Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Dołączył: 16 Wrz 2007 Posty: 2145 Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-08-01, 20:35
Wystarczy podnieść ceny benzyny o 100% i korki na A znikną. A jak to nie pomoże to ceny za przejazd tez o 100% w górę. A jak TO nie pomoże, zamknąć A i korki znikną. Mam nadzieję, że nikt z rządu nie zagląda na to forum. Bo jeszcze zrealizują...
_________________ MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os.
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os.
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
BIGSTER JOURNEY WHITE WHALE, HYBRID, 4X4, AUT, LPG
Po prostu dziwię się, może Korwin ma jednak rację, że naród nie powinien wybierać?
No bo, wybrali takich co zbudowali drogi, po których nie da się jeździć.
Dlaczego?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum