DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Warsztaty niezależne - WARSZAWA - Energy Gaz Polska

Gość - 2010-12-27, 12:37
Temat postu: WARSZAWA - Energy Gaz Polska
W pazdzierniku zamontowano mi instalacje gazowa STAG. Calosc zostala zakupiona na miejscu w siedzibie firmy. Nie bylo problemu z terminem, moglem nawet zapisac sie na odpowiadajaca mi godzine w ciagu dnia. Wieczorem autko bylo juz gotowe. Cala instalacja zostala wykonana z pelnym profesjonalizmem, nie ma tu zadnego druciarstwa ani partactwa. Autko na gazie jezdzi naprawde przyjemnie, gaz przelacza sie automatycznie. Przy dzisiejszych cenach benzyny uwazam ze byl to dobry ruch z mojej strony i ciesze sie ze mam ta instalcje juz w swoim aucie. Serdecznie polecam! ;-)
TD Pedro - 2010-12-27, 16:25

Napisz coś więcej: z którego roku masz samochód (chodzi mi o gwarancję), jaki jest przebieg, jaka pojemność zbiornika na gaz i ile ta przyjemność kosztowała?
Gość - 2011-01-07, 11:06

Dacia jest z 2005 roku, montowalem instalacje przy 115tys km, przy montazu dostalem 2 lata gwarancji na instalacje bez limitu przejechanych kilometrow. Z tego co sie orientuje to do zbiornik ma pojemnosc 42 litrów. Za calosc zaplacilem 2400 zł wraz z montazem. Dali mi jeszcze pokrowiec na kolo zapasowe. Mily prezent:)
Kikus - 2015-02-13, 11:20
Temat postu: Warszawa - Energy Gaz Polska
Tak ja w temacie. Wiem po sobie że wybór warsztatu LPG to taka sama ciężka przeprawa jak zakup dobrego diesla z Niemiec;) Także sam mogę polecić

Energy Gaz
Warszawa
Ostrobramska 38 A
9-18 pon-pią
810 00 90
http://egp.pl/

A jak ktoś zainteresowany to na tym forum w dziale LPG jest relacja z mojego montazu do floty Dokkerów;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group