Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Moja Loganka też już jest!!!
Autor Wiadomość
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-11-20, 21:24   

Wg mnie przydaje się na dłuższej trasie - jeśli pojawiał się ból pleców, to wystarczało podkręcić to podparcie lędźwiowe i ból znikał. Dłuższa trasa pozwalała właściwie wyregulować fotel. Tak robiłem 2 razy, na początku eksploatacji - raz w Fusionie (tam nie było podparcia lędźwiowego, ale regulowało się wysokość samego siedziska, zresztą nie ma powodu wchodzić w szczegóły) i teraz w MCV-ce. Po jednorazowym, właściwym ustawieniu fotela ból się nie pojawia.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-21, 01:01   

Ja ustawiłem sobie na maksa i więcej nie ruszam - w ogóle uważam, że gdyby robili fotele od razu z właściwym wygięciem to żadna regulacja nie byłaby potrzebna.
 
mter 



Marka: Renault
Model: Clio Grandtour
Silnik: 1.2 75 KM (D4F)
Rocznik: 2010
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 174
Skąd: Lubin
Wysłany: 2008-11-21, 08:31   

Potwierdzam, ustawiłem na maksa i nie ruszam tego, jest ok. Więc jeśli nie masz pokrętła a masz ustawione na maks, to nic nie tracisz.
_________________
13.10.2010 Clio Grandtour - przebieg 82 tyś.
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2008-11-21, 09:45   

laisar napisał/a:
Ja ustawiłem sobie na maksa i więcej nie ruszam - w ogóle uważam, że gdyby robili fotele od razu z właściwym wygięciem to żadna regulacja nie byłaby potrzebna.


i tak właśnie chyba jest bo jeździłem wcześniej kilkoma autami i zawsze mnie bolały bo sporo km robię a odkąd mam mcv jazda to przyjemność :mrgreen: Fotele bardzo sobie chwalę i nie tylko ja bo i znajomi którzy wsiądą są pod wrażeniem komfortu jaki oferują (mam na myśli właśnie wyprofilowanie w tym odcinku)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne