Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2020-06-23, 19:09
Problem z podniesieniem wycieraczki w Sandero
Autor Wiadomość
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-04, 21:29   

KaS602 napisał/a:
Pisalem o uszkodzeniu lakieru (mechanicznym), o ktorym Ty wczesniej wspomniales.


Sedno mojej wypowiedzi stanowi wadliwie zamocowana wycieraczka powodująca uszkodzenie lakieru a nie wszystki inne sytuacje losowe doprowadzające do uszkodzenia powłoki lakierniczej.

BTW, wysłałem dziś @ do Dacii, zobaczymy co odpowiedzą :->
_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2009-03-04, 21:37   

Fromage napisał/a:
Sedno mojej wypowiedzi stanowi wadliwie zamocowana wycieraczka

Nigdzie nie napisalem, ze jest inaczej.
 
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-04, 21:45   

KaS602 napisał/a:
Fromage napisał/a:
Sedno mojej wypowiedzi stanowi wadliwie zamocowana wycieraczka

Nigdzie nie napisalem, ze jest inaczej.


Porównanie do odpysków i gwożdzi to chyba nie ta droga. Co byś Ty zrobił mając już taki problem (w sensie wycieraczka + brak lakieru)- olał sparwę???
_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2009-03-04, 21:53   

Fromage napisał/a:
Co byś Ty zrobił mając już taki problem (w sensie wycieraczka + brak lakieru)- olał sparwę???

Gdybym nie uszkodzil podkladu - tak, olalbym to. Bo czym mialbym sie martwic? Widze jak moj samochod wyglada po troche ponad dwoch latach i kolejna taka pierdola raczej by nie spowodowala, bym zaczal sie nia przejmowac. Malo tego - mialbym "frajde", ze sam to zrobilem, bo jak narazie to mam poobijane przez kogos drzwi po obu stronach (parkowanie na parkingach pod marketami etc.), rok temu ktos mi przetarl lewy tyl ( http://www.daciaklub.pl/f...opic.php?t=340& ), dwa miesiace temu ktos przerysowal mi przedni zderzak, a ostatnio na parkingu ktos mi wylamal prawe lusterko. Co z tego, ze ja uwazam na samochod jak inni nie zwracaja na to uwagi? I mam sie wkur***c, jedna mala ryska? Chyba, ze masz inne podejscie do samochodu - ja wychodze z zalozenia, ze przede wszystkim ma jezdzic i byc sprawnym. Nie pisze tego wcale zlosliwie.

PS. Wycieraczke mozesz sam przestawic - nie jest to spore wyzwanie.
Ostatnio zmieniony przez KaS602 2009-03-04, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-04, 22:00   

KaS602 napisał/a:
Fromage napisał/a:
Co byś Ty zrobił mając już taki problem (w sensie wycieraczka + brak lakieru)- olał sparwę???

Gdybym nie uszkodzil podkladu tak, olalbym to. Bo czym mialbym sie martwic? Widze jak moj samochod wyglada po troche ponad dwoch latach i kolejna taka pierdola raczej by nie spowodowala, bym zaczal sie nia przejmowac. Malo tego - mialbym "frajde", ze sam to zrobilem, bo jak narazie to mam poobijane przez kogos drzwi po obu stronach (parkowanie na parkingach pod marketami etc.), rok temu ktos mi przetarl lewy tyl ( http://www.daciaklub.pl/f...opic.php?t=340& ), dwa miesiace temu ktos przerysowal mi przedni zderzak, a ostatnio na parkingu ktos mi wylamal prawe lusterko. Co z tego, ze ja uwazam na samochod jak inni nie zwracaja na to uwagi?

PS. Wycieraczke mozesz sam przestawic - nie jest to spore wyzwanie.


Ty byś olał sprawę i sam majstrował. A ja wychodzę z założenia, że nie po to kupiłem nowe auto żeby robić takie rzeczy. Acha no i lubię postawić na swoim!!
_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2009-03-04, 22:06   

Fromage napisał/a:
Acha no i lubię postawić na swoim!!

Ja tez, ale czasem po prostu szkoda nerwow i czasu. Przestawienie ramienia wycieraczki nie powinno Ci zajac wiecej jak 10 minut. Po co jechac do ASO, czekac, az ktos Cie zapyta o co chodzi, wyjasniac sprawe, poczekac na wolne miejsce na hali, a pozniej doweidziec sie, ze TTM, albo, ze oni przestawia ramie. Szkoda zachodu. To tylko samochod (IMHO).
I ja tez kupilem nowy samochod, by nie miec z nim problemow - i nie mam. :)
 
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-04, 22:10   

KaS602 napisał/a:
I ja tez kupilem nowy samochod, by nie miec z nim problemow - i nie mam. :)


A ja mam, jeżeli Ty negujesz mój problem to jesteś ignorantem, masz tego pojęcie?
_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2009-03-04, 22:17   

Fromage napisał/a:
jeżeli Ty negujesz mój problem to jesteś ignorantem, masz tego pojęcie

Nie neguje tego, ze moze to byc dla Ciebie problem. Nigdzie tego nie napisalem. Sam pytales co ja bym zrobil, gdybym byl w takiej sytuacji, wiec napisalem.
 
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-04, 22:35   

KaS602 napisał/a:
Fromage napisał/a:
jeżeli Ty negujesz mój problem to jesteś ignorantem, masz tego pojęcie

Nie neguje tego, ze moze to byc dla Ciebie problem. Nigdzie tego nie napisalem. Sam pytales co ja bym zrobil, gdybym byl w takiej sytuacji, wiec napisalem.


Całą ta rozmowa i defetyzm z twojej strony ma udowodnić mi (tak mniemam), że problem nie istnieje - a on jest (namacalny i widoczy). Jeżeli jest inaczej i rzeczywiście nie negujesz mojego problemu to po co te potyczki słowne?
_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18027
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-04, 22:54   

Koledzy, przede wszystkim - spokojnie...

Po drugie - każdy ma prawo do przedstawienia swojego zdania, po to w końcu są fora dyskusyjne.

Po trzecie - nie ma obowiązku się z interlokutorem zgadzać.

Po czwarte - z trzeciego nie wynika, że można się wyzywać (a TSD właściwym słowem na określenie osoby negującej byłby jakiś "negant", a nie "ignorant" (; ).

Przyjmijmy, że każdy pozostaje przy swoim zdaniu, a kto będzie chciał - to i tak podejmie (bądź nie) jakieś działania.

Pax Dacia? (;
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2009-03-04, 23:19   

Fromage, sam pytałeś:
Fromage napisał/a:
Co byś Ty zrobił mając już taki problem (w sensie wycieraczka + brak lakieru)- olał sparwę???

więc napisałem swoje zdanie na ten temat. Nic nie mam zamiaru nikomu udowadniac, wrecz przciwnie - jesli masz zamiar dochodzic tego w ASO - mam nadzieje, ze Ci sie uda i problemu miec nie bedziesz. I wcale nie uwazam, ze to sie nie uda.
Jakie potyczki slowne?
 
Nova 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2009
Wersja: Laureate
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-10, 21:23   

Cytat:
Sedno mojej wypowiedzi stanowi wadliwie zamocowana wycieraczka powodująca uszkodzenie lakieru a nie wszystki inne sytuacje losowe doprowadzające do uszkodzenia powłoki lakierniczej.

BTW, wysłałem dziś @ do Dacii, zobaczymy co odpowiedzą :->


Niestety zgadzam się - osobiście uważam że jest to dość kłopotliwa niedoróbka i jako taka powinna być naprawiona/usunięta przez producenta.

Ciekawa jestem co też odpowie w tej sprawie Dacia - że ten typ tak ma? :roll:
_________________
Grunt - to umieć radzić sobie w życiu...
 
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-10, 21:34   

A wieć tak:

Wysłałem @ do renault z zażaleniem na główną bohhaterkę tematu - wycieraczkę, następnego dnia oddzwonił miły Pan, dopytał się o numer nadwozia, rejestrację itp. i oznajmił, że rejestruje zgłoszenie reklamacyjne. Dziś (po około 3 dniach) otrzymałem maila następującej treści:

Szanowny Panie ,

W nawiązaniu do Pana reklamacji dotyczącej wycieraczek w samochodzie Dacia Sandero o nr nadwozia XXXXXXXX, niniejszym przedstawiamy nasze stanowisko.

Uprzejmie informujemy, iż zapoznaliśmy się ze zgłoszoną sprawą i wyjaśniamy, iż wycieraczki zostały zamontowane pod linią maski, aby obniżyć szumy w czasie jazdy i zmniejszyć opór powietrza. Taka jest konstrukcja produktu przewidziana przez Producenta i nie jest to wada konstrukcyjna.

W świetle powyzszych faktów, Producent nie potwierdza występowania wad fabrycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, produkcyjnych), które mogłyby być objęte gwarancją, a z opinii uzyskanej od serwisu, powstałe uszkodzenie (lakier na masce) jest wynikiem uszkodzenia mechanicznego.

Z poważaniem,

XXXXXXXX
Dział Kontaktów z Klientami


Nasmarowałem teraz do Renault jeszcze coś tam na temat Rzecznika Praw Konsumenta ale ku uciesze Kasa chyba nic z tego nie wyjdzie. I takie mam jeszcze mały pytanie statystyczne. Komu w Sandero ta jeb... wycieraczka zawadza o maskę?? (oprócz Jacka bo on sobie sam przestawił ;-) )
_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2009-03-10, 22:44   

Fromage napisał/a:
W świetle powyzszych faktów, Producent nie potwierdza występowania wad fabrycznych (konstrukcyjnych, materiałowych, produkcyjnych), które mogłyby być objęte gwarancją, a z opinii uzyskanej od serwisu, powstałe uszkodzenie (lakier na masce) jest wynikiem uszkodzenia mechanicznego


Mowilem, ze tak bedzie...
 
jackthenight 



Marka: Dacia, Fiat
Model: Sandero, Tipo
Silnik: 1.4 MPI, 1.4 16V
Rocznik: 2008, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 66 razy
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3233
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-03-10, 23:35   

Fromage napisał/a:
oprócz Jacka bo on sobie sam przestawił ;-) )


Ja przestawiłem, bo w ogóle nie mogłem podnieść wycieraczki tak aby sama stała w górnej pozycji. Teraz przynajmniej już sama stoi na wysokości zadania ale i tak dotyka maski.
Ogólnie już to olewam. Jak będzie ciepło to zamaluje ten malutki kawałek rantu maski złotym hamerritem.

Jeszcze się zastanawiam czy nie da się podnieść mocowania ramienia do góry w kierunku szyby. Nie chodzi mi o mocowanie samego ramienia wycieraczki, tylko o mocowanie sworznia do karoserii podszybia. Być może jakiś milimetr da się przesunąć w stronę szyby co by całkowicie rozwiązało problem.
_________________

 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2009-03-11, 09:40   

Fromage!!!
Mnie też opiera się wycieraczka o rant maski :-(
_________________

 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18027
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-11, 10:09   

@Fromage: 1. Zapytaj jeszcze raz, żeby się odnieśli do istnienia egzemplarzy bez tego feleru.

(Bo zdaje się, że istnieją takowe?).

2. Dużej nadziei że producent się od razu przyzna i chętnie rzuci do naprawy i tak raczej nie było, więc nie załamuj się, tylko pisz do rzecznika p.k. (czy UOKiK-u).

3. Niezależnie od powyższego: możesz spróbować dogadać się z ASO, żeby przy jakieś okazji spróbowali to poprawić, tłumacząc na czym polega niezbyt w sumie pracochłonne rozwiązanie.
 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-11, 22:44   

wszystko byłoby fajnie, gdybym najpierw wiedział że nie wolno podnosić wycieraczki, a nie przekonał się, że coś jest nie tak jak ją opuszczałem. Szczerze mówiąc jako że z gwarancji nici to macie jakieś pomysły na zabezpieczenie "miejsca zbrodni" w postaci obdartej maski :D
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2009-03-12, 07:39   

Dobra rada?Odtłuść i pędzelkiem nałóż farbę hameraid.Mój szwagier tą farbą zabezpieczał już lekko skorodowane TICO.Rewelacja
_________________

 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-12, 10:01   

Powalczę jeszcze trochę z Renault, jak nie Polska to International
 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-12, 13:30   

Cytat:

Szanowny Panie,
W nawiązaniu do Pańskiego zapytania uprzejmie informujemy, że naprawą gwarancyjną samochodów zajmują się Autoryzowane Serwisy Dacia. W celu ustalenia szczegółów i terminu naprawy zapraszamy do kontaktu z wybranym Partnerem Dacia (lista znajduje się w zalączniku).

Dziękujemy za zainteresowanie marką Dacia.
Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.dacia.pl

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu (+48 22) 575 94 44 – jesteśmy do dyspozycji Klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 08.00 do 20.00.


Z poważaniem,



***
Dział Kontaktów z Klientami
Dacia Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 13
02-674 Warszawa
tel.: +48 22 575 94 44
e-mail: kontakt.klient@renault.pl
KRS: 0000121892 XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 526-020-59-83
Kapitał Zakładowy: 4 773 000,00 PLN


Prześlę to teraz do mojego dealera i zobaczymy co odpowie.
Odpowiedź na:
Cytat:

Witam,
Jestem użytkownikiem Dacii Sandero o nr.*** od *** br. Mimo ogólnego zadowolenia z samochodu odczuwam mały dyskomfort, jest nim otarcie powstałe na skutek podniesienia pióra wycieraczki po stronie kierowcy, która to blokuje się za późno, przez co obdziera lakier.
Kupiłem pojazd w Renault *** w *** przy ul. ***. Proszę o informacje w jakim terminie zostanie gwarancyjnie usunięta ta usterka ponieważ obawiam się że maska zacznie korodować, a skrzydło wycieraczki (tak jak w nowych modelach) powinno być umieszczone 1-2mm wyżej. Jednocześnie zaznaczam, zarówno skrzydło wycieraczki, jak i samochód były użytkowane zgodnie z zaleceniami w instrukcji oraz nie zostałem poinformowany przez dealera o tym, iż nie wolno podnosić lewego pióra.

Pozdrawiam
XYZ
 
Fromage 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate 5 os.
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-12, 21:12   

A oto odpowiedź od Rzecznika Praw konsumenta:

Witam!
Z uwagi na opisany stan faktyczny radzę złozyc reklamację ponownie do sprzedawcy. Jeżeli zakupu dokonano na osobę fizyczna nie na działaność gospodarczą reklamację składamy do sprzedawcy na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego. Ustawa ta reguluje odpowiedzialność sprzedawcy za sprzedany towar w ciągu 2 lat od dnia wydania. Ustawa nie wyłącza żadnych wad i usterek. Zatem każda wada nawet opisana przez Pana kwalifikuje się złożenia pisemnej reklamacji do sprzedawcy widniejącego na fakturze zakupu. W zaączeniu cyt. wyżej ustawa.
Pozdrawiam


A więc Proszę Państwa - wg rzecznika sprawa jest jak najbardzij po NASZEJ stronie.

W załączniku przesyłam owy urywek z ustawy.

Problem w tym, że ja mam samochód wzięty na firmę - zobaczymy jak to potraktują

ustawa o sprzedaży kons.rar
Pobierz Plik ściągnięto 265 raz(y) 9,2 KB

_________________
"I not only think that we will tamper with Mother Nature, I think Mother want's us to"
 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2009-03-12, 22:29   

no to ok - jak tylko znajdę czas to skocze do dealera, aby dowiedzieć się co z tym fantem. W sumie renault polska też nie odpisało mi że TTTM, więc istnieje nadzieja na naprawę
 
Endi85 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1,6 MPI + LPG
Rocznik: 2015
Wersja: Laureate
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 159
Skąd: 100 lica
Wysłany: 2009-03-18, 00:56   

Fromage napisał/a:
Komu w Sandero ta jeb... wycieraczka zawadza o maskę?? (oprócz Jacka bo on sobie sam przestawił )
nie jesteś samjestnas wielu :)
 
Bajbus 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Laureate
Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
  Wysłany: 2009-03-19, 09:47   Sprawa wycieraczki

Witam Was,
u mnie też wycieraczka zawadza o maskę, zwróciłem na to uwagę dzięki Wam za co wielkie dzięki.
W zimę wielokrotnie wycieraczka była podnoszona, niestety lakier na masce na tym ucierpiał.
Zadzwoniłem do salonu, mam podjechać i zobaczą, mam nadzieję że naprawią mi to
w ramach gwarancji.
Za długo czekałem na kupno nowego samochodu by teraz coś takiego odpuszczać,
a co będzie to zobaczymy, pozdrawiam :evil:

Panowie witam ponownie,

wracam do tematu tej nieszczęśnej wycieraczki, która zostawia "rysę" dosłownie i w przenośni na modelu Daćki Sandero.

Podjechałem do serwisu w Jaszpol w Łodzi. Niestety jak koledzy to przewidzieliście, uszkodzenie nie jest uznawane jako wada techniczna i nie podlega naprawie gwarancyjnej.
Odradzono mi też przestawienie o jeden ząbek wyżej wycieraczki, bo może ona wtedy nie działać poprawnie.
Jednak widząc mą zdruzgotaną minę, zgodzili się przestawić tą nieszczęsną wycieraczkę (na moją odpowiedzialność) i w ramach "przysługi handlowej" zabezpieczyć tą rysę.
Z braku czasu stanie się to dopiero za dwa tygodnie.
Dobry choć taki akt dobrej woli ;).
Pozdrawiam wszystkich :cry:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne