Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2016-01-06, 12:16
SZCZECIN - Rosiak i Syn
Autor Wiadomość
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-04-18, 16:12   

Pan Marcin to widzę dobra dusza tego salonu :-) .
Ale wracając do salonu - miałem dziś okazję zajrzeć do niego w sprawie dywaników welurowych - "oryginalnych" do Logana PH1- chciałem się dowiedzieć ile kosztują i czy jest możliwość ich zamówienia. Owszem jest cena coś koło 118 PLN ale nie dostanę zniżki 20 % którą wymyśliło sobie renault bo oni te dywaniki dostają ponoć z 18 % marżą :-D .

Zaczynam się zastanawiać jak to jest z tymi rabatami ze strony moja dacia skoro jak już zauważyłem wielu koncesjonerów/dealerów stara się ich unikać lub mówiąc dobitniej odmawiać?
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-04-18, 19:02   

d3mol3k napisał/a:
Pan Marcin to widzę dobra dusza tego salonu :-) .
Ale wracając do salonu - miałem dziś okazję zajrzeć do niego w sprawie dywaników welurowych - "oryginalnych" do Logana PH1- chciałem się dowiedzieć ile kosztują i czy jest możliwość ich zamówienia. Owszem jest cena coś koło 118 PLN ale nie dostanę zniżki 20 % którą wymyśliło sobie renault bo oni te dywaniki dostają ponoć z 18 % marżą :-D .
Obrazek
Zaczynam się zastanawiać jak to jest z tymi rabatami ze strony moja dacia skoro jak już zauważyłem wielu koncesjonerów/dealerów stara się ich unikać lub mówiąc dobitniej odmawiać?


To w takim razie po co to jest? Albo inaczej po co ktos jest sprzedawca samochodow Dacia jak nie stosuje tych znizek?
Znaczy pewnie nie beda tez respektowac znizki na przeglad w kwocie 299zł bo taki dostałem bon ze strony Dacia.
To wszystko dziwne. :roll:
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-08, 19:06   

Teraz mogę dodać opinie na temat serwisu, bo odbyłem tam swój pierwszy rac :mrgreen: znaczy byłem na pierwszym przeglądzie po 20tyś ;-)

Ogólnie obsługa bardzo miła, autko odkurzone i dokładnie umyte.
Ale. No wlasnie.
Cena szok :shock: 730zł!!! to prawdopodobniej najdroższy przegląd w całej Polsce patrząc po wątku dotyczącym przeglądów. Skasowali jak za zboże i na nić były moje pytania o przeglądy Dacii za 310zł które tak mocno reklamują na stronie www.dacia.pl.
Do tego nie dostałem żadnego wykazu prac jakie zostały wykonane. Nie wiem w jakim stanie jest zużycie klocków hamulcowych, amortyzatorów itp. Na moje pytanie dostałem odpowiedź wszystko jest OK. To akurat dobrze ;-)
Czas przeglądy - OK około 3 godzin.

W sumie byłbym zadowolony ale cena mocno pozostała w mojej pamięci. Prawdopodobnie był to mój ostatni przegląd w tej firmie, no chyba, że będę jeździł z własnymi materiałami bo ceny za olej i części mają chore :evil:

To by było na tyle.
Mam nadzieję, że ktoś z tego serwisu to czyta (ale pewnie i tak z tym nic nie zrobią), bo takich frajerów jak ja co dają się tak dymać pewnie jest więcej, smutne ale prawdziwe :-/
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2013-06-08, 19:33   

Może i jest frajerów, którzy się dadzą dymać ale większość tylko raz ;-) :mrgreen: :mrgreen: i więcej tam nie pojadą.
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-09, 08:27   

No cóż jawi się nam oto taka smutna prawda o szczecińskim salonie/serwisie. Co do zniżek to jak otrzymałem informację o ile są na naszych kontach dacia polska to się nam należą - ale jak widać - podejście RP i salonu rosiak i syn w szczecinie się różni diametralnie w tym temacie. Chciałem skorzystać z oferty dywaników ale po odpowiedzi pana z części dałem sobie na luz a zniżki nie obowiązują w Szczecinie. Myślę że dbałość o klienta kończy się z chwilą odbioru samochodu :).

A może trzeba przypomnieć salonowi że klienci są ważni także po zakupie auta? Poinformować RP że w Szczecie nie honoruje się zniżek i rabatów RP?
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-16, 19:38   

I jeszcze jeda rzecz mi sie znalazla po przegladzie.
Za taka cene jak im zaplacilem nawet im sie nie chcialo sprawdzic czy mam plyn do spryskiwaczy.
:evil:
To pierwsza marka w ktorej widze, ze nie uzupelniaja plynu do spryskiwacza ale moze to i dobrze po pewnie ze 100zl by mnie skasowali :-(
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-16, 20:36   

O ile pamiętam kiedy nam podstawiono dokkera to uwaga iż podczas przeglądów nie uzupełniają płynu do spryskiwacza bo jest zajebiście drogi.

Czyli wychodzi na to że byś zabulił jeszcze więcej :-D .

Nie mówili Tobie kiedy odbierałeś autko?
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
Ostatnio zmieniony przez d3mol3k 2013-06-16, 20:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
tomszafa 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V 4x2 + LPG
Rocznik: 2012
Wersja: Delsey
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 343
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-06-17, 21:11   

d3mol3k napisał/a:
O ile pamiętam kiedy nam podstawiono dokkera to uwaga iż podczas przeglądów nie uzupełniają płynu do spryskiwacza bo jest zajebiście drogi.

Czyli wychodzi na to że byś zabulił jeszcze więcej :-D .

Nie mówili Tobie kiedy odbierałeś autko?


Nie nie poinformowali mnie o tym ;(
_________________
www.smfoto.pl

www.dusterklub.pl - KLUB DUSTERA
 
cancer 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Dobra
  Wysłany: 2013-08-14, 23:01   Dopiero tu zauważyłem opinie o Rosiaku....

Dno, dno i jeszcze raz dno... Powinni zabrać im autoryzację... Od stycznie jeździłem co miesiąc, z tłukącym się wydechem. Za każdym razem opinia serwisu, że wszystko jest dobrze. EFEKT? Pomimo gwarancji sam musiałem wymienić wydech, za własne pieniądze. Centrala nie przyjęła mojej reklamacji, bo ASO nie potwierdziło usterki. I rób człowieku co chcesz, wydymają Cię, oszukają i nic im nie możesz zrobić. Nigdy więcej już tam nie zawitam...
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-08-15, 09:20   

Nigdy nie mów nigdy ;). Widzę zajrzałeś na forum fajnie. Spróbuj pojechać do Koszalina lub do Świnoujścia na wycieczkę i rozeznaj okoliczne serwisy. Może w Szczecinie obudzą się w sprawie Daciek i poprawią podejście do klienta.
Problemy są po to by je rozwiązywać, klub po to by robić to wspólnie ;).

No i witam kolejnego kolegę z Daćką w okolicy Szczecina.
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
cancer 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 16V
Rocznik: 2010
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Dobra
Wysłany: 2013-08-15, 10:39   

Teraz jak w akcie desperacji sam naprawiłem wydech, to wycieczki po okolicy straciły jakikolwiek sens. A zdania nie zmienię ROSIAK&son to dno.
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-07-29, 16:00   

O przylukałem dziś taki komunikat na fanpejdżu Rosiak i Syn w Szczecinie (podejrzewam że w Poznaniu chyba także):
Cytat:

Rosiak i Syn Szczecin

Szanowni Państwo ;
Uprzejmie informujemy, że firma Rosiak i Syn Sp. z o.o. zakończyła współpracę z Renault Polska i od chwili obecnej jest serwisem niezależnym, dalej świadcząc usługi serwisu mechanicznego, blacharskiego i sprzedaży części zamiennych na najwyższym poziomie . W chwili obecnej nasze usługi oferowane w jeszcze lepszych cenach mamy nadzieję, że dalej będą cieszyć się w Państwa oczach najwyższym uznaniem, na co bardzo liczymy.
Serdecznie zapraszamy Emotikon smile
Ekipa Rosiak i Syn w Szczecinie
 
BoloSr 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 dCi 90KM (115KM/260Nm)
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1278
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2015-07-29, 18:56   

d3mol3k napisał/a:
O przylukałem dziś taki komunikat na fanpejdżu Rosiak i Syn w Szczecinie (podejrzewam że w Poznaniu chyba także):
Cytat:

Rosiak i Syn Szczecin

Szanowni Państwo ;
Uprzejmie informujemy, że firma Rosiak i Syn Sp. z o.o. zakończyła współpracę z Renault Polska i od chwili obecnej jest serwisem niezależnym, dalej świadcząc usługi serwisu mechanicznego, blacharskiego i sprzedaży części zamiennych na najwyższym poziomie . W chwili obecnej nasze usługi oferowane w jeszcze lepszych cenach mamy nadzieję, że dalej będą cieszyć się w Państwa oczach najwyższym uznaniem, na co bardzo liczymy.
Serdecznie zapraszamy Emotikon smile
Ekipa Rosiak i Syn w Szczecinie


No to zapraszma do Koszalina Dubnicki na fejsie sie chwali ze jest jeden z lepszych w kraju :)
 
mdfan 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6
Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-10-26, 21:12   

Rosiak stracił autoryzację, ponoć za jakieś przekręty. Ludzie z nowymi Renault i Daciami ze Szczecina muszą teraz jeździć na przeglądy gwarancyjne do Świnoujścia lub Gorzowa. Dzisiaj przejeżdżałem obok tego salonu. Wszystko pozamykane i wywieszona płachta - sprzedam lub wynajmę. Także Dacii i Renault jak na razie w Szczecinie nie kupimy.
 
Gość

  Wysłany: 2018-08-20, 13:23   Rosiak i Syn w Szczecinie

Chyba się podnieśli bo na bulwarze gdańskim ich szyld wisi :D



___

Zamieszkaj na Pogodnie w Szczecinie
 
d3mol3k 



Marka: dacia/dacia
Model: dokker/duster
Silnik: 1.5 dci 90/1.6 SCe
Rocznik: 2012/2018
Wersja: Prestige
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 1093
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2018-08-21, 15:14   

Tam teraz czym innym handlują - kafelki duperelki ;) Rosiak i Syn to już historia. Jak Renault Terlecki w Dąbiu. Teraz tylko Grupa Polmotor - na Struga.
_________________
Autko do jeżdżenia - zużycie poglądowe dla zainteresowanych: 1.6 SCe 115 KM
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne