Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2015-11-18, 01:04
GŁOGÓW - Górny-Poczynek
Autor Wiadomość
guma 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.5dci
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: głogów
  Wysłany: 2010-12-11, 15:13   GŁOGÓW - Górny-Poczynek

miałem okazje w tym autoryzowanym serwise naprawiać auto po delikatnym przetarciu się z innym autem do wymiany zderzak i błotnik. Sama naprawa trfała dwa dni a odbiur auta ustalili na godz.wieczorną.Wiec zawiele niebyło widać w dniu odbioru ,niestety na drugi dzień przy świetle słonecznym ręce mi opadły.Malowane elementy miały inny odcień,a na malowanych elemntach pod lakierem było widać jakby ziarka piasku, błotnik od strony drzwi niedomalowany było widać podkładową farbę,zderzak niespasowany z resztą powgniatany.Po interwencji usuneli wszystkie zauwarzone mankamenty chodz niebyło to takie proste serwis ten twierdził że usługa wykonali prawidłowo.Najlepiej to im wychodzi wystawianie rachunku za usłuę . DNO DNO DNO
Ostatnio zmieniony przez laisar 2010-12-11, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2010-12-11, 15:18   

Guma wiesz jedno napewno. Więcej już tam nie oddasz samochodu do naprawy.
_________________

 
guma 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.5dci
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: głogów
Wysłany: 2011-01-13, 18:16   

poleciłbyś jakiś inny serwis bo auto nowe i na gwarancji wiec przeglądy trzeba robić bo szlak trafi gwarancje.patrząc na to z drógiej strony wiedzą już że żadnej lipy mi nie wcisną
 
mollu 



Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1.2
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 159
Skąd: Polkowice
Wysłany: 2011-02-10, 11:40   

zakup nowego samochodu
samochód był miesiąc po termie - ale to już nie wina salonu tylko fabryki
ale brak informacji i przekładanie kilkukrotnie terminu dostawy to już jest na minus salonu

serwis

tu już jest większa jazda

samochód dotarł do salonu we wtorek
papierki załatwione na czwartek - w piątek miałem już obiecane że samochód będzie gotowy czekał na mnie
rejestrację miałem w domu już w czwartek i czekałem tylko żeby pojechać po samochód

dzwonię w piątek żeby się upewnić że mam po co jechać a tu informacja że nic z nim jeszcze nie zrobili - a mieli tylko założyć chlapacze i zamontować hak
ale w poniedziałek na 1000% będzie już z rana gotowy
więc jestem umówiony na 16 po pracy

o 16.05 jak już jestem prawie pod salonem dzwoni do mnie Pan i informuję że nadal nic nie zrobili
dostałem propozycję że mogę zabrać samochód bo w serwisie znajdą dla mnie czas dopiero w środę

wziąłem samochód pojeździłem 1 dzień i we wtorek przed zamknięciem salonu zostawiłem go aby z rana nie zwalniać się z pracy

w środę udało się już odebrać gotowy samochód

to ze w serwisie trzeba się wcześniej zapisać na miejsce to oczywiste ale to że salon sam nie potrafi zaplanować prac serwisu aby nowe samochody przygotować jak najszybciej to już nie do pomyślenia

podejrzewam że gdybym we wtorek odebrał samochód i sam próbował się z serwisem umówić na założenie haka stało by się to o wiele szybciej niż oni to sami między sobą załatwiali - co mnie najbardziej dobijało

chyba na przeglądy będę jeździł do serwisu w legnicy (45km) a nie do głogowa (20km)
trochę dalej ale podobno o wiele lepszy

temat o serwisie w lubinie - ten sam właściciel
http://www.daciaklub.pl/f...d218a52765ef760
 
guma 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.5dci
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: głogów
Wysłany: 2011-02-10, 14:39   

poprostu ten salon tak traktuję klijętów dlatego swoję auto zamówiłem w impwar i nie żałóje obsługa o niebo lepsza papiery do rejestracji dowieźli mi do głogowa na miejsce.jak serwis się sprawuje to napiszę po pierwszym przeglądzie bo do głogowa napewno nie pojadę do tych pseudo fachowców
Ostatnio zmieniony przez guma 2011-02-10, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
guma 


Marka: dacia
Model: duster
Silnik: 1.5dci
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 32
Skąd: głogów
Wysłany: 2011-10-19, 16:36   

no i nie wiem co mnie pokusiło może to że ten servis jest w tym samym mieście ale do rzeczy.Podjechałem żeby sprawdzili auto bo zauwarzyłem że pękła mi maszeta przegłubu wewnętrznego i wszystko wkoło uwalone od smaru, przy okzji zauważyłem że zapocona jest rura od strony dolotu do turbo,zgłośiłę także piszczące zawieszenie.Odpowieć serisanta na temat zawieszenia czego ja chcę to tylko dacia i tak będzie,zapoconej rury od turbo nie widział wręcz wydawało mi się że niewie gdzie jest turbo dopiero jak mu palcem pokazałę krople oleju to potwierdził wyciek i szok on niewie skąd i mi kazał to kontrolować czy się to nasila wyciek bez jakielkolwiek z jego strony sprawdzenia,pękniętą maszete; stwierdzili że jest uszkodzona mechanicznie i niepodlega wymianie gwarancyjnej, jakim cudem mogła sie uszkodzić ta guma w tym miejscu w ten sposób niemam pojecia.Teraz najlepsze cena gumy 180zł robocizna drugie tyle :shock: zrezygnowałę z tej usługi i poprosiłę o auto, a pani z obsługi że mam zapłacić 30zł za czas servisanta bo awaria była mechaniczna nie podlegająca gwarancji.Jak powiedziałę że niezapłace za coś takiego a cała usługa trwała może z dziesięć minut, w panią wstąpił demon zwymyślała mi, naubliżała ta szma..a nienadaje sie nawet do sprzedawania gnoju a co dopiero obsługi klijętów .Pozdrawiam ją i życze jej tego samego ,wiem że czytają nasze forum pa pa.

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2011-10-19, 18:03 ]
C.d., już w innym ASO: http://www.daciaklub.pl/f...p=104475#104475.
 
tomala72 


Marka: Dacia
Model: Duster II
Silnik: 1.6 SCE
Rocznik: 2018
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 730
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2011-11-14, 05:46   

Nie wiem czy to jakiś zbieg okoliczności ale ja kiedyś naprawiałem blacharsko-lakierniczo opla w Głogowie (opel Kowalczyk) i jeździłem chyba z pięć razy do poprawki, może ci sami ludkowie robią:) Te serwisy są niedaleko więc może lakierni sobie użyczają:)
Guma ja kupiłem Dustera w Anabo Z. Góra - Tam serwis wygląda na konkretniejszy. jeszcze na razie nic nie robiłem ale kiedyś konserwowałem tam uszkodzone nadkole w nubirze i mieli dość profesjonalne podejście.
Ten Górny Poczynek to chyba jakaś filia bo maja też salon w Lubinie a stronki ich www to ja znaleźć ni jak nie mogłem:)
 
MarekZawadzki 


Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.6 SCe
Rocznik: XII 2016
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 31
Skąd: Legnica
Wysłany: 2017-07-12, 09:49   

Odkopuję temar ASO Głogów Górny - Poczynek.

Robiłem u nich wymianę tylnych drzwi i naprawdę tylnego nadkola po kolizji (naprawa blacharska).

Złego słowa powiedzieć nie można. W terminie, badzo dobrze zrobione, żadnych szkód w aucie itp.

Albo miałem szczęście, albo też coś zmieniło się w ostatnich latach.

Ja w każdym razie mogę polecić.
 
netdragon 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Silnik: 1.0
Rocznik: 2023
Dołączył: 08 Lis 2023
Posty: 3
Skąd: Żary
Wysłany: 2023-11-08, 15:53   

Odkopuję ponownie - miał ktoś do czynienia z tym ASO? Poprawili się / pogorszyli / bez zmian? :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne