Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
(Nie)umiejętność prowadzenia SUVa.
Autor Wiadomość
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-10-07, 19:53   

wieza napisał/a:
Zauważyliście, że w tych dużych SUV-ach jeżdżą przede wszystkim Panie i to przeważnie
młode, ładne i zgrabne - a często nawet blondynki.
Duży SUV- wielkie auto a w nim drobna kobietka :)

Dzisiaj, agresywnie zachowujący się na drodze niziołek w M. Tribute AWD [RZ-powiat], wyleniały facet ze sporą nadwagą , czerwona facjata (typ zawałowca), mnie coś też nawygrażał, bo nie wjechałem na czerwonym (a paliło się dopiero 2 sek.) na rondo ze światłami, przez co uniemożliwiłem mu skręt w lewo. Potem wyjechał mi przed nos przez "wykreskowanie", z pasa do zawracania, żeby mi pokazać "...jak się jeździ". I dalej "dynamiczne" skacząc z pasa na pas...

młode, ładne i zgrabne - a często nawet blondynki... :lol:

Tyranozaurus też chce być kochany... :lol:
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
Ostatnio zmieniony przez piotrres 2010-10-07, 19:59, w całości zmieniany 4 razy  
 
Alex 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.4
Rocznik: 2006
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 14
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2010-10-19, 19:44   

piotrres napisał/a:
Dzisiaj, agresywnie zachowujący się na drodze niziołek w M. Tribute AWD [RZ-powiat], wyleniały facet ze sporą nadwagą , czerwona facjata (typ zawałowca), mnie coś też nawygrażał, bo nie wjechałem na czerwonym (a paliło się dopiero 2 sek.) na rondo ze światłami, przez co uniemożliwiłem mu skręt w lewo. Potem wyjechał mi przed nos przez "wykreskowanie", z pasa do zawracania, żeby mi pokazać "...jak się jeździ". I dalej "dynamiczne" skacząc z pasa na pas...

Jak to się mówi "Nie masz większego chama ,jak z dziada zrobisz pana" :mrgreen:
 
Piotr_K 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x4 esp+asr
Silnik: 1,6 MPI 16V + LPG BRC
Rocznik: 2011
Wersja: Ambiance
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 999
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-06-14, 00:25   

Beckie napisał/a:
Dobrze, że w drugiej ręce nie trzymała papierosa...


No własnie, pewniakom życzę tyle szczęscia ile moga dać innym ...

http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html
_________________
Dacia Duster 1,6+LPG BRC Ambiance 4x4, brąz cajou
Ostatnio zmieniony przez Piotr_K 2011-06-14, 00:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-06-14, 11:31   

Było.
http://www.daciaklub.pl/f...p?p=76894#76894
:mrgreen:
_________________
 
PT 


Marka: Renault
Model: Modus
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2004
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Józefosław/W-wa
Wysłany: 2011-09-01, 12:21   

Resident napisał/a:
Tak, bardzo popularne wśród kobiet były Hondy HR-V. Ale teraz powstało tyle tych SUVów, że już nie zauważam aby któryś był szczególnie ulubiony przez panie.
SUV daje poczucie pewności, bezpieczeństwa, wysoka pozycja ułatwia obserwowanie drogi i manewrowanie.
Drugą grupą kobiecych samochodów są auta najmniejsze, miejskie. Takim łatwo zaparkować, łatwo przemieszczać się po mieście.
Myślę, że szansę na powodzenie u kobiet mają minivany. Małe, raczej wysoka pozycja za kierownicą, praktyczne.

Z doświadczeń mojej żony - auto typu SUV/terenowe (Jeep Grand Cherokee), czyli spore gabaryty, ale za to wysoka pozycja za kierownicą, spore przeszklenie, automatyczna skrzynia biegów vs auto miejskie, w zasadzie to pogranicze mini i mikrovana (Renault Modus), czyli małe gabaryty, duża zwrotność i poręczność, wysoka pozycja za kólkiem i widoczność jak z akwarium. Skutek - żona zdecydowanie woli Modusa, mimo ręcznej skrzyni biegów, po prostu łatwiej jest jej ogarnąć to auto. A co do tematu z pierwszego postu - ja jadąc "terenówką" jakoś nie mam oporów przed zjechaniem z "twardego" aby przpuścić kogoś jadącego z przeciwka.

Pozdrawiam,
Piotr.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne