Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Oceny moderatorów i administratorów
Autor Wiadomość
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-18, 00:11   Oceny moderatorów i administratorów

W moim prywatnym rankingu najsłabszym, najbardziej tendencyjnym i najbardziej histerycznym moderem był Beckie.
Drugim kiepskim i tendencyjnym, choć inaczej niż Beckie, jest Laisar.
Dlatego jakoś nie dziwi mnie zamknięcie tematu "byli moderatorzy".

Temat wątku pierwotnie brzmiał "Byli moderatorzy 2" i bezpośrednio odnosił się do treści zamkniętego watku laisara. Ale laisar musiał się wmieszać i coś tam po swojemu pozmieniać. Ten typ tak ma...

[ Komentarz dodany przez: laisar: 2011-12-18, 00:20 ]
Post jest domniemaną "odpowiedzią" na: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=6391.

"Domniemana odpowiedź" Laisar czy Ty czytasz to co sam piszesz?
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 00:15   

Do oceny moderatorów nie trzeba sobie wyszukiwać pretekstów - dlatego zmieniłem tytuł niniejszego tematu: w każdej chwili, każdy użytkownik może stworzyć nowy wątek i w nim wylewać swoje żale, na dowolnego moda czy admina, ku chwale forum.

A tamten wątek jest mój i mogłem go sobie zamknąć, żeby nie było przewidywalnych offtopików - to zamknąłem.

Nie przeliczyłem się, jak widać <:


Co do meritum: gdybyś zechciał wyartykułować swoje zarzuty na nieco mniejszym poziomie ogólności, to chętnie jakoś odpowiem, bo jak do tej pory jedyny, jaki widzę, to że ktoś w ogóle ma inne zdanie niż Ty...
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-12-18, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-18, 00:19   

Skoro moder ocenia usera to i user może ocenić modera. Wolny kraj. Beckie i Laisar nie potrafią oddzielić moderowania od swoich przekonań i stąd moje uwagi.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-18, 00:23   

Cóż, Laisar od dawna robi na tym forum za rzecznika RP kasując, zmieniając, tnąc wątki niekorzystne dla RP.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 00:27   

jan ostrzyca napisał/a:
Temat wątku pierwotnie brzmiał "Byli moderatorzy 2" i bezpośrednio odnosił się do treści zamkniętego watku laisara.

No to dodałem w komentarzu linka, żeby ktoś nie stracił tego bezcennego powiązania...

Nie ma za co (:


Cytat:
Ten typ tak ma...

Winny jak diabli - i dumny z tego.

Zawsze możesz zaproponować zdjęcie z funkcji - jeśli inni użytkownicy podzielą Twoje zdanie, to będziesz miał problem z głowy.



Cytat:
Skoro moder ocenia usera to i user może ocenić modera

100% racji - sam to co jakiś czas proponuję - więc naprawdę bardzo się cieszę się, że jednak w czymś się zgadzamy.



Cytat:
Beckie i Laisar nie potrafią oddzielić moderowania od swoich przekonań

Mam odmienne zdanie - w obu przypadkach - ale jestem otwarty wskazanie błędnych decyzji i ewentualne na zmiany.

...Choć najlepszy byłby temat http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1446 - można go używać na co dzień, też nie trzeba czekać na jakiś pretekst czy wyciąganie za uszy... <:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 00:30   

jan ostrzyca napisał/a:
Laisar od dawna robi na tym forum za rzecznika RP kasując, zmieniając, tnąc wątki niekorzystne dla RP

Uważam to za absolutną nieprawdę - aczkolwiek dopuszczam, że ktoś może oceniać coś inaczej niż ja, więc ponownie proszę o wskazanie ewentualnych postów i tematów, oraz podanie sposobu, w jaki miałyby zostać poprawione. Bardzo chętnie odniosę się w końcu do czegokolwiek konkretnego...
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-12-18, 00:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-18, 00:36   

laisar napisał/a:
jan ostrzyca napisał/a:
Laisar od dawna robi na tym forum za rzecznika RP kasując, zmieniając, tnąc wątki niekorzystne dla RP

Uważam to za absolutną nieprawdę - aczkolwiek dopuszczam, że ktoś może oceniać coś inaczej niż ja, więc ponownie proszę o wskazanie ewentualnych postó i tematów, oraz podanie sposobu, w jaki miałyby zostać poprawione. Bardzo chętnie odniosę się w końcu do czegokolwiek konkretnego...


Miszczu, co najmniej kilka razy dokładnie opisałem co mam na myśli. Nie chce mi się przekopywać przez annały tego forum, żebu Ci odświeżyć pamięć . Dopuszczam też możliwość błędu po mojej stronie. Uważam, że przydałoby się jakieś narzędzie bieżącej oceny pracy moderów przez użytkowników. Ankietka typu "jak oceniasz pracę moderów" z możliwością dodawania głosów co tydzień? Coś innego?
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 00:47   

jan ostrzyca napisał/a:
co najmniej kilka razy dokładnie opisałem co mam na myśli

Zazwyczaj w najlepszym razie tak jak teraz: "W ogóle jest źle, a laisar jest stronniczy" - ale ja bardzo uprzejmie proszę o konkretne miejsce do poprawienia. Obiecuję, że zajmę się nim natychmiast - aczkolwiek nie mogę obiecać, że na pewno uczynię to zgodnie z Twoimi wskazówkami. (Wtedy jednak jak zawsze wyjaśnię, dlaczego ewentualnie uważam, że powinno być inaczej).


jan ostrzyca napisał/a:
Uważam, że przydałoby się jakieś narzędzie bieżącej oceny pracy moderów przez użytkowników.

Zacny pomysł - śmiało, stwórz takowe, najlepiej regularne. Popieram w 100% - jeśli będziesz uważał za stosowne, to nawet oznaczę jako przyklejone czy ogłoszenie.



jan ostrzyca napisał/a:
"Domniemana odpowiedź" Laisar czy Ty czytasz to co sam piszesz?

Czytam - i tam jest "»domniemana« odpowiedź". Coś wytłumaczyć?
 
jan ostrzyca 


Marka: FIAT
Model: Doblo
Silnik: 1.4 FIRE
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 2126
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-18, 00:55   

Laisar jest stronniczy. No, może bywa stronniczy. Taka jest moja ocena roboty Laisara. Przykłady podawałem i nie chce mi się ich ponownie szukać na forum.
_________________
MCV RED ROOSTER 2007 1.6 MPI+LPG, 87 km, 7 os.113 000 km
MCV SILVER BULLET 2012 1.6 MPI+fabryczny LPG, 84 km, 7 os. 104 000 km
FIAT DOBLO RED SKIN 2017 1.4, LPG Tartarini 95 KM, 7 os., 90 000 km
DUSTER PRESTIGE SNOW WHITE 1.0+LPG
Ostatnio zmieniony przez jan ostrzyca 2011-12-18, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 01:04   

Ja nie chcę przykładów "stronniczości" - ja bym chciał wiedzieć, co jest Twoim zdaniem źle (co przy okazji niby świadczy o tej stronniczości) i co poprawić. Konkretnie. Temat(y), post(y) - co podzielić, co scalić, co przenieść.

(W oczywisty sposób - sam tego nie znajdę, bo przecież jak przeczytam, to uznam: "Jest OK", nie?).

Help me, Obi-Jan Ostrzycobi, you are my only hope...


(Ale, oczywiście, wcale nie musisz pomagać i możesz pozostać jedynie przy negatywnej ocenie. Wolny kraj. Wtedy: no trudno - aczkolwiek nie nastąpi też od tego raczej żadna poprawa).
Ostatnio zmieniony przez laisar 2011-12-18, 01:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2011-12-18, 03:16   

Ja terz
Cytat:
uwarzam, rze
kol. Laisar jest stronniczy na maxa jeśli chodzi o ocenę działań kuratorów społecznych i innych Mikołajów trudzących się dzień i noc dla dobra dzieci w Polsce i w Norwegii. I jeśli chodzi o cytaty z dokumentacji Renault Poland, bo gdybym ja cytował np.
Cytat:
plastikowa zaślepka śrubki 145 PLN
, to wstawiłbym tam 11 diabłów :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: , a on pisze tak, jakby to było 35 groszy. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:Pewnie ma 15% prowizji. I jeszcze się przezywa, psze pana, z userem za pomocą jakichś odgrzewanych kawałków z Gwiezdnych Wojen. :cry: :shock: :-x :-? :-/ :-| :-( :lol: :mrgreen: :-o :-P :-> ;-) :-)
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
czaju 



Marka: Dacia,Citroen,Ford
Model: Duster,C4 GP,Fusion
Silnik: 1.5@107,2.0@150,2.0@240 4x4
Rocznik: 2010.2014
Wersja: Prestige
Pomógł: 27 razy
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 1853
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: 2011-12-18, 10:13   

Przecież to nie Laisar sprzedaje wam te elementy. Jak dla mnie wkład Laisara, jako jednego z użytkowników forum (nie moderatorów), jest naprawdę olbrzymi, dzięki niemu np. moja ma wciąż ładne ciemne oczka (bo przecież w ASO zwykle trudno jest znaleźć część do innego samochodu niż ten co przyjechał, a na forum to jest kilkanaście minut zwykle i mamy numer części).
A jako moderator? nie wiem, chyba nie odczułem nigdy że mój post został jakoś drastycznie przycięty (a już na pewno nie bez powodu ;) )

Czuje się jakbym bronił władz, a przecież prawdziwy Polak zawsze powinien być w opozycji :D
 
48piotr 


Marka: Dacia
Model: DUSTER 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Duster
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 733
Skąd: Puławy
Wysłany: 2011-12-18, 10:23   

czaju napisał/a:
Czuje się jakbym bronił władz, a przecież prawdziwy Polak zawsze powinien być w opozycji :D

Jeżeli władza ciężko pracuje/płacą mu za to? :roll: /to należy się szacun.
Byli,są i pewnie będą mąciciele/szkoda że ziomale :oops: /i musimy się z tym pogodzić.
:evil:
_________________
48piotr
 
yarocz 



Marka: DACIA
Model: Logan MCV
Silnik: 1,6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Ambiance 5 os.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 455
Skąd: Lublin
Wysłany: 2011-12-18, 10:29   

Takie ogólnikowe stwierdzenia do niczego nie prowadzą.
Najlepiej było by ustosunkowywać się do bardzo konkretnych przykładów.
Po za tym każdy ma prawo do swojego zdania i nawet jeśli go nie podzielam to powinienem je uszanować w nadziei, że druga strona uczyni to samo.
Niestety gdzie dwóch polaków tam trzy opinie.
_________________

 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-12-18, 10:52   

czaju napisał/a:
Czuje się jakbym bronił władz, a przecież prawdziwy Polak zawsze powinien być w opozycji

yarocz napisał/a:
Niestety gdzie dwóch polaków tam trzy opinie

kwintesencja kwintesencji !!!

dwie różne a jakże spójne wypowiedzi charakteryzujące powszechnie postrzeganego Polaka - niestety zasadnie... :-(

eplus napisał/a:
kol. Laisar jest stronniczy na maxa jeśli chodzi o ocenę działań kuratorów społecznych i innych Mikołajów trudzących się dzień i noc dla dobra dzieci w Polsce i w Norwegii.

ironia? czytelna i zrozumiała - jestem za... :lol:

yarocz napisał/a:
Takie ogólnikowe stwierdzenia do niczego nie prowadzą.
Najlepiej było by ustosunkowywać się do bardzo konkretnych przykładów.
Po za tym każdy ma prawo do swojego zdania i nawet jeśli go nie podzielam to powinienem je uszanować w nadziei, że druga strona uczyni to samo.

i tak powinno być w każdym przypadku (nie tylko na naszym Forum)...
 
Marek1603 


Marka: Dacia,
Model: 1300, Lodgy, Duster
Silnik: 1.3 8V, 1.6MPI, 1.6Sce 4x4 AT
Rocznik: 1981, 2014, 2016
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 105 razy
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 7414
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2011-12-18, 10:58   

Zgadzam sie z opinia yarocz-a calkowicie i lepiej bym tego nie wyraził.
Oczywiscie wszytko można powiedzieć w sposób powiedzmy delikatny, a nie od razy wywoływać emocje u pozostałych forumowiczów.
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2011-12-18, 11:20   

Oj, Kolego TD Pedro, z tą ironią to nie do końca tak, jak myślicie...
Cytat:
Widzę, że moje głupkowate komentarze nie mają szans z zderzeniu z ze stoickim sceptycyzmem kol. Admina

A mój głupkowaty komentarz w wątku o kuratorach, dzieciach i matce sądzonej za klapsa, czyli naruszenie nietykalności cielesnej trzylatka brzmiał mniej więcej tak:
Cytat:
Co to jest nietykalność osobista trzylatka? Jak matka go karmi łyżeczką, to narusza jego nietykalność osobistą, a jak go kąpie, to jak wyżej + molestuje... (tu było z pięć diabłów, które w cytatach i tak nie wychodzą chyba)

Za chwilę nurtujące mnie pytanie zniknęło z forum. Może wirus ;-) , ale Kol. Admin w następującym poście nie zaprzeczył ani się nie dziwił... :-o
A co do cen części, to Kol. laisar mógłby przynajmniej pisać, że osoby o słabych nerwach proszone są o odejście od ekranów... :-/
To tak w ramach przedświątecznych remanentów... :mrgreen:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 11:21   

Śpieszę uspokoić - jakkolwiek np ostatnio w shoutboksie rzeczywiście pomstuję na formę niektórych wypowiedzi, to jest to jednak troska o innych.

Ja sam natomiast nie obrażam się za żaden sposób zwracania się do mnie, jeżeli tylko zawiera w sobie także przekaz merytoryczny. Mężnie zniosę najgorsze wyzwiska, do tego niegramatyczne, pełne "orografów", literówek i bez pliterek, jeżeli zakończą się linkiem do postu lub cytatem oraz określeniem mojego błędu (:



eplus napisał/a:
[plastikowa zaślepka śrubki 145 PLN] a on [laisar] pisze tak, jakby to było 35 groszy

Wiem, że to żart i w ogóle, ale mimo wszystko odpowiem serio: tak, jestem z siebie dumny, kiedy czasem udaje mi się powstrzymać od subiektywności - i to nie tylko w kwestiach, na które nie mam wpływu (jak owe ceny)...
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-18, 11:33   

eplus napisał/a:
Za chwilę nurtujące mnie pytanie zniknęło z forum

Nie jestem w stanie nic na ten temat powiedzieć - takiego postu w ogóle nie widziałem i nie kasowałem, więc w poście następującym nie byłem się w stanie odnieść.

(Aczkolwiek nie wiadomo, czy odpowiedziałbym, nawet gdyby tam był - czytając teraz prezentowaną treść nie odczuwam takiej wewnętrznej potrzeby).
 
chriskb 



Marka: Dacia
Model: Duster 4X4
Silnik: 1.5 dCi 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 30 razy
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 1679
Skąd: Rotmanka
Wysłany: 2011-12-18, 11:36   

Koleżanki i koledzy, idą ważna dla katolików Święta proponuję wznieść toast za pracę naszych kochanych moderatorów i zakończyć waśnie.

"All the best for Your's hard work"

laisar napisał/a:
...powstrzymać od subiektywności...


A tak naprawdę to warto być trochę egoista, nikomu to nie zaszkodzi.
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2011-12-18, 11:41   

eplus napisał/a:
Oj, Kolego TD Pedro, z tą ironią to nie do końca tak, jak myślicie...

Oj, Kolego eplus pozwolę sobie zostać przy swoim zdaniu (przynajmniej w tym wątku/temacie)...

chriskb napisał/a:
Koleżanki i koledzy, idą ważna dla katolików Święta proponuję wznieść toast za pracę naszych kochanych moderatorów


jak najbardzie jestem za...
 
Kabe 


Marka: X
Model: X
Silnik: X
Rocznik: 1234
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 126
Skąd: Xixi
Wysłany: 2011-12-18, 12:59   

XX
Ostatnio zmieniony przez Kabe 2011-12-27, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
eplus 



Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 22 razy
Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 3487
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2011-12-18, 15:00   

No to odszczekuję, widocznie jednak wirus wciął mój post, przepraszam za podejrzenie. Może powinienem wtedy od razu zacząć zadymę i by się wyjaśniło, a ja zmilczałem, bo wiadomo, że
Cytat:
1. Mod ma zawsze rację...

Toasty popieram zawsze - picie bez toastów prowadzi do alkoholizmu. W Święta lub w Sylwestra umówimy się na konkretną godzinę i wychylimy toast za zdrowie Admina i Modów markowym winem musującym o smaku szampana. Może nawet nie jeden.
Cytat:
A tak naprawdę to warto być trochę egoista, nikomu to nie zaszkodzi.

Popieram. Za komuny istniała odwrócona wersja hasła:
Cytat:
Pracując dla kraju - pracujesz dla siebie

w formie:
Cytat:
Pracując dla siebie - pracujesz dla kraju

Znaczyła ona, że jeśli w pracy robisz fuchę, nawet podkradniesz na ten cel jakieś materiały, to w efekcie wytworzysz jakiś produkt/usługę oraz wzbogacisz się, a zatem pośrednio i całe społeczeństwo się wzbogaci. :lol: Zaś nieudolnemu państwu te materiały były najczęściej tylko trudnym do upłynnienia zapasem i problemem, zaprzątającym uwagę rzeszy księgowych i magazynierów. :-(
_________________
K4M - NOT tested on animals :!: :!: :!:
 
piotrres 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 2605
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-12-18, 19:15   

Kabe napisał/a:
A zauważyliście, łaskawcy, że grzecznie trzymam łopatkę w wiaderku i *w ogóle* nią nie okładam na prawo i lewo? Gdzie fanfary?...

No nareszcie bierny dobry uczynek!
Kabe napisał/a:
]To powinno być karalne ;-)

Jak wiadomo w Kraju Kwitnącej Lipy (oryg.: 国の開花ライム): "Każdy dobry uczynek zostanie słusznie przykładnie i surowo ukarany" :lol:

A ja ,a j a, a ja., przem Paniom, też nie włożyłem chyba nikomu łopatki (łac. scapula) w oko, docencie ;-) to, zważywszy na mój horrorskop:

"Ma manię prześladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że licznym, stałym niepowodzeniom Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny, a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tylu. Z przyjemnością dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO."
No proszę, a nie chciałem być moderatorem ;-)
_________________
Czy chcesz, żeby Twoja pralka była inteligentniejsza od Ciebie?

Jest: Duster 1.6 16V 4x2 Laureate "Dragster":
Sageata Albastra Carpaţi Pentru Gaz ;)

Był: Logan 1.6 8V MPI Laureate "Rumburak"
Ostatnio zmieniony przez piotrres 2011-12-18, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
KaS602 



Marka: KIA
Model: Rio
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2012
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 1371
Skąd: Warmia
Wysłany: 2011-12-18, 21:39   

Cieszcie się, że trafiła się taka osoba jak Laisar, bo nie każdemu, by się chciało w wolnym czasie tyle robić.

Popatrzcie na większość innych for: tam nawet nikt Ci nie powie, że Twój temat ląduję w śmietniku, jest zmieniony, albo dostajesz warna z automatu i tyle... A tu Laisar, jak z przedszkolakami: powie czemu, gdzie, z jakiego powodu, wszystko podlinkuje i jeszcze napisze, że czeka na uwagi...

Ludzie, to jest forum publiczne, ale jakby nikt tego nie pilnował (po swojemu), to byłby taki rozpiździej, że szkoda gadać. To forum jest naprawdę "demokratyczne" i "luźne". Może takie być, bo jest stosunkowo małe. Choć zawsze twierdziłem, że to akurat zaleta tego forum, to mimo wszystko, ktoś musi pilnować, żeby wszystko miało jako takie ręce i nogi. A, że nie wszystkim to pasuje..? Zawsze, można samemu się tym zająć - Admin i moderator to nie są niezmienne byty zesłane przez stwórcę, tylko garść ludzi, którzy dobrowolnie chcą się tym zająć. Janie O. może sam spróbujesz, bo nic nie robić i narzekać na innych, to każdy potrafi.

Ave Laisar.
Ostatnio zmieniony przez KaS602 2011-12-19, 00:49, w całości zmieniany 4 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne