ta złość kolego :?:
Łyskacz - 2009-10-17, 23:06

"0" złości to tylko chybiona emotikonka :] miał być " :-> "
Łyskacz - 2009-10-17, 23:31

Marek1603 napisał/a:
W dzisiejszych czasach z połówką nie problem, ale problem z kielonami, a ja je wożę.

Trza było dać znać... miałem 2 butle 0,7 Łychy w aucie.....

Mariusz - 2009-10-18, 08:55

Z opisu klubowiczów oraz zdjęć widzę, że przeszła mi koło nosa bardzo fajna imprezka.
Wczoraj z wielkim żalem do siebie oglądałem wasze zdjęcia ze spotkanka. No, ale cóż praca ważniejsza. :-|

jantar - 2009-10-18, 09:19

Cześć,
dziekuję za wszystkie miłe słowa. To że było fajnie, życzliwie i powiedziałbym nawet trochę rodzinnie, to przede wszystkim Wasza zasługa.
Nie spodziewaliśmy się... i tak naprawdę to większość z nas, pracowników salonu i serwisu, było pozozytywnie zaskoczonych Waszą otwartością i życzliwością.

Mam już kilka nowych pomysłów na kolejne wiosenne spotkanie. Przygotujemy się do niego lepiej- ta impreza była dla nas również czymś nowym.

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom- szczególnie drugiej połówce JackThe Night-a.
Nasze zdjęcia wyślę do laisara- Tomek już będzie wiedział co z nimi zrobić.

Pozdrawiam, Miłosz.

Nova - 2009-10-18, 09:56

Naprawdę super udana impreza!

Wszystko wspaniale zorganizowane (obsługa, informacja, kącik zabaw dla dzieci, jedzonko, konkursy i atrakcje dla dużych i małych). Jestem pod duuuużym wrażeniem!

Fajna okazja, żeby i pogadać i pooglądać z bliska całą ofertę aut Dacii (nowe w salonie i użytkowników na parkingu :mrgreen: )! Czerwony Stepway w realu jeszcze bardziej mnie pozytywnie zaskoczył...

Przyłączam się do tych wszystkich wcześniejszych podziękowań dla Jantara i całej ekipy organizującej, prowadzącej i wspierającej ten zlot! Dobra robota Panie i Panowie!

marchewa - 2009-10-18, 10:39

Teraz pozostaje tylko "iść za ciosem" i zorganizować coś na wiosnę... A może spotkanie w jakichś miłych okolicznościach przyrody? :-)


P.S. Gdyby ktoś z przyjezdnych zwycięzców miał nie po drodze po odbiór Stepway'a na weekend to chętnie go w tym wyręczę :mrgreen: Wszystko oczywiście do dogadania ;-)

tomi - 2009-10-18, 12:11

Super impreza, bardzo dobra organizacja, wszystko zapięte na ostatni guzik. Oklaski dla organizatorów.
Fajna sprawa była z możliwością sprawdzenia samochodów, bezpośredni kontakt z mechanikami, którzy wszystko dokładnie objaśniali, wyjaśniając wszystkie wątpliwości.

Żal było odjeżdżać.

PS. Fotki dodam jak będę miał chwilę

kruszyna - 2009-10-18, 12:28

żałuję, bardzo żałuję.....ale na wiosnę na pewno czas na zlot znajdę :)
zdjęcia obejrzałam, mąż objaśnił z grubsza kto jest kto, atmosferka była super, moje chłopaki bardzo zadowolone wróciły :))

Lupo - 2009-10-18, 12:47

No impreza bardzo fajna. Gratuluje pomyslu i realizacji.

Bylo bardzo sympatycznie i mam nadzieje, ze na tym sie kontakt RRG z Dacia Klub nie skonczy.

Co do wiosnym, nie wiem czy sa jakies konkretne plany na zlot dacii, ale gdyby nie bylo - mysle ze juz teraz moge napisac iz w maju odbedzie sie kolejny zlot Renault w Borkach organizowany przez Klub Renault i fajnie by bylo jakby w przyszlym roku reprezantacja daciaklubu byla jeszcze wieksza:)

wieza - 2009-10-18, 14:18

jeszcze jedna fajna sprawa odnosnie jazd testowych :)
Dostalismy niezle zufanie skoro dostawalismy kluczyki i dowodzik i moglismy sobie potestowac drakulki :) + duzy dla salonu i wogule bylo fajnie :)
zresta my powazniludzie jestesmy :)
ciekawe czy kolo sie nie urwalo :) oraz czy zaroweczka swieci ;)

jantar - 2009-10-18, 19:13

Wczoraj wolałem nie patrzeć jak wygląda pick-up po konkursie.
My tu rzucamy kołami po pace a klient czeka na wymarzony samochód... ;-)

wieza - 2009-10-18, 19:15

no coz trzeba bylo nie na czas a gracje zrobic i byllo by super coz oposcicie troszke na cenie i ... klient zadowolony bedzie
borys68 - 2009-10-18, 19:21

Ahoj!
Żałuję, że nie przywiozłem dziecka. Następnym razem tego błędu nie zrobię.
Jeszcze raz dziękuję!
Borys

flowerman - 2009-10-18, 19:25

wieza napisał/a:
no coz trzeba bylo nie na czas a gracje zrobic i byllo by super coz oposcicie troszke na cenie i ... klient zadowolony bedzie


Liczysz, że na "grację" byś się załapał ? :lol:

jackthenight - 2009-10-18, 19:48

jantar napisał/a:

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom- szczególnie drugiej połówce JackThe Night-a.
Pozdrawiam, Miłosz.


Oj tak, bardzo się cieszy z wygranej. Już mi opowiada gdzie by to nie jechać, nad morze, za granicę, w góry - i coś czuję, że pomimo darmowego paliwa, również mnie to po kieszeni dobrze posmyra :) hihihi
Jantar upoluj tam dla mojej drugiej połówki Stepway-a dCI na weekend :) :mrgreen:
Poza tym Jantar naprawdę super organizacja, świetny klimat - no mnie wasz salon kupił - każdemu z warszawy i okolic na pewno polecę puławską - bo serio zasługujecie na to.

A który jeszcze z kolegów wygrał jazdę weekendową Stepway-em ? Też ktoś z Łodzi ?

marchewa - 2009-10-18, 19:52

wieza, na pewno wszyscy z chęcią byśmy zobaczyli jak z "gracją" przerzucasz koła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mikele - 2009-10-18, 19:57

I ja dziękuję za spotkanie.

Było fajnie, mam nadzieję, że następnym razem będzie jeszcze fajniej zwłaszcza jeśli my, tj. klubowicze dołożymy jakieś swoje oryginalne pomysły :)

Bardzo miło też trafić w końcu na kogoś z Renault/Dacia, kto nie wyznaje zasady, że po wyjechaniu Daćką z salonu należy zacząć się wstydzić "rumunki" i że np. 40 tyś wydane na Renault to więcej niż 40 tyś wydane na Dacię :-/

W swoją drogą, to czy ktoś z RP wykorzystał jakoś zlot ? Jakaś telewizja była (ja nie widziałem), jakiś pismak z gazety typu moto ? No i plama - zdrowo ponad 24 godziny po zakończeniu imprezy na stronie dacia.pl nie ma o niej ani słowa, może jutro się to zmieni.

A pan Miłosz premię powinien dostać od szefa, choćby tylko za to, że poważnie się zastanawiam czy następnego przeglądu gwarancyjnego nie zrobić przy Puławskiej przy okazji jakiejś wizyty w stolicy ;)

GeRRaD - 2009-10-18, 20:05

Były fotki dla RP w celach dowodowo promocyjnych - więc na pewno i w biuletynie Dacii nas pokażą - a salon bardzo ładnie się zaprezentował - tak się powinno budować markę firmy - jeden zadowolony przyciągnie dziesięciu, a tylu klubowiczów to dopiero potencjał ;-)
laisar - 2009-10-18, 20:13

No bez przesady z tymi 24 godzinami - w końcu dziś niedziela...

...chociaż po prawdzie to rzeczywiście Dacia.PL nie jest przesadnie często aktualizowana - a szkoda... /:

(Mały "apropos" <; ).



wieza napisał/a:
jantar napisał/a:
Wczoraj wolałem nie patrzeć jak wygląda pick-up po konkursie.
My tu rzucamy kołami po pace a klient czeka na wymarzony samochód... ;-)

[...] oposcicie troszke na cenie i ... klient zadowolony bedzie

Jak to "opuścicie"? Chyba dopłatę będzie musiał zrobić - "za przetestowanie" (((;

Endi85 - 2009-10-18, 20:28

no i Ja muszę wyrazić pełen szacunek dla oraganizatorów ze strony RP jak i naszego forum, jeszcze raz PEŁEN RESPEKT !!!

a to moje fotki:

, , , , , , , , ,

OK poprawione mam nadzieje że teraz zadziała :)

tomi - 2009-10-19, 06:42

jackthenight napisał/a:


A który jeszcze z kolegów wygrał jazdę weekendową Stepway-em ? Też ktoś z Łodzi ?


Miałem to szczęście, no i żona minie dopingowała. Teraz czekam na jazdę, pojedziemy prawdopodobnie w góry. Też liczę na Dci, bo trzeba będzie przywieść samochód do Łodzi a potem go odwieźć a to już troszkę kilometrów.
Gratulacje dla twojej żony i udanej przejażdżki.

gigi303 - 2009-10-19, 07:14

Ja też liczę na dci :-P nad morze bym pojechał lub w góry :mrgreen:
Coś czuje że wygrana zaboli mój portfel :lol: :lol: :-P

paulus - 2009-10-19, 10:01

Widzę, że zlocik się udał. Mam czego żałować :-( Na nastepnym stawiam się obowiązkowo, chyba, ze tak jak tym razem powali mnie gorączka. Odpukać ...
jacek - 2009-10-19, 14:27

paulus napisał/a:
Mam czego żałować

Masz,masz.Zlot przygotowany bardzo profesjonajnie. Jeśli tak serwisują auta jak przygotowali zlot to z czystym sumieniem można oddać nasze kochane auta w Ich ręce .Jedyne czego mi brakowało to możliwość wykonania fotek wszystkich naszych Daciek razem ( nie wykonalne w salonie) , może będzie okazja w Borkach

Andrzej - 2009-10-19, 19:16

Ja taż dołączam się do podziękowań. Na prawdę fajna organizacja, miła atmosfera i to zaufanie dla nas przy jazdach testowych - OGROMNY PLUSIOR dla organizatorów.

Zastanawiałem się, czy przyjechać bo miałem ciężki tydzień i nie chciało mi się ruszać tyłka z lóźka, ale dobrze zrobiłem, że się zebrałem - było SUUUUUPER.


PS. czy we wszystkich Daćkach 1,4 skrzynia biegów działa tak jak w testowanym Sandero???
:mrgreen: :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2009-12-21, 12:47 ]
Odpowiedź na PS: "Czucie" skrzyni biegów.

tomi - 2009-10-20, 19:21

Jeszcze parę fotek ze zlotu
kajos32 - 2009-10-20, 19:50

Jeszcze parę fotek z naszego zlotu :-)
dwa_litry_zubra - 2009-10-20, 20:41

Dopiero dzisiaj, ale mimo wszystko...

Było bardzo Super, cieszę się że dojechałem do Was raptem 600 km :))
Poza tym następny samochód MCV, który po rozmowie się zdecydowałem ale poczekam na jakieś wyjaśnienie sprawy Vatu dla firmy, mam nadzieję nabyć właśnie na Puławskiej a co...

Mam nadzieję że jakiś rabacik dostanę :))

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzięję iż na następny zlot też dojadę :))

Pozdrawiam Szczecińsko

d_l_z

laisar - 2009-10-20, 22:12

O, właśnie, nie spytałem: jantar, były jakieś zamówienia w dzień zlotu czy nikt nie miał głowy? (((:
marcio - 2009-10-21, 08:13
Temat postu: zdjęcia ze zlotu
zgodnie z obietnicą link do moich zdjęć: zlotowe zdjęcia
laisar - 2009-10-21, 12:47

Co prawda podobno "jeden obraz jest wart tysiąca słów", ale słowa - relacji - też by się jednak przydały... Może ktoś się pokusi o napisanie takowej na nasz portal?
jantar - 2009-10-21, 13:26

laisar napisał/a:
O, właśnie, nie spytałem: jantar, były jakieś zamówienia w dzień zlotu czy nikt nie miał głowy? (((:


Raczej nie oczekiwałem jakiegoś szału zakupowego- faktycznie nikt nie miał potrzeby i też sam jakoś nie miałem głowy.
Szczególne warunki zakupowe jednak postaram się zachować, a więc kto wie czy nie znajdą się nowi chętni do ekspoloatacji Dacii.

laisar - 2009-10-21, 13:59

Szkoda było poświęcać świetnej zabawy na tak przyziemne sprawy (;

Sądząc po statystykach sprzedaży - nowi chętni wciąż się znajdują. Ciekawe tylko, czy będzie ich coraz więcej...

Gdyby wszyscy byli tak zaangażowani jak Ty, jantar, to byłoby to pytanie retoryczne - z domyślną odpowiedzią pozytywną [:

laisar - 2009-10-21, 14:15

Kluczowe jest owo "Gdyby" (;
jantar - 2009-10-21, 14:26

Skłaniam się jednak do opinii kratylosa- powinniśmy odzielić działania marketingowe i wizerunkowe koncesjonera od faktycznej sprzedaży.
To że jest to u nas marka niszowa to prawda... tęskno tylko do wyników sprzedażowych jakie osiągają nasi zachodni sąsiedzi i ich zachodni sasiedzi :-)

Mikele - 2009-10-21, 14:58

Marka może i niszowa, ale ludzie się powoli przekonują, zwłaszcza właściciele firm, którym wygodniej wziąć nowe auto w leasing i wrzucać wszystko w koszta prowadzenia działalności.

W Lublinie coraz więcej jest oklejonych firmowych MCVek, których właściciele zapewne doszli do wniosku że powyższe rozwiązanie jest na dłuższą metę tańsze i lepsze niż 10-letnie Ałdi od niemieckiego dziadka, który jeździł nim tylko do kościoła, prawie nie bite i z licznikiem kręconym tylko raz :mrgreen:

A co do odbiorców indywidualnych - tylko ciągu ostatnich 3 miesięcy troje moich znajomych zaczęło poważnie zastanawiać się nad MCV po obejrzeniu mojego. Wcześniej żadne z nich nawet nie brało pod uwagę opcji: Dacia.


Pozdrawiam.

Acha, jeszcze jedno słowo pochwały dla Waszego salonu Jantar, tym razem dla działu części - sterowanie szyb zamówiłem przez telefon, "na słowo" i bez przedpłat. W salonie w którym kupiłem moją Daćkę gdy chciałem zamówić poprzeczki tak się nie dało, choć mnie znają... Ali G powiedziałby: "respeck"

jantar - 2009-10-21, 15:13

Mikele napisał/a:

A co do odbiorców indywidualnych - tylko ciągu ostatnich 3 miesięcy troje moich znajomych zaczęło poważnie zastanawiać się nad MCV po obejrzeniu mojego. Wcześniej żadne z nich nawet nie brało pod uwagę opcji: Dacia.



Rozumiem, że jakby co to wiesz gdzie ich skierować :mrgreen:

laisar - 2009-10-21, 15:53

Cytat:
powinniśmy odzielić działania marketingowe i wizerunkowe koncesjonera od faktycznej sprzedaży

Tak do końca to się oczywiście nie da - ale w pewnym stopniu się zgadzam: "tu i teraz", jednorazowo, wpływ na obraz całościowy być może rzeczywiście jest niewielki. (Chociaż, przynajmniej deklaratywnie, zdobyliście zdaje się trochę klientów (; ).

Jednak przede wszystkim, mimo ogólnego optymizmu ja przecież nigdzie nie wypowiadałem się o żadnej mega-sprzedaży - a jedynie, że tak w ogóle to jakaś sprzedaż cały czas jest... No i że właśnie ciekawe, czy się zwiększy (:

Natomiast jestem przekonany, że część problemu niszowości bierze się z (braku) działań głównego polskiego importera (choć może i nie tylko...) - stąd twierdzenie o wpływie zaangażowania oddolnego, sprzedawców (;


Cytat:
Rozumiem, że jakby co to wiesz gdzie ich skierować

http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1573 (;

wieza - 2009-10-21, 16:04

jantar napisał/a:
Mikele napisał/a:

A co do odbiorców indywidualnych - tylko ciągu ostatnich 3 miesięcy troje moich znajomych zaczęło poważnie zastanawiać się nad MCV po obejrzeniu mojego. Wcześniej żadne z nich nawet nie brało pod uwagę opcji: Dacia.



Rozumiem, że jakby co to wiesz gdzie ich skierować :mrgreen:


Mikele
dorobisz sobie na prowizji za sprowadzenie klientow ;)

jantar - 2009-10-21, 16:52

Się dogadamy ;-)
jackthenight - 2009-10-21, 20:02

jantar napisał/a:
Cześć,
Nasze zdjęcia wyślę do laisara- Tomek już będzie wiedział co z nimi zrobić.

Pozdrawiam, Miłosz.


I co z tymi zdjęciami ?

Beckie - 2009-10-21, 20:11

http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2572
jackthenight - 2009-10-21, 20:25

Beckie napisał/a:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2572


Beckie ja się pytałem o zdjęcia wykonane przez pracowników ASO, które Jantar miał wysłać Laisarowi - a jeszcze tych zdjęć chyba nie ma na forum.

Beckie - 2009-10-21, 20:28

Ano, faktycznie. :oops:
Malutki - 2009-10-21, 20:58

Witajcie :-)

Zdjęcia fantastyczne ale czy mógłby je ktoś podpisać kto jest kim na zdjęciach?

Widzę że wszyscy się napracowali a ja mam pytanie:
Czemu gdy się przejeżdżało ulicą Puławską w dni poprzedzające zlot to nie było widać, że salon szykuje się na zlot i że m. in. będą jazdy testowe?
Instytut SAMAR na swojej stronie napisał o zlocie a u dealera na budynku nie było ani kawałka informacji o zlocie czemu?

laisar - 2009-10-21, 22:14

Nie wiem, jak do tego podchodziła załoga salonu i naczialstwo RP/RRG (; ale ze swojej strony widzę to tak, że impreza była od początku planowana głównie jako wydarzenie dla klubowiczów, a w drugiej kolejności dla osób, które przynajmniej forum znają (albo chociaż zamierzają poznać). Komunikaty prasowe nie miały zatem służyć ściągnięciu "przypadkowych" osób, ale były po prostu informacjami. Wobec tego wszystkiego także i jakieś bardzo widoczne oznakowanie samego salonu nie było chyba potrzebne - DUŻE klubowe logo w zupełności wystarczyło [:
SAJSEN - 2009-10-21, 22:25

Powinnismy pamietac ze to byl pierwszy raz !!
I mam nadzieje ze nie ostatni !!
Na wiosne moze byc lepiej !!
Ogarniemy temat jako klub - forum
Podeslemy nasze propozycje a z pewnoscia JANTAR nas czyms wiecej zaskoczy!!

jackthenight - 2009-10-22, 05:36

Ostatnio rozmawiałem z Przyguckim w salonie - wiedział już o tym, że mieliśmy zlot w Warszawie na Puławskiej - zobligował się, że też jakiś zlot zorganizują w Łodzi -- powiem, że bardzo ucieszyła mnie ta informacja. :mrgreen: :mrgreen:
tomi - 2009-10-22, 06:06

Byłoby fajnie
jan ostrzyca - 2009-10-22, 08:51

Mikele napisał/a:
Marka może i niszowa, ale ludzie się powoli przekonują (...)


Kupując logana w 2007r. miałem trochę nadzieję, że w perspektywie kilku lat, marka dacia pójdzie śladami skody, rozwijając sieć sprzedaży i serwisu, polepszając jakość etc żeby przechwycić jak najwięcej nowych klientów ceną i szeroko pojętą jakością towaru i usług. A tu kicha.

W ciągu 2 lat Carrara w Lublinie przestała sprzedawać i obsługiwać dacie. Z listy dilerów i ASO znikł Chełm (ten od PKWN), w Zamościu znikł salon dacii przy ul. Lubelskiej, został za to "agent" dacia przy ul. JPII. W promieniu 100 km zostały 4 ASO: Lublin, Zamość (agent), Radom, Stalowa Wola (agent). http://www.dacia.pl/deale...kzpT#dl_results

Taka polityka zajebiście odstrasza klientów i daje dilerniom i ASO komfort całkowitego braku konkurencji a tym samym np możliwość ustawiania cen przeglądów 50-100% wyższych niż "zaleca" RP.

laisar - 2009-10-22, 09:29

Ciekawe jakie są przyczyny? Jakieś faktycznie obiektywne? Słyszałem np pogłoski o jakoby bardzo niskiej marży albo obowiązkowych zakupach przez dilerów pewnej liczby egzemplarzy bez względu na rzeczywistą sprzedać...

Tak czy owak, wpływ producenta czy generalnego importera na samo istnienie ASO nie jest zbyt duży - mogą tylko starać się przedstawiać atrakcyjne warunki dla koncesjonerów, jednak nawet najlepsze zupełnie niczego nie zagwarantują... (za to kiepskie oczywiście gwarantują - ich brak).

...no albo otwierać własne punkty, ale nie jest to tanie, a ze względu na przepisy antymonopolowe - także zbyt proste.

Inna rzecz, że dzięki tym ostatnim de facto żadne ASO do szczęścia użytkownikowi dowolnego auta nie są potrzebne - wystarczy dowolny legalny warsztat (:

(A czy są one lepsze czy gorsze od ASO to już inna dyskusja - doświadczenie zdaje się jednak twierdzić, że autoryzacja niestety nie ma zbyt wielkiego wpływu na jakość pracy, ale na pewno na ceny. Osobiście uważam, że najlepszy byłby chyba model certyfikatów, zamiast autoryzacji).

jan ostrzyca - 2009-10-22, 10:00

laisar napisał/a:
(...) Inna rzecz, że dzięki tym ostatnim de facto żadne ASO do szczęścia użytkownikowi dowolnego auta nie są potrzebne - wystarczy dowolny legalny warsztat (...)


I tak, i nie. Gęsta sieć punktów sprzedaży i serwisów, poza tym, że daje klientowi prawdziwy lub wyimaginowany komfort związany z obsługą, świadczy o potencjale marki, jej aspiracjach, stosunku do lokalnego rynku i klienta.

Sytuacja z dacią w Lubelskiem zaczyna mi przypominać tą sprzed kliku lat, gdy w Polsce próbowano sprzedawać poprzednie modele marki. W Lublinie był nawet salon w którym sprzedawano 1310 i novą. Bodaj na ul. Przemysłowej... Skorodowane niedobitki z tego handlu jeżdżą jeszcze po mieście. Wtedy nawet oglądałem żółciutką novą z zamiarem kupna.

jackthenight - 2009-10-22, 10:05

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=40917#40917


Laisar ??

GeRRaD - 2009-10-22, 14:42

A może by tak o naszym zlocie napisali ;-)
http://www.francuskie.pl/wiadomosci/5007

laisar - 2009-10-22, 15:12

Zdjęcia jeszcze nie dotarły w ogóle do jantara - jak tylko je dostanie, zostaną umieszczone na forum.


Redakcja Francuskie.pl wyjechała prawie w komplecie na Krym i zdaje się dopiero co wróciła - więc nasza impreza po prostu ich ominęła i umknęła.

kajos32 - 2009-10-22, 15:15

Jak byłem dziś na Puławskiej rozglądałem się za Miłoszem. Ale nikt nie wiedział gdzie jest
jantar - 2009-10-22, 17:13

Patrz, zapomniałem że dziś mam wolne :-( .
A my na kawę bylismy umówieni- no to może jak będziesz przejazdem.

A'propos zdjęć- mam je dostać w poniedziałek na płycie (7GB).

kajos32 - 2009-10-22, 17:23

Ok, Jak będę przelatywał obok serwisu na pewno wpadnę :-)
laisar - 2009-10-22, 17:24

jam ostrzyca napisał/a:
Gęsta sieć punktów sprzedaży i serwisów, poza tym, że daje klientowi prawdziwy lub wyimaginowany komfort związany z obsługą,

Sądząc po większości opinii - nie u nas, ale ogólnie - raczej zdecydowanie to drugie...

Cytat:
świadczy o potencjale marki, jej aspiracjach, stosunku do lokalnego rynku i klienta.

No i tu się fundamentalnie nie zgadzamy - ja uważam, że już nie świadczy. Czasy się po prostu zmieniły...

wieza - 2009-10-23, 09:31

Witam
znalazlem troszke czasu i wrzucam troszke zdiec mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial za zle ze bedzie na moich fotach ;)
Ale szkoda co kolwiek wykasowac ;)
milego ogladania :)

wieza - 2009-10-23, 09:33

cd
wieza - 2009-10-23, 09:36

cd2
wieza - 2009-10-23, 09:38

cd3
wieza - 2009-10-23, 09:39

cd4


mam nadzieje ze nie zanudzilem ;)

marchewa - 2009-10-25, 16:34

Dzisiaj przejeżdżałem Puławską przy salonie Dacii i zauważyłem że na szybie przy drzwiach nadal jest logo naszego klubu :) Czyżby to tak na stałe?
laisar - 2009-10-25, 17:20

Cytat:
Redakcja Francuskie.pl wyjechała prawie w komplecie na Krym i zdaje się dopiero co wróciła - więc nasza impreza po prostu ich ominęła i umknęła.

...ale za to chyba jako jedni z pierwszych zapodali prasówkę pozlotową: http://francuskie.pl/wiadomosci/5014

Seal - 2009-10-25, 20:07

marchewa napisał/a:
Dzisiaj przejeżdżałem Puławską przy salonie Dacii i zauważyłem że na szybie przy drzwiach nadal jest logo naszego klubu :) Czyżby to tak na stałe?

Z tego co mi mówił Jantar to nie ma powodu zdejmowania.
Przecież przyda się na wiosnę :mrgreen:

Malutki - 2009-10-28, 21:26

marchewa napisał/a:
Dzisiaj przejeżdżałem Puławską przy salonie Dacii i zauważyłem że na szybie przy drzwiach nadal jest logo naszego klubu :) Czyżby to tak na stałe?


A niech będzie na stałe :-)
Współpraca kwitnie to niech i logo zostanie na szybie.

laisar - 2009-11-19, 08:26

Udało mi się w końcu wrzucić fotki od jantara: http://www.daciaklub.pl/user/zlot1/

Dodane: 2009-12-21, 17:04
Relacje z nagrodowych wyjazdów Stepwayem na weekend


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group