Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: jas_pik
2015-11-26, 17:21
Nowa wersja Medi@pik -grudzień 2014
Autor Wiadomość
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-14, 23:31   Nowa wersja Medi@pik -grudzień 2014

Ponieważ przeziębienie uziemiło mnie w domu - to tak trochę z nudów popracowałem nad nową wersję programu nawigacyjnego do naszych nawigacji.
Na razie to jeszcze pomysł ale założenia sa następujące.
1. oprogramowanie będzie umieszczone na wewnętrznej karcie pamięci MN - będzie to wyłącznie mapa Polski - aby mieć mapy dla całej Europy - będą musiały wtedy być instalowane na zewnętrznym pendivie
2. Standardowo będzie to bezpłatna nawigacja oparta na bezpłatnych mapach
3. Te bezpłatne mapy są aktualizowane średnio raz w miesiącu - oparte na projekcie OSM
4. Dla chcących wersji iGo - podam sposób ich dogrywania - ale wtedy będą musiały się znajdować na karcie pamięci
5. Przy standardowym uruchamianiu MedaNav - będzie się uruchamiać wyłącznie standardowa nawigacja - ale przy zastosowaniu pewnego triku - z wykorzystaniem klawiszy głośności - powinno się ukazać tajne menu zaprezentowane poniżej ( aby żaden serwis się nie domyślił że zmieniliśmy oprogramowanie)
6. Oczywiście oprogramowanie typu odtwarzanie filmów itd będzie zaimplementowane.
Co sądzicie o takim pomyśle ?
Czy dało by się zrobić na zasadzie crossfundungu?
Na początek dwa tematy skórek do oceny
Pomysł na nazwę MEDI@SAT
Proszę o dyskusję - i waszą ocenę

skins2.jpg
Plik ściągnięto 25311 raz(y) 7,03 KB

skins1.jpg
Plik ściągnięto 25311 raz(y) 6,92 KB

Ostatnio zmieniony przez jas_pik 2014-12-16, 22:54, w całości zmieniany 3 razy  
 
Lucjan 



Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway II
Silnik: TCe 90**
Rocznik: 2013
Wersja: Laureate
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-12-15, 17:01   

;-) Witaj!
Wygląda zachęcająco i ciekawie szacun dla Ciebie że drążysz taki ciekawy temat.
Jestem 3 razy za.
Pozdrawiam ;-)
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-12-15, 18:13   Re: Nowa wersja Medi@pik - do instalacji wewnątrz MediaNav

jas_pik napisał/a:

4. Dla chcących wersji iGo - podam sposób ich dogrywania - ale wtedy będą musiały się znajdować na karcie pamięci


W sensie że nadal na pendrive?
Łeeee, to kiepski pomysł.

Miejsca w środku powinno być sporo jeśli ktoś fabrycznie ma tylko wschodnią Europę - przecież cała brakująca reszta, czyli Europa Zachodnia, zabiera ogromne ilości miejsca w pamięci, które u nas jest wolne.

A co ze współpracą programu nawigacyjnego z telefonem i radiem?
Jeśli to ma nie chodzić, to nie widzę większej różnicy w porównaniu do wersji na pendrive.
Już sensowniej byłoby zaimplementować ten Twój nowy myk z klawiszami głośności, zamiast żółtej kropki - czyli do wywoływania I-go z pendrive, włożonego ad-hoc, a nie przy starcie media-nav (tak żeby nie trzeba było wyłączać silnika żeby zmienić nawigację).
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-15, 18:35   Re: Nowa wersja Medi@pik - do instalacji wewnątrz MediaNav

Cav napisał/a:

Łeeee, to kiepski pomysł.

Dlaczego?

Cav napisał/a:
Miejsca w środku powinno być sporo jeśli ktoś fabrycznie ma tylko wschodnią Europę - przecież cała brakująca reszta, czyli Europa Zachodnia, zabiera ogromne ilości miejsca w pamięci, które u nas jest wolne.

Całkowita ilość pamięci 4GB podzielnie w taki sposób że staorage card ma zarezerwowane 500 MB ( w tym pliki windowsa - relokowane)
Starage Card 4 Europa wschodnia - same mapy 500 MB
Storage card 3 - puste - ale nie można tam niczego włożyć bo jest kasowane automatycznie przez system - dlatego chyba nie ma sensu tego obaszaru pamięci używać. Stoage Card 2 - pliki systemiwe - obecnie używają ok 100 MB . Z tego co sprawdzałem całowita Europa zachodnia zajmuje 1,6 GB i wszystko jest umieszczone w Storage Card 4


Cav napisał/a:
A co ze współpracą programu nawigacyjnego z telefonem i radiem?
Jeśli to ma nie chodzić, to nie widzę większej różnicy w porównaniu do wersji na pendrive.

A dlaczego ma nie chodzić ?
Cav napisał/a:

Już sensowniej byłoby zaimplementować ten Twój nowy myk z klawiszami głośności, zamiast żółtej kropki - czyli do wywoływania I-go z pendrive, włożonego ad-hoc, a nie przy starcie media-nav (tak żeby nie trzeba było wyłączać silnika żeby zmienić nawigację).

O tym własnie pisałem - można nie używać w ogóle pendrive - mieć na stałe mapę w pamięci wewnętrznej - masz ochotę potestować ?
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-12-15, 19:47   Re: Nowa wersja Medi@pik - do instalacji wewnątrz MediaNav

jas_pik napisał/a:
Cav napisał/a:

Łeeee, to kiepski pomysł.

Dlaczego?


Bo zakładając że z badziewnych map nie chcę korzystać, gdyż im nie ufam jeszcze bardziej niż Navteqowi, to nic się nie zmieni w stosunku do chwili obecnej, tak czy tak zabawa z pendrive będzie konieczna.
A w takim przypadku bez różnicy, czy na pendrive są tylko mapy, czy mapy+I-go.

jas_pik napisał/a:

Cav napisał/a:
Miejsca w środku powinno być sporo jeśli ktoś fabrycznie ma tylko wschodnią Europę - przecież cała brakująca reszta, czyli Europa Zachodnia, zabiera ogromne ilości miejsca w pamięci, które u nas jest wolne.

Całkowita ilość pamięci 4GB podzielnie w taki sposób że staorage card ma zarezerwowane 500 MB ( w tym pliki windowsa - relokowane)
Starage Card 4 Europa wschodnia - same mapy 500 MB
Storage card 3 - puste - ale nie można tam niczego włożyć bo jest kasowane automatycznie przez system - dlatego chyba nie ma sensu tego obaszaru pamięci używać. Stoage Card 2 - pliki systemiwe - obecnie używają ok 100 MB . Z tego co sprawdzałem całowita Europa zachodnia zajmuje 1,6 GB i wszystko jest umieszczone w Storage Card 4


No właśnie, więc powinno być do dyspozycji 1 GB, skoro Europy Zachodniej nie ma.

jas_pik napisał/a:

Cav napisał/a:
A co ze współpracą programu nawigacyjnego z telefonem i radiem?
Jeśli to ma nie chodzić, to nie widzę większej różnicy w porównaniu do wersji na pendrive.

A dlaczego ma nie chodzić ?


Pytam tylko, bo wspominałeś że wyciszanie radia nie bardzo działa, podobnie jak nawigacji przy rozmowie telefefonicznej.

jas_pik napisał/a:

Cav napisał/a:

Już sensowniej byłoby zaimplementować ten Twój nowy myk z klawiszami głośności, zamiast żółtej kropki - czyli do wywoływania I-go z pendrive, włożonego ad-hoc, a nie przy starcie media-nav (tak żeby nie trzeba było wyłączać silnika żeby zmienić nawigację).

O tym własnie pisałem - można nie używać w ogóle pendrive - mieć na stałe mapę w pamięci wewnętrznej - masz ochotę potestować ?


Jako pierwszy nie bardzo.
Ale powyżej to akurat napisałem coś dokładnie odwrotnego niż o mapach wewnątrz.
Ostatnio zmieniony przez Cav 2014-12-15, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-16, 21:41   Nowa wersja MEDI@PIK grudzień 2014

Prezentuję nową wersję Medi@pik z grudnia 2014.
Zapraszam do testowania
Zawiera 3( można powiedzieć nawet 4) programy nawigacyjne - mapy naszego kraju już są - inne trzeba dograć.
Pobieramy dwa pliki , plik upgrade.lgu [URL=http://chomikuj.pl/jas_pik/MEDI*40PIK_12_2014/upgrade,4435824825.lgu]plik upgrade.lgu[/URL] który należy jednorazowo wgrać ( tylko Ci którzy jeszcze nie korzystali z mojej nakładki) oraz [URL=http://chomikuj.pl/jas_pik/MEDI*40PIK_12_2014/mediaPIK122014,4435988816.zip(archive)]plik programu [/URL] .
Po jednorazowym wgraniu można go wykasować - więcej nie będzie potrzebny.
Drugi plik ( spakowany Zipem ok 890 MB) należy rozpakować i wrzucić na pendrive . Pendrive musi mieć co najmniej 2 GB, jesli chcesz więcej map, mp3, filmów - warto większy.Aby dobrze wszystko działało - warto aby pendrive był klasy najplepiej co najmnie 10 - tzn o szybkości transferu co najmniej 25 - 30 MB//s
Wszystko jest już gotowe ( tzn powinno być - ale niestety nie mogę wyjść do samochodu aby wszystko sprawdzić )
Przez pewien czas będzie dostępny na chomiku - bo nie mam dostępu do innych serwerów - jak też mam poważne ograniczenia transmisji danych.


Jeśli podoba Ci się ta nakładka proszę o drobną darowiznę .
przekaż darowiznę na rozwój medi@pik

Media_Nav_S2_v2.png
Plik ściągnięto 285 raz(y) 118,1 KB

Ostatnio zmieniony przez jas_pik 2014-12-16, 23:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
zdzisiu27 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 4x2
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 371
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-16, 22:05   

Chyba miałeś na myśli croudfunding?
_________________
Dusty Popylacz ;-P 1.6 Laureate 2011


W moim odczuciu samochód Dacia Duster zrobi niesamowitą wręcz furorę na rynku motoryzacyjnym
 
Cav 


Marka: Kia
Model: Sportage
Silnik: 1.7 crdi 115 KM
Rocznik: 2014
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 3019
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-12-16, 22:06   Re: Nowa wersja MEDI@PIK grudzień 2014

jas_pik napisał/a:
Prezentuję nową wersję Medi@pik z grudnia 2014.
Zapraszam do testowania
Zawiera 3( można powiedzieć nawet 4) programy nawigacyjne - mapy naszego kraju już są - inne trzeba dograć.


Jakieś zmiany lub usprawnienia poza innymi programami nawigacyjnymi?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-16, 22:26   

zdzisiu27 napisał/a:
Chyba miałeś na myśli croudfunding?

Tak :-D
Dotychczas uzyskałem jedną wpłatę na rozwój projektu :evil:

Cav - zmiany sa spore w optymalizacji oprogramowania - w szczególności w szybkości działania systemu - optymalizacja dla systemu w MediaNav - co prawdopodobnie przśpieszyło działanie w stosunku do poprzednich wersji o około 1/6 .
 
Karenzo 


Marka: Dacia--> Subaru
Model: Duster 4x2 -->Forester
Silnik: 1.6 16V 105 LPG K4M 616 --> 2.0 16v FB20
Rocznik: 2012 --> 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 23 Sty 2012
Posty: 4551
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-16, 22:30   

łatwiej by ci było zbierać "szklane dotacje " na zlotach
_________________
Moje auto
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-21, 23:02   

Wykorzystałem czas choroby i wymodziłem ( przerobiłem fajną skórkę do igo) dla Medi@pik .
Skórka dimKa i Megaduck by jas_pik.
Przydatna zwłaszcz na dłuższych trasach gy ważniejsze są radary niż najbliższe manewry .
Link do pobrania - wazny do końca grudnia 2014
A zdjęcia pokazują jak działa. Przełaczanie między ekranem nawigacji a tzw wygaszaczem poprzez kliknięcie na kursor (strzałkę lub samochód) - powrót poprzez kliknięcie w dowolnym miejscu ekranu.
Zmiana koloru liczb oznacza że jedziemy ponad ograniczenie.
W miejscu na zdjęciu - ograniczenie prędkości do 50 km/h - ale radar łapie tylko tych którzy przekraczają 70 km/h - jadę wolniej ale po to aby pokazać że zmienia się kolorystyka wyświetlania .
Polecam.

Resztę widać :mrgreen:

20141221_174858[1].jpg
Plik ściągnięto 287 raz(y) 51,31 KB

20141221_162836[1].jpg
Plik ściągnięto 235 raz(y) 48,47 KB

Ostatnio zmieniony przez jas_pik 2014-12-21, 23:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-24, 20:42   

Nie mam wystarczającej wiedzy programistycznej aby zrealizoważ pomysł z pierwszego posta :)
Ale kolega z Argentyny "rufino1" przygotował dla nas prezent świąteczny w oparciu o mój zamysł.
Nie testowałem go i nie bardzo rozumiem tłumaczenie wujka Google.

Cytat:
esp:Les presento mediaskin sin pendrive instalado en el medianav y accionado desde la palanca del volante con los botones de + y - del mismo pudiendo sacar y poner el pendrive sin perder el mediaskin y con el 7ways en el medianav original los demas gps desde pendrive

esp:Una vez que tenemos el WolfNCU andando con el icono en la pantalla del MediaNav (Para eso ya hemos usado en el pasado un upgrade.lgu de Medi@Skin)..

1- Con el Total Commander Copiar la carpeta MD adjunta a Storage Card4.
2- Imprimir MicomManager.mscr y con el Total Commander VERIFICAR que cada path y programa que enlista EXISTA en el sistema.
3- Si tenemos una copia de 7Ways, podemos optativamente mover la carpeta 7Ways a Storage Card4\MD.
4- Reemplazar el MicomManager.mscr que esta dentro de un disco del MediaNav en por el adjunto.
5- Arrancar el MediaNav sin el Pendrive puesto, esperar a que el cartel "Comando Satelital activado" aparezca fugazmente.
6- Alternar Vol+ Vol- vol+ desde el comando satelital o desde el boton fisico de control de volumen del MediaNav para que aparezca el menu.
7- Si seguimos alternando Vol+ Vol- se disparara el 7Ways si lo tenemos en Storage Card4\MD o en el pendrive.
8- Hasta este punto, el Medianav busca el WolfNCU en el pendrive, si no esta, sale con el que esta almacenado en Storage Card4\MD\WolfNCU. Por eso vamos a quitar del Pendrive la carpeta WolfNCU. (Moverla mejor a una PC). De esta forma nuestro copiloto podrá intercambiar pendrives con peliculas sin que el sistema se venga abajo


[URL=https://mega.co.nz/#!H4MQGaoY!lcOWX0sORiwXENxoggxtuxGCXjtfSEIKEfKtKgbmV0E] Link do paczki[/URL]

https://mega.co.nz/#!H4MQGaoY!lcOWX0sORiwXENxoggxtuxGCXjtfSEIKEfKtKgbmV0E
Ostatnio zmieniony przez jas_pik 2014-12-25, 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2014-12-25, 09:28   

nie chce się cos pobrać ze stronki

ps a jak ja zainstalować?
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-25, 14:30   

Tłumaczenie przez google:

Gdy mamy już zainstalowany WolfNCU który uruchamia się z ikony na MediaNav ekranie ( nakładka MediaSkin/MediaPik) to możemy uruchamiać programy bez konieczności posiadania pendrive w gnieździe MediaNav. Tak samo możemy też zmieniać pendrive z plikami muzycznymi i muzyką bez crashu nakładki Mediaskin/mediaPik..
1- W załączeniu kopia Total Commander którą trzeba skopiować do folderu MD na StorageCard4 .
2 Otwórz za pomocą notatnika MicomManager.mscr i sprawdź czy każda ścieżka i lista programów istnieje w systemie.
3. Jeśli używasz 7Ways możemy ewentualnie przesunąć zawartość całego folderu 7Ways na StorageCard4 \ w katalogu MD.
4 Wymień MicomManager.mscr go w MediaNav z załącznika ten który znajduje się wewnątrz MediaNav.
5- Uruchom MediaNav bez Pendrive, czekaj na wyświetlenie się napisu "Comando Satelital activado" który pojawi się na krótko na ekranie.
6- Za pomocą klawisza ( pokrętła głosności) "+ Vol". "-Vol" doprowadź do tego aby wyświetliło się menu
7- Jeśli będziemy naprzemiennie naciskać klawisz Vol + Vol- to powinno uruchomić się 7Ways( lub inny program który można tam podmienić - program który znajduje się na StorageCard4 w katalogu MD .

Tego co jest dalej nie bardzo rozumię ...
8 W tym momencie Medianav patrząc WolfNCU klucz USB, w przeciwnym razie idzie z tą zapisaną w pamięci Card4 \ MD \ WolfNCU. Więc usunąć folder Pendrive WolfNCU. (np przesuń (skopjuj) do komputera).
Teraz możesz wymieniać pendrive z filmami bez zawieszenia nakładki Mediaskin/MediaPik


Jak uruchomoć - po siciągnięciu pliku masz plik Micomanager.mscr który trzeba pomienić z tym który już jest na Medianav , oraz katalog MD który trzeba wrzucić do StorageCard4.
 
wieza 



Marka: Dacia
Model: LODGY
Silnik: 1,5
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 5 os.
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 1919
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: 2014-12-25, 15:23   

hmm chyba jak będę w wawce to do Ciebie spikne bo dla mnie to ciemna magia :) ja znam się kompletnie na czym innym :)
_________________
Przede wszystkim przestronnosc w aucie co dajeLodgy i MCV w dobrej cenie ;)
Stan licznika 115,000 i koniec
Lodgy 120000km i rośnie
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-31, 13:24   

Mam pytanie, jak odtwarzając muzykę w nakładce- playerze można wejść jednocześnie do nawigacji? Generalnie czy można używać Igo i odtwarzać muzykę?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-31, 13:43   

Oczywiście - w tym przypadku komunikaty nawigacyjne będą słyszalne wraz z muzyką - ale stosując ostatnią skórkę można dostosować aby nie przeszkadzały zbytnio w słuchaniu muzyki.
To niestety jest problem mojej nakładki - nie potrafi ona wyciszać radia - nie słychać wtedy komunikatów nawigacyjnych - przy muzyce słychać ale nie potrafi tak jak oryginał na chwilę wyciszyć muzyki odtwarzanej z odtwarzacza - komunikaty mieszają się z muzyką.
Wskazywana w opisie działania tzw "cisza" do nawigacji jest po prostu wyciszonym plikiem mp3.
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-31, 16:21   

Ok, tylko jak to zrobić? Jak włączę Video a w nim wybiorę z USB jakiś plik Mp3 to nie umiem jednocześnie odpalić Igo. Nie wiem jak wyjść z Playera do panelu startowego nakładki bez wyłączenia playera- strzałką po lewej na dole.
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-31, 16:31   

odtwarzanie plików mp3 robisz w fabrycznym odtwarzaczu MediaNav , a następnie wchodzisz przez "żółtą kropkę" - ikonę do nakładki Medi@pik i wtedy uruchamiasz nawigację . Za pomocą klawiszy w pilocie pod kierownicą możesz zmieniać utwory.
Jeśli wykorzystujesz ostatnią skórkę to w nawigacji ma ona możliwość zamiast jej zamknięcia - zminimalizować nawigację - wtedy wracasz do systemu odtwarzacza fabrycznego - zmieniasz utwory ( ścieżkę katalogu i zmieniasz utwory/powtarzanie/ wybór losowy) ponownie kliknięcie na żółtą kropkę/nawiagacja i wracasz do nawigacji
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-31, 18:12   

To jest ta skórka z 9-ciu postów wyżej? Są tam dwa katalogi i jeden plik info, gdzie to wrzucić?
 
jas_pik 



Marka: Mitsubishi
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2,0
Rocznik: 2014
Wersja: [Inna].[nie dotyczy]
Pomógł: 75 razy
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 4055
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-31, 21:16   

Spakowany plik (zip) wrzucasz do katalogu skin a nastepnie w programie nawigacyjnym wybierasz jako nowa skorka . I tyle.
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
  Wysłany: 2014-12-31, 21:20   

Ok ,dziękuję, jutro może to w końcu uruchomię w Lagunie, wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-D
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-31, 21:23   

Dla pewności SKIN w IGO?
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-31, 21:24   

I jeszcze jedno pytanie czym się różni IGO8 od IGO8_bidru?
 
hkm 


Marka: Renault
Model: Laguna II lift
Silnik: 2.0dCi M9R 150KM bez FAP
Rocznik: 2006
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 24
Skąd: Legnica
Wysłany: 2014-12-31, 22:24   

No to jeszcze jedno pytanie w starym roku, da się podłączyć bluetooth do wszystkich głośników?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne