DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Spotkania, imprezy, wyprawy - Naklejkowe spotkanie w Warszawie

dmas - 2008-01-05, 22:52
Temat postu: Naklejkowe spotkanie w Warszawie
Przy okazji odbioru naklejek od kol. laisara (dziekujemy, dziekujemy) powstalo kilka fotek okolicznosciowych. Warszawska grupa miala swoj mini-zjazd. Dziekuje wszystkim przybylym za mile chwile i wymiane doswiadczen na mrozie. Zdjecia o wiekszej rozdzielczosci dostepne na zamowienie.
laisar - 2008-01-05, 23:37

Miałem właśnie zabrać się do roboty i żeby trochę odwlec ten obowiązek przymierzałem się żeby coś napisać nt spotkania - a tu zdjęciowa niespodzianka!
Wielkie dzięki! Także dla wszystkich przybyłych (:

Pablo78 - 2008-01-05, 23:58

Kurcze ale fajnie :!: :mrgreen:

Niedużo autek, a i tak juz super wyglądają razem ustawione :-D

laisar - 2008-01-06, 00:24

Tylko jakiś taki bałagan kolorystyczny (((; - do poprawy następnym razem!
ZeneC - 2008-01-06, 08:05

No i stało się - pierwsze twarze forumowiczów poszły w sieć. Jako warszawka pokazaliśmy, że jak się chce, to można. Ot, taka jaskółeczka, zaczątek jakiegoś dużego zlotu letniego. Tym samym koledzy z innych, silnych liczebnie rejonów takich jak Śląsk czy Trójmiasto mam nadzieję, że poczuli wyzwanie do jakiegoś okazjonalnego zgrupowania sił na swoim terenie. Wiosna za pasem.
A co do spotkania było bardzo sympatycznie. Jednego tylko nie mogę odgadnąć, jak nasza sympatyczna koleżanka wpadła przy powitaniu zapoznawczym na to, że ja, to własnie Zenon - "tak myślałam" . Patrzyłem potem w domu długo w lustro, co też ja mam wypisane na twarzy, ale nic nie zobaczyłem. Istna wróżka z tej Agaty...
Do następnego spotkania!

laisar - 2008-01-06, 10:27

Z tymi twarzami to bym nie przesadzał ((((; (w tej rozdzielczości...).
Karpiu66 - 2008-01-06, 12:48

laisar napisał/a:
Tylko jakiś taki bałagan kolorystyczny (((; - do poprawy następnym razem!

Ale modelami ustawione :lol:

ZeneC - 2008-01-06, 13:46

laisar napisał/a:
Z tymi twarzami to bym nie przesadzał ((((; (w tej rozdzielczości...).


Dla potrzeb operacyjnych CBŚ, ABW czy CBA taka rozdzielczość wystarczy...

Pablo78 - 2008-01-06, 14:14

ZeneC napisał/a:
Dla potrzeb operacyjnych CBŚ, ABW czy CBA taka rozdzielczość wystarczy...


Pewnie, zaraz się zajmą rumuńską V kolumną :mrgreen:

dogberry - 2008-01-06, 22:02

Widzę, że w Wawie przewaga MCV'ek? :-)
Andrzej - 2008-01-07, 10:11

Cholera, a ja znowu przespałem - była jedna więcej!! :evil: :evil: :evil:
Black Eryk - 2008-01-07, 13:21

No i bardzo pięknie to wygląda :), no i co jak co ale to I zlot :-) który na pewno zapisze się w pamięci klubu. W związku z tym proponuję osobny dział na temat zlotów :-)
Yoda - 2008-01-07, 15:05

Black Eryk napisał/a:
No i bardzo pięknie to wygląda :)

Wyglądało to na tyle interesująco, że wzbudziło ciekawość pewnego młodego miłośnika motoryzacji (lat na oko z 5), który akurat spacerował z tatą po okolicy: "A dlaczego te wszystkie samochody są takie same ?" No i dokładnie poprzyglądał się naszym autkom (tata również).
Zapraszamy na następne spotkanie :->

laisar - 2008-01-07, 22:05

@Andrzej: Bo trzeba być czujnym! Nawet - zwłaszcza? (; - jak się pozornie nie jest czymś (np naklejkami) zainteresowanym... Mam(y) nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej - ale to już jak się zrobi jednak trochę cieplej.
baba za kółkiem - 2008-01-08, 21:20

Było miło i pouczająco, poproszę częściej. I liczniej.
ZeneC napisał/a:
Jednego tylko nie mogę odgadnąć, jak nasza sympatyczna koleżanka wpadła przy powitaniu zapoznawczym na to, że ja, to własnie Zenon - "tak myślałam" . Istna wróżka z tej Agaty...

Sama nie wiem, o co chodzi, ale tak właśnie było. Wróżka, wróżka - wolałabym tak przeczuwać, typując numerki totolotka. A co różni czarodziejkę od czarownicy? 20 lat...

Andrzej - 2008-01-09, 09:33

laisar napisał/a:
@Andrzej: Bo trzeba być czujnym! Nawet - zwłaszcza? (; - jak się pozornie nie jest czymś (np naklejkami) zainteresowanym... Mam(y) nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej - ale to już jak się zrobi jednak trochę cieplej.


To może jakieś spotkanie z ramkami pod tablice rejestracyjne...??? :mrgreen: :mrgreen:

Co do naklejek, to nie to, że nie jestem nimi zainteresowany tylko czegoś mi w nich poprostu brakuje, albo czegoś jest za dużo, ale nie potrafię określić czego... :-/

laisar - 2008-01-09, 12:30

Pomysł spotkania ramkowego pojawił się też na spotkaniu naklejkowym, więc wola w narodzie jest (:

Co do naklejek, to ja też nie jestem z nich zadowolony - a za dużo jest w nich po prostu Dacii, której logo jest... hmm... mało... ekhm... "estetyczne" (jeśli można tu użyć tego słowa d: ).

Ale ciąg dalszy już tutaj.

Borowik - 2008-01-12, 21:32

Gratulacje dla warszawskiej grupy, sądze że jest to dobry sposób aby doszło do większego zlotu tak jak planujemy może już nawet wiosną.Mam propozycję może by w Poznaniu doszło też do takiego spotkania, nie ma jak wymiana zdań twarzą w twarz.Pozdrawiam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group