Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Wizyta w salnie RENAULT
Autor Wiadomość
siwy-34 


Marka: DACIA
Model: Logan MCV Laureate 7os
Silnik: 1.6 16V
Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 47
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-02-21, 19:22   

No to mam do przemyślenia bo niedługo też będę miał przegląd w w/w salonie (REMEX) :shock:
 
licek 



Marka: Dacia
Model: MCV Ambiance
Silnik: 1.4
Rocznik: 2007
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 92
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2008-02-21, 19:41   

siwy-34 napisał/a:
No to mam do przemyślenia bo niedługo też będę miał przegląd w w/w salonie (REMEX) :shock:


Lepiej zrob ten przeglad na 27 lipca, moze tam troche lepszy serwis, chociaz szczerze to watpie
_________________

 
waski 


Marka: Dacia
Model: Logan - Laureate
Silnik: 1.4
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 486
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2008-02-21, 20:01   

KaS602 napisał/a:
Dlatego warto postawic na swoim i przy przegladzie towarzyszyc mechanikowi... Wtedy robia wszystko co trzeba i nawet to, czego nie trzeba...



Tylko kto was wpuści na warsztat. Tymbardziej, że auto jest na gwarancji, to mają dodatkowy pretekst żeby nie pozwolić wejść na warsztat osobą postronnym.
Inna sprawa była jak pojechałem z miom kangórkiem do Pietrzaka i chciałem wymienić tersmostat, wszystko było w porządku, do momentu jak powiedziałem że chcę być na warsztacie i patrzeć mechaniką na ręce, bo ja by nawet sobie nie zaufał a co dopiero im. Gościu powiedział że to niemożliwe żebym tam przebywał. To mu powiedziałem: poproszę o moje kluczyki, a on mi na to że auto już jest na podnośniku, a ja mu powiedziałem albo jestem w środku albo opuszczajcie auto. W końcu wyszło na to że zabrałem auto stamtąd, pojechałem do pobliskiego mechanika, wymienil za 1/3 ceny którą oni chcieli i mogłem się gapić do woli.
Zresztą do poniedziałku muszę być na stacji kontroli podbić dowód i jeśli gościu stwierdzi w aucie jakąs choćby najmniejszą usterkę, to biada mechanikowi który robił przegląd u Głowacza. :-x
 
Lmoska 


Marka: RENAULT
Model: GRAND SCENIC
Silnik: 1,9 dCI 130KM
Rocznik: 2007
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 59
Skąd: Puławy
Wysłany: 2008-02-21, 21:14   

waski napisał/a:
KaS602 napisał/a:
Dlatego warto postawic na swoim i przy przegladzie towarzyszyc mechanikowi... Wtedy robia wszystko co trzeba i nawet to, czego nie trzeba...



Tylko kto was wpuści na warsztat. Tymbardziej, że auto jest na gwarancji, to mają dodatkowy pretekst żeby nie pozwolić wejść na warsztat osobą postronnym.
Inna sprawa była jak pojechałem z miom kangórkiem do Pietrzaka i chciałem wymienić tersmostat, wszystko było w porządku, do momentu jak powiedziałem że chcę być na warsztacie i patrzeć mechaniką na ręce, bo ja by nawet sobie nie zaufał a co dopiero im. Gościu powiedział że to niemożliwe żebym tam przebywał. To mu powiedziałem: poproszę o moje kluczyki, a on mi na to że auto już jest na podnośniku, a ja mu powiedziałem albo jestem w środku albo opuszczajcie auto. W końcu wyszło na to że zabrałem auto stamtąd, pojechałem do pobliskiego mechanika, wymienil za 1/3 ceny którą oni chcieli i mogłem się gapić do woli.
Zresztą do poniedziałku muszę być na stacji kontroli podbić dowód i jeśli gościu stwierdzi w aucie jakąs choćby najmniejszą usterkę, to biada mechanikowi który robił przegląd u Głowacza. :-x



KOledzy, koledzy to wy nie wiecie, że klient to zło konieczne :!: :!: sprzedać a dalej aby kase wyrwac i nic wiecej. Przecież są portale internetowe na których można wystawiać opinie serwisom. A zawsze, można prosić o rozmowę z szefem serwisu :evil: może to coś zmieni
_________________
GRAND SCENICZEK 1,9 dCI 130KM
 
licek 



Marka: Dacia
Model: MCV Ambiance
Silnik: 1.4
Rocznik: 2007
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 92
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2008-02-21, 21:32   

Jesli chodzi o burdel w serwisach to musze stwierdzic, ze im cenniejsza marka tym gorsza obsluga. Kolega, kiedys mial staz w serwisie mercedesa, i to co opowiadal to przechodzi nawet moje doswiadczenia. Np. przyjezdza malo kumata baba na przeglad, samochod stal w serwisie pare godzin i nie zrobiono nic, nawet nie wymieniono oleju, pozniej wydano samochod po pelnym przegladzie i zainakowana gotowke oczywiscie.

Mysle ze za rok nie bede robil juz przegladu, bo nie przewiduje w trzecim roku uzytkowania powaznych usterek, zreszta w loganach tak naprawde nie ma co sie psuc, szczegolnie w wersjach benzynowych, ktore sa prostsze. W jakiejs gazecie czytalem ze logan to najmniej awaryjny samochod w klasie kompakt
_________________

 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2008-02-23, 14:36   

waski napisał/a:
Tylko kto was wpuści na warsztat. Tymbardziej, że auto jest na gwarancji, to mają dodatkowy pretekst żeby nie pozwolić wejść na warsztat osobą postronnym


Np. w ASO W Elblagu (Renault Ossowscy) nie ma z tym najmniejszego problemu.
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-02-23, 16:07   

Nie ma się co dziwić, ze nie chcą ludzi wpuszczać na "warstat". W końcu BHP nadal obowiązuje i szwędający się kolezka mógłby zrobic krzywdę komuś lub sobie.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-23, 17:05   

Zgdza się, że BHP obowiązuje, złotym środkiem jest przeszkolna ściana przez którą klienci siedząc przy kawce mogą obserwować co się dzieje z ich wozem :-D
_________________
GeRRaD
 
omar 



Marka: Dacia
Model: Lodgy
Silnik: 1.2 TCe
Rocznik: 2013
Wersja: Prestige 7 os.
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 29
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 2008-02-24, 20:48   

KaS602 napisał/a:
waski napisał/a:
Tylko kto was wpuści na warsztat. Tymbardziej, że auto jest na gwarancji, to mają dodatkowy pretekst żeby nie pozwolić wejść na warsztat osobą postronnym


Np. w ASO W Elblagu (Renault Ossowscy) nie ma z tym najmniejszego problemu.


I dlatego - polegając na twojej opinii - pewnie tam udam się niedługo na pierwszy przegląd - Zdunek na razie (byłem kilka razy w różnych sprawach służbowo) mnie nie przekonał do serwisu.
_________________
Był przez 6 lat: LOGAN sedan; 1.4; marzec 2007

Jest: Lodgy 1.2 TCe; czerwiec 2013
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2008-02-25, 01:35   

omar napisał/a:
I dlatego - polegając na twojej opinii - pewnie tam udam się niedługo na pierwszy przegląd - Zdunek na razie (byłem kilka razy w różnych sprawach służbowo) mnie nie przekonał do serwisu.


Pod tym wzgledem polecam ten serwis. Nie odczuwa sie tam, ze traktuja klienta jak zlo konieczne (mimo, ze u nawet u nich samochod nie byl kupiony i do tego jeszcze to Dacia ;-) ). Mechanik tez nie sprawia wrazenia, ze Twoja obecnosc mu w czyms przeszkadza, wrecz przeciwnie - mozna z nim normalnie pogadac, zwrocic uwage na cos co Cie niepokoi - spokojnie i normalnie wyjasni co i jak.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne