Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Jogger. Centralny nie zamyka bagażnika.
Autor Wiadomość
Griffith 


Marka: Dacia
Model: Logan II MCV
Silnik: TCE90
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 21
Skąd: Gorzów Wlk.
Wysłany: 2023-08-30, 04:11   Jogger. Centralny nie zamyka bagażnika.

W weekend po zamknięciu bagażnika w Joggerze chciałem zamknąć samochód przyciskiem na karcie, ale pojawił się sygnał dźwiękowy (taki jaki pojawia się przy próbie zamknięcia centralnym przy niedomkniętych drzwiach) i od tej pory przestał się blokować zamek centralny w klapie. Co może być przyczyną?
 
Griffith 


Marka: Dacia
Model: Logan II MCV
Silnik: TCE90
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 21
Skąd: Gorzów Wlk.
Wysłany: 2023-08-30, 15:29   

No dobra. Zabrałem się za dokładniejsze testy i okazuje się że zamykanie auta z przycisku pilota rygluje drzwi a bagażnik pozostawia otwarty, a w momencie gdy zamykanie następuje po odejściu z kartą od auta to centralny zamek rygluje także klapę bagażnika. Czy ktoś zauważył podobne działanie centralnego zamka w swoim Joggerze? W instrukcji nie znalazłem niczego co sugerowałoby takie działanie pilota na karcie.
 
Griffith 


Marka: Dacia
Model: Logan II MCV
Silnik: TCE90
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 21
Skąd: Gorzów Wlk.
Wysłany: 2023-09-01, 10:15   

No nic... dziękuję wszystkim za pomoc ;)... ale okazuje się, że ten typ tak ma.
Jeżeli wyłączycie w medianav zamykanie/otwieranie zbliżeniowe to zamknięcie auta z pilota nie zamyka bagażnika (sic!).
Działa to fajnie przy zbliżeniówce, bo wysiadamy z auta zamykamy pilotem i możemy iść spokojnie grzebać w bagażniku, bez obawy, że ktoś nam wejdzie do środka, a po oddaleniu się od samochodu on zarygluje bagażnik.
Po wyłączeniu opcji zbliżeniowych brakuje w układance momentu domknięcia bagażnika przez zamek centralny.
Będę niedługo na przeglądzie rocznym to podpytam o ten problem. Może to ja popełniam gdzieś błąd.. nie wykluczam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne