Dacia Logan 1.6
Pasjonaci o 17:00 :)
Ogólnie spoko ale obciach jakiś był z kierunkowskazami i z szybą od pasażera. skrzypiała niemiłosiernie przy otwieraniu i zamykaniu :)
Z tym skrzypieniem to całkiem możliwe - u mnie od ciągłego zamykania i otwierania (wjazd na osiedle na karty zbliżeniowe ) trzeszczy szyba szyba kierowcy - może powiedzieli co z tym zrobić (poza ASO oczywiście)
Z tym skrzypieniem to całkiem możliwe - u mnie od ciągłego zamykania i otwierania (wjazd na osiedle na karty zbliżeniowe ) trzeszczy szyba szyba kierowcy - może powiedzieli co z tym zrobić (poza ASO oczywiście)
Jasne. Upomnieli producenta, że skoro sprzedają takie wersje bez klimy to chociaż żeby można było otworzyć okno :)
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum