Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2008-12-21, 01:07
Bez polityki proszę!
Autor Wiadomość
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-09-17, 08:19   Bez polityki proszę!

Uprzejmie proszę o blokowanie wszelkich wątków politycznych. W przeciwnym razie będziemy tu mieli sejm (celowo z małej litery) i typowe polskie pyskówki.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2007-09-17, 08:50   

Może się wytłumaczę, bo to ja zacząłem.

Uważam, że o polityce powinno się rozmawiać i to spokojnie i rzeczowo. Bo my w Polsce to od razu się emocjonujemy i wyzywamy od "zdrajców" lub "oszołomów". Nasze forum ma wysoki poziom, więc myślę, że i o polityce umielibyśmy rozmawiać dojrzale. A jak się temat nie podoba, to nikt nie będzie pisał i umrze śmiercią naturalną - nie trzeba go zamykać.

Z kolei od naszych głosów zależy w jakiejś mierze co się dalej będzie w Polsce działo, więc warto takie decyzje przegadać...
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-09-17, 17:58   

Czcigodny Janie z Lublina - ja się z tobą nie zgadzam. Powiem tak: z polityką jest tak, jak z fizjologią - możemy jej nie lubić, możęmy być zażenowani jej przejawami, możemy o niej nie myśłeć, ale ona i tak sama się przypomina i swoje prawa przedkłada. I kapitulijemy ostatecznie mniej lub bardziej świadomie. Dlatego nie ma głosów nieważnych straconych, każdy głos ma swoje znaczenie.

Kolega Psur (przepraszam, dziwnie to brzmi, wolałbym użyć imienia, ale nie znam) ma absolutną rację. Przytoczę jeszcze raz jego słowa:

psur napisał/a:


Uważam, że o polityce powinno się rozmawiać i to spokojnie i rzeczowo. Bo my w Polsce to od razu się emocjonujemy i wyzywamy od "zdrajców" lub "oszołomów". Nasze forum ma wysoki poziom, więc myślę, że i o polityce umielibyśmy rozmawiać dojrzale. A jak się temat nie podoba, to nikt nie będzie pisał i umrze śmiercią naturalną - nie trzeba go zamykać....


Zdarza się, że o polityce nie potrafimy spokojnie i rzeczowo rozmawiać nawet z najbliższymi, żoną czy dziećmi. Nie chodzi tu o jedność poglądów. Mój osiemnastoletni syn zaskoczył mnie w tym roku, żywo interesując się bieżącymi wydarzeniami. Co więcej, z włąsnej cichej inicjatywy zgłosił akces do prac w kampanii w UPR. Jego preferencje są identyczne z moimi, choć nie pytałem go dotąd, na kogo zamierza głosować, ani nic nie sugerowałem.
Człowiek to także "zwierzę społeczne", jak zauważył bodaj jako pierwszy Arystoteles i nie da się przed polityką uciec. Dla nas zmotoryzowanych ważne jest choćby to, po jakich drogach jeździmy, kiedy Polskę przetnie sieć autostrad, kiedy paliwo i jego pochodne przestaną być obkładane drakońskimi podatkami marnotrawionymi w dużej części przez polityków i urzędników.
Co ciekawe, ktoś w innym wątku wyborczym zauważył, że nasza dobra aktywność może zrodzić jakąś partię za 2 lata :lol: No cóż, nowa partia raczej nie potrzebna, ale opamiętanie obecnych i owszem. A nam życzę owocnej dyskusji.
_________________

 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-09-18, 08:50   

Ja też mam dość polityki - i uważam że życie będzie takie jak sobie sami je wykreujemy.... a Ci co będą liczyli że zmiana rządów coś da to są w sporym błędzie ...
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
majkhell 



Marka: Dacia
Model: DOKKER full wypas
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: Katowice - Śląsk
Wysłany: 2007-09-18, 14:34   

Cytat:
Ja też mam dość polityki - i uważam że życie będzie takie jak sobie sami je wykreujemy.... a Ci co będą liczyli że zmiana rządów coś da to są w sporym błędzie ...


Tyle że wiele w zyciu zalezy od funkcjonowania państwa, a ono faktycznie będzie takie jakie je wykreujemy, bo rząd to my, to nasz kraj a pan prezydent (świadomie w tym wypadku piszę z małej litery jako że nie darzę tego człowieczka szacunkiem, na ten trzeba sobie zapracować) jest na naszym utrzymaniu i to od nas zalezy ile mu płacimy i w ogóle na co płacimy. Jak tu na forum - jest Admin, samozwańczy czy wybrany ale On (mam nadzieję) liczy się z naszym zdaniem. Jak widać w sakali mikro to działa, zadziałajmy w skali makro. Zacznijmy mysleć jak społeczeństwo. Polityka jest nieodłączną cześcią naszego życia, dopuki tego nie zrozumiemy i nie zaczniemy się angarzować, pozwolimy decydowć innym za nas - doputy, będzie jak jest. Tak zycie jest takie jak je sobie wykreujemy tyle że nalezy zacząc tę kreację od przestrzeni, w której przyjdzie nam to życie przeżyć. Bo nawet świetnie zbudowany dom, gdy stanie na ruchomych piaskach będzie niestabilny.
_________________
majkhell
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-09-18, 14:58   

majkhell napisał/a:
Cytat:
Ja też mam dość polityki - i uważam że życie będzie takie jak sobie sami je wykreujemy.... a Ci co będą liczyli że zmiana rządów coś da to są w sporym błędzie ...


Tyle że wiele w zyciu zalezy od funkcjonowania państwa, a ono faktycznie będzie takie jakie je wykreujemy, bo rząd to my, to nasz kraj a pan prezydent (świadomie w tym wypadku piszę z małej litery jako że nie darzę tego człowieczka szacunkiem, na ten trzeba sobie zapracować) jest na naszym utrzymaniu i to od nas zalezy ile mu płacimy i w ogóle na co płacimy. Jak tu na forum - jest Admin, samozwańczy czy wybrany ale On (mam nadzieję) liczy się z naszym zdaniem. Jak widać w sakali mikro to działa, zadziałajmy w skali makro. Zacznijmy mysleć jak społeczeństwo. Polityka jest nieodłączną cześcią naszego życia, dopuki tego nie zrozumiemy i nie zaczniemy się angarzować, pozwolimy decydowć innym za nas - doputy, będzie jak jest. Tak zycie jest takie jak je sobie wykreujemy tyle że nalezy zacząc tę kreację od przestrzeni, w której przyjdzie nam to życie przeżyć. Bo nawet świetnie zbudowany dom, gdy stanie na ruchomych piaskach będzie niestabilny.


Cuś w tym jest majk ;-)
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-09-19, 06:52   

Tak ale to że ja zagłosuje to i tak mi nic nie da bo niestety nie ma wg mnie partii która mogła by objąć władzę. Druga sprawa to to że mamy beznadziejny system prawny. Zresztą chyba lepiej tu tego nie poruszać.
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-19, 08:45   

Black Eryk napisał/a:
Tak ale to że ja zagłosuje to i tak mi nic nie da bo niestety nie ma wg mnie partii która mogła by objąć władzę.


Ja też nie widzę swojego reprezentanta, ale na wybory pójdę koniecznie - choćby po to, żeby wszystkich skreślić. Chociaż najczęściej znajduję jednak kogoś - personalnie - na kogo głosuję, omijając wzrokiem wszystkie nazwy partii. Metoda oczywiście niezbyt dobra, ale ponieważ, niestety...

Cytat:
Druga sprawa to to że mamy beznadziejny system prawny.


...to jest prawda (zwłaszcza jeśli chodzi o ordynację - brak jednomandatowych okręgów wyborczych) - to ją stosuję (albo skreślam, skreślam, skreślam...).

Najważniejsze to po prostu iść na wybory.

Cytat:
Zresztą chyba lepiej tu tego nie poruszać.


Ruszać, ruszać koniecznie! Skoro mamy takie bagno jakie mamy, to wszelka zmiana może być tylko na lepsze ;>
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2007-09-19, 09:52   

Co do chodzenia na wybory, to moje zdanie jest takie:

1. Zawsze jest na kogo zagłosować, bo zawsze można wybrać mniejsze zło. Np. wiem, że wszyscy to złodzieje, ale wiem że partia X nie poprze nigdy ustawy Y, którą uważam za szkodliwą, a inne partie mogłyby to zrobić. Więc wybieram partię X.

2. Iść na wybory, żeby wrzucić pustą kartkę to moim zdaniem jest bezsensu. Przecież to i tak nic nie zmienia i nie zgodzę się też, że to jest jakieś pokazanie, że mi jednak zależy...

3. Skoro ordynacja jest zła, to głosujcie na partie które chcą ordynacje zmienić: np. Prawica Jurka, czy UPR, czy nawet ruch Jednomandatowe Okręgi Wyborcze miał czasem swój Komitet Wyborczy (nie wiem czy w tym roku). Akurat partie są od tego, żeby zmieniać prawo (system prawny), więc jak uważacie go za zły (ja też), to tym bardziej powinniście głosować!
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
dmas 



Marka: Dacia
Model: Logan MCV Laureate 7 os.
Silnik: 1,6 MPI (87)
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 199
Skąd: Warszawa/Bielany
Wysłany: 2007-09-19, 10:05   Re: Bez polityki proszę!

jan ostrzyca napisał/a:
Uprzejmie proszę o blokowanie wszelkich wątków politycznych. W przeciwnym razie będziemy tu mieli sejm (celowo z małej litery) i typowe polskie pyskówki.


Tez jestem za. Poprzedni watek (ze statystyka) to udowadnia.
A i ten ciekawie sie rozwinal od gl. tematu (cytowany)... zobaczcie sami.
_________________
Logan MCV 1.6 (87) Laureate 7os. Niebieski.
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-19, 11:53   

psur napisał/a:
2. Iść na wybory, żeby wrzucić pustą kartkę to moim zdaniem jest bezsensu. Przecież to i tak nic nie zmienia i nie zgodzę się też, że to jest jakieś pokazanie, że mi jednak zależy...


Nie zgadzam się - oczywiście najlepiej kogoś poprzeć (choć szkoda że nie da się tego zrobić bezpośrednio), ale za to najgorzej to w ogóle nie wziąć udziału w wyborach. I tyle.
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-09-21, 11:52   

I pamiętajcie że nawet jak nie macie na kogo głosować to lepiej na to mniejsze zło:



:-)
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-09-21, 16:05   

Black Eryk napisał/a:
I pamiętajcie że nawet jak nie macie na kogo głosować to lepiej na to mniejsze zło:

Obrazek

:-)


dobre black Eryk :lol: :evil:
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-10-05, 13:57   

Boje się wlaśnie takiego "hardcore'owego" elektoratu :mrgreen:
Jak się brzydzicie, to głosujcie w rękawiczkach" (chirurgicznych)
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-10-18, 20:42   

Straszenie elektoratem Ojca Dyktatora nie ma większego sensu, moim zdaniem. Nie jest on znów taki olbrzymi. Gdybym był politykiem stawiałbym raczej na pozyskanie potencjalnego elektoratu milczącej, leniwej grupy.
_________________

 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-10-18, 22:17   

No cóż Zenku....
http://przekroj.pl/images...raczkowski1.jpg
http://przekroj.pl/images...raczkowski1.jpg
http://przekroj.pl/images...raczkowski3.jpg
http://przekroj.pl/images...ciejowski22.jpg
 
Pablo78 



Marka: Dacia
Model: Logan Sedan; 1310
Silnik: 1.5 dci 90 KM; 1.3
Rocznik: grudzień 2015; 1983
Wersja: Laureate2
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 984
Skąd: woj. Śląskie
Wysłany: 2007-10-19, 11:21   

Piotrek, miszczostwo :!: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Poprzednio: Logan 2005, Ambiance 1.4 Mpi, Marine
 
Black Eryk 



Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1.5 dCi
Rocznik: 06'
Wersja: Laureate
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 541
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2007-10-19, 12:25   

Dobre dobre :)
_________________
LOGAN 1.5 DCI 8-) (niestety troszke się poobijał i został sprzedany)

Przejechane 97000km, Only ON BP ULTIMATE.
Pozdrawia Krystian
gram w http://www.speedimspeed.pl
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-10-19, 18:56   

Panowie, wskazałem na pewne zjawisko, pewien problem. Oczywiście można się pośmiać, opowiedzieć parę dowcipów, pokazać jakieś śmieszne kreskówki - i owszem, ja też to lubię - ale na Boga, ja wierzę, że stać Was na własną opinię. I raczej takiej oczekiwałem. Tymczasem mam wrażenie, że odgrzewacie starą zasadę: od myślenia zwalnia komentarz. Bezpieczniej kogoś zacytować, pokazać czyjś rysunek upubliczniony. Mają chyba rację Ci, którzy mówią, że mamy czasy mediokracji. A ja cenię ludzi, którzy wyraźnie i oryginalnie wypowiadają własne poglądy, a nie uoprawiają stadnej paplaniny i straszenia - a to Rydzykiem, a to Kaczyńskim, klerem, dekomunizacją etc. Warta przyjrzeć się uważniej skąd kto i co cytuje, co czyta najczęściej.
Mam nadzieję, Panowie, że zachowacie się jak mężczyźni, a nie jak obrażone panienki.
_________________

 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-10-19, 22:49   Między nami....

ZeneC napisał/a:
Panowie, wskazałem na pewne zjawisko, pewien problem. Oczywiście można się pośmiać, opowiedzieć parę dowcipów, pokazać jakieś śmieszne kreskówki - i owszem, ja też to lubię - ale na Boga, ja wierzę, że stać Was na własną opinię. I raczej takiej oczekiwałem. Tymczasem mam wrażenie, że odgrzewacie starą zasadę: od myślenia zwalnia komentarz. Bezpieczniej kogoś zacytować, pokazać czyjś rysunek upubliczniony. Mają chyba rację Ci, którzy mówią, że mamy czasy mediokracji. A ja cenię ludzi, którzy wyraźnie i oryginalnie wypowiadają własne poglądy, a nie uoprawiają stadnej paplaniny i straszenia - a to Rydzykiem, a to Kaczyńskim, klerem, dekomunizacją etc. Warta przyjrzeć się uważniej skąd kto i co cytuje, co czyta najczęściej.
Mam nadzieję, Panowie, że zachowacie się jak mężczyźni, a nie jak obrażone panienki.


Zenku,
Myślę, że nikt się się tu nie obraża. Bo i co ? O to że ten piękny Kraj zamieszkują ludzie którzy kodami kuturowymi róznią się bardziej niż Ziemianin od Marsjanina (co jest o tyle łatwe ,że tych ostatnich, raczej nie ma) ? Że mamy tu tak na prawdę dwie a może i trzy Polski które nie umieją się z sobą porozumieć ? *
Tak jest i już!
I złożyło się na o wiele czynników.
Myslę, równeż, że masz sporo racji pisząc, że żyjemy w mediokracji, gdzie lepiej jest cytować cudze opinie. Bo tak bezpieczniej. Z resztą dziennikarze posepują tak samo. Z tego samego względu jw.
Mediokracji, bo zwróćcie uwagę, że ostatnio egzekucje (pal licho czy winnych czy nie) odbywały się w telewizorni, zanim odbyła się rozprawa sądowa
Żyjemy w czasach gdy myśl wszelką (no prawie) szybki efekt połyka.
A propos stadnej paplaniny( uwaga cytat: "i łączą swe talenty owcze w stada wzajemnej aprobaty"): też masz po części rację, jako że zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że zaczyniemy się posługiwać pewnymi skrótami myslowymi, obrazkami, etc. bomba które stają się niejako kodami rozpoznawczymi integrującymi określone środowiska, lub ludzi podobnie myslących/wychowanych i te "obrazki" zaczynają one odgrywać funkcje swoistej Biblia Pauperum
To dość niebezpieczne, ponieważ dzięki tym kodom, tak en masse, zaczynamy popadać we wtórny trybalizm.... (my czowiek->oni nieczłowiek-> my ich zjeść).

Sam zauważyłem, że coraz więcej ludzi reaguje na "słowa-klucze" i "obrazki-wytrychy"
a nie ma przekaz merytoryczny. Miałeś zapewne okazję zaobserwować to pry okazji ostatniej kampanii, wyborczej.
Z resztą nie dotyczy to tej nieszczęsnej polityki. Zdarzało mi się (ostatnio nie ruszam się z Kraju) że po moich (prywatnych) relacjach z podróży, niektórzy moi znajomi tak lepiej wiedzieli co w danym kraju widziałem, jak ludzie żyją itp itd. Strasznie irytujące.
Ot, siła stereotypu.
Powyższe obserwacje dotycząjednako:
"michnikowszczyzny", "rydzykantów", "kaczystanu", "komuchów", "postkomuchów", "lewicy laickiej", "prawicy lewickiej".
A propos obrazków: znalazłem dzisiaj w rupieciach taki oto kompromitujący mnię materiał ;-) z czasów ancien regime'u. Zamieszczam go tuż przed ciszą wyborczą. :mrgreen:



Pozdrawiam Piotr Maria S. z Rzeszowa
_______________________________________
*) ...nic tylko szukać w odchłani
ścieżek mostów i bram,
byle nie zatrzeć granic:
kto tu, kto tam...

też cytat :-/
Ostatnio zmieniony przez piotrres 2007-10-20, 21:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-10-20, 08:18   

Powiem wam co mnie najbardziej zraziło do 4 erpe. Nieustanny potok obelg wygłaszanych przez Kaczyńskich pod adresem środowisk i ludzi, którzy mają nawet tylko nieco odmienne zdanie na sprawy kraju.

Dowiedziałem się, że jestem tam gdzie było zomo, jestem wykształciuchem, popieram terrorystów, zdradzam naszych żołnierzy, jestem we froncie obrony przestępców, ulegam fałszywym autorytetom, moja żona (lekarz) ma pokazać co ma w garażu a potem pójdzie w kamasze, jestem komuchem i że mnie zlustrują, (złożyłem ten zasrany kwit choć w 1989 miałem 17 lat) itd itp.

Siedziałbym cicho, gdyby rzeczywiście było taniej, lepiej, sprawniej. Koszty można ponosić jak widać efekty. Ale w administrowaniu krajem są zwyczajnie słabi. Żadnej reakcji na cholerną drożyznę (żywność, paliwa, mieszkania) za to niekończący się festiwal macierewiczowski.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
ZeneC 



Marka: Renault
Model: Twingo I
Silnik: 1.2
Rocznik: 1997
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 370
Skąd: Celestynów/Warszawa
Wysłany: 2007-10-20, 13:22   

Poczekajmy do niedzielnego wieczoru. Czterystu policjantów monitoruje wirtualną sieć w ramach ciszy wyborczej...
_________________

 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-10-20, 19:57   

ZeneC napisał/a:
Poczekajmy do niedzielnego wieczoru. Czterystu policjantów monitoruje wirtualną sieć w ramach ciszy wyborczej...


ZeneC nie przesadzaj, chyba jeszcze można wyrażać prywatne sądy w prywatnych rozmowach? Jeśli jednak tak by się stało, że można zarobić karę za wypowiedź na forum no to byśmy mieli drugi 13 grudnia ( zresztą zgodnie zapowiedzią jednego z K.).
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-10-20, 21:07   

Janku !

Jak widać doświadczenia mamy zbieżne. Cóż, jestem od ciebie tylko ciut starszy i miałem utrudnienia z powodu daty urodzenia (1967) bo mogłem okazać się SOE (Socialno-Opasnyj Eliemient)


___________________________________________________
P.S.1.
W razie jakby co to poproszę o wspólną celę :-) z J.O.
Rozmowa nie jest kontrolowana........ :-D
P.S.2.
4 czerwca 1989 to były pierwsze wybory w których brałem udział. Głosowałem na OKP

[ Dodano: 2007-10-20, 22:13 ]
jan ostrzyca napisał/a:
(złożyłem ten zasrany kwit choć w 1989 miałem 17 lat)

ale sbecja istniała do sierpnia '90 a wtedy miałeś latek 18 :evil: więc jesteś SOE ;-)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez piotrres 2007-10-20, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2007-10-20, 21:31   

Cytat:
ZeneC nie przesadzaj, chyba jeszcze można wyrażać prywatne sądy w prywatnych rozmowach?


Można, ale ogólnodostępne forum w Internecie nie jest prywatną rozmową. Dziwię się waszemu zdziwieniu! Skoro obowiązuje cisza wyborcza, to chyba jasne że publiczna dyskusja o poszczególnych partiach jest łamaniem tej ciszy. Inna sprawa czy cisza wyborcza ma sens, ale skoro takie prawo jest, to władza pilnuje jego przestrzegania - nic w tym chyba dziwnego i aluzje do stanu wojennego są dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

A cela za to nie grozi, tylko kara finansowa :)
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne