Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
LUBLIN - Nazaruk Serwis
Autor Wiadomość
kier 


Marka: Dacia/Dacia
Model: Logan/Logan MCV
Silnik: 1.4 MPI/SCe 1.0
Rocznik: 2007/2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 305
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2009-03-11, 12:59   

jurek napisał/a:
w umowie wyrażnie napisane


nie musi być wyraźnie napisane ;)

--
pozdrawiam
kierek
 
Mikele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 535
Skąd: Gibraltar
Wysłany: 2009-03-18, 22:08   

Wszystko dobre, co się dobrze kończy.

Po niemal 7 tygodniach od wyjechania autem z salonu mam na jego pokładzie wszystko, co zamówiłem :)

Dziś w Nazaruku zamontowano mi regulację lędźwiową siedzenia kierowcy i gdyby nie poranny koszmar z jazdą w śnieżycy (6 km. zrobione w godzinkę), byłbym całkowicie zadowolony :-D

Następnym razem jak będę odwiedzał salon to już po to, żeby zamawiać sobie gadżety z katalogu ;-)


Pozdrawiam.
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-24, 20:11   

Ciągnę mój serial przygód z Nazarukiem z Lublina.
Dziś zgłosiłem się do serwisu na przegląd po 45 tys. km i z reklamacją sprzyszczonych progów i błotnika.
Przegląd wykonali, reklamacją się nie zajęli bo podobno jest tam tylko jeden pan, który może to zrobić. Zważywszy na kończąca się gwarancję wymogłem dokonanie wpisu w zleceniu, że zgłaszam oznaki korozji.
Smakowitości:
1) facet, który obsługuje aparat fotograficzny pracuje tylko do 15.30 więc klient musi brać urlop albo urywać się z pracy, żeby zgłosić reklamację nadwozia,
2) obecny na miejscu kierownik blacharni, pan Nazaruk, opieprzył przy mnie pracownika, porównując go przy tem do tępego (w domyśle) konia, żeby nie nasyłał mnie na niego, tylko odesłał mnie do nieobecnego pana od aparatu fotograficzmnego,
3) natępnie tenże, pan Nazaruk, opieprzył mnie, żebym mu nie zwracał głowy bo on ma pracę, i dał mi wizytówkę nieobecnego faceta od apartau fotogaficznego
4) pan przyjmujący zlecenie zapomniał podbić książkę przeglądów,
5) pan przyjmujący zlecenie dokonał przeglądu karoserii i wpisał do książki "zły stan nadwozia", co ciekawe ten sam pan zapewniał mnie kiedyś, że przy wizytach serwisowych karoserii się nie opisuje,
6) stan nadwozia nie zmienił się od pierwszego przeglądu, i w czasie I i II przeglądu nie budził wątpliwości w dwóch serwisach,
7) pan od zlecenia twierdził, że gwarancja na lakier trwa trzy lata, choć w książce jest napisane jak wół, że jednak dwa.
8) pan od zlecenia to ten sam pan, który nie potrafił kiedyś rozpoznać zepsutego termostatu.

Bon na następny przegląd? A co to takiego, bo dawno nie widziałem?

Wszystko to zapowiada kolejną wciągającą potyczkę z serwisem Nazaruk i być może z Reno. Po kolejnym kontakcie z tym serwisem zauważam nie tylko brak kultury i dobrej woli ale nawet zastawianie prymitywnych pułapek na klienta. Traktuję sprawę sportowo i na luzie, dlatego opiszę ją Wam z wszystkimi smakowitymi detalami.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
G-Boy 



Marka: Renault/Vw
Model: MII/pasek
Silnik: 1,5/1,9
Rocznik: 2004
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Opole/GERMANY
Wysłany: 2009-03-24, 20:23   

jan ostrzyca napisał/a:
Traktuję sprawę sportowo i na luzie


I nie inaczej.. Tak z mojego doswiadczenia w walce z aso renault - nie popuszczaj. Ale masz tez dwa wyjscia - jesli konczy Ci sie gwaracja - wez po prostu podjedz do innego aso, odzaluj te kilka km wiecej - byc moze zalatwisz wszystko w ciagu jednej - dwoch wizyt - a nie bedziesz sie musial z amatorami klocic, uzerac i denerwowac , skoro widac ze prace tam dostali, skonczywszy zlobek, a to i tak pewnie tez po znajomosci. Ponadto - sprawdz ich -czy gdzies jest wyraznie napisane ze reklamacje do nadwozia mozna skladac do godz 15.30 i jesli nie- to guuufno Cie obchodzi ze pan co ukonczyl kurs obslugi aparatu foto pracuje do 15.30 jesli salon/serwis dziala do 18 to maja obowiazek obsluzyc Cie w PELNYM zakresie uslug jakie oferuja w pelnym deklarowanym wymiarze godzin.

Zakladam ze jak walniesz taki tekst panu za biurkiem w serwisie - to moga mu sie ostatnie szare komorki ulotnic w trybie pilnym, wzrok bedzie namietnie szukal ratunku..a z uszu wyskoczy para..ale jest szansa ze jak zobacza ze nie zartujesz to sie wezma w garsc :D A jesli szacujac przewidujesz ze to i tak ponad ich sily - jedz do inengo aso, tam Cie zapewne obsluza bez problemu,zalatwia reklamacje i bedziesz kolejnym zadowolonym klientem ;)
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
G-Boy z PIKURa ;)
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-03-24, 22:20   

To jakiś gówniany serwis zmień go. Serwis nie chcę zarobić.
Swego czasu pracowałem w ZURiT ( naprawiałem telewizory) w moim interesie było trzymać stronę klienta jeśli było jakikolwiek uzasadnione roszczenie (brak możliwości odrzucenia zasadności naprawy przez gwaranta) naprawiałem z zadowoleniem płacił gwarant czyli kasa płynęła do mojej kieszeni.
Podsumowując nieważne kto płaci gwaran czy klient ważne że płaci.
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-25, 12:10   

Dziś umówiłem się z panen fotografem, który na moją uwagę, że jest niezastąpiony i nawet szef nie potrafi go zastąpić wyraził spore zdziwienie, bo on tylko robi zdjęcia i wysyła je mailem do RP...

Stąd wniosek, że dziś fatygowałem się niepotrzebnie?

Pan od aparatu zwrócił mi uwagę, że duże przeglądy robię w Zamościu, a nie wiedzieć czemu u Nazaruka chcę samochód naprawiać. Odrzekłem, że w Zamościu jest dużo taniej a samochód kupiłem u Nazaruków, więc u nich naprawiam.

Wóz został do mycia i suszenia przed przeglądem karoserii. Dla pewności pokazałem panu wszystkie bąble i zaznaczyłem je białą kredką, żeby którego nie przegapił.

Sprawa zaczyna mnie wciągać. Usterkę zgłosiłem przed upływem gwarancji i jej termin został z mojej strony zachowany. Ciekaw jestem reakcji ASO i RP. Nie spodziewam się pozytywnego załatwienia sprawy za pierwszym razem bez konieczności odwołania i być może artykuliku w Auto Świecie.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-26, 14:38   

Podobno Mariusz Skotnicki z Nazaruka przesłał mailem do Wawy opis mojej reklamacji wraz ze zdjęciami. Odpowiedź ma być do końca tygodnia. Poprosiłem go żeby przesłał do mnie kopię tego listu. Zważywszy na ostatnie kontakty z ASO wolę wiedzieć co tam napisali, żeby w razie potrzeby odnieść się do treści maila. Co prawda raczej sądzę, że kopii nie otrzymam, z powodu, powiedzmy "obowiązujących procedur", ale wtedy zacznę kontaktować się bezpośrednio z RP.

Od teraz będę wymieniał z nazwiska pracowników Nazaruka, z którymi mam przyjemność się ostatnio kontaktować. Niewykluczone, że pokuszę się o zamieszcanie linków ze zdjęciami panów i opisami dawniejszych bezpośrednich kontaków.

Zacznę od szefa blacharni Pan Bogdana Nazaruka, który nazywa pracownika "koniem" i opierdala klienta (mnie), że mu zawracam gitarę a on nie ma czasu. To ten miły pan z prawej strony.

http://www.nazaruk.pl/prezes_viceprezes/
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18031
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-26, 14:55   

Co najmniej dobry obyczaj - jeśli nie wymóg prawny - nakazywałby stosowanie formy "do wiadomości" wszystkich zainteresowanych stron...
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-26, 15:20   

Pomyślałem teź, żę moje dwuletnie doświadczenia z Nazarukiem zasługują na bloga...
Może takiego?

www.nazarukserwis.bloog.pl

W końcu tyle było chwil...które warto opisać.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-27, 08:35   

Oto odpowiedź na prośbę o przesłanie mi do wiadomości materiałów wysłanych od Nazaruka do RP w sprawie mojej reklamacji:

"witam
niestety dokumentacja którą zebraliśmy została załączona do wniosku gwarancyjnego dla potrzeb gwaranta RENAULT POLSKA nie jast przeznaczona dla klientów.
o dalszych decyzjach Renault Polska do wniosku gwarancyjnego proszę kontaktować się z szefem warsztatu balcharsko-lakierniczego Panem Bogdanem Nazarukiem.
tel. 081 748 68 67 e-mail bogdan.nazaruk.nazaruk@dealer.renault.com.pl
pozdrawiam
Mariusz Skotnicki"

Zabawne, bo wychodzi na to, że ASO może przesłać do RP cokolwiek, nawet materiały niezgodne z prawdą, błędnie sporządzone etc i klient nie może się z nimi zapoznać.

Właściwie to nie wiadomo czy cokolwiek wysłali...
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
glenart 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCI 85KM
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 18
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-27, 23:30   

Koledzy z lublina
piszecie wszyscy jak to się meczycie z nazarukiem

a czy któryś z was próbował jeździć do Carrary w Lublinie przecież oni też na początku sprzedawali Daćki tak samo w Puławach

renault polska twierdzi że nasze DAĆKI możemy naprawiać w dowolnym serwisie renault

Z serwisem nazaruka nie miałem jeszcze że tak powiem problemów ale nie przejechałem nawet 6000kkm jeździłem owszem żeby sprawdzili dla mojego świętego spokoju pewne rzeczy ale przekonali mnie w sposób rzeczowy że tak ma być i tak faktycznie jest taki urok myśli francuskiej

co do zakupu auta u nazaruka to nie uśmiechała mi się jazda do zamościa z resztą najciekawszą ofertę dostałem w salonie daci nazaruka tu od ręki dostałem 2000 tysie rabatu od ceny katalogowej i dywaniki i chlapacze radio i głośniki sam se kupiłem bo za ten badziew co proponowali to podziękowałem

o bon się upomniałem i dostałem bo mi coś tam gdzieś tam przez przypadek któryś z pracowników chlapnoł

jedyne schody to problemy z paroma tysiami kredytu które wziełem by dostać gratis w liczony w cenę zestawu pakiet ubezpieczenia RCI to mi nerwa ruszyło przez nich moją daćką cieszyłem się 10 dni później (miałem ptwierdzoną promesę wypisali na tej podstawie ubezpieczenie konieczne do zarejestrowania auta a potem im coś odjebało i nie cheli przelać kasy do Nazaruka nie było ostatecznej zgody pomogło jak powiedziałem że rezygnuje z tego kredytu a polisę to se mogą w buty wsadzić wykupie se gdzie indziej

ale tak na poważnie to napiszcie co sądzicie o carrara w lublinie oraz co z zamościem puławami i chełmem ?? :?:
 
G-Boy 



Marka: Renault/Vw
Model: MII/pasek
Silnik: 1,5/1,9
Rocznik: 2004
Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 45
Skąd: Opole/GERMANY
Wysłany: 2009-03-28, 12:49   

jan ostrzyca napisał/a:
dla potrzeb gwaranta RENAULT POLSKA nie jast przeznaczona dla klientów.

No i maja swieta racje :/ Wiem ze brzi to dziwnie..ale aso zalatwia TWOJA sprawe wlasnymi kanalami. Ty masz byc zadowolony z rezultatu. Niemniej jesli dojdzie do tego ze sprawa przykladowo trafi do sadu - sad moze sobie wtedy zarzadac ujawnienia korespondencji aso - RP - a tak - to ich wewnetrzna sprawa. Jedyne co mozesz jeszcze uzyskac -to opinia niezaleznego rzeczoznawcy w Twojej sprawie z ktora i RP i aso bedzie musialo sie liczyc. Potem pozostaje czekac....
W kazdym razie...ciekaw jestem czy kiedykolwiek powstanie ogolnopolska petycja uzytkownikow Renatek i Daciek - wyslana do francji do Renault z opisem tego co polskie serwisy wyprawiaja...bo czasami to porazka.. :)
_________________
Pozdrawiam serdecznie,
G-Boy z PIKURa ;)
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-28, 18:16   

glenart napisał/a:
a czy któryś z was próbował jeździć do Carrary w Lublinie przecież oni też na początku sprzedawali Daćki tak samo w Puławach

Z serwisem nazaruka nie miałem jeszcze że tak powiem problemów ale nie przejechałem nawet 6000kkm jeździłem owszem żeby sprawdzili dla mojego świętego spokoju pewne rzeczy ale przekonali mnie w sposób rzeczowy że tak ma być i tak faktycznie jest taki urok myśli francuskiej

Carrara nie ma już autoryzacji na daćki (sprawdzałem). Puławy też już chyba nie nie mają, bo wyszukiwarka serwisów na stronie dacii nie pokazuje tego ASO.

Zamość robi daćki, ale wstawianie wozu do serwisu 9o km od domu, znaczy, że na sam dojazd tracisz 1.5 godziny i...wracasz do domu pociągiem lub busem. To lekka przesada.

Mnie też u Nazaruka "przekonali mnie w sposób rzeczowy" że mam sprawny termostat, który jednak nie był sprawny i wymagał wymiany. Tak "przekonany w sposób rzeczowy" jeździłem nieprawnym autem 2 miesiące.

Podobnie przekonywali mnie "w sposób rzeczowy" , że zarzygany olejem amortyzator w prawie nowym jest sprawny i wszystko jest OK, a ja się czepiam...
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
Ostatnio zmieniony przez KaS602 2009-03-30, 00:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2009-03-30, 10:39   

Widzę, że kolega Jan się wkręcił i nawet bloga wystartował :) No, życzę powodzenia. Jak widać na przykładzie Przyguckich taka "internetowa presja" może wyjść na dobre zarówno klientom jak i serwisowi.
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-03-31, 06:57   

Bloga www.nazarukserwis.bloog.pl zacznę uzupełniać po załatwieniu reklamacji przez Nazaruka i to chyba oczywiste, że treści będa zależeć od postawy ASO.

Zresztą, nawet ten wątek ostatnio cieszy się sporym zainteresowaniem. Z bodaj 600 otwarć 10 dni temu skoczył do ponad 1000. To się nazywa darmowa reklama dla serwisu.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
Gość

Wysłany: 2009-03-31, 17:58   

tak czytam to forum i się dziwię że taki jeden gostek wymienia ludzi z serwisu po nazwisku a sam używa jakiś pseudo by go nikt nie poznał, po prostu żenuła

jednym słowem brak profesjonalizmu z Pana strony Panie Janie
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-03-31, 18:28   

O! Mamy obrońcę Nazaruków. :mrgreen: Proponuję poczytać sobie wątek o Przyguckich.

Idzie ku dobremu ;-)

W kwestii anonimowości - przecież Pan Jan się nie ukrywa
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-31, 18:59   

horacy6 napisał/a:
tak czytam to forum i się dziwię że taki jeden gostek wymienia ludzi z serwisu po nazwisku a sam używa jakiś pseudo by go nikt nie poznał, po prostu żenuła

jednym słowem brak profesjonalizmu z Pana strony Panie Janie


"Sowa" bis? :lol:
 
Gość

Wysłany: 2009-03-31, 19:09   

a kto to niby jest ta "Sowa",

a tak poważnie to Pan Jan to chyba zwie się inaczej bo na forum nikt nie podaje swoich danych (o ile dobrze mi wiadomo) :-P

a chłopcze o ksywie WOX idzie wiosna a nie dobre hehe
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-03-31, 19:48   

horacy6 napisał/a:
chłopcze o ksywie WOX

Jakiż komplement :mrgreen:
bo dla nastolatków jestem już "stary"
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-03-31, 19:56   

Sowa bis albo Dryfter bis :) hihi
To są tzw. zaklinacze rzeczywistości. Ale to oznacza, że Nazaruka ruszyła najwidoczniej treść na forum. Tylko czekać aż się zarejestruje na tym forum :) :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2009-03-31, 19:58   

Wreszcie znalazł się jakiś sposób na partaczy z ASO
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18031
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-31, 20:06   

Ani chybi jakiś przedstawiciel rzędu Strigiformes - a może nawet sam Wielki Szef?... <;


@horacy6: Dobrym zwyczajem jest choć minimalne zapoznanie się z tym, co było wcześniej na forum - a już zwłaszcza, gdy ktoś podaje namiary...

Nie ma też znaczenia, jak się kto nazywa, tak długo jak pisze prawdę.

Po trzecie, właściciele i pracownicy każdej firmy są - w zakresie swojej pracy - właściwie osobami publicznymi d:


@wox: Oj, idzie - przynajmniej dla nas (;


@admini: Może by tak kontrolnie sprawdzić pana Horacego Szóstego? <:
Ostatnio zmieniony przez laisar 2009-03-31, 20:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-31, 20:07   

Mam dla nas mały quiz: rejestruje się nowy użytkownik na forum, nie wita się, jak to zazwyczaj bywa, w odpowiednim dziale (oczywiście, to tylko dobry zwyczaj, nie obowiązek), tylko już w cztery minuty od rejestracji wynajduje ten akurat temat i próbuje zdyskredytować użytkownika, opisującego swoje perypetie z jednym z serwisów. Pytanie:
a) trafił tu przypadkowo, jest zadowolonym klientem rzeczonego serwisu i powodowany bezstronnym odruchem przyzwoitości postanowił dać odpór wstrętnemu oszczercy Janowi O.,
b) celowe działanie, jest podpadniętym mechanikiem tego serwisu i postawił przypodobać się szefowi (taki Jarząbek Wacław),
c) sam pan N. zaszczycił nas incognito,
d) żadne z powyższych, czepiam się biednego chłopiny.

Ja oczywiście wybieram odpowiedź a. :lol:
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-03-31, 20:28   

Haha, Martens dobre :)
Na pewno odpowiedź A.
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne