DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Gadżety klubowe - Naklejki klubowe - trzecia edycja

laisar - 2011-05-27, 20:47
Temat postu: Naklejki klubowe - trzecia edycja
Dzięki współpracy koleżanki koleżanki i samej mausi64 (; został wydrukowany nowy nakład klubowych nalepek - aczkolwiek tym razem, zgodnie z wolą ludu, są one przeznaczone do naklejania "pod" szybę (:

Technologia ta spowodowała jednak podniesienie kosztu produkcji, więc cena nowych nalepek to całe 1 zł.

Zamówienia: tradycyjnie - proszę napisać w niniejszym temacie ile zamawiacie naklejek oraz jednocześnie przysłać do mnie PW lub do Marka1603, z tą samą informacją oraz danymi adresowymi oraz sposobem wysyłki (jej koszt - wg cennika Poczty Polskiej).


Tymczasowo, nalepki są dostępne wyłącznie u mnie, ale mam nadzieję, że się zmieni - jeśli więc ktoś jest chętny do dystrybucji, to proszę o kontakt, a ogłoszenie zostanie wtedy zaktualizowane.


Jeżeli ktoś chciałby przy okazji wesprzeć utrzymanie forum (domena i serwer), to oczywiście może - wszelkie nadwyżki trafią do Marcina, Wielkiego Administratora (:


Namawiam osoby z jednego miasta czy danej okolicy do wspólnego zamawiania - będziecie mieli okazję do spotkania (;


Na koniec: proszę nie pytać, czy naklejki są jeszcze dostępne - gdyby do tego doszło, to po prostu bym poinformował...


2014-07-14: Naklejki się skończyły.

Beckie - 2011-06-13, 16:28

laisar, a na wystawie_nalepek wszystkie są "pod szybę" ?
Czy tylko trzecia edycja? :roll:

laisar - 2011-06-13, 16:36

Tylko trzecia.
Józef - 2014-04-29, 20:20

Chciałbym zakupić dwie naklejki klubowe wewnętrzne-gdzie?
laisar - 2014-06-12, 18:50

Proszę nie pytać, czy naklejki są jeszcze dostępne - gdyby ich zabrakło, to byłaby o tym informacja.

laisar napisał/a:
proszę napisać w niniejszym temacie ile zamawiacie naklejek oraz jednocześnie przysłać do mnie PW lub do Marka1603, z tą samą informacją oraz danymi adresowymi oraz sposobem wysyłki (jej koszt - wg cennika Poczty Polskiej).

...W przeciwnym razie można dłuuuugo czekać, aż ktoś się dokopie do tego tematu...

No i proszę z kolei odbierać PW [:

shrek - 2014-06-20, 23:47

Czy jest mozliwosc przeslania do Francji ?
Karenzo - 2014-06-21, 01:00

Wysyłka listowa kosztuje 5 zł (do 50 g ) 9 zł do 100g
Polecony kosztuje już 16-17 zł do 100g
http://cennik.poczta-pols...a_polecona.html

laisar - 2014-07-14, 17:35

shrek napisał/a:
Czy jest mozliwosc przeslania do Francji ?

Oczywiście - przykładowe koszty podał już kol Karenzo (dziękuję).

laisar - 2014-09-21, 20:01

laisar napisał/a:
gdyby ich zabrakło, to byłaby o tym informacja

Zatem informuję:

Naklejki się skończyły.



Ja w najbliższym czasie nie będę miał możliwości czasowych nimi się zająć, więc jeśli ktoś ma na to ochotę, to proszę o kontakt.



Raz jeszcze dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy przy okazji zakupu naklejek wsparli utrzymanie domeny i serwera.

corrado - 2015-03-12, 21:11

Jak komuś potrzeba, to mam jeszcze 1 naklejkę klubową okrągłą na szybę ...
Marek1603 - 2015-03-16, 21:59

Z trzeciej edycji zostało jeszcze 3szt.
Mam dobrą wiadomość. Będzie czwarta edycja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group