Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
DUCATI W KLUBIE

CZY CHCESZ BY "DUCATI" BYL W KLUBIE ?
TAK
45%
 45%  [ 10 ]
NIE
54%
 54%  [ 12 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2009-07-15, 05:36   

kolego czaju nie przejmuj się aż tak bardzo, forum przecież jest anonimowe :lol: po to masz login konta a nie swoje dane personalne aby móc obsypywać mięsem, pisać komplementy robić co ci się podoba, po prostu wypowiadać się w taki sposób jaki tobie pasje.

A czy to się musi podobać innym... nie musi... Tylko to co piszesz świadczy o tobie i o twojej kulturze, pozostaje tylko wewnnętrzna samoocena ewentualnie ktoś wyrazi swój pogląd.
Często to co piszemy wynika z impulsów zewnętrznych, ja sam często obrzucałem mięsem serwis który mi naprawiał autko, powód?? byłem wściekły jak można nie naprawić oczywistej oczywistości.

W sprawie kolegi ducatiego najlepiej przeczyatj sobie początek wątku, oddaje on wszystko w tym temacie.
W twojej sprawie głowa do góry, za bardzo się przejmujesz, nie taki wilk straszny jak go opisują ;-) :mrgreen:
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-07-15, 20:03   

Jednym zdaniem:
DUKATI KOCHAMY CIĘ z Twoimi wadami i zaletami ZOSTAŃ !!!! :mrgreen:
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2009-07-16, 07:10   

ja tam nie kocham, wolę kobiety ;-) :lol:
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2009-07-16, 07:28   

Ale ja jestem mało domyślny :mrgreen: Trochę trwało, ale się udało. Dukati niniejszym tematem rozpoczął sezon ogórkowy. :lol:
_________________
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2009-07-16, 19:02   

Beckie napisał/a:
Ale ja jestem mało domyślny :mrgreen: Trochę trwało, ale się udało. Dukati niniejszym tematem rozpoczął sezon ogórkowy. :lol:


No przecież.... :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-07-16, 20:19   

Cytat:
ja tam nie kocham, wolę kobiety


Miałem na myśli miłość braterską,coś w stylu spotkania grupy AA .Ducati uzewnętrznia się przed grupą swoich przyjaciół z klubu ,załamany w wyniku braku akceptacji - psycholog rzecze Ducati kochamy Cię , grupa wsparcia krzyczy chórem Ducati kochamy Cię . itd,itd .
Idę się napić. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2009-07-17, 05:50   

jacek napisał/a:
Cytat:
ja tam nie kocham, wolę kobiety


Miałem na myśli miłość braterską,coś w stylu spotkania grupy AA .Ducati uzewnętrznia się przed grupą swoich przyjaciół z klubu ,załamany w wyniku braku akceptacji - psycholog rzecze Ducati kochamy Cię , grupa wsparcia krzyczy chórem Ducati kochamy Cię . itd,itd .
Idę się napić. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


nie wiem co gorsze :-P :lol: ;-) ale nie martwmy się jaki efekt końcowy by nie był (zależy tylko od niego a nie durnej ankiety) ducati w klubie i tak będzie jak nie pod nickiem ducati to znajdzie się pod innym :lol: ;-)
 
sami-99 



Marka: DACIA
Model: SANDERO
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 209
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-17, 18:14   

Moja propozycja Honda, albo Yamaha :mrgreen:
_________________
SANDERO i wszystko jasne.

32000 km zadowolenia
 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2009-07-17, 21:58   

Dyskusja z Tobą prawie nigdy nie trzyma się tematu poruszanego w wątku. Ale skoro to nikomu nie przeszkadza... Nie ma więc znaczenia, w którym wątku Ci odpowiem.

Uprzedzam - teraz będzie żartobliwie:

Sądzę, że Loganem 1.6 jeżdżą Twoi rodzice. Może czasami dają Ci pojeździć, mam nadzieję, że tylko na gruntówkach.
Nie wierzę po prostu, że skończyłeś 16 lat. Dlaczego? Wynika to z Twojej niedojrzałości intelektualnej i emocjonalnej. Gdybym miał uznać, że jesteś jednak dorosły, musiałbym ocenić Cię surowiej. Poza tym pewne cechy osobowości muszą przenosić się na sposób prowadzenia samochodu. A czasami jest to niebezpieczne.

Widzę zatem , że przechodzisz okres buntu, właściwy dla nastolatków, bowiem:

Ty znasz najwłaściwsze odpowiedzi na wszelkie pytania...
Ty wiesz co autor artykułu czy posta miał na myśli lepiej niż on sam...
Według Ciebie inni nie widzą, nie słyszą, nie zauważają, naciągają, manipulują, uprawiają propagandę...
Otacza Cię totalna ciemnota i ludzie coraz bardziej ułomni...
Ty za to wszędzie widzisz proste i oczywiste rozwiązania. I jedynie słuszne...
I do tego wszyscy na Ciebie czyhają, z piszącym te słowa na czele...


Teraz poważnie:

Nie rozumiesz (lub udajesz, że nierozumiesz) co się do Ciebie mówi (pisze);
Nie potrafisz ocenić, co w danej wypowiedzi (artykule) jest istotne;
Nie rozumiesz, iż rzeczywistość może być bardziej skomplikowana, niż "kierunkowskaz włączamy lub nie włączamy i koniec kropka";
Zadając pytania nie oczekujesz właściwie odpowiedzi, bo niezależnie jaka by nie była, masz okazję do jej "obśmiania";
Twoje motto w dyskusji brzmi: "nie zgadzam się z nikim i z niczym - poza sobą"

Wiek dziecięcy jednak mógłby tu dużo wyjaśnić.

Gdybyś jednak, tak jak ja, był dorosły, to doradzam Ci odrobinę więcej skromności i autorefleksji. Zastanów się, PO CO TU JESTEŚ ??? (sorry za ten krzyk)

Ja tu jestem głównie po to, żeby się czegoś dowiedzieć, nauczyć. Mogę z tego forum (przynajmniej na razie) więcej wziąć, niż jemu dać. Widzę tu mnóstwo ludzi, którzy mają niekwestionowaną wiedzę techniczną, którzy - jestem tego pewien - w razie potrzeby będą służyć cenną radą. Ja mogę zaoferować "tylko" prawie 30 lat doświadczenia kierowcy amatora. Nie ładuję się więc w wątki, w których nie mam kompletnie nic do powiedzenia. Czego i Tobie życzę.

Teraz będzie joke:

Ducati, podaj się do dymisji, lub chociaż zamień tornister na plecak i jedź na zasłużone wakacje...
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-18, 21:44   

Według najnowszych doniesień mojego wywiadu, Ducati ma w tej chwili jakieś 35 lat i pewnie od dawna nie miał na plecach tornistra. Ale może ma młodszego brata, z którym Twoje jasnowidzenie miało kontakt. :-)
_________________
 
mag 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate2
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 132
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-19, 11:46   

Cytat:
jakieś 35 lat

Toż to gówniarz (za przeproszeniem) :-)
 
DUCATI 



Marka: DACIA
Model: LOGAN
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Wersja: Ambiance
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 887
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: 2009-08-02, 21:22   

Cytat:
nie masz ochoty, to nie pisz i tu nie zaglądaj - płakać nikt nie będzie

Mialem nadzieje, ze choc ty zaplaczesz.. buuuuuuu...

Cytat:
Zresztą kolega Jasiek dał przykład "jak postępować mamy" ku ogólnej uldze

To naprawde taka ulga... ?

Cytat:
(Poza tym, nie ignoruje się osoby, tylko jej posty - różnica być może niewielka, ale chyba jednak istotna).

Tu bym sie jednak bardziej sklanial ku opinii zielonego.

Cytat:
ducati w klubie i tak będzie jak nie pod nickiem ducati to znajdzie się pod innym

No juz mam nawet pomysl na nowe pseudo, moze zajrze czasem sprawdzic jak snujecie swe odkrywcze domysly (sami jest blisko) ;)

Do pozostalych wypowiedzi stanowiacych w wiekszosci kolejna psychoanalize mojej osobowosc (za ktora po raz kolejny dziekuje) odniose sie po raz kolejny ogolnie.

Co do mojej anonimowosci to na pierwszy rzut mego oka moj profil jest najmniej anonimowy ze wszystkich, jak ktos sobie zyczy wiecej danych to moze najpierw niech sprobuje o nie poprosic zanim zacznie wypominac... ale wy wiecie lepiej...

Hmm.. chcialem dac male przemowienie, ale obawiam sie, ze jedynym tego efektem byla by kolejna "wojenka", zreszta to nie w mym stylu wiec skrotowo...

Zielony (i inni rowniez), posluchaj sam siebie...

Zanudzicie sie tu beze mnie :P
Zwlaszcza, ze jak juz zostalo wspomniane, kolega Jasiek dzieki wam przycichl. Nie ma co sie dziwic, bo skoro nawet nie probowano go zrozumiec (lepiej wysmiac) to po co sie wysilac... Ale rozczarowalo mnie, ze poniosl go owczy ped i ulegl panujacej tu ostatnio modzie na docinanie Ducatiemu.

Ja ucichne jeszcze bardziej, z zalem, bo calkiem fane to forum, a poziom mimo wszystko chyba wyzszy niz gdzie indziej, ale coz... slowo sie rzeklo...
Postanowilem poddac sie waszej ulubionej demokracji dla dobra wiekszosci.
Ze wiekszosc, wbrew opinii wiekszosci, zwykle nie ma racji... ? Przykladow mozna podawac wiele, ale... Dlaczego wiekszosc nie lubi matematyki ? Bo wymaga logicznego myslenia. Zeby miec racje trzeba umiec myslec logicznie...
Ale nie o myslenie tu chodzi, tylko o tak modny ostatnio slogan zwany empatia...

W sumie moja "misja" zostala wypelniona, zielony zajrzal do kodeksu, moderatorzy jakby mniej "moderuja"... ;) Szkoda, ze na nauke myslenia chyba za pozno...

Konta usuwac nie planuje (moze czasem zajze, np jak bede mial problem z Daczka), stane sie kolejna "martwa dusza" (mozecie usuwac bez ostrzezenia).

Szczegolne pozdrowienie dla:

Beckie (wybacz przekrecanie identyfikatora :) ), podziwiam sile spokoju i ped do wiedzy, ktorego wielu brakuje.

Czaju, wiadomo dlaczego, mam nadzieje (i obawy), ze sie nie zmienisz jak bardziej doswiadczysz doroslego zycia...

Laisar, stara sie chlopak, chyba jedyny przedstawiciel wladzy, z ktorym dalo sie pogadac... coz...

Zielony, hmm... sam nie wiem co o nim myslec... Mialem jeszcze nadzieje... Zwyciezyly emocje.

Pozostalych, jesli akurat o nich nie pomyslalem... :)

No chyba starczy bredzenia dziecka neostrady... (Tak sie zastanawiam, czy z takich dzieci wypada sie smiac... ?)

Zegnam wiec..
Ostatnio zmieniony przez DUCATI 2009-08-03, 11:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
gigi303 



Marka: Opel
Model: Astra IV
Silnik: 1.7 cdti
Rocznik: 2011
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 888
Skąd: W-WA
Wysłany: 2009-08-03, 06:57   

DUCATI napisał/a:

Co do mojej anonimowosci to na pierwszy rzut mego oka moj profil jest najmniej anonimowy ze wszystkich, jak ktos sobie zyczy wiecej danych to moze najpierw niech sprobuje o nie poprosic zanim zacznie wypominac...


to ktoś wypominał ci anonimowość :shock: na stos z nim ;-) każdy sam decyduje o tym ile ujawnia, przeważnie o to chodzi aby być anonimowym, anonimowość traci się na zlotach
:mrgreen:

DUCATI napisał/a:

W sumie moja "misja" zostala wypelniona


To jesteś jak rycerz Jeday a my jak Lord Vader ;-)


DUCATI napisał/a:
Tak sie zastanawiam, czy z takich dzieci wypada sie smiac... ?



jednym wypada innym nie na pewno trzeba je leczyć, ale tym się już zajmują wykfalfikowani psycholodzy i psychiatrzy w swoich gabinetach :-)
 
DUCATI 



Marka: DACIA
Model: LOGAN
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Wersja: Ambiance
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 887
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: 2009-08-03, 11:14   

Aha.. Zielony, cos chyba mowiles o plecaku Ducati. Gdzie go kupiles i za ile ? :)
 
jacek 



Marka: dacia
Model: logan mcv
Silnik: 1.5 dci85KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 433
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-08-03, 19:33   

DUCATI napisał/a:
Aha.. Zielony, cos chyba mowiles o plecaku Ducati. Gdzie go kupiles i za ile ? :)

Ja też chętnie kupię :mrgreen:
 
kier 


Marka: Dacia/Dacia
Model: Logan/Logan MCV
Silnik: 1.4 MPI/SCe 1.0
Rocznik: 2007/2019
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 305
Skąd: Ciechanów
Wysłany: 2009-08-03, 19:35   

DUCATI napisał/a:
Zegnam wiec..

DUCATI napisał/a:
Aha..

Wot pożegnanie :D

--
pozdrawiem
kierek
 
mag 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1,5 dCi
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate2
Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 132
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-03, 19:42   

kier napisał/a:
Wot pożegnanie :D

Złośliwiec :mrgreen:
 
zielony 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV oraz MCV II
Silnik: 1,6 MPI oraz TCe 90 E-R
Rocznik: 2009 oraz 2017
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 196
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2009-08-03, 21:23   

Włoski plecak Ducati kupiłem w Kiekrzu, naprzeciwko kościoła jest tam na piętrze "wypasiony" sklep z artykułami szkolnymi. Mają dużo różnych fajnych rzeczy i sprzedawczyni zna się na rzeczy.
Cytat:
W sumie moja "misja" zostala wypelniona, zielony zajrzal do kodeksu

Otóż... nie lubię być obiektem działań misjonarzy :mrgreen:
Ale fakt! zajrzałem do tego kodeksu, ale nie powiem żeby to mnie specjalnie wzbogaciło... Znam lepsze lektury.
Nawiasem mówiąc, piękny list pożegnalny. Gdybyś w tym duchu pisał zawsze, byłbyś beniaminkiem tego forum.
Ale mam pomysł. Wypisz się (bo obietnice trzeba spełniać), naucz się pisać z Alt'em, po czym zapisz sie ponownie, ale - Koniecznie Pod Nickiem "Ducati". Wszyscy (lub prawie wszyscy) się ucieszą :-D
Pa ;-)
 
Andrzej 



Marka: Dacia Logan
Model: MCV 7os.
Silnik: dci 85
Rocznik: 11.2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 556
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-03, 22:33   

zielony napisał/a:
naucz się pisać z Alt'em, po czym zapisz sie ponownie, ale - Koniecznie Pod Nickiem "Ducati".


Tylko żeby nie wyszło "Dućąti"... ;-)
 
straszna_maruda 


Marka: Renault
Model: Megane 2 ph2
Silnik: 1.6
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 251
Skąd: ETM
Wysłany: 2009-08-04, 19:13   

gigi303 napisał/a:
DUCATI napisał/a:

Co do mojej anonimowosci to na pierwszy rzut mego oka moj profil jest najmniej anonimowy ze wszystkich, jak ktos sobie zyczy wiecej danych to moze najpierw niech sprobuje o nie poprosic zanim zacznie wypominac...


to ktoś wypominał ci anonimowość :shock: na stos z nim ;-) każdy sam decyduje o tym ile ujawnia, przeważnie o to chodzi aby być anonimowym, anonimowość traci się na zlotach
:mrgreen:


ooo to właśnie. I szczególnie " na zlotach" :!:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne