Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Porównanie Lodgy i Joggera z perspektywy użytkowników Lodgy
Autor Wiadomość
temporar 



Marka: Dacia
Model: Jogger
Silnik: 1.0 TCE
Rocznik: 2022
Wersja: Extreme 5-os.
Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-08-22, 14:30   Porównanie Lodgy i Joggera z perspektywy użytkowników Lodgy

https://www.youtube.com/watch?v=KK4NBlxiOuQ
 
dacia 


Marka: dacia
Model: dacia
Silnik: 1,5
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2023-01-25, 21:37   

To ja coś dodam od siebie. Miałem moment zawahania i chciałem przesiąść się do jogera. Nawet ten silnik 1,0 bym jakoś musiał przeżyć, bo w końcu lepiej jechać jak iść. Pojechałem do salonu i wziąłem sobie na jazdę testową jogerra. Po jeździe przeszło mi i zostaję przy lodówie. W jogerze czułem się jakbym siedział w podniesionym kombi. Wnętrze jest na pewno lepiej wykonane niż w lodgy.W środku jest mniej miejsca, wysiadając czy wsiadając z uwagi na moje gabaryty musiałem składać się bo głową waliłem o rant dachu. Jak zasiadłem za kierownicą i ustawiłem fotel to nikt z tyłu nie usiadł by za mną. Zawieszenie w jogerze jest jakby ,,taczkowate" ....Jogger jest fajny z zewnątrz i wewnątrz,ale lodgy jest większe i obszerniejsze w środku. To moje odczucia z jazdy, może za krótko tym jeździłem
 
kapelusznik 



Marka: Seat
Model: Ateca
Silnik: 1.0 TSI
Rocznik: 2022
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 907
Skąd: Poznań
Wysłany: 2023-01-26, 14:08   

Ech, to walenie glową w rant dachu mam zawsze w Dusterze.
Ostatnio nawet parę razy przywaliłem łbem w rączkę nad drzwiami. Te detale...
 
Michał B24 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 90tce
Rocznik: 2021
Wersja: Comfort
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 1055
Skąd: Chwaszczyno
Wysłany: 2023-01-26, 14:12   

Mi w land roverze, zawsze urywa szlufkę w spodniach na tyłku i mam plame na lewym bucie.

Niestety, Jogger to nie Lodgy. Jogger jest zrobiony jednak na Clio, a nie dostawczaku
 
mariusz0207 


Marka: dacia
Model: lodgy
Silnik: 1,6
Rocznik: 2017
Wersja: Stepway
Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 58
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2023-01-27, 14:57   

ja po 4 latach jazdy lodgy 1,6 sce przesiadłem się do joggera extrem 7 osób 110km i powiem wam ze róznica jest kolosalna począwszy od wykonczenia wnętrza wygłuszenia samochodu i komforcie jazdy nie wspomne juz o dynamice i przyspieszeniu. liczę sie z tym ze silnik 1,6 sce był jednostką napewno trwalszą ale cóz zaryzykowałem i jestem naprawde meega zadowolony osób. fakt ze moze wsrodku jogger jest troszke mniejszy ale mi to zupełnie wystarcza mam rodzine 2+4 i jest wystarczająco miejsca. pozdrawiam
_________________
Mario Bros
Ostatnio zmieniony przez mariusz0207 2023-01-27, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne