DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

Sprawy klubowe - Oceny moderatorów i administratorów

jan ostrzyca - 2011-12-18, 00:11
Temat postu: Oceny moderatorów i administratorów
W moim prywatnym rankingu najsłabszym, najbardziej tendencyjnym i najbardziej histerycznym moderem był Beckie.
Drugim kiepskim i tendencyjnym, choć inaczej niż Beckie, jest Laisar.
Dlatego jakoś nie dziwi mnie zamknięcie tematu "byli moderatorzy".

Temat wątku pierwotnie brzmiał "Byli moderatorzy 2" i bezpośrednio odnosił się do treści zamkniętego watku laisara. Ale laisar musiał się wmieszać i coś tam po swojemu pozmieniać. Ten typ tak ma...

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2011-12-18, 00:20 ]
Post jest domniemaną "odpowiedzią" na: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6391.

"Domniemana odpowiedź" Laisar czy Ty czytasz to co sam piszesz?

laisar - 2011-12-18, 00:15

Do oceny moderatorów nie trzeba sobie wyszukiwać pretekstów - dlatego zmieniłem tytuł niniejszego tematu: w każdej chwili, każdy użytkownik może stworzyć nowy wątek i w nim wylewać swoje żale, na dowolnego moda czy admina, ku chwale forum.

A tamten wątek jest mój i mogłem go sobie zamknąć, żeby nie było przewidywalnych offtopików - to zamknąłem.

Nie przeliczyłem się, jak widać <:


Co do meritum: gdybyś zechciał wyartykułować swoje zarzuty na nieco mniejszym poziomie ogólności, to chętnie jakoś odpowiem, bo jak do tej pory jedyny, jaki widzę, to że ktoś w ogóle ma inne zdanie niż Ty...

jan ostrzyca - 2011-12-18, 00:19

Skoro moder ocenia usera to i user może ocenić modera. Wolny kraj. Beckie i Laisar nie potrafią oddzielić moderowania od swoich przekonań i stąd moje uwagi.
jan ostrzyca - 2011-12-18, 00:23

Cóż, Laisar od dawna robi na tym forum za rzecznika RP kasując, zmieniając, tnąc wątki niekorzystne dla RP.
laisar - 2011-12-18, 00:27

jan ostrzyca napisał/a:
Temat wątku pierwotnie brzmiał "Byli moderatorzy 2" i bezpośrednio odnosił się do treści zamkniętego watku laisara.

No to dodałem w komentarzu linka, żeby ktoś nie stracił tego bezcennego powiązania...

Nie ma za co (:


Cytat:
Ten typ tak ma...

Winny jak diabli - i dumny z tego.

Zawsze możesz zaproponować zdjęcie z funkcji - jeśli inni użytkownicy podzielą Twoje zdanie, to będziesz miał problem z głowy.



Cytat:
Skoro moder ocenia usera to i user może ocenić modera

100% racji - sam to co jakiś czas proponuję - więc naprawdę bardzo się cieszę się, że jednak w czymś się zgadzamy.



Cytat:
Beckie i Laisar nie potrafią oddzielić moderowania od swoich przekonań

Mam odmienne zdanie - w obu przypadkach - ale jestem otwarty wskazanie błędnych decyzji i ewentualne na zmiany.

...Choć najlepszy byłby temat http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1446 - można go używać na co dzień, też nie trzeba czekać na jakiś pretekst czy wyciąganie za uszy... <:

laisar - 2011-12-18, 00:30

jan ostrzyca napisał/a:
Laisar od dawna robi na tym forum za rzecznika RP kasując, zmieniając, tnąc wątki niekorzystne dla RP

Uważam to za absolutną nieprawdę - aczkolwiek dopuszczam, że ktoś może oceniać coś inaczej niż ja, więc ponownie proszę o wskazanie ewentualnych postów i tematów, oraz podanie sposobu, w jaki miałyby zostać poprawione. Bardzo chętnie odniosę się w końcu do czegokolwiek konkretnego...

jan ostrzyca - 2011-12-18, 00:36

laisar napisał/a:
jan ostrzyca napisał/a:
Laisar od dawna robi na tym forum za rzecznika RP kasując, zmieniając, tnąc wątki niekorzystne dla RP

Uważam to za absolutną nieprawdę - aczkolwiek dopuszczam, że ktoś może oceniać coś inaczej niż ja, więc ponownie proszę o wskazanie ewentualnych postó i tematów, oraz podanie sposobu, w jaki miałyby zostać poprawione. Bardzo chętnie odniosę się w końcu do czegokolwiek konkretnego...


Miszczu, co najmniej kilka razy dokładnie opisałem co mam na myśli. Nie chce mi się przekopywać przez annały tego forum, żebu Ci odświeżyć pamięć . Dopuszczam też możliwość błędu po mojej stronie. Uważam, że przydałoby się jakieś narzędzie bieżącej oceny pracy moderów przez użytkowników. Ankietka typu "jak oceniasz pracę moderów" z możliwością dodawania głosów co tydzień? Coś innego?

laisar - 2011-12-18, 00:47

jan ostrzyca napisał/a:
co najmniej kilka razy dokładnie opisałem co mam na myśli

Zazwyczaj w najlepszym razie tak jak teraz: "W ogóle jest źle, a laisar jest stronniczy" - ale ja bardzo uprzejmie proszę o konkretne miejsce do poprawienia. Obiecuję, że zajmę się nim natychmiast - aczkolwiek nie mogę obiecać, że na pewno uczynię to zgodnie z Twoimi wskazówkami. (Wtedy jednak jak zawsze wyjaśnię, dlaczego ewentualnie uważam, że powinno być inaczej).


jan ostrzyca napisał/a:
Uważam, że przydałoby się jakieś narzędzie bieżącej oceny pracy moderów przez użytkowników.

Zacny pomysł - śmiało, stwórz takowe, najlepiej regularne. Popieram w 100% - jeśli będziesz uważał za stosowne, to nawet oznaczę jako przyklejone czy ogłoszenie.



jan ostrzyca napisał/a:
"Domniemana odpowiedź" Laisar czy Ty czytasz to co sam piszesz?

Czytam - i tam jest "»domniemana« odpowiedź". Coś wytłumaczyć?

jan ostrzyca - 2011-12-18, 00:55

Laisar jest stronniczy. No, może bywa stronniczy. Taka jest moja ocena roboty Laisara. Przykłady podawałem i nie chce mi się ich ponownie szukać na forum.
laisar - 2011-12-18, 01:04

Ja nie chcę przykładów "stronniczości" - ja bym chciał wiedzieć, co jest Twoim zdaniem źle (co przy okazji niby świadczy o tej stronniczości) i co poprawić. Konkretnie. Temat(y), post(y) - co podzielić, co scalić, co przenieść.

(W oczywisty sposób - sam tego nie znajdę, bo przecież jak przeczytam, to uznam: "Jest OK", nie?).

Help me, Obi-Jan Ostrzycobi, you are my only hope...


(Ale, oczywiście, wcale nie musisz pomagać i możesz pozostać jedynie przy negatywnej ocenie. Wolny kraj. Wtedy: no trudno - aczkolwiek nie nastąpi też od tego raczej żadna poprawa).

eplus - 2011-12-18, 03:16

Ja terz
Cytat:
uwarzam, rze
kol. Laisar jest stronniczy na maxa jeśli chodzi o ocenę działań kuratorów społecznych i innych Mikołajów trudzących się dzień i noc dla dobra dzieci w Polsce i w Norwegii. I jeśli chodzi o cytaty z dokumentacji Renault Poland, bo gdybym ja cytował np.
Cytat:
plastikowa zaślepka śrubki 145 PLN
, to wstawiłbym tam 11 diabłów :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: , a on pisze tak, jakby to było 35 groszy. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:Pewnie ma 15% prowizji. I jeszcze się przezywa, psze pana, z userem za pomocą jakichś odgrzewanych kawałków z Gwiezdnych Wojen. :cry: :shock: :-x :-? :-/ :-| :-( :lol: :mrgreen: :-o :-P :-> ;-) :-)
czaju - 2011-12-18, 10:13

Przecież to nie Laisar sprzedaje wam te elementy. Jak dla mnie wkład Laisara, jako jednego z użytkowników forum (nie moderatorów), jest naprawdę olbrzymi, dzięki niemu np. moja ma wciąż ładne ciemne oczka (bo przecież w ASO zwykle trudno jest znaleźć część do innego samochodu niż ten co przyjechał, a na forum to jest kilkanaście minut zwykle i mamy numer części).
A jako moderator? nie wiem, chyba nie odczułem nigdy że mój post został jakoś drastycznie przycięty (a już na pewno nie bez powodu ;) )

Czuje się jakbym bronił władz, a przecież prawdziwy Polak zawsze powinien być w opozycji :D

48piotr - 2011-12-18, 10:23

czaju napisał/a:
Czuje się jakbym bronił władz, a przecież prawdziwy Polak zawsze powinien być w opozycji :D

Jeżeli władza ciężko pracuje/płacą mu za to? :roll: /to należy się szacun.
Byli,są i pewnie będą mąciciele/szkoda że ziomale :oops: /i musimy się z tym pogodzić.
:evil:

yarocz - 2011-12-18, 10:29

Takie ogólnikowe stwierdzenia do niczego nie prowadzą.
Najlepiej było by ustosunkowywać się do bardzo konkretnych przykładów.
Po za tym każdy ma prawo do swojego zdania i nawet jeśli go nie podzielam to powinienem je uszanować w nadziei, że druga strona uczyni to samo.
Niestety gdzie dwóch polaków tam trzy opinie.

TD Pedro - 2011-12-18, 10:52

czaju napisał/a:
Czuje się jakbym bronił władz, a przecież prawdziwy Polak zawsze powinien być w opozycji

yarocz napisał/a:
Niestety gdzie dwóch polaków tam trzy opinie

kwintesencja kwintesencji !!!

dwie różne a jakże spójne wypowiedzi charakteryzujące powszechnie postrzeganego Polaka - niestety zasadnie... :-(

eplus napisał/a:
kol. Laisar jest stronniczy na maxa jeśli chodzi o ocenę działań kuratorów społecznych i innych Mikołajów trudzących się dzień i noc dla dobra dzieci w Polsce i w Norwegii.

ironia? czytelna i zrozumiała - jestem za... :lol:

yarocz napisał/a:
Takie ogólnikowe stwierdzenia do niczego nie prowadzą.
Najlepiej było by ustosunkowywać się do bardzo konkretnych przykładów.
Po za tym każdy ma prawo do swojego zdania i nawet jeśli go nie podzielam to powinienem je uszanować w nadziei, że druga strona uczyni to samo.

i tak powinno być w każdym przypadku (nie tylko na naszym Forum)...

Marek1603 - 2011-12-18, 10:58

Zgadzam sie z opinia yarocz-a calkowicie i lepiej bym tego nie wyraził.
Oczywiscie wszytko można powiedzieć w sposób powiedzmy delikatny, a nie od razy wywoływać emocje u pozostałych forumowiczów.

eplus - 2011-12-18, 11:20

Oj, Kolego TD Pedro, z tą ironią to nie do końca tak, jak myślicie...
Cytat:
Widzę, że moje głupkowate komentarze nie mają szans z zderzeniu z ze stoickim sceptycyzmem kol. Admina

A mój głupkowaty komentarz w wątku o kuratorach, dzieciach i matce sądzonej za klapsa, czyli naruszenie nietykalności cielesnej trzylatka brzmiał mniej więcej tak:
Cytat:
Co to jest nietykalność osobista trzylatka? Jak matka go karmi łyżeczką, to narusza jego nietykalność osobistą, a jak go kąpie, to jak wyżej + molestuje... (tu było z pięć diabłów, które w cytatach i tak nie wychodzą chyba)

Za chwilę nurtujące mnie pytanie zniknęło z forum. Może wirus ;-) , ale Kol. Admin w następującym poście nie zaprzeczył ani się nie dziwił... :-o
A co do cen części, to Kol. laisar mógłby przynajmniej pisać, że osoby o słabych nerwach proszone są o odejście od ekranów... :-/
To tak w ramach przedświątecznych remanentów... :mrgreen:

laisar - 2011-12-18, 11:21

Śpieszę uspokoić - jakkolwiek np ostatnio w shoutboksie rzeczywiście pomstuję na formę niektórych wypowiedzi, to jest to jednak troska o innych.

Ja sam natomiast nie obrażam się za żaden sposób zwracania się do mnie, jeżeli tylko zawiera w sobie także przekaz merytoryczny. Mężnie zniosę najgorsze wyzwiska, do tego niegramatyczne, pełne "orografów", literówek i bez pliterek, jeżeli zakończą się linkiem do postu lub cytatem oraz określeniem mojego błędu (:



eplus napisał/a:
[plastikowa zaślepka śrubki 145 PLN] a on [laisar] pisze tak, jakby to było 35 groszy

Wiem, że to żart i w ogóle, ale mimo wszystko odpowiem serio: tak, jestem z siebie dumny, kiedy czasem udaje mi się powstrzymać od subiektywności - i to nie tylko w kwestiach, na które nie mam wpływu (jak owe ceny)...

laisar - 2011-12-18, 11:33

eplus napisał/a:
Za chwilę nurtujące mnie pytanie zniknęło z forum

Nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć - takiego postu w ogóle nie widziałem i nie kasowałem, więc w poście następującym nie byłem się w stanie odnieść.

(Aczkolwiek nie wiadomo, czy odpowiedziałbym, nawet gdyby tam był - czytając teraz prezentowaną treść nie odczuwam takiej wewnętrznej potrzeby).

chriskb - 2011-12-18, 11:36

Koleżanki i koledzy, idą ważna dla katolików Święta proponuję wznieść toast za pracę naszych kochanych moderatorów i zakończyć waśnie.

"All the best for Your's hard work"

laisar napisał/a:
...powstrzymać od subiektywności...


A tak naprawdę to warto być trochę egoista, nikomu to nie zaszkodzi.

TD Pedro - 2011-12-18, 11:41

eplus napisał/a:
Oj, Kolego TD Pedro, z tą ironią to nie do końca tak, jak myślicie...

Oj, Kolego eplus pozwolę sobie zostać przy swoim zdaniu (przynajmniej w tym wątku/temacie)...

chriskb napisał/a:
Koleżanki i koledzy, idą ważna dla katolików Święta proponuję wznieść toast za pracę naszych kochanych moderatorów


jak najbardzie jestem za...

Kabe - 2011-12-18, 12:59

XX
eplus - 2011-12-18, 15:00

No to odszczekuję, widocznie jednak wirus wciął mój post, przepraszam za podejrzenie. Może powinienem wtedy od razu zacząć zadymę i by się wyjaśniło, a ja zmilczałem, bo wiadomo, że
Cytat:
1. Mod ma zawsze rację...

Toasty popieram zawsze - picie bez toastów prowadzi do alkoholizmu. W Święta lub w Sylwestra umówimy się na konkretną godzinę i wychylimy toast za zdrowie Admina i Modów markowym winem musującym o smaku szampana. Może nawet nie jeden.
Cytat:
A tak naprawdę to warto być trochę egoista, nikomu to nie zaszkodzi.

Popieram. Za komuny istniała odwrócona wersja hasła:
Cytat:
Pracując dla kraju - pracujesz dla siebie

w formie:
Cytat:
Pracując dla siebie - pracujesz dla kraju

Znaczyła ona, że jeśli w pracy robisz fuchę, nawet podkradniesz na ten cel jakieś materiały, to w efekcie wytworzysz jakiś produkt/usługę oraz wzbogacisz się, a zatem pośrednio i całe społeczeństwo się wzbogaci. :lol: Zaś nieudolnemu państwu te materiały były najczęściej tylko trudnym do upłynnienia zapasem i problemem, zaprzątającym uwagę rzeszy księgowych i magazynierów. :-(

piotrres - 2011-12-18, 19:15

Kabe napisał/a:
A zauważyliście, łaskawcy, że grzecznie trzymam łopatkę w wiaderku i *w ogóle* nią nie okładam na prawo i lewo? Gdzie fanfary?...

No nareszcie bierny dobry uczynek!
Kabe napisał/a:
]To powinno być karalne ;-)

Jak wiadomo w Kraju Kwitnącej Lipy (oryg.: 国の開花ライム): "Każdy dobry uczynek zostanie słusznie przykładnie i surowo ukarany" :lol:

A ja ,a j a, a ja., przem Paniom, też nie włożyłem chyba nikomu łopatki (łac. scapula) w oko, docencie ;-) to, zważywszy na mój horrorskop:

"Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tylu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO."
No proszę, a nie chciałem być moderatorem ;-)

KaS602 - 2011-12-18, 21:39

Cieszcie się, że trafiła się taka osoba jak Laisar, bo nie każdemu, by się chciało w wolnym czasie tyle robić.

Popatrzcie na większość innych for: tam nawet nikt Ci nie powie, że Twój temat ląduję w śmietniku, jest zmieniony, albo dostajesz warna z automatu i tyle... A tu Laisar, jak z przedszkolakami: powie czemu, gdzie, z jakiego powodu, wszystko podlinkuje i jeszcze napisze, że czeka na uwagi...

Ludzie, to jest forum publiczne, ale jakby nikt tego nie pilnował (po swojemu), to byłby taki rozpiździej, że szkoda gadać. To forum jest naprawdę "demokratyczne" i "luźne". Może takie być, bo jest stosunkowo małe. Choć zawsze twierdziłem, że to akurat zaleta tego forum, to mimo wszystko, ktoś musi pilnować, żeby wszystko miało jako takie ręce i nogi. A, że nie wszystkim to pasuje..? Zawsze, można samemu się tym zająć - Admin i moderator to nie są niezmienne byty zesłane przez stwórcę, tylko garść ludzi, którzy dobrowolnie chcą się tym zająć. Janie O. może sam spróbujesz, bo nic nie robić i narzekać na innych, to każdy potrafi.

Ave Laisar.

48piotr - 2011-12-18, 21:43

KaS602 napisał/a:
Ave Laisar.

Święte słowa. ;-)

MarkD - 2011-12-18, 21:44
Temat postu: Re: Oceny moderatorów
jan ostrzyca napisał/a:
W moim prywatnym rankingu najsłabszym, najbardziej tendencyjnym i najbardziej histerycznym moderem był Beckie.
Drugim kiepskim i tendencyjnym, choć inaczej niż Beckie, jest Laisar.

Rzadko już tu piszę, ale teraz muszę ;-) kolego Janie, Laisar jest jednym z bardziej spoko moderatorów i to tez dzięki niemu to forum jest tak żywe, co najmniej jakby dotyczyło najczęściej kupowanej marki w Polsce :lol:

Martens - 2011-12-18, 21:55

KaS602 napisał/a:
Popatrzcie na większość innych for: tam nawet nikt Ci nie powie, że Twój temat ląduję w śmietniku, jest zmieniony, albo dostajesz warna z automatu i tyle... A tu Laisar, jak z przedszkolakami: powie czemu, gdzie, z jakiego powodu, wszystko podlinkuje i jeszcze napisze, że czeka na uwagi...


Właśnie tak! Jestem moderatorem na jednym z forów, gdzie ruch rozumiany jako dzienna ilość postów jest nieporównywalnie mniejszy niż tu a modów jest więcej. W dodatku forum ma regulamin, a my się nie cackamy z użytkownikami, którym zasady ortografii lub interpunkcji są nieznane, offtopy tniemy, nie pozwalamy też na powielanie tematów. Jak nieraz czytam wywody Laisara jako moderatora, to czuję się przy nim jak Hitler przy Dalajlamie...

mrówa - 2011-12-18, 23:45

KaS602 napisał/a:
Popatrzcie na większość innych for: tam nawet nikt Ci nie powie, że Twój temat ląduję w śmietniku, jest zmieniony, albo dostajesz warna z automatu i tyle... A tu Laisar, jak z przedszkolakami: powie czemu, gdzie, z jakiego powodu, wszystko podlinkuje i jeszcze napisze, że czeka na uwagi...
Martens napisał/a:
Jak nieraz czytam wywody Laisara jako moderatora, to czuję się przy nim jak Hitler przy Dalajlamie...

Sama kwintesencja "oceny".
Nie da się dobrze zrobić wszystkim. Przy wszystkich popełnianych (czy domniemywanych) błędach, nie sposób pominąć tego, jaki kawał dobrej roboty jest jego (Laisara) udziałem.

Daster - 2011-12-19, 09:32

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy. ;-)
TD Pedro - 2011-12-19, 10:07

Daster napisał/a:
Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy. ;-)

a gdyby się to dało ująć bardziej strawnym językiem ;-) ... specyficznie to ująłeś i nie łapię :-( , może to kwestia mojej "chwilowej zaćmy umysłowej"? - a może nie tylko ja tak mam...

mrówa - 2011-12-19, 10:29

TD Pedro, ja też tak nie bardzo... Czytam dwa razy i rozumiem połowę :-P
TD Pedro - 2011-12-19, 10:47

mrówa napisał/a:
Czytam dwa razy i rozumiem połowę

gdyby tak się dało, że po przeczytaniu cztery razy zrozumiałoby się całość... to byłoby super, czytelnictwo by wzrosło... :-P
a tak na poważnie, to tak mniej więcej domyślam się (chyba) o co chodzi ale ta specyfika pisowni może jednak wypaczyć myśl Autora w ocenie "czytacza".. :lol:

laisar - 2011-12-19, 11:09

Use the Google, Luke! (;


Co do ocen moderowania: bardzo dziękuję zarówno za te pozytywne, jak i za krytykę - choć najlepsza jest oczywiście konstruktywna, to i ogólna zawsze jakoś tam zmusza do samokrytycznej autorecenzji.

Jednocześnie proszę o nie robienie z tego jakiegoś... plebiscytu czy próbowania przekonywania osób niezadowolonych - każdy ma po prostu prawo do własnej oceny.


Ommm! [[[:

Daster - 2011-12-19, 11:35

mrówa napisał/a:
TD Pedro, ja też tak nie bardzo... Czytam dwa razy i rozumiem połowę :-P

Płyniemy tym samym Rejsem więc prawda Panie róbmy tak aby ten statek nie zatonął :roll:

mrówa - 2011-12-19, 11:42

No i MIŚ żeby został cały... ;-)
laisar - 2011-12-20, 23:34

eplus napisał/a:
widocznie jednak wirus wciął mój post

Raczej nie wirus, tylko błąd połączenia albo w bazie danych forum ):



chriskb napisał/a:
warto być trochę egoista

Między "trochę być" a "czasami się powstrzymać [od werbalnego wyrażania]" jest całkiem sporo miejsca na różne zachowania...



chriskb napisał/a:
idą ważna dla katolików Święta

W kwestii formalnej: raczej chrześcijan, nawet jeśli różnie liczą daty (; - choć tak właściwie to rzeczywisty powód do świętowania, czyli przesilenie zimowe, jest obecny chyba w większości kultur i religii.

Ale na pewno wart jest wspólnego toastu - zatem: zdrowie! [:

(I oby nam się dzieci rakiet nie czepiały...).

monopios - 2011-12-21, 13:11

laisar napisał/a:
I oby nam się dzieci rakiet nie czepiały...

A to była fajna zabawa, ale w nowych rakietach zderzaki już nie te :-)

toms57 - 2012-03-21, 10:54

i dyskusja skończyła się przed Wigilią - to jest naprawdę budujące ;-)

a tak naprawdę - to "na dzisiejsze czasy" to forum jest pełne miłych,dobrych i kulturalnych ludzi znających się na swoich pięknych samochodach marki Dacia

nie mogłem - po lekturze - powstrzymać się od komentarza :oops:

jan ostrzyca - 2014-02-15, 20:49

Skoro po raz kolejny wywalono dowody mącenia moderatorów, napiszę tylko że moja ocena działalności laisara, marka1603 i bebe jako trójcy modów jest jednoznacznie negatywna. Chłopcy sprowadzili dyskusję do poziomu niespotykanego dotychczas chamstwa, łącznie z obelgami, manipulacjami i kłamstwami. Z ich strony. Nie da się dyskutować z kimś, kto może każde zdanie wywalić, przerobić na jakiś idiotyzm lub przenieść bez sensu do innego wątku. Napiszę po raz kolejny - korzystając z przewagi poszliście chłopcy w osobistą gierkę przeciw użytkownikom. Kompromitacja. Brak zaufania. Nie macie moralnego prawa moderować dyskusji. Macie możliwości techniczne, ale nie macie ku temu predyspozycji osobowościowych. Działacie tak jak dyskotekowy wykidajło, który zamiast pilnować porządku, szuka okazji żeby komuś wpierdolić.

Odnośnie pytań, kto skasował mój wątek o potrzebie nowych modów, informuję, że zrobiłem to ja sam, żeby nie mnożyć bytów na forum, skoro jest ten wątek.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2014-02-15, 21:40 ]
Post wydzielony z tematu Potrzebni nowi moderatorzy.

Dyziek - 2014-02-15, 21:57

Mam wrażenie, że jednak za daleko się posunąłeś.
Wyciąganie komuś 'moralnego prawa' jest rodem ze świata dna polityki, od którego stronimy.

Zacznij od nowa, ale bez emocji i uogólniania, ok?
Nie wdawałem się w dyskusję do tej chwili, ale bardzo Cię proszę: napisz co Cię boli i jak chcesz to TY zmienić. Jeśli krytykujesz, podaj proszę alternatywne rozwiązanie ze wskazaniem osób, które mogą zrobić to (co krytykujesz) lepiej.

Nie bronię nikogo, nikogo nie ganię. Proszę o to, by unikać krzyku dla potrzeby istnienia samych decybeli.

pozdrawiam,
Dyziek

jan ostrzyca - 2014-02-15, 22:08

Dyziek napisał/a:
Mam wrażenie, że jednak za daleko się posunąłeś.
Wyciąganie komuś 'moralnego prawa' jest rodem ze świata dna polityki, od którego stronimy.

Zacznij od nowa, ale bez emocji i uogólniania, ok?
Nie wdawałem się w dyskusję do tej chwili, ale bardzo Cię proszę: napisz co Cię boli i jak chcesz to TY zmienić. Jeśli krytykujesz, podaj proszę alternatywne rozwiązanie ze wskazaniem osób, które mogą zrobić to (co krytykujesz) lepiej.

Nie bronię nikogo, nikogo nie ganię. Proszę o to, by unikać krzyku dla potrzeby istnienia samych decybeli.

pozdrawiam,
Dyziek


W tym wypadku "moralne prawo" polega na tym , że ktoś kto pilnuje porządku powinien być na 100% w porządku i sam przestrzegać zasad, których strzeże. Nic więcej nie dodam. Wszystko zostało już napisane. I usunięte przez moderów. Łącznie z ich chamskimi prowokacjami.

wieza - 2014-02-16, 08:49

a moim zdaniem niech sobie dadzą po razie w mordke i zakonćza temat bo staje się to już nudne i irytujące...a może odsunąć wszystkich od władzy i niech nowe osoby prowadza i tak ich pogodzimy pokłócony zarząd...
corrado - 2014-02-16, 09:27

Wieża sam pisałeś że zakasasz rękawy i wytłumaczysz to adminom w pewien sposób jak zrobić porządek . Nie namawiam do MMA ale może jednak warto ? :mrgreen: :lol:
Beckie - 2014-02-16, 22:27

Miałem się nie odzywać ale nie mogę.

Dyziek napisał/a:
Proszę o to, by unikać krzyku dla potrzeby istnienia samych decybeli.


Krótko jesteś na forum więc możesz mieć jeszcze nadzieję. :)))

Niestety są tacy użytkownicy na każdym forum, którzy nie potrafią przy okazji krytyki dać nic od siebie. Choćby nawet minimum konstruktywnej krytyki.

Marmach - 2014-02-16, 23:14


Wojciech-EL - 2016-07-18, 22:35
Temat postu: Dziękuję moderatorowi za usunięcie mojego wątku
Dziękuję moderatorowi za usunięcie mojego wątku w dziale technicznym pt. "Wskaźnik poziomu paliwa - przekłamanie?"
Rozumiem, że temat został wyczerpany i wyjaśniony ale fajnie by było go zostawić dla nowych użytkowników, którzy będą przechodzić przez podobne dylematy jak ja.

Kompletny brak stylu, tak bez żadnego info wywalić wątek z tego forum.
Minus dla moderatora.

Proszę w takim razie usunąć wszystkie inne moje wątki, jeśli to takie zabawne.

laisar - 2016-07-18, 23:08

Ten wątek wcale nie został usunięty, tylko połączony ze starym na ten sam temat - http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=596

Istnienie własnych postów możesz sprawdzić na swoim profilu - Znajdź wszystkie posty Wojciech-EL.

"Dział techniczny" nie służy do składania reklamacji względem działania moderacji - do tego jest niniejszy dział, "Sprawy klubowe".

A porządkowanie forum wcale nie jest zabawne, zapewniam <;

Lza - 2016-07-19, 08:40

A mi dla odmiany zniknął wątek, taki o daci w alpach, którą uzywają pasterze. Był w hyde-parku. Nie ma go ani w hyde-parku, ani nie mogę go odszukać w moich postach - wczoraj go wyprodukowałem i wczoraj jeszcze wisiał. Co się z nim stało? :(

O, przeglądarka pamieta jeszcze jego url: http://www.daciaklub.pl/f...pic.php?t=13527

jas_pik - 2016-07-19, 09:01

Ja go widzę jako przesunięty i połączony z innym wątkiem.
http://www.daciaklub.pl/f...hlight=#1703781
Ale nie ma to jak teorie spiskowe. :-D

Lza - 2016-07-19, 09:05

@jas_pik: dzięki. nie potrafiłem go wyśledzić ;) To jest na pewno spisek syjonistów z masonami. ;P
jas_pik - 2016-07-19, 09:06

Bez polityki please .
Jeśli już to rowerzystów :mrgreen:

Martens - 2016-07-19, 09:19

Był foch, wyrzut i żale, ciekawe, czy będą przeprosiny.
Lza - 2016-07-19, 09:27

Choć wydaje mi się że ani żalów ani wyrzutów nie formułowałem niemniej przepraszam za swą nieudolność. Być może przez to, że sam jestem rowerzystą, a o spisku nikt mi nic nie powiedział. ;D
laisar - 2016-07-19, 10:30

Lza napisał/a:
nie mogę go odszukać w moich postach

Profil Lza / Znajdź wszystkie posty Lza / Alpen Dacia pasterza.

Wojciech-EL - 2016-07-19, 13:21

OK.

Jestem tutaj od niedawna i rzeczywiście... W "moich wątkach" jest wątek "Pojemność baku, rezerwa, zużycie paliwa wg komputera" do którego przesunięto mój rzekomo usunięty watek.

Przepraszam, niepotrzebnie mnie poniosło. :-?

zdzisiu27 - 2016-07-27, 08:22

Może niepopularna opinia, ale moderatorom i administratorm to wypada tylko podziękować za ich ciężką pracę i utrzymywanie tego forum we wzorowym porządku. Praca to mało wdzięczna a wykonywać trzeba stale i regularnie. Sam nie wiem ile razy dodałem post do niewłaściwego miejsca albo nie wiedziałem, że jest już temat.
mrówa - 2016-07-27, 09:14

No to i ja dołączę do tych podziękowań dla pracy moderatorów. Dobra robota :!:
48piotr - 2016-07-29, 07:18

Dzięki ogromne dzięki !!!
:-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group