DACIA Klub Polska
Forum Dyskusyjne Użytkowników DACII

ASO - KĘBŁOWO k/ Trójmiasta - Auto-Nowak

dogberry - 2008-05-05, 23:48
Temat postu: KĘBŁOWO k/ Trójmiasta - Auto-Nowak
O FIRMIE

Cytat:
Firma Auto-Nowak istnieje od 1991 roku. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Renault, zajmujemy się diagnostyką, naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi, a także sprzedażą samochodów Renault i innych marek.
Duży nacisk kładziemy na szkolenie personelu. Gwarancja skutecznej naprawy jest wykwalifikowana kadra. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasze umiejętności.
Używając oryginalnych części Renault, a także części odpowiadające wymogom prawu GVO możemy pozwolić sobie na stosowne rabaty wobec naszych klientów, co czyni Nas konkurencyjnymi stosunku do innych autoryzowanych partnerów Renault w całym województwie pomorskim.
Dla stałych klientów proponujemy karty rabatowe na usługi serwisowe.


Cytat:

SERWIS

Najtańsza roboczogodzina w Trójmieście

Oferowane usługi:.

* przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
* diagnostyka układów elektrycznych przy pomocy urządzenia CLIP
* do starszych samochodów Renault posiadamy komputer typu NXR
* dział części zamiennych oferuje wyłącznie oryginalne części firmy Renault a także części odpowiadające wymogom prawu GVO(zamienniki)
* na wykonywane naprawy jak i na części udzielamy rocznej gwarancji
* pełne wyposażenie naszych stanowisk w urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy Renault
* stanowisko komputerowe do pomiaru geometrii kół z możliwością wydruku
* do dyspozycji mamy 5 stanowisk mechanicznych, 2 stanowiska elektryczne, 3 stanowiska napraw blacharskich i 6 stanowisk lakierniczych wraz z komorą bezpyłową
* pełny zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych mechanicznych i elektrycznych
* przy naprawach gwarancyjnych klient otrzymuje bezpłatnie samochód zastępczy a przy naprawie pogwarancyjnej bardzo korzystne warunki w stosunku do konkurencji
* naszym stałym klientom którzy posiadają i naprawiają w naszej firmie samochody marki Renault, udzielamy atrakcyjnych rabatów
* po każdej naprawie gratisowo myjemy pojazd klienta
* montaż alarmów, immobilizerów zestawów głośno mówiących do telefonów komórkowych, radioodtwarzaczy oraz innych akcesoriów

Numer naszej pomocy drogowej czynny 24h
605 42 42 71

PROMOCJA!!!
Przy wymianie oleju usługa gratis.

NOWOŚĆ!!!
Tuningowanie optyczne i mechaniczne
samochodów Renault i nie tylko.




KONTAKT

AUTO-NOWAK Sp. z o.o.

ul. Wejherowska 30

84-242 Kębłowo

tel. +48 (58) 678 25 37

tel. +48 (58) 678 25 38

tel. +48 (58) 678 20 53

e-mail: auto.nowak@onet.eu

Korzystał ktoś z usług tego dealera? Wiadomo, że monopol ma w Trójmieście Zdunek a ASO Nowaka jest kawałek za Wejherowem.

Na Zdunka nie narzekam, fachowa robota (może dlatego, że nic się nie psuje jeszcze ;)) ale ceny są duże :roll:

Może userzy z 3City by się połączyli i dali im propozycję nie do odrzucenia :mrgreen: (naliczyłem nas mniej więcej z 10 :-P )
Dadzą nam spory rabat a będą mieli stałych klientów 8-)

psur - 2008-05-06, 10:00

dogberry napisał/a:
Może userzy z 3City by się połączyli i dali im propozycję nie do odrzucenia :mrgreen: (naliczyłem nas mniej więcej z 10 :-P )
Dadzą nam spory rabat a będą mieli stałych klientów 8-)


Ogólnie to świetny pomysł! Niestety dotyczy tylko miast, gdzie jest więcej salonów (u mnie jest jeden) i Loganów. Dogadajcie się i spróbujcie coś wynegocjować.

dogberry - 2008-05-28, 21:29

Ehhh, podobno koleś ma już tylko komis z samochodami używanymi :-/
stempik - 2008-05-28, 22:48

dogberry napisał/a:
Dadzą nam spory rabat a będą mieli stałych klientów

Do pracy się chodzi zarabiać pieniądze.
Jeśli robi dobrze to trzeba komuś takiemu dać zarobić bo jak zdechnie to w innym warsztacie zapłacicie drożej.
Strasznie lubię swoje złotówki , choć z autopsji wiem że bardziej lubię te które jeszcze są u moich klientów i dopiero mają być moje.

dogberry - 2008-05-30, 09:46

My tu nie mówimy o warsztatach tylko o ASO, poza tym w Trójmieście jest tylko Zdunek i przez to ceny są jakie są.
johnny303 - 2008-06-05, 00:41

dogberry napisał/a:
tu nie mówimy o warsztatach

Dlaczego? Wątek nazywa się "Dealerzy i warsztaty".

dogberry - 2008-06-05, 10:09

Dział jest "Dealerzy i warsztaty". W tym wątku chodziło o ASO. Poza tym w Trójmieście jest tylko JEDEN dealer Renault/Dacia.
KaS602 - 2008-06-05, 15:07

Po cholere sie klocic. Niektorym konczy sie wlasnie gwarancja i moze ktos zechce nie serwisowac juz samochodu w ASO. Warto dzielic sie spoztrzezeniami i doswiadczeniami (tymi negatywnymi rowniez) nie tylko dotyczacymi ASO... (IMHO).
dogberry - 2008-06-08, 11:21

Zgadza się. Dział jest "Dealerzy i warsztaty". W tym wątku chodziło o nieistniejące już jak się dowiedziałem ASO Renault "Auto-Nowak".

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group