Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
19.06.2010 - Piknik Dacii - Warszawa, RRG Puławska
Autor Wiadomość
DrOzda 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 79 razy
Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 3598
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 09:40   

maciek127 napisał/a:

mogli by dać wersje usportowioną dla polaków Sandero by Robert Kubica edition silnik 1,6 16V 133KM - :mrgreen:

No chyba będą musieli, wszystkie silniki benzynowe w Sandero nie spełniają normy Euro5 więc od października (stycznia ?) będą musiały być zmienione.
Co do Roberta to dopóki nie podpisze jakiegoś dłuższego (przynajmniej 2 lata) kontraktu ( obecny kończy mu się po tym sezonie) to marketing nie będzie chciał się z nim wiązać. Po drugie Renault jest tylko mniejszościowym udziałowcem teamu Lopeza i nie wiadomo czy po tym sezonie zostaną przy starej nazwie - jest to prawdopodobne bo obecny szef Renault jest przeciwnikiem angażowania się koncernu w F1. Mogą pozostać tylko dostawcą silników pod marką Renault tym bardziej że od 2011 będą bardziej "zielone" silniki 1,5 litra z turbo - wypisz wymaluj odprężoone dCi ;)
Sorki za ten offtop.
 
maciek 


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: TCE 100 LPG
Rocznik: 2020
Wersja: Prestige
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3531
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-06-21, 11:12   

DrOzda napisał/a:
Co do Roberta to dopóki nie podpisze jakiegoś dłuższego (przynajmniej 2 lata) kontraktu ( obecny kończy mu się po tym sezonie) to marketing nie będzie chciał się z nim wiązać.


http://www.renault.pl/sam...y-megane-coupe/

SL GT Robert Kubica 2.0 16V TCe 180 Euro 5

jak uda mi się załatwić samochód w tym roku to przyjadę na jesień na Puławską
_________________
Jestem handlowcem w salonie Carrara w Lublinie. Szukasz oferty na Nową Dacie? Pisz PW lub na e-mail

 
Martens 


Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 5 os.
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 468
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 11:23   

Byłem krótko, przejechałem się Dusterem (główny powód mojej obecności), pokręciłem się i tyle. Konkursy wiedzy i przeciąganie liny to nie moja bajka, więc nie żałuję nieobecności (co nie znaczy, że mam coś przeciwko). Uważam, że było dokładnie tak, jak powinno być w dniu otwartym: możliwość jazd próbnych, kompetentny i dobrze poinformowany personel plus atrakcje dodatkowe dla chętnych i kącik dla dzieci.
Rozumiem, że na Modlińskiej było bardziej "na bogato" (nie byłem, opieram się na opisach innych Użytkowników), ale wydaje mi się, że na renomę - zwłaszcza tego miejsca - trzeba jednak zapracować nieco inaczej.
 
Malutki 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCi 85
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 210
Skąd: Piaseczno/Warszawa
Wysłany: 2010-06-21, 18:23   

Tomku ale ja nie zarzucam RRG że źle zrobili że nie dali ID i myślę że tweeciakowi też nie o to chodziło żeby szukać winnego tylko przyjąć to jako sugestię na następny raz.

Moze tak jak zauważyłeś warto aby każdy z Forumowiczów posiadał swój klubowy identyfikator i miał go na sobie podczas imprez.

Może kolejnym wnioskiem powinno być zwiększenie współpracy DACIA klub POLSKA z RRG w promowaniu zlotów, dni otwartych i samej marki Dacia.

Możliwe że samych klubowiczów było mało albo że dodatkowo konkurencja Modlińskiej trochę nas rozrzuciła po mieście, ale myślę że nie możemy mówić o nadmiernych oczekiwaniach z naszej strony.

Firma kateringowa zwinęła się przed zakończeniem imprezy bo im się poprostu jedzenie skończyło, to chyba jednak dowód że trochę słabo rozpoznali zapotrzebowanie.

Proszę nie traktujcie moich słów jako zarzutów a jako sugestie na przyszłość.
 
tweeciak 



Marka: Dacia
Model: Sandero STEPWAY
Silnik: 1.5 DCI
Rocznik: 2010
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 329
Skąd: mazowieckie/łódzkie
Wysłany: 2010-06-21, 19:01   

ALE O CO CHODZI???
hehehe
A powazniej-Malutki ma racje-to nie byl zarzut..w zadnym wypadku
Chodzilo mi o .....no dobra...egoizm...o MOJA wygode.
Nie mam pamieci do imion, nickow itp itd. Byloby mi wygodniej gdybym nie musial kombinowac i uzywac bezosobowych zwrotów (osoby ktore poznalem, a imiona/nicki zapomnialem-sorki:) ). Przypuszczam ze ogolnie by sie przydalo-juz nie mowie o tym by RP wspomoglo, ale przypuszczam ze nie wszyscy pamietali np ze ja to Tweeciak, albo moze i lepiej pracownicy by nas kojarzyli-np. bardzo sympatyczna Pani z aparatem (tez nie pamietam imienia-moze POS przypomni:) ). Moze jakis projekcik w ogolnodostepnym formacie i zalaminowac mozna:)
A zamiast fotek "klubowiczow"....umieszczac na identyfikatorze -zdjecia naszych autek:)
no to pojechalem teraz:)
hehehehe

A ha...czego mi jeszcze brakowalo na Pulawskiej....SMYCZY!!
Tak liczylem ze dostane smycz dacii i wymienie obecna...reklamujaca konkurencyjny salon:)-z Lodzi:)
hehehe
Wciaz uwazam...ze...w miare mozliwosci sprawnie sobie poradzili:)

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez tweeciak 2010-06-21, 19:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
POS 


Marka: Renault
Model: Megane Sedan
Silnik: 1.5 dCi 100
Rocznik: 2004
Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-22, 10:01   

Witam,

W imieniu swoim i firmy RRG Warszawa chciałbym podziękować wszystkim klubowiczom za udział w Dniach Dacii.
Ponieważ to była impreza otwarta a nie zlot klubu nie byłem w stanie poświęcić każdemu odpowiednią ilość czasu ale myślę że nadrobimy pewne kwetie podczas kolejnego Zlotu.
UWAGA dla osób które wygrały Dacię Duster na weekend:
Jesteśmy w trakcie rejestracji wersji 4X4 1.5 dCi 110KM. Ten samochód będzie do przetestowania przez zwycięzców.

Pozdrawiam wszystkich
_________________
Sprzedawca samochodów Dacia
RRG Puławska
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-22, 12:34   

"Pierwsze koty..." (; - najważniejsze, że jest wola, by coś się działo! [:

Ten 4x4 to "full wypas", także z ESP?

A czy można gdzieś obejrzeć Dustera Dustera, czyli "golasa"? Nawet niekoniecznie 4x4... Podobno był na Morach, ale jak tam byłem w zeszłym tygodniu, to niestety nie zastałem.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-22, 13:36   

Malutki napisał/a:
przyjąć to jako sugestię na następny raz.

Ja też nikomu nie zarzucam, że czyni jakieś zarzuty (((:

Sugeruję tylko, żeby dobrze rozważyć do kogo kierować sugestie jak ta powyższa...


Cytat:
Może kolejnym wnioskiem powinno być zwiększenie współpracy DACIA klub POLSKA z RRG w promowaniu zlotów, dni otwartych i samej marki Dacia.

Chyba troszkę zabrakło informacji w mediach - tym razem był to podobno wynik splotu różnych spóźnionych okoliczności, bo poprzednio wyszło to przecież rewelacyjnie. Miejmy więc nadzieję, że potem znowu będzie dobrze (:

Natomiast osobiście uważam, że medialnie faktycznie Dacia w PL jednak trochę kuleje - vide choćby aktualność Dacia.PL... /:


Jeśli zaś chodzi o nasz klub, to sprawa jest MSZ delikatna. Jeżeli chcemy być niezależni i jako tacy postrzegani - to oczywiście jak najbardziej możemy informować i promować, zarówno markę, jak i poszczególnych dilerów, ale należy zachowywać też przy tym pewną dozę rezerwy i nie wpadać w fanatyzm (;


Cytat:
myślę że nie możemy mówić o nadmiernych oczekiwaniach z naszej strony.

Przepraszam, bo to ja trochę zamieszałem: odpowiadałem niby na Twój post, a tak naprawdę myślałem o tym, co napisał SAJSEN - a chodziło tylko o to, że porównywanie zeszłorocznego zlotu z ostatnim piknikiem nie jest zbyt uprawnione, bo z założenia obie imprezy miały zupełnie inny charakter.
 
Malutki 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCi 85
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 210
Skąd: Piaseczno/Warszawa
Wysłany: 2010-06-22, 21:01   

No tośmy sobie wyjaśnili i jest OK.

Mam prośbę do kolegi POS-a gdy już będzie wiadomo coś na temat jesiennej imprezy prosimy o w miarę możliwości szybką informację na forum.
 
wojtus 



Marka: Dacia
Model: Lodgy, Sandero
Silnik: 1.6 MPI, 1.4 MPI LPG
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: 2010-06-23, 06:18   

Witam i pozdrawiam wszystkich, których udało mi się poznać na imprezce.
Faktycznie przydałyby się dla nas jakieś identyfikatory nawet na tego typu imprezy, bo wtedy łatwiej byłoby kogoś zagadnąć, z kimś pogadać.

Imprezka, biorąc pod uwagę to, że nie był to zlot naszego klubu moim zdaniem była ok, zwłaszcza, że udało mi się wygrać Dusterka na weekend.

Odnośnie zdjęć to niestety zapomniałem zabrać aparatu i nie robiłem. Dużo zdjęć pstrykała Pani z RRG.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-23, 09:31   

Malutki napisał/a:
Mam prośbę do kolegi POS-a gdy już będzie wiadomo coś na temat jesiennej imprezy prosimy o w miarę możliwości szybką informację na forum.

Ja bym jeszcze zasugerował, że chyba dobrze by było, żebyśmy my, klubowicze, nieco czynniej niż poprzednio włączyli się w organizację - czyli nie tylko jako uczestnicy <;

No i może ktoś ma jakieś propozycje co do daty? Bo być może RRG mogłoby je wziąć pod uwagę...
 
Malutki 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCi 85
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 210
Skąd: Piaseczno/Warszawa
Wysłany: 2010-06-23, 21:10   

wojtus napisał/a:
Witam i pozdrawiam wszystkich, których udało mi się poznać na imprezce.


Witaj już myślałem że się nie przyznasz że wygrałeś no i jeszcze raz gratulacje :-)

wojtus napisał/a:
Odnośnie zdjęć to niestety zapomniałem zabrać aparatu i nie robiłem. Dużo zdjęć pstrykała Pani z RRG.


POS pomóż bo z tego co pamiętam to zdjęcia powinny wyjść ciekawe ;-)
 
tweeciak 



Marka: Dacia
Model: Sandero STEPWAY
Silnik: 1.5 DCI
Rocznik: 2010
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 329
Skąd: mazowieckie/łódzkie
Wysłany: 2010-06-24, 08:00   

A na stronie www.daciawarszawa.pl wciaz....zdjecia z zeszlego roku
Jestesmy niecierpliwi? czy co??:)
 
Malutki 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.5dCi 85
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 210
Skąd: Piaseczno/Warszawa
Wysłany: 2010-06-24, 19:13   

tweeciak napisał/a:
A na stronie www.daciawarszawa.pl wciaz....zdjecia z zeszlego roku
Jestesmy niecierpliwi? czy co??:)


Ta miła Pani była z centrali, może tam czas płynie wolniej ;-)
 
wojtus 



Marka: Dacia
Model: Lodgy, Sandero
Silnik: 1.6 MPI, 1.4 MPI LPG
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: 2010-07-01, 09:26   

W końcu przedwczoraj dostałem telefon od POS-a i umówiłem się na wygrany weekend z Dusterem.
Będzie to wersja 4x4 1.5 dci 105km czyli całkiem fajna bryka.
Autko będę testował na przełomie lipca i sierpnia, oczywiście postaram się opisać wrażenia.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne