Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2020-06-14, 22:29
łuszczący się lakier
Autor Wiadomość
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-08, 23:28   

W Kia też się łuszczył lakier :
http://mojaceed.pl/guide/...szczyca%29/id=6

I spytaj się dysco takiego użytkownika KIA co mu się łuszczył lakier, co sądzi o marce KIA - pewnie powie że to badziew. Niestety
A teraz poczytajcie sobie wszyscy jakie to problemy mają użytkownicy KIA w swoich nowych autach :
http://forum.mojaceed.pl/...1fc4b7d182f8355
Jak widać same problemy, także KIA to niezły szajs.
_________________

 
dysco
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-08, 23:29   

tak dla uzasadniena to ja juz zdjecia innych usterek wystawialem, nie zawsze mam czas na fotki ale przy ladnej pogodzie postaram sie
no tak przeciez to szajs jakos moje sie nigdy nie zepsuly ale jestem klakierem kia przeciez, niezle sie tu bawie, zal.pl

a zapomnial bym moja dacia ma tytanowe blachy, silnik mpi pali tylko 5 litrów, fotele same się układaj do użytkownika, skrzynia chodzi jak rasowy wrc, ma ładowność 1500kg, po co przeglądy moja jeździ na szklance oleju nawet, lakieru nawet gwóźdź się nie chwyta. to jednak super auto tak ma dożywotnią gwarancje :)
ale ubaw:)

a ten 1,4 to ile ci idzie 200, bo mój 1,6 spokojnie 230 na godzine. i ma przy tym 65 dB

TO FORUM NIE JEST DLA LUDZI KTÓRYM SIĘ COŚ PSUJE A JAK JUZ TO NIE PRZYZNAWAJ SIĘ KAŻDY CHWALI TO CO MA.
JAK COŚ NAPISZEŻ ZE SIE ZEPSUŁO TO JESTES KRET I KOMBINATOR.
tO TRZEBA ZAŁOŻYĆ FORUM DLA TYCH KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY PRAWDZIWE I PISZĄ O NICH PRAWDZIWIE.
BO ILU JEST TU FORUMOWICZÓW KTÓRZY CHOC RAZ NIE BYLI Z PROBLEMEM W ASO
Ostatnio zmieniony przez jackthenight 2011-12-08, 23:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-08, 23:43   

Ale widać, że boli cię słaba sprzedaż Kia skoro takie pierdoły wypisujesz.
Klakiera łatwo poznać, bo pisze od rzeczy i bez sensu się powtarza, a twój ostatni post świetnie mówi wszystko na temat. Również mam ubaw z takich klakierów, a podobno nie powinno się karmić trolii, ale ubaw z ciebie jest tak dobry, że jeszcze cię trochę pokarmię.


dysco napisał/a:
a ten 1,4 to ile ci idzie 200, bo mój 1,6 spokojnie 230 na godzine. i ma przy tym 65 dB

Moim 1.4 nie jechałem więcej niż 140 km/h, niestety nigdy nie zdążyłem się rozpędzić szybciej.

PS. I naucz się edytować swoje posty, a nie non stop tworzyć nowy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez jackthenight 2011-12-08, 23:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
dysco
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-08, 23:47   

pisze to samo co ty bo ja jeszcze nikogo nie przezwałem tutaj a ty od razu od klakierów, wali mnie sprzedaż kii wazne że te co miałem się nie psuły, ba tico teścia lepiej oddalało rdze od siebie.
tylko ze koncern hyunday-kia w tym momencie to potentat 3 na świecie :)
 
Kabe 


Marka: X
Model: X
Silnik: X
Rocznik: 1234
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 126
Skąd: Xixi
Wysłany: 2011-12-08, 23:53   

dysco napisał/a:
TO FORUM NIE JEST DLA LUDZI KTÓRYM SIĘ COŚ PSUJE...


Strasznie się ten człowiek drze. Pewnie słaby na uszy.
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-08, 23:55   

dysco napisał/a:
pisze to samo co ty

To chyba tylko ci się tak wydaje, albo masz błędny odbiór danych.
_________________

 
dysco
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-08, 23:59   

Prawdę ktoś mówił.
pozwolę sobie zacytowac:
'PAMIETAJ, CHOĆBY SIĘ DAĆKA ZŁAMAŁA TO I TAK CI WMÓWIĄ ŻE TAM BYŁ ZAWIAS"
i na tym zakończe, bo pewien forumowicz miał racje.
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-09, 00:05   

dysco napisał/a:
i na tym zakończe


Wreszcie, jeszcze jakbyś mógł podać link do tej zacytowanej wypowiedzi, bo jakoś nie kojarzę abym go czytał.
_________________

 
dysco
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-09, 00:08   

no nie mogłeś bo to prywatna wiadomosć :)
przecież byście go zjedli
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7421
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-12-09, 06:09   

Dysco nie bądź taki uparty i nie denerwuj się tak tylko wstaw te zdjęcia i będzie o czym rozmawiać. Faktycznie przekonać się na co zwrócić uwagę jeżeli chcemy jeszcze pojeździć daćkami, o które miejsca szczególnie zadbać.
Nie każdy ma tyle kasy co ty żeby kupować co rok nowe auto nie sprzedając poprzedniego.
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2011-12-09, 06:40   

dysco napisał/a:
Tłumacze tym "niedowiarkom"
RP o tym wie kilka razy już kontaktowałem się z nimi, zawsze jest temat ASO stoi otworem, mniejsza z tym na drzwiach została uczynona już poprawka bo pod listwą ochronną zaczeło już się łuszczyć serwis stwierdził że listwa to wytarła, na masce jest juz odpażenie wielkości dwóch-trzech centymetrów jeszcze nie odpadło ale to ustaliłem że na wiosne, bo maska przez zime się napewno obije. zdjęcia moze cykne jak umyje i przy ładnej pogodzie, chciałbym również powiedzić że fotki już pare razy zamieściłem z innych usterek.
A Sportaga odebrałem dzisiaj, nie tak dawno odebrałem również nowe picanto :)
A jescze może cykne jak wychodza kropki na podsufitce :)


No to gratuluję ja na picanto które bym chciał to ponad pół roku czekania, czarna wersja L z jasnym środkiem i pakietem bezpieczeństwa i parking - można zapomnieć o kupnie :shock:

Co do awaryjności KIA to we wszystkich markach są awarie, we flocie posiadamy auta tej marki i jedni są zadowoleni inni mniej bo się przydarzają awarie, każdy ma swoje własne zdanie, tak samo jest z Dacią jednym będzie pasować inni będą bardziej wymagający i będą zdegustowani, ja kolegę rozumiem bo moja Dacia na początku też mnie doprowadzała do białej gorączki ale udało się wyleczyć jej choroby i potem byłem zadowolony.
Teraz jako użytkownik innej marki również czasem dostaję białej gorączki na inne przypadłości :mrgreen:

Musimy przywyknąć że dzisiejsze auta nie będą bezawaryjne a do tego coraz częściej będą się pojawiać takie felerne modele jak kolegi, ale od tego jest gwarancja aby sobie z tym radzić.
Ostatnio zmieniony przez gigi303 2011-12-09, 06:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
dysco
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-09, 09:16   

tak dla po studiowania, mam jeszcze jeden taki plikt ale już mi się nie chce układać.
Może co niektóre niedowiarki zmienią zdanie, a powiedzcie mi gdzie jest opcja kasowania swojego profilu?

20111209354.jpg
Plik ściągnięto 222 raz(y) 120,75 KB

 
Ammianus 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 323
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-09, 09:39   

Ktoś tu jest chyba winny komuś przeprosiny...

dysco, serdecznie Ci współczuję z powodu felernego auta. Ze swojej strony dodam, że jeżdzę od roku Sandero, i nie byłem w ASO z awarią ani razu
_________________
 
mcvBL 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV BL
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Wersja: BlackLine 7 os.
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 131
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2011-12-09, 09:49   

kolego Dysko prawda jest taka ze masz kosmicznie pechowy model i na twoim miejscu po tylu wpadkach "zazadal" bym nowej sztuki. bo widze ze auto jest czesciej w serwisie niz na drodze.

Kupiłeś towar niezgodny z umową? Masz dwa lata w których możesz dociec swoich praw od producenta.

Stanisław Pakos, powiatowy rzecznik praw konsumentów w Opolu odpowiada na pytania czytelników.

Artur z Opola: - Przy okresowym przeglądzie samochodu, który kupiłem w salonie w 2006 r., mechanik zwrócił mi uwagę na ogniska korozji, które pojawiły się na stykach blach nadwozia. Twierdzi, że powstały na skutek złego zabezpieczenia w procesie produkcji i nic się z tym nie da zrobić. Przy kupnie otrzymałem od producenta 6-letnią gwarancję antykorozyjną na nadwozie. Czego mogę żądać w takiej sytuacji?

- Termin dochodzenia roszczeń do sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową wynosi 2 lata od daty zakupu i nie można go przekroczyć.
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-12-09, 11:32   

Ja bym proponował nie karmić trola - koledze dysco po prostu żal dupę ściska, że 99% właścicieli i/lub użytkowników dacii odwiedza serwis jedynie na rutynowych przeglądach, bo jemu trafił się cholernie pechowy egzemplarz (to jest bardzo optymistyczne założenie, bo jak na razie nie widzieliśmy zdjęć, no ale jak sam pisze jeśli nie ma czasu na robienie zdjęć to czemu ma czas na rozprawianie ciągle o tym samym? Mnie zrobienie kilkunastu zdjąć i zrzucenie na kompa (czy to telefonem czy cyfrówką) zajmuje jakieś 5 minut, śmiem twierdzić że Dysco na marydzenie, bezpodstawne oskarżenia, a nawet grożby stracił duuuuużo więcej czasu...

Jako że mam niewyparzoną gębe powiem tylko że jak dla mnie jest:
-typowym
-internetowym
-intelektualnym
-kompletnym
-niereformowalnym

zerem i głupcem. Teraz czekam na grożby tym razem pod moim adresem, lecz lojalnie uprzedzam że potrafię w sposób legalny uprzykrzyć życie gdy ktoś takowe kieruje pod moim adresem
 
Kabe 


Marka: X
Model: X
Silnik: X
Rocznik: 1234
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 126
Skąd: Xixi
Wysłany: 2011-12-09, 11:41   

Powie mu ktoś, GDZIE jest opcja kasowania profilu? Grzecznie prosił...
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-12-09, 11:45   

Z tym to się musi do adminów zwrócić
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2011-12-09, 12:06   

benny86, powinieneś przeprosić dysco, bo w tej chwili przesadziłeś.
Zresztą co niektórzy też powinni przeprosićdysco, za swój jęzor
_________________
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-12-09, 12:16   

monopios napisał/a:
benny86, powinieneś przeprosić dysco,

A będziesz uprzejmy wskazać za co mam przeprosić? Może coś z tego co napisałem jest nieprawdą? Może coś przekręciłem? Napisałem tylko co myślę o postawie kolegi dysco i jest to moja prywatna opinia, do której mam prawo, podobnie jak Ty pisząc że:
monopios napisał/a:
bo w tej chwili przesadziłeś.

lub też
monopios napisał/a:
Zresztą co niektórzy też powinni przeprosićdysco,


W przeciwieństwie do adresata mojej wypowiedzi nikomu nie grożę, nie oskarżam nikogo o nic ("te forum nie jest dla ludzi którym auto się psuje" - coś takiego napisał dysco wczoraj, każdy kto czyta te forum wie że to totalna bzdura).
Natomiast za swoje opinie zgodnie z maksymą pewnego niemieckiego mędrca - Die Gedanken sind frei *- nie mam zamiaru nikogo przepraszać

* "Myśli są wolne"
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2011-12-09, 12:20   

benny86 napisał/a:
A będziesz uprzejmy wskazać za co mam przeprosić?


benny86 napisał/a:
zerem i głupcem

benny86 napisał/a:
trola
_________________
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-12-09, 12:23   

J.w. ...
benny86 napisał/a:
Napisałem tylko co myślę o postawie kolegi dysco i jest to moja prywatna opinia, do której mam prawo, podobnie jak Ty pisząc że:
 
48piotr 


Marka: Dacia
Model: DUSTER 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Duster
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 733
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-12-09, 12:24   

benny86 napisał/a:
"Myśli są wolne"

A jak dysco myśli szybko?? :roll:
:mrgreen: :mrgreen:
_________________
48piotr
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-12-09, 12:27   

48piotr napisał/a:
A jak dysco myśli szybko??

W mojej opinii z myśleniem ma ogólnie kłopot i wyraziłem ją (opinię) powyżej, że ktoś się z nią nie zgadza to już inna sprawa. Żadne forum nie jest towarzystwem wzajemnej adoracji od poklepywania się po plecach i przytakiwania, czyż nie?
 
monopios 



Marka: DACIA
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 980
Skąd: okolice Częstochowy
Wysłany: 2011-12-09, 12:32   

benny86 napisał/a:
Żadne forum nie jest towarzystwem wzajemnej adoracji od poklepywania się po plecach i przytakiwania, czyż nie?

a ubliżać można, bo nie którzy mylą pojęcie odmiennego zdania od ubliżania
_________________
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-12-09, 12:38   

monopios napisał/a:
ubliżać można, bo nie którzy mylą pojęcie odmiennego zdania od ubliżania

Zapewne jakiś czas temu, jeszcze siedząc w szkolnych łąwach, słyszałeś o akcji i reakcji? Sprawdza się nie tylko w fizyce, również w życiu... Inna sprawa, że na wielokrotne prośby o jakieś fotki, o niepisanie nt tej samej usterki w dwóch wątkach itp. dysco jakoś nie był łaskaw zareagować. Dlatego właśnie nazwałem go trolem - normalny użytkownik byłby zainteresowany możliwie najszybszym doprowadzeniem wozu do należytego stanu (względnie-rozwiązaniem umowy kupn/wymianą, jeśli tych usterek jest rzeczywście wiele a serwis sobie znimi nie radzi), a nie narzekaniem na : serwisy (to ejszcze można zrozumieć...) markę, forum, użytkowników itp itd.

monopios napisał/a:
nie którzy mylą pojęcie odmiennego zdania od ubliżania

Rozumiem że to pod moim adresem? Cóż mogę Ci powiedzieć, moim zdaniem to Ty właśnie mylisz te pojęcia - tylko że w takim razie jesteśmy w punkcie wyjścia (chyba?).
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne