Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: laisar
2014-02-17, 02:20
skandaliczne zachowanie laisara
Autor Wiadomość
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2014-02-04, 09:31   

wow!!!
szczegółów sprawy nie znam ale jakie by nie były to poczułem się zażenowany czytając tekst pisany takim językiem :evil:
(ale powszechnie wiadomo, że to co/jak piszę świadczy o mnie :-/ ...)
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18031
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2014-02-04, 10:37   

@Kratylos: Odcięciem się od forum nazywam dwukrotne skasowanie przez Ciebie własnych postów - przy czym w tym drugim przypadku były to niemal wyłącznie tłumaczenia dlaczego zrobiłeś to za pierwszym razem.

Potem przez rok napisałeś ok 200 postów, wobec ponad chyba 7 tysięcy przez pierwsze 5 lat - odpowiednio rzadziej zaglądając na forum, co uważam właśnie za utratę zainteresowania. (Specjalnie dla niektórych osób powtórzę: to nie jest żadne oskarżenie - to zupełnie normalne i zrozumiałe zachowanie).

Niczego także nie pomniejszam - z technicznych uprawnień administratora po prostu niemal nie korzystałeś, więc żale wydają się dotyczyć właśnie jedynie koloru.

Za urażenie ambicji nie poczuwam się do przeprosin.


Staram się trzymać jedynie faktów, więc nie będę odpowiadał na pozostałe inwektywy i pomówienia.
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-04, 12:07   

Cytat:
Ale pytanie o "oskarżenia" było skierowane do insynuącego ich istnienie jana ostrzycy, więc czy nie najprościej byłoby pozwolić mu odpowiedzieć, bardzo proszę? Na pewno nie potrzebuje do tego amici curiae...

Ja bym napisał Jana Ostrzycy, chyba to imię i nazwisko ;-)

Pozwoliłem sobie zabrać głos, by przyśpieszyć dyskusję ponieważ sprawa długo się ciągnie, a pewnie wszyscy żądni są jej zakończenia / finału , czyż nie ? Jeśli Jan miałby inne zdanie pewnie zabrałby głos, do czego szczerze zachęcam :)
Poza tym trochę nieprawdziwe jest stwierdzenie że omawiana sprawa, to tylko zmiana koloru przy awatarze, bo chodzi głównie o możliwości techniczne moderatorów. Lekka hipokryzja ? :roll:

Poza tym
Cytat:
przekonałem Marcina do realizacji

jak dla mnie przekonuje się osoby nie do końca przekonane do pewnych sądów, które są im przeciwne ; przestawia się jej pewne racje wywierając pewien wpływ na daną osobę - różnymi środkami przekazu itp.
z wiki ( słownika jęz. polskiego ):
zmieniać czyjś stosunek do czegoś przez wykazywanie pewnych racji, dowodzenie słuszności

Synonimy:
perswadować, tłumaczyć, agitować, nakłaniać, nawoływać, urabiać, wpływać, namawiać

Czyli jeśli Marcin był przeciwny, to można wnioskować że jednak były to zarzuty skierowane pod adresem K. a nie ambiwalentne i miałkie stwierdzenie faktu, że Krastylos nie bierze udziału w życiu forum.,bo to zaprzecza czasownikowi "przekonywać" ( synonimy powyżej ):roll:
Można po tym wnioskować dalej, że jednak pewna niechęć zrodziła się w Laisarze do K.
Może się myle, niech mnie ktoś poprawi...
Poza tym zastanawiające jest to dlaczego stało się to "pod osłoną nocy" bez oznajmienia wcześniejszego K. o dokonywanych zmianach na forum...
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-02-04, 13:06   

Cytat:
Ale pytanie o "oskarżenia" było skierowane do insynuącego ich istnienie jana ostrzycy, więc czy nie najprościej byłoby pozwolić mu odpowiedzieć, bardzo proszę? Na pewno nie potrzebuje do tego amici curiae...


Kto to napisał i w jakim wątku, i jakich moich słów ma to dotyczyć?
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18031
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2014-02-04, 15:19   

corrado napisał/a:
Ja bym napisał Jana Ostrzycy

Nie mam pojęcia - z szacunku do autorów używam ich nicków bez przekręcania, w takiej formie, jaką sami wybrali.

corrado napisał/a:
przekonuje się osoby nie do końca przekonane do pewnych sądów, które są im przeciwne

To są 2 odrębne postawy - "nie wiem" oraz "nie". W tym przypadku chodziło o pierwszą.

corrado napisał/a:
chodzi głównie o możliwości techniczne moderatorów

Mnie - tak.

corrado napisał/a:
dlaczego stało się to "pod osłoną nocy"

http://www.daciaklub.pl/f...1628228#1628228 - 2014-01-20, 10:15.

(Ale kiedy nastąpiła faktyczna zmiana uprawnień to po prostu nie pamiętam - być może i w nocy, jak jakaś większa połowa moich działań na forum, albo chwilę przed wysłaniem postu. Czy to naprawdę cokolwiek zmienia?).

corrado napisał/a:
Może się myle, niech mnie ktoś poprawi

Uprzejmie więc poprawiam: mylisz się - a zamiast wnioskować, wystarczy po prostu przeczytać co pisałem od początku. Nie istniała - i nawet w dalszym ciągu jeszcze nie istnieje - żadna moja "niechęć" do Kratylosa. Proszę więc o niedoszukiwanie się drugiego, trzeciego i en-tego dna w moich wypowiedziach.


jan ostrzyca napisał/a:
Kto to napisał i w jakim wątku, i jakich moich słów ma to dotyczyć?

Ty, offtopicznie w temacie "Propozycja utworzenia regulaminu daciaklub-u.":

http://www.daciaklub.pl/f...1629641#1629641
jan ostrzyca napisał/a:
Chłopcy się [...] pooskarżali

Czy mógłbyś zatem zacytować któreś z moich "oskarżeń", proszę? Bo ja nie jestem w stanie - podkreślałem już, że starannie ich bowiem unikałem... Choć, być może, nieudanie - stąd moja prośba.
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-04, 15:23   

Wogóle mnie Laisar nie przekonał.
Napiszę póżniej dlaczego, nie mam teraz czasu , wybacz.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 418 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18031
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2014-02-04, 16:00   

corrado napisał/a:
mnie Laisar nie przekonał

Nie jest to moim zamiarem - wyjaśniam jedynie różne kwestie, bo odpowiadam za rozpoczęcie tej sprawy, ale tylko tyle.

Decyzję podtrzymuję, krytykę stylu przyjmuję.

Udzielałem się jako zwykły użytkownik, udzielałem jako mod i jako admin - i zapewne dalej będę się udzielał, po dowolnym zakończeniu wydarzeń, w tym również jako zwykły użytkownik.
 
funyo 


Marka: Renault
Model: Kadjar
Silnik: 1.2 TCe
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 255
Skąd: Mazury
Wysłany: 2014-02-04, 22:10   

Pozwolę sobie się wtrącić, choć nie jestem tu na forum zbyt aktywny, ba, nawet nie mam Dacii.
Ale właśnie te fakty uważam za istotne - wygląda bowiem na to, że to wystarczy, aby ktoś mnie z forum usunął bez mojej wiedzy i konsultacji.
@laisar - powody takiego Twojego działania są tak naprawdę mało istotne, ale liczy się styl, a ten, niestety, nie jest najwyższych lotów. Uważam, że powinieneś jednak o swoich zamiarach poinformować zainteresowanego przed. Za taki styl zdecydowanie należą mu się przeprosiny.
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 14:16   

laisar napisał/a:
corrado napisał/a:
Ja bym napisał Jana Ostrzycy

Nie mam pojęcia - z szacunku do autorów używam ich nicków bez przekręcania, w takiej formie, jaką sami wybrali.

Faktycznie zagapiłem się , użytkownik sam tak wybrał.

laisar napisał/a:

corrado napisał/a:
przekonuje się osoby nie do końca przekonane do pewnych sądów, które są im przeciwne

To są 2 odrębne postawy - "nie wiem" oraz "nie". W tym przypadku chodziło o pierwszą.

Być może . Tak czy inaczej należy uświadomić przyczynę Twojego przekonania o degradowaniu administratorów nieposiadających auta marki Dacia. Dlaczego wcześniej nikomu to nie przeszkadzało ? Jak widać byłeś odosobniony w tym sądzie skoro M. był innego bądz jak twierdzisz ambiwalentny co do nowych zasad. Założony nowy post z nowymi regulaminem jest tego skutkiem, by zachować związek przyczyno-skutkowy. Tylko dlaczego powstał po a nie przed dokonanymi zmianami ? :roll:

laisar napisał/a:

corrado napisał/a:
chodzi głównie o możliwości techniczne moderatorów

Mnie - tak.

Wcześniej pisałeś , że to tylko zmiana kolorystyki awatarów i nie wiele znacząca zmiana. Sam nie traktujesz jej poważnie , w sensie tych funkcjonalności administratora.

laisar napisał/a:

corrado napisał/a:
dlaczego stało się to "pod osłoną nocy"

http://www.daciaklub.pl/f...1628228#1628228 - 2014-01-20, 10:15.

(Ale kiedy nastąpiła faktyczna zmiana uprawnień to po prostu nie pamiętam - być może i w nocy, jak jakaś większa połowa moich działań na forum, albo chwilę przed wysłaniem postu. Czy to naprawdę cokolwiek zmienia?).



Nie chodziło mi o konkretną godzinę oczywiście , ale cieszę się że potraktowano mój post tak precyzyjnie :mrgreen: , Chodziło o przeprowadzeniu akcji bez poprzedniego powiadomienia głównego zainteresowanego sprawą.

laisar napisał/a:

corrado napisał/a:
Może się myle, niech mnie ktoś poprawi

Uprzejmie więc poprawiam: mylisz się - a zamiast wnioskować, wystarczy po prostu przeczytać co pisałem od początku. Nie istniała - i nawet w dalszym ciągu jeszcze nie istnieje - żadna moja "niechęć" do Kratylosa. Proszę więc o niedoszukiwanie się drugiego, trzeciego i en-tego dna w moich wypowiedziach.


No to elegancko. Natomiast przestać wnioskować nie zamierzam.
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 15:05   

dacia klub to chyba jedyne miejsce w internecie gdzie administrator musi tłumaczyć się przed użytkownikami .
1.Temat skasować
2.Skoro założyciel /właściciel forum nie troszczy się o forum (a niby dlaczego miał by to robić jak zmienił wóz ? )niech odda wszystkie swoje kompetencje wybranej osobie a nie jakiś pogaduchy na telefon .
3.Sprawa musi zostać rozwiązana tu i teraz a nie ciągnięta przez następne 5 lat .
4.Administratorom w końcu muszą "urosnąć jaja "(że tak kolokwializmu użyje ) , jak ktoś łamie regulamin dowiedzenia BAN , administrator ma zawsze racje a nie przepychanki co tam ktoś 5 lat temu napisał nikogo to nie interesuje .
5.Nie rozstrzygamy kto komu powinien zabrać uprawnienia "życie jest niesprawiedliwe " jak się komuś nie podoba to niech przekonuje głównego administratora żeby było na odwrót .
6.Robi się szambo i potrzeba szybkich radykalnych działań aby ogarnąć ten pieprznik a nie rozdrapywania starych ran .

Mam nadzieje że Marcin przeczyta moje postulaty i wyciągnie wnioski , wybierze swojego następce która ukróci te swawole .
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2014-02-05, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
Kratylos
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-05, 15:40   

Ostatnio zmieniony przez Kratylos 2014-02-05, 15:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 16:11   

nic mnie i pewnie 99 % tego klubu nie obchodzi przepychanki miedzy administratorami
ma być porządek i ład a odpowiedzialny jest za to właściciel serwera
Jeżeli nie wywiązuje się ze swojego obowiązku proponuje mu oddać swoje uprawnienia administratora głównego komukolwiek innemu .
Ostatnio zmieniony przez Karenzo 2014-02-05, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 21:39   

Człowiek wyjedzie na parę dni i proszę...
Przebrnąłem przez cały wątek, choć nie była to miła lektura. Nie bardzo rozumiem, po co cała awantura: skoro Kratylos na początku kilkakrotnie poprosił o usunięcie jego konta, należało uszanować jego życzenie i problem sam by się rozwiązał :evil: - może to cyniczne, wychodzę jednak z założenia, że jeśli dorosły człowiek czegoś się domaga, to wie co robi.
Co do Laisara, publicznie deklaruję, że jeśli kiedykolwiek zostanę papieżem, kanonizuję go i uczynię patronem anielsko cierpliwych - i nie chodzi tu wyłącznie, a nawet - nie przede wszystkim - o tę dyskusję, tylko o całokształt działalności na forum.
Ludzie! To jest tylko internetowe forum dyskusyjne! To nie jest skarbiec pełen złota, kamień filozoficzny czy ostatnia szklanka wody na pustyni! Spotykamy się tu, dyskutujemy, spieramy czy wymieniamy użytecznymi informacjami. Nie ratujemy świata i nie walczymy o pokój.
A co do "wycieczek" geograficznych: czy to się komuś podoba czy nie, i tak jesteśmy waszą stolicą! :mrgreen:
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 22:01   

Martens napisał/a:
A co do "wycieczek" geograficznych: czy to się komuś podoba czy nie, i tak jesteśmy waszą stolicą! :mrgreen:


A to gdzie było ? i w związku z czym Martensie ?
Natomiast muszę znowu stanąć w obronie K. bo prośba o skasowanie jego konta miała miejsce po całym zdarzeniu drugiego głównego interlokutora; jak sobie przypominam jako wyraz niechęci już do DK.pl
 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 22:06   

corrado napisał/a:
A to gdzie było ? i w związku z czym Martensie ?

Szukajcie a znajdziecie - to tylko pięć stron tematu. Był żartobliwy zarzut - padła żartobliwa odpowiedź.
Chociaż nie, był też zarzut sformułowany całkiem na poważnie:
Cytat:
to ze sie zgadaliście przeciwko mnie - taka grupka z warszawy to ja już wiem.

"Nowatorskie" podejście do zasad ortografii naprowadzi na ślad autora.
Teraz pozostaje tylko czekać na dołączenie do tego spisku inspiratorów z kręgów żydowskich, masońskich i ideologii dżender :lol:
A co do prośby o skasowanie, nadal uważam, ze należało ją bezzwłocznie spełnić.
Ostatnio zmieniony przez Martens 2014-02-05, 22:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-05, 22:46   

Doczytałem. Też zabrałem tam głos. 8-)
Myślę , że to przejaw zfrustrowania K. , jego wcześniejsze posty nie nosiły w sobie jakiejś niechęci do Mazowszan i stolicy. Chociaż ja sam jestem tzw. przyjezdny i nie czuje się jakoś emocjonalnie związany z Warszawą.
 
Mikele 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6
Rocznik: 2019
Wersja: Stepway
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 535
Skąd: Gibraltar
Wysłany: 2014-02-06, 09:01   

Karenzo napisał/a:
dacia klub to chyba jedyne miejsce w internecie gdzie administrator musi tłumaczyć się przed użytkownikami .


Po pierwsze wcale nie, a po drugie właśnie to jest normalne, że administrator i moderatorzy tłumaczą się ze swoich działań, bo forum jest dla użytkowników, a nie na odwrót i to użytkownicy decydują swoją aktywnością lub jej brakiem, czy forum jest popularne, czy zdycha.

Już niejedno forum zakończyło swą działalność, ponieważ użytkownicy stwierdzili, że coś im się nie podoba i zabrali zabawki do innej piaskownicy.

Poza tym uważam, że ten temat jest żenujący i już dawno powinien zostać zakończony, dla dobra forum, żeby nikt już nie musiał czytać tych pierdół (wiem, nikt nie de facto musi, ale powstrzymać się jest ciężko, jak sądzę nie tylko mnie...). Najlepiej dojdźcie do jakiegoś kompromisu - i przypominam że najlepszy kompromis to taki z którego obie strony są równie niezadowolone - a owo dochodzenie prowadźcie w sposób krótki (żeby niepotrzebnie nie ciągnąć tematu), a także jawny, żeby w przypadku totalnego braku zainteresowania jednej ze stron, od razu było to widać.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2014-02-06, 09:56   

Martens napisał/a:
nie była to miła lektura. Nie bardzo rozumiem, po co cała awantura: skoro Kratylos na początku kilkakrotnie poprosił o usunięcie jego konta, należało uszanować jego życzenie i problem sam by się rozwiązał :evil: - może to cyniczne, wychodzę jednak z założenia, że jeśli dorosły człowiek czegoś się domaga, to wie co robi.
Co do Laisara, publicznie deklaruję, że jeśli kiedykolwiek zostanę papieżem, kanonizuję go i uczynię patronem anielsko cierpliwych - i nie chodzi tu wyłącznie, a nawet - nie przede wszystkim - o tę dyskusję, tylko o całokształt działalności na forum.
Ludzie! To jest tylko internetowe forum dyskusyjne! To nie jest skarbiec pełen złota, kamień filozoficzny czy ostatnia szklanka wody na pustyni! Spotykamy się tu, dyskutujemy, spieramy czy wymieniamy użytecznymi informacjami. Nie ratujemy świata i nie walczymy o pokój.

kol. Martens w pełni podzielam Twój pogląd, mądrzej, klarowniej i MSZ obiektywniej nie da się tego podsumować - pełen szacun :-) ...
 
corrado 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.5 DCi (86KM/200Nm-130KM/300Nm)
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 3678
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-06, 11:06   

Tak jak artysta , malarz itp. nie istniałby bez odbiorcy swojej sztuki, tworzyłby do tzw. szuflady, tak samo forum nie istniałoby bez czytelników.
Nie przeceniajmy tak administratorów.

Na co komu coś, czym nie może się podzielić z innymi ? :roll:

Nikola Tesla też miał świetne pomysły i był niedoceniony, tylko dlatego że źle życzyli mu np. Edison który był jego pracodawcą i był zazdrosny.

Żeby nie było, jestem w stanie wspomóc finansowo , utrzymanie serwera itp. :-)
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7428
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-02-06, 12:23   

corrado napisał/a:

Żeby nie było, jestem w stanie wspomóc finansowo , utrzymanie serwera itp. :-)


Nie tylko ty. Jest tutaj więcej osób, które by mogły nie tylko wspomóc ale i utrzymać. Oficjalnie nie ma takiej potrzeby, jak do tej pory.
 
Kratylos
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-06, 12:33   

 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7428
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-02-06, 13:08   

Jeżeli o mnie chodzi to jest bliżej znana osoba, a dokładnie miałem przyjemność osobiście poznać i pogadać (trochę dłużej i więcej niż z tobą) itd.

O ile się dobrze orientuję to według obowiązującego prawa mamy możliwość pierwokupu jako użytkownicy daciaklub.
Ostatnio zmieniony przez Marek1603 2014-02-06, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2014-02-06, 16:06   

przy takiej rozbieżności poglądów, ewidentnych oznak niechęci, braku wzajemnego szacunku (i nie tylko ... żeby nie powiedzieć za dużo ;-) ) "przejęcie" DKP (obojętne w jakiej formie) będzie niezwykle trudne...
 
bebe 
Moderator
I aim to misbehave



Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 2004
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2384
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-06, 16:26   

TD Pedro napisał/a:
przy takiej rozbieżności poglądów, ewidentnych oznak niechęci, braku wzajemnego szacunku (i nie tylko ... żeby nie powiedzieć za dużo ;-) ) "przejęcie" DKP (obojętne w jakiej formie) będzie niezwykle trudne...

Nie będzie. A raczej nie byłoby.

Jedyną osobą, która ma rozbieżności, oznaki i braki, jest Kratylos. Reszta "kadry" dogaduje się z Marcinem bez problemu. Gdybym zechciał, poprosiłbym Marcina o przekazanie domeny i wirtualki na mnie.

Ale nie zechcę. Bo co by to zmieniło? Z mojego (technicznego) punktu widzenia - nic. Z punktu widzenia Klubu - również nic. Jedyna różnica byłaby taka, że ja mam Dacię, a Marcin nie ma. Wierzcie mi - na kwestie konfiguracji serwera czy dłubania w phpie marka posiadanego samochodu nie ma żadnego wpływu. :) Jednocześnie nie jestem w stanie zagwarantować, że za lat 3, 5 czy 238 nie zmienię samochodu na jakiś innej marki i wrócimy wtedy do punktu wyjścia. Na Klub przepisać własności domeny czy czegokolwiek się nie da, bo oficjalnie nie ma czegoś takiego jak Dacia Klub Polska. Żeby było, trzeba by zakładać stowarzyszenie czy co tam, z prezesami, skarbnikami i komisją skrutacyjną (nigdy nie wiem, co to jest; co ona skraca i czemu z błędem?). Póki co nie było woli w narodzie, żeby stowarzyszenie zakładać, i to nawet ma sens, bo póki co jest nas zwyczajnie za mało. Jak kiedyś urośniemy w siłę, to stowarzyszenie założymy, i wtedy tego typu kwestie uregulują się z automatu.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2014-02-06, 16:32   

bebe napisał/a:
Reszta "kadry" dogaduje się z Marcinem bez problemu. Gdybym zechciał, poprosiłbym Marcina o przekazanie domeny i wirtualki na mnie.

tego faktu nie znałem, większość Klubowiczów też chyba nie...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne