Witam. To w sumie moje drugie konto. Pierwsze stworzyłem pod koniec sierpnia 2021 (można sprawdzić po emailu). Forum przeglądałem w miarę regularnie z ciekawości jakie problemy napotykają użytkowników Daćki i jak sobie z nimi radzą. Lecz.. nie byłem zalogowany :| co do autka to Biały Logan 1.0TCe LPG, obecnie 73+ tys. przebiegu. Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez Ogr 2026-06-09, 11:20, w całości zmieniany 1 raz
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum