Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 02:20
Tradycyjny radioodtwarzacz kontratakuje! / MP3 SD USB
Autor Wiadomość
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-09, 12:16   

Jak już kupować podejrzanie tanie radio, to najlepiej w Media Market. W razie reklamcji nie robią problemów. Reklamowałem kilka rzeczy zawsze skutecznie. Ale to jest norma w dużych sieciach.

Dziś w MM widziałem cztery proste radia z USB i SD w cenach od 149 do 189 zł. Jak ktoś nie chce trzymać w wozie ukochanych płyt CD to idealne rozwiązanie, zważywszy że już cztery oryginalne CD mogą kosztować więcej niż radio w samochodzie...
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-04-09, 12:39   

Co do reklamacji to żadnych problemów nie robią też w auchan (przynajmniej w Żorach). 4 lata temu kupiłem tam wiertarkę za 39zł, padła po 1 tyg. Wymienili na nową, która działa do tej pory - więc trochę taka loteria...
Ostatnio zmieniony przez benny86 2011-04-09, 13:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-04-09, 13:40   

benny86 napisał/a:
Co do reklamacji to żadnych problemów nie robią też w auchan (przynajmniej w Żorach). # lata temu kupiłem tam wiertarkę za 39zł, padła po 1 tyg. Wymienili na nową, która działa do tej pory - więc trochę taka loteria...


No, takie są uroki globalizacji handlu. Robotnicy sklepowi nie mają żadnego interesu żeby utrudniać klientowi złożenie reklamacji. W końcu to kapitalista zwraca kasę a nie oni. Co innego nieliczne małe sklepy RTV albo sportowe. Ci bronią się jak mogą.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-04-09, 15:14   

eplus napisał/a:
Z tym ograniczeniem mocy to był żart.

mogłeś edycję przesunąć o jeden dzień (z 31.03'11 na 1.04'11 :-P ) ... :lol:
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3491
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2011-04-09, 15:46   

jan ostrzyca napisał/a:
No, takie są uroki globalizacji handlu. Robotnicy sklepowi nie mają żadnego interesu żeby utrudniać klientowi złożenie reklamacji. W końcu to kapitalista zwraca kasę a nie oni. Co innego nieliczne małe sklepy RTV albo sportowe. Ci bronią się jak mogą.

Nie uogólniałbym - w Realu 3 lata temu kupiłem laptop, próba na stanowisku serwisowym, OK, upewniam się, czy mogę oddać, jeśli coś mi nie spasuje -"Tak, do 3 dni". W domu okazało się, że bateria ma przerwę i nie trzyma ani sekundy. Następnego dnia kierownik stoiska - o szerokim karku i w dresie pod białą koszulą zapewnił mnie, że towar można zwrócić, ale sprawny. :evil: A ja go pytam, czy mogą sprzedawać towar niesprawny :?: Kark stwierdził, że wszystkie są sprawdzane przed sprzedażą i zaproponował naprawę gwarancyjną. Więcej moja noga tam nie stanęła. :evil: :evil:
 
Beckie 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 2064
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-04-09, 18:42   

benny86 napisał/a:
kupiłem tam wiertarkę za 39zł, padła po 1 tyg. Wymienili na nową, która działa do tej pory - więc trochę taka loteria...


I właśnie dlatego markowy sprzęt kosztuje więcej o tyle ile kosztuje... kontrola jakości. :)
_________________
 
RnR 


Marka: Dacia
Model: Duster 4x4
Silnik: 1.5 dCi 110
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 667
Skąd: POL/ŚL
Wysłany: 2011-04-09, 19:19   

eplus napisał/a:
jan ostrzyca napisał/a:
No, takie są uroki globalizacji handlu. Robotnicy sklepowi nie mają żadnego interesu żeby utrudniać klientowi złożenie reklamacji. W końcu to kapitalista zwraca kasę a nie oni. Co innego nieliczne małe sklepy RTV albo sportowe. Ci bronią się jak mogą.

Nie uogólniałbym - w Realu 3 lata temu kupiłem laptop, próba na stanowisku serwisowym, OK, upewniam się, czy mogę oddać, jeśli coś mi nie spasuje -"Tak, do 3 dni". W domu okazało się, że bateria ma przerwę i nie trzyma ani sekundy. Następnego dnia kierownik stoiska - o szerokim karku i w dresie pod białą koszulą zapewnił mnie, że towar można zwrócić, ale sprawny. :evil: A ja go pytam, czy mogą sprzedawać towar niesprawny :?: Kark stwierdził, że wszystkie są sprawdzane przed sprzedażą i zaproponował naprawę gwarancyjną. Więcej moja noga tam nie stanęła. :evil: :evil:


Bo swoje prawa trzeba znac - trzeba bylo oddac ze wzgledu na niezgodnosc towaru z umowa...
_________________
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3491
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2011-04-09, 20:01   

Byłem wściekły, zadzwoniłem do znajomej prawniczki, zakup był na firmę i podobno mogli odmówić, w każdym razie serwis Orika door-to-door ocena 6/6 i właśnie z tego laptopa, a dokładnie netbooka teraz piszę.
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
dundee 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Slask
  Wysłany: 2011-04-10, 08:50   

No i biedroneczka zamontowana :) ...prawie
bo zapomnialem o przejsciowce antenowej (radio ma klasycze, glebokie gniazdo).
Co do samego tunera jeszcze sie nie wypowiem, ale o otwarzaniu mp3 cos juz moge nakreslic. Radyjko niby z biedronki, ale ma calkiem sporo funkcji.
Czyta z karty, USB a nawet ma wejscie AUX na froncie. Bardzo sprawnie i szybko porusza sie po folderach z mp3-kami, czyta pokazuje ID-tagi.
Kolega eplus wczesniej napisal:
"....Panel nie zdejmowany, z tyłu jakieś gniazdo i przejściówka na typowe wtyki zasilania i głośników..."
Nic podobnego, panel zdejmowalny (nawet dobrze dopasowany bo nie trzeba walczyc).
Z tylu bezproblemowa kostka ISO ....tylko te gniazdo antenowe mnie zaskoczylo, ale nie tyle w radiu co w Dusterze.
Co do podtrzymywania ustawien po wylaczeniu pradu -wydaje sie, ze w tym modelu problemu nie ma.
Faktem jest, ze na wyswietlaczu jest za duzo kolorkow -jedyny minus jak dla mnie.
Nie wiem jak radio bedzie dzialalo wiec nie moge zbytnio polecac tego sprzetu,
ale dla ludzi, ktorzy niekoniecznie sa po konserwatorium a nie chca isc w koszta
jest to calkiem ciekawa oferta.
-glosniki Alpine SXE-1325S 2szt = 139zl
-biedronkowe radio = 99zl
-zlaczki glosnikowe 2szt = 15zl (zgroza bo w serwisie Renaulta)
-przejsciowka antenowa = ...nie wiem jeszcze
I tak w cenie najtanszych "markowych" odtwarzaczy mam caly zestaw,
ktory w sumie przyzwoicie gra.
pozdrawiam

SNC00369.jpg
Plik ściągnięto 153 raz(y) 101,2 KB

 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3491
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2011-04-10, 09:06   

dundee napisał/a:
No i biedroneczka zamontowana
Kolega eplus wczesniej napisal:
"....Panel nie zdejmowany, z tyłu jakieś gniazdo i przejściówka na typowe wtyki zasilania i głośników..."
Nic podobnego, panel zdejmowalny (nawet dobrze dopasowany bo nie trzeba walczyc).
Z tylu bezproblemowa kostka ISO


No widzisz, panel tak dobrze spasowany, że nie zauważyłem, ze jest zdejmowalny... :lol:
Kraść radio za 99zł :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :shock: Ja w Mancie przez 4 m-ce jeszcze ani razu nie chowałem panela. :mrgreen:
Widziałem, że ta kostka ISO jest na ogonku, który od strony radia ma wtyczkę... czy mi się zdawało?
Życzę wiele radości z zakupu.
PS. Jeszcze lepiej będzie wyglądać bez tej folii ochronnej. :roll:
Ostatnio zmieniony przez eplus 2011-04-10, 09:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
dundee 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Ambiance
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Slask
Wysłany: 2011-04-10, 09:42   

Masz racje, kostka jest na kabelkach latwiej manewrowac w czelusciach szuflandi.
Folie zostawie -mniej dyskoteke widac :mrgreen:
...wyleci oczywiscie jak podepne antene i zafixuje calosc (bo w sumie nie jest)
 
bushi 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6
Rocznik: 2011 / 2016
Wersja: Laureate
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 488
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-04-10, 10:09   

dundee napisał/a:
tylko te gniazdo antenowe mnie zaskoczylo, ale nie tyle w radiu co w Dusterze.


Ha, nie czytalo sie mojego postu :lol: http://www.daciaklub.pl/f...p?p=85688#85688
_________________
http://www.jamnikiniczyje.pl
http://jamniki.eadopcje.org
POMAGAJMY JAMNIKOM!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne