Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
BĘDZIN - Renault Tandem
Autor Wiadomość
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 103 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7403
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2015-05-27, 05:30   

Jakieś 8 lat temu nie było w serwisie dobrze.

Może właśnie dlatego zmieniło się tam szefostwo około 6 lat temu.
 
pan_dziobak 


Marka: Dacia
Model: Duster 2
Silnik: 1.6Sce
Rocznik: 2018
Wersja: Confort
Dołączył: 04 Maj 2018
Posty: 102
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2018-06-05, 21:33   

Nie polecam Tandemu w Będzinie. Sprzedawca miał kontaktować się jak rozwiązał sprawę brakujących felg z opcji Prestige w DD2 aby sfinalizować zamówienie. Nie skontaktował się. Ogólnie są niechętni do pójścia klientowi na rękę, bardzo niechętnie dają rabaty a wręcz mówią (kłamią) ze w Dacii nie ma czegoś takiego jak rabaty. Coś w stylu "Bierz co jest i spadaj, kop na rozpęd gratis".

To co mnie jednak najbardziej zdenerwowało to jak sprawdzali moje auto które chciałem zostawić w rozliczeniu. Najpierw nie potrafili wjechać na podnośnik, cudowali coś z podkładaniem żab żeby łapy od podnośnika zmieściły się pod auto. Potem pomimo moich kilku próśb i poinstruowaniu pana od wycen aby dezaktywował zabezpieczenie antynapadowe w sposób dyskretny oczywiście tego nie zrobił i cały warsztat wiedział jak działa to zabezpieczenie, oraz jak się je wyłącza. Super. Czare goryczy przelał mechanik który NIEWŁAŚCIWIE ZAKRĘCIŁ KOREK WLEWU OLEJU :!: Czego skutkiem podczas jazdy próbnej były falujące obroty, dziwne zachowanie silnika, oraz oczywiście pół silnika i wygłuszenia maski zabryzgane olejem. Szkoda że silnik z korby nie strzelił. Potem oczywiście spychologia i nikt tam nic nie dotykał, tak musiało już być. Szkoda że odkryłem to dopiero po powrocie do domu. Zagotowało mnie a że denerwować się nie mogę bo mi to bardzo szkodzi postanowiłem słownie sobie ulżyć i więcej się tam nie pojawiać oraz ostrzegać o ich niechlujstwie innych aby gotować się nie musieli.
 
aramis 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2014
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 03 Maj 2021
Posty: 24
Skąd: SBE
Wysłany: 2021-05-05, 17:57   

Trochę czasu minęło od ostatnich wpisów - ktoś ma jakieś nowe doświadczenia z Tandemem z Będzina? Poprawiło się?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne