Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
MN3 kody testowe
Autor Wiadomość
Czajo 



Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: Tce 1.0 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Stepway Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 302
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2022-02-05, 01:08   

jak radio już będzie włączone. wkładasz pen, wchodzisz na numer wersji, klikasz po rogach prosi o wpisanie kodu. Wpisujesz 0023 >> ok >> kasujesz gwiazdki >> wpisujesz 3571 >> ok >> wchodzisz w micom

Jeśli jest niepoprawny, spróbuj któregoś z poniższych:

Cytat:
1.0.15.0.0706 wprowadzamy dla TEST MODE1: 3571 >> OK (po zatwierdzeniu kasujemy kod) >> wprowadzamy drugi kod dla TEST MODE2: 3365 >> wciskamy aktywny przycisk MICOM TEST.
1.0.15.0.16 wprowadzamy dla TEST MODE1: 4633 >> OK (po zatwierdzeniu kasujemy kod) >> wprowadzamy drugi kod dla TEST MODE2: 3931 >> wciskamy aktywny przycisk MICOM TEST.
1.0.15.1.19 wprowadzamy dla TEST MODE1: 0023 >> OK (po zatwierdzeniu kasujemy kod) >> wprowadzamy drugi kod dla TEST MODE2: 3571 (lub 3365) >> wciskamy aktywny przycisk MICOM TEST.
1.0.15.3.21_r1 wprowadzamy dla TEST MODE1: 0677 >> OK (po zatwierdzeniu kasujemy kod) >> wprowadzamy drugi kod dla TEST MODE2: 3115 >> wciskamy aktywny przycisk MICOM TEST.
W przypadku Media Nav montowanej do Renault KWID:
1.0.13.1 lub 2.0.9.9 lub 3.0.9.2 wprowadzamy dla TEST MODE1: 9133 >> OK (po zatwierdzeniu kasujemy kod) >> wprowadzamy drugi kod dla TEST MODE2: 3992 >> wciskamy aktywny przycisk MICOM TEST.
Pamiętaj, by po wprowadzonym kodzie TEST MODE1 i jego akceptacji usunąć kod przyciskiem i wprowadzić nowy i ponownie zatwierdzić.


https://goduster.pl/rozszerzona-funkcjonalnosc-media-nav/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Czajo 2022-02-05, 01:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 431
Skąd: DTR
Wysłany: 2022-02-05, 11:06   

No i sukces. Też udało mi sie wejść. Później zrobię zdjęcia i wrzucę jak to wygląda u mnie
_________________
Paweł
 
Czajo 



Marka: Dacia
Model: Sandero II
Silnik: Tce 1.0 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Stepway Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 302
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2022-02-05, 14:54   

Napisz których kodów użyłeś :)
_________________
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 431
Skąd: DTR
Wysłany: 2022-02-05, 18:30   

Dla wersji 1.0.15.1.19
0023 i 3571

miałem wstawić zdjęcia, ale jest to zbędne, bo mam to samo, co wstawił kolega @Bolek na stronie 5
_________________
Paweł
Ostatnio zmieniony przez nowy 2022-02-05, 18:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
nowy 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: TCe90
Rocznik: 2019
Wersja: Techroad
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Lut 2020
Posty: 431
Skąd: DTR
Wysłany: 2022-02-05, 20:31   

Belphegor napisał/a:
Efekt włączenia funkcji AIR



U mnie w Loganie niestety nie działa :roll:
_________________
Paweł
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-02-07, 08:54   

nowy napisał/a:
Belphegor napisał/a:
Efekt włączenia funkcji AIR

U mnie w Loganie niestety nie działa :roll:

Jeżeli nie masz modułu BIC, to informacji z automatycznej klimy również nie zobaczysz. Po prostu MediaNav nie ma wtedy łączności z magistralą CAN samochodu, więc i nie jest w stanie nic takiego pokazać.
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-23, 10:13   

Jak przygotować "pena" aby skopiować z MN3 dane o systemie i gdzie mogę znaleźć plik o nazwie
"logfiles_bar". Czy na "penie" umieszczamy folder a w folderze plik czy sam plik. Jestem nowy
proszę informacje w formie "łopatologicznej"
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-23, 14:48   

A do czego Ci ten plik? Zasadniczo większość informacji o kopiowaniu systemu i uwalnianiu MN3 masz tutaj: KLIK
I przy okazji opisy wchodzenia do MICOM, zmiany opcji itp: KLIK
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-23, 14:55, w całości zmieniany 3 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-23, 21:18   

Dzięki za info, ale jest to MN3 ( 1.0.13.2 ) zainstalowana w Sandero II LIFT SCE po zamianie radia classic.
Stacja uruchomiona wraz z dołożoną kamerą cofania, po odblokowaniu i wgraniu aktualnej mapy.
Potrzebne mi są informacje o wersji oprogramowania aby uzyskać kody dostępu do MiCAM
w celu sprawdzenia kafelków: WAKE ( MN3 nie włącza się automatycznie po uruchomieniu kluczyka )
ECO ( czy jest aktywne czy nie - ewentualnie wyłączenia ikony na pulpicie, nie posiadam modułu BIC )
oraz DAB (A/P ). Pozostałych nie mam zamiaru dotykać. W związku że nie posiadam dostatecznego
doświadczenia kieruje takie zapytania. Będę wdzięczny za pomocne informacje
bo dopiero rozpoczynam przygodę w tym temacie.
Ostatnio zmieniony przez matek 2023-09-23, 21:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-24, 11:41   

matek napisał/a:
Dzięki za info, ale jest to MN3 ( 1.0.13.2 ) zainstalowana w Sandero II LIFT SCE po zamianie radia classic.
Stacja uruchomiona wraz z dołożoną kamerą cofania, po odblokowaniu i wgraniu aktualnej mapy.
Potrzebne mi są informacje o wersji oprogramowania aby uzyskać kody dostępu do MiCAM...
No to w czym problem? Czytałeś w ogóle strony, które wczoraj podałem? Nie ma znaczenia czy to MN3 w Sandero czy w Dusterze, ważne że MN3... W drugim podanym przeze mnie linku masz wszystko na temat wchodzenia do MICOM Test, włącznie z podanymi kodami dla każdej wersji oprogramowania 🤔
Skoro masz 1.0.13.2 to kody będą 4620 i 0688 (bo podana jest tylko jedna wersja tego softu).
Ale od razu powstają wątpliwości - dlaczego nie zaktualizowałeś sobie od razu do najnowszej wersji 1.0.15.3 ?
Co do "Eco drive", to gdyby był włączony, to miałbyś widoczny kafelek Eco drive na ekranie startowym- jeśli nie ma to jest wyłączony. Nawet jeśli włączysz Eco a nie dokładałeś u siebie dodatkowo modułu interfejsu BIC, to i tak nie skorzystasz z tej funkcji, bo nie będzie na ekranie żadnych odczytów (przebiegu, zużycia , prędkości itd) a jedynie "kreski". To samo dotyczy wskazania temperatury zewnętrznej na górnym pasku ekranu MN3.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-24, 12:15, w całości zmieniany 7 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-24, 12:56   

Odczytałem wer. mam 1.0.13.2.368_49.
Co do ikonek Eco to taką mam ale chcę ją wyłączyć. Dlaczego 1.0.13.2 a nie ............3 , podobnież
najbardziej stabilna w owym czasie. Masz rację dla mojej wer,. tylko te kody, dzięki za zainteresowanie.
A czy można skasować programowo te "kreski"
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-24, 13:12   

Z tą stabilnością, to moim zdaniem jakieś mity. Ja również kupowałem MN3 do mojej Sandero i kupiłem z wersją 1.0.13.1, ale cały czas aktualizuję, nawet teraz, mając od dawna 1.0.15.3, bo cały czas pojawiają się jakieś "poprawki" nie zmieniające numeru wersji. Ale żadna wersja nie miała u mnie żadnych widocznych problemów z działaniem.
Jeżeli wyłączysz opcję Eco drive, to jakich kresek chcesz się pozbyć? Chodzi o temperaturę na górnym pasku? Wskazanie temperatury można wyłączyć w MicomTest za pomocą kafelka TEMP 😉
A jeżeli Twoje MN3 pochodzi z modelu innego niż Sandero, to warto jeszcze zmienić linie obrysowe widoczne na obrazie z kamery cofania- każdy model ma inny, dedykowany układ linii (kafelek RVC).
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-24, 14:07, w całości zmieniany 5 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-24, 15:17   

Czyli:
a). wskaźnik temperatury na górnym pasku ( kreski ) obok godziny można wyłączyć w
kafelku TEMP ?
b). jak w kafelku RVC zmienić linie dla SANDERO - jaką opcję wybrać. Czy mogę też
wyłączyć linie w MN3 a włączę wówczas w kamerze.
Jeżeli w przyszłości bym zdobył BIC dedykowany do VIN dawcy MN3 to jest szansa na uruchomieni opcji spalania itp. czy muszę kombinować coś więcej.
Ostatnio zmieniony przez matek 2023-09-24, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-24, 17:38   

matek napisał/a:
Czyli:
a). wskaźnik temperatury na górnym pasku ( kreski ) obok godziny można wyłączyć w kafelku TEMP ?
Właśnie to napisałem- można zrobić On albo Off.
Cytat:
b). jak w kafelku RVC zmienić linie dla SANDERO - jaką opcję wybrać. Czy mogę też
wyłączyć linie w MN3 a włączę wówczas w kamerze.
A tu dokładnie nie pamiętam, bo mam Stepway- ale klikając kolejno w kafelek RVC będą się zmieniały opisy w innym kafelku i będzie tam napisany kod modelu i wersja, więc trzeba wybrać X52 (Sandero) a wersję doświadczalnie... Linie możesz wyłączyć całkowicie w zwykłym menu MN3, zobacz jest taka opcja na ekranie obrazu z kamery (ikonka prawy, dolny róg, tam gdzie jasność, kontrast itd)- nie musisz tego robić w Micom. Wnioskuję, że masz kamerę niefabryczną więc i tak fabryczne linie mogą być nieadekwatne dla obrazu uzyskiwanego z Twojej kamery.
Cytat:
Jeżeli w przyszłości bym zdobył BIC dedykowany do VIN dawcy MN3 to jest szansa na uruchomieni opcji spalania itp. czy muszę kombinować coś więcej.
Jeśli zainstalujesz moduł BIC obsługujący Dacię (absolutnie nie jest konieczna jakaś zgodność VIN), to będziesz miał i odczyty Eco drive i wskazanie temperatury, jeżeli włączysz te opcje. Wątek o Bic-ach masz TUTAJ
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-24, 18:27, w całości zmieniany 6 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-24, 19:22   

Duuuuuużo wiedzy do przyswojenia, dobrze że już są dłuższe noce.
Mam już ostatnie pytania:
a). jak zmienić status z „off” na „on” np. klikając na przemian na kafelek czy inaczej,
b). czy zmiany zapisują się klikając na „Hard reset”
c). jak całkowicie wyjść z MiCAM po zapisaniu zmiany,
d.) czy po każdej zmianie zapis „Hard reset” i szybki restart – klawisz ON/OFF trzymać ok.7s
czy wystarczy przejść do następnej zmiany w kafelku a szybki restart na końcu.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-25, 13:12   

matek napisał/a:
Duuuuuużo wiedzy do przyswojenia, dobrze że już są dłuższe noce.
Mam już ostatnie pytania:
a). jak zmienić status z „off” na „on” np. klikając na przemian na kafelek czy inaczej,
Klikając bezpośrednio kolejno na kafelek TEMP zmienia on opis *C/*F/Off.
Cytat:
b). czy zmiany zapisują się klikając na „Hard reset”
c). jak całkowicie wyjść z MiCAM po zapisaniu zmiany,
d.) czy po każdej zmianie zapis „Hard reset” i szybki restart – klawisz ON/OFF trzymać ok.7s
czy wystarczy przejść do następnej zmiany w kafelku a szybki restart na końcu.
Po wykonaniu wszystkich zmian można zrobić jeden zbiorczy Hard Reset klikając albo przytrzymać przycisk- radio się wtedy wyłączy i włączy ponownie w trybie normalnym.
I jeszcze korekta w kwestii linii kamery- nie wiem jak w sofcie 1.0.13.2, ale w aktualnym sofcie, w MICOM jest kafelek RVC z wybranym ustawieniem linii na którym widać wybrany kod (np. $05 X87 2) a po jego bokach są strzałki i wybieramy "przesuwając" opisy tymi strzałkami i zatwierdzamy klikając w przycisk- jak poniżej. Możesz wybrać tam OFF i włączyć linie ze swojej kamery (bo jak rozumiem masz nieoryginalną).

MICOM 1.0.15.1_RVC.jpg
Plik ściągnięto 25 raz(y) 40,85 KB

Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-25, 13:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-25, 15:58   

Dzięki za pomoc, temat prawie ogarnięty.
Kafelek RVC z ustawieniami linii pozostawiłem taki jaki miałem, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy liniami z MN3 a liniami z kamery uniwersalnej. Mam tylko wątpliwość co do zatwierdzenia zmian kafelkiem HARD RESET po jego naciśnięciu po pewnym czasie wychodzę z panela MiCAM radio się wyłącza ( ciemny ekran ) i tak zostaje. Pendrajw z plikiem mcmtest_activate.ini cały czas w gnieździe. Aby włączyć je ponownie muszę nacisnąć główny przycisk ON/OFF. Czy jest to prawidłowe. Na koniec kafelek WAKE mam na ON a i tak włączenie radia po przekręceniu kluczykiem jest losowe, czasami jest czasami nie ma.
Ostatnio zmieniony przez matek 2023-09-25, 16:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-26, 14:36   

matek napisał/a:
HARD RESET po jego naciśnięciu po pewnym czasie wychodzę z panela MiCAM radio się wyłącza ( ciemny ekran ) i tak zostaje. Pendrajw z plikiem mcmtest_activate.ini cały czas w gnieździe. Aby włączyć je ponownie muszę nacisnąć główny przycisk ON/OFF. Czy jest to prawidłowe.
Zakładam, że robisz wszystko przy włączonej stacyjce. Po kliknięciu Hard Reset po dłuższej chwili radio się wyłącza (całkiem ciemny ekran), ale po kolejnej chwili włącza się samo. Być może to inne zachowanie u Ciebie jest związane z kafelkiem WAKE, bo...
Cytat:
Na koniec kafelek WAKE mam na ON a i tak włączenie radia po przekręceniu kluczykiem jest losowe, czasami jest czasami nie ma.
Specjalnie sprawdziłem u siebie, bo coś mi tu nie pasowało i faktycznie- żeby radio włączało się zawsze po włączeniu stacyjki w takim stanie w jakim było wyłączone, kafelek WAKE musi być na OFF. Jak ustawię go na ON, to radio startuje zawsze tylko z włączonym "zegarem".
W Renault i chyba w nowym Dusterze podłączenie zasilania radia było zrealizowane ciut inaczej i tam, po odpowiednim ustawieniu WAKE, radio włącza się już po otwarciu samochodu pilotem a wyłącza dopiero po zamknięciu. Ale takie coś u nas jest możliwe tylko po przełączeniu zasilania a nie programowo.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-26, 14:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-26, 20:36   

Dzisiaj rano też do tego doszedłem, kafelek WAKE musi być na OFF aby radio załączyło się po stacyjce.
Co do HARD RESET, wycofałem się z jednoczesnego wprowadzenia kilku zmian, wprowadziłem je ponownie kolejno i zatwierdzałem HARD RESET, wtedy ekran restartował tj. ciemniał i powtórnie się załączał. To co chciałem na dzień dzisiejszy to mam. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Następnym etapem będzie wymiana anteny FM na FM/DAB+ i wymiana wiązki w słupku na FM/DAB+. Antenę chcę zamontować też " bacik " np. od jakiejś starszej renówki. Może też wrócę do tematu BIC. Jutro jak pogoda dopisze kleję matę bitumiczną na blachy w bagażniku i pod siedzisko tylnej kanapy.
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-26, 22:53   

Antenę wymieniałem- jakby jakieś pytania, to śmiało 😉
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-27, 08:36   

Jakaś wskazówka przy ściąganiu maskownicy słupka aby wejść z nową wiązkę.
Antenę zamówiłem dedykowaną do SANDERO II LIFT ( pasywna ) z dwoma wtyczkami FAKRA ( białą i brązową ) + wiązka
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-27, 09:57   

Dla porządku dyskusję o antenach przenieśmy może TUTAJ
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-27, 09:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-28, 07:20   

Do czego odnosi się ten kafelek

MN_panel 2_2_2.jpg
Plik ściągnięto 41 raz(y) 28,8 KB

 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 3626
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-09-28, 10:33   

matek napisał/a:
Do czego odnosi się ten kafelek
Chodzi o kolor podświetlenia przycisków nad ekranem- głośności i wyłączania. W Daciach są 2 wersje podświetlenia- białe (nowy Duster) i pomarańczowy (wszystkie inne modele z MN3), w Renault stosowano również i pomarańczowe i białe, w innych markach być może był jeszcze trzeci kolor, bo kafelkiem można wybrać jeszcze trzecią opcję. Praktycznie działanie kafelka jest wyłącznie informacyjne, bo użytkowo nie wpływa na nic- można przełączać mu te 3 opcje (M0 white-MI orange-MI), ale nie wpłynie to na nic, poza jednoczesnym przełączaniem dwóch kafelków po lewej. Zmienia się przede wszystkim widoczny z lewej strony numer katalogowy radia i to by się zgadzało- MN3 w wersji z DAB+ z białym podświetleniem ma numer 281151584R a z pomarańczowym podświetleniem 281152840R. Oczywiście numerki katalogowe zmieniają się również na jeszcze inne, gdy przełączymy inne kafelki- np. wyłączymy moduł DAB+. Przy sofcie 1.0.15.3 ten kafelek ma dodatkowo nazwę REGION, podobnie zresztą jak inne w tej linijce- one wszystkie wpływają na zmianę numeru katalogowego radia.
Moje MN3 z DAB+ z numerem 281151584R pochodziło z nowego Dustera i miało białe podświetlenie przycisków. Żeby je dopasować do Sandero (z pomarańczowym podświetleniem wszystkich przycisków), musiałem wymienić 3 diody LED przy przyciskach- producent nie przewidział tam wielokolorowych diod i nie ma możliwości programowego przełączania kolorów podświetlenia.
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2023-09-28, 11:15, w całości zmieniany 6 razy  
 
matek 


Marka: Dacia
Model: Sandero II Lift
Silnik: 1,0 SCE
Rocznik: 2019
Wersja: Laureate
Dołączył: 07 Wrz 2023
Posty: 26
Skąd: EL
Wysłany: 2023-09-28, 13:54   

Szkoda, chciałem na skróty, wymianę LED od podświetlenia pozostawiam do przemyślenia.
A jakie ledy zastosowałeś.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne