Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: laisar
2008-12-23, 01:24
LOGO KLUBU
Autor Wiadomość
piotrpek 


Marka: Dacia
Model: Logan
Silnik: 1,4
Rocznik: 2008
Wersja: Arctica
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 34
Skąd: Wrocław okolice
Wysłany: 2008-12-22, 08:12   

Szkoda, że tak krótki czas był na głosowanie :-( (komuś się spieszyło) tylko dwa dni i to przed świetami???
Mnie też opodoba się stare logo nr 16.
Wnioskuje aby następne głosowania trwały co najmniej 1 tydzień.
Piotrek
_________________
Logan Arctica 1.4 (Marine) :) już minęło 60kkm i wszystko OK!
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2008-12-22, 09:17   

Ja jestem za tym, żeby przeprowadzić drugą turę z trzema możliwościami: kapsel (ten, który miał najwięcej głosów), logo Kratylosa i stare naklejkowe - czyli trzy pierwsze miejsca i zarazem trzy zupełnie różne koncepcje do wyboru. Tak będzie chyba najsprawiedliwiej.

Tym razem jednak proponuję zmniejszyć logo Kratylosa, tak by się od razu pojawiało we właściwych kolorach - bez dodatkowego klikania, bo to było trochę niesprawiedliwe. Nie każdy zauważył tę uwagę o kliknięciu w celu zobaczenia właściwych kolorów. Laisar, znasz się na tym, więc to dla Ciebie nie problem, co nie? :-)
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-22, 12:10   

Cytat:
Szkoda, że tak krótki czas był na głosowanie :-( (komuś się spieszyło) tylko dwa dni i to przed świetami???
[...]
Wnioskuje aby następne głosowania trwały co najmniej 1 tydzień.

Ależ właśnie prawie trwało - dokładnie to 5 (słownie: pięć) dni. I nie jest to "prawie", które czyniłoby akurat tym razem wielką różnicę - 3 robocze i 2 wolne dawały chyba każdemu szansę.

I nie, właściwie się nie śpieszyło, ale jako autor zamieszania <; chciałem po prostu zmobilizować klubowiczów do działania - stan tymczasowości trwa już prawie 9 miesięcy, więc najwyższy czas, żeby się coś urodziło (; Zwłaszcza, że zbliżający się nowy rok to dobra okazja do likwidacji ogonów ze starego roku...

* * *

Natomiast osobiście wcale nie uważam za najsprawiedliwsze organizowanie drugiej tury - wybór był jasno przedstawiony, każdy wybrał co mu się podobało i głosów jest wystarczająco wiele: wystarczy teraz zdecydować się tylko na metodę liczenia i wszystko będzie jasne. I to jeszcze najlepiej tylko w gronie osób, które zadały sobie trud zagłosowania.

Jasne, lepiej by było, gdyby ta metoda była znana z góry - tyle że właściwie nawet była: w pierwotnej wersji ankiety... <:

* * *

Logo Kratylosa: przyjąłem po prostu zasadę nieingerowania w oryginalne projekty autorów, ale co ważniejsze: forumowicze niejako z definicji umieją czytać, wydaj mi się więc, że nie należy umniejszać ich inteligencji, zwłaszcza w tak prostej sprawie.

Natomiast kolejnym moim faktycznym błędem było włączenie do ankiety projektu Lupo-combo - zostało wykonane na sugestię KaSa, ale i on, i Lupo uznali je w efekcie za niedobre ): No ale teraz już za późno...

* * *

Podsumowując - dostępne opcje to:


I. olewamy rozproszenie głosów, wygrywa stare logo - czekamy więc na zgodę i:

a) nic nie zmieniamy w aktualnej sytuacji (wygląd forum i brak naklejek);

b) wybieramy coś tymczasowego (mniej więcej tymi samymi sposobem jak pkt. II. i III.);


II. kontynuujemy procedurę demokratyczną:

a) druga tura wyborów spośród 3 projektów, które:

1) zgromadziły najwięcej głosów pojedynczo;
2) zgromadziły najwięcej głosów blokowo;

b) powtórzenie wszystkiego od początku z ustaleniem najpierw wszystkich procedur i metod;


III. oddajemy "urnę" naszemu prezesowi i niech zdecyduje (;


O ile ktoś nie ma uwag, to jest to gotowa ankieta do głosowania z jednym głosem <:
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2008-12-22, 14:13   

laisar napisał/a:
Natomiast osobiście wcale nie uważam za najsprawiedliwsze organizowanie drugiej tury - wybór był jasno przedstawiony, każdy wybrał co mu się podobało i głosów jest wystarczająco wiele: wystarczy teraz zdecydować się tylko na metodę liczenia i wszystko będzie jasne.


Co to znaczy metoda liczenia? To, że ktoś poparł jeden kapsel to nie znaczy, że woli inne logo w kształcie kapsla od np. starej naklejki. Grupowanie głosów, to ich nadinterpretacja - nigdzie nie było napisane, że głosując na jeden kapsel głosujesz od razu na każdy inny podobny do niego. Zresztą w tym celu była możliwość głosowania na dwa loga.

Ponieważ logo będzie "raz na długi czas" to proponuję drugą turę z 3 najlpopularniejszymi koncepcjami (kapsel, Kratylos, stare logo), ponieważ łapią one jednocześnie 3 zupełnie różne koncepcje. W ten sposób wypowiedzą się również ci wszyscy, których głosy zostały rozproszone na różne kapsle. A jeśli nie druga tura, no to już mamy zwycięzcę.

laisar napisał/a:
Logo Kratylosa: przyjąłem po prostu zasadę nieingerowania w oryginalne projekty autorów, ale co ważniejsze: forumowicze niejako z definicji umieją czytać, wydaj mi się więc, że nie należy umniejszać ich inteligencji, zwłaszcza w tak prostej sprawie.

Laisar, inteligencja to nie jest czytanie wszystkiego jak leci. Jeśli głosujemy na logo to patrzymy jak wyglądają, a niekoniecznie czytamy wszystko, np. tekst
Cytat:
[poniższe to w zamierzeniu tylko uproszczone warianty 6. i 7. - do używania w specyficznych przypadkach, gdy zachodzi obawa że wersja podstawowa będzie się źle prezentować - ale (w ostateczności ;) można na nie zagłosować jako na samodzielne projekty]

można było sobie pominąć, a więc i domyślnie potem można było nieprzeczytać opisu przy logu Kratylosa. Przyznaj, że skoro użytkownik ma kilkanaście projektów i w żaden nie musi klikać, żeby zobaczyć właściwe kolory, a w jeden gdzieś w środku musi, to jest to nieintuicyjne i może być łatwo przeoczone. A zmiana rozmiaru, to nie jest przecież żadna ingerencja.
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-22, 14:37   

Moje pytanie jest takie - czy jak nakleimy sobie każdy na aucie stare logo - nawet bez formalnej zgody RP, to bedziemy ścigani karnie :lol: :lol: :lol: śmiem watpić, gdyż autorskie prawa majątkowe opierają się na czerpaniu wymiernych korzyści. Inna sprawa to czerpanie zysków z ogónodostepnej dystrubucji gadżetów z logo producenta bez jego zgody - ale czy my będziemy czerpać :?: :lol: A na stronie www. można wywiesić ów kapsel :-D
_________________
GeRRaD
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2008-12-22, 15:19   

GeRRaD, nie kombinuj. Musi być jednego logo do wszystkiego. Ewentualna zgoda RP to temat, nad którym będziemy się zastanawiać jeśli stare logo zostanie wybrane.
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
GeRRaD 



Marka: DACIA
Model: LOGAN BlackLine ;)
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 918
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-22, 15:31   

Życzę szczęścia ze zgodą RP :lol: .....................a "kombinować" lubię ...bo jestem prawnikiem :lol: :lol: :lol:
_________________
GeRRaD
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2008-12-22, 15:34   

GeRRaD napisał/a:
Życzę szczęścia ze zgodą RP :lol: .....................a "kombinować" lubię ...bo jestem prawnikiem :lol: :lol: :lol:


Ja też uważam, że nie ma się raczej co pytać o zgodę, ale "zgromiłem Cię" ;-) bo nad tym będziemy się pewnie zastanawiać później.
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-22, 16:39   

Cytat:
Co to znaczy metoda liczenia?

Tzn wybór jednej z opcji: I: a, b; II: a: 1, 2, b; III (chyba że ktoś widzi jeszcze jakąś).

Wolisz raczej: "metoda analizy głosów"? Proszę bardzo, nie będę się czepiał słówek - istotne jest, czy są wymienione wszystkie i którą wybrać.

Cytat:
To, że ktoś poparł jeden kapsel to nie znaczy, że woli inne logo w kształcie kapsla od np. starej naklejki

Owszem, w ramach projektów jednej osoby, MSZ może znaczyć, bo można uznać, że różnice pomiędzy poszczególnymi projektami Lupo są tak naprawdę minimalne (a jeszcze mniejsze w przypadku moich).

I ja właśnie nie mówię, że ktoś tak uznaje, ale wskazuje, że to tak samo uprawnione założenie jak każde inne.

Po trzecie, po to w końcu były dwa głosy, żeby można było sobie zagłosować np na stare i jakieś nowe logo - ale w takim przypadku z powodu braku możliwości ustalenia preferencji należy przyjmować, że dana osoba oba popiera tak samo.

Cytat:
Grupowanie głosów, to ich nadinterpretacja - nigdzie nie było napisane, że głosując na jeden kapsel głosujesz od razu na każdy inny podobny do niego


Pisał, pisał - że jest taka możliwość interpretacji:

http://www.daciaklub.pl/f...p?p=22093#22093

laisar, 2008-12-16, 23:51 napisał/a:
Propozycja do rozważenia: niezależnie od możliwości głosowania na dwie wersje można również ustalić, że w przypadku rzeczywistego rozproszenia głosów pomiędzy któreś "kapsle" głosy się zsumują i w razie potrzeby nastąpi dogrywka.


Cytat:
Jeśli głosujemy na logo to patrzymy jak wyglądają, a niekoniecznie czytamy wszystko, np. tekst

MSZ udział w głosowania zakłada, że osoba zapoznała się z tym, z czego wybiera i na co głosuję.

Zresztą, sądząc po liczbie głosów, to wydaje mi się, że ten akurat podwątek dyskusji jest bezprzedmiotowy.

Cytat:
A zmiana rozmiaru, to nie jest przecież żadna ingerencja.

Pozwolisz, że pozostanę przy zdaniu, że lepiej wiem co ja uważam za ingerencję? (;

* * *


Oczywiście, prawdopodobnie można to było wszystko przeprowadzić lepiej - ale ponieważ nikt inny się nie kwapił, a przez współudział innych osób moje działanie zostało uprawomocnione, to pomimo nie wypierania się pełnej odpowiedzialności za aktualną sytuację, będę jednak dalej "mącił" (;

(Zwłaszcza, że - mam nadzieję - nikt nie zarzuci mi działania we własnym interesie, bo żadne rozwiązanie nawet nie sugeruje, że chodzi o wybór mojego projektu ;P jakby nie liczyć sprawa rozgrywa się pomiędzy innymi propozycjami :)))

* * *


Cytat:
czy jak nakleimy sobie każdy na aucie stare logo - nawet bez formalnej zgody RP, to bedziemy ścigani karnie

Hipotetycznie: oczywiście, jeśli każdy sam przerobi sobie dawne logo i zrobi naklejkę, to nikt się raczej nie przyczepi. To samo dotyczy pewnej grupy znajomych, chociaż przy pewnym, bliżej nie dającym się określić, jej rozmiarze rzecz przestaje być sprawą prywatną, a użytek - dozwolonym własnym.

Tyle, że tu nawet nie chodzi o odpowiedzialność karną - po prostu są rzeczy, które mimo że nie są zakazane, albo nie da się ich ukarać, to jednak pozostają nieuczciwe, bez względu na sofistykę.

Mówiąc wprost i konkretnie o tej sytuacji: właściciel poprosił o nieużywanie swojej własności i dopóki oficjalnie nie wyrazi zgody żadne argumenty w stylu "przecież to reklama", "to nikomu nie szkodzi", "mogą nam... [takie niedpowiedzenie]" niczego nie zmieniają.

(I ja osobiście do tego ręki nie przyłożę - nawet gdyby ktoś oddawał moje auto umyte i zatankowane to byłbym przeciw żeby je sobie pożyczał wbrew mojej niezgodzie na to...).

* * *


Mam prośbę - nie "bijmy piany" tylko skupmy się na sednie:

czy są jakieś inne opcje niż te wymieniona na początku?

Jeśli tak - proszę o ich podanie.

Jeśli nie - to czy ktoś się podejmuje poprowadzić sprawę dalej? Czy mam dalej ja to robić? [:
 
Lupo 


Marka: Renault
Model: Thalia
Silnik: 1.4 MPI
Rocznik: 2005
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 175
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-22, 17:07   

Jak zwykle jak cos potrzeba zrobic to nikt sie nie interesuje, jak juz cos sie zrobi to kazdy ma swoje uwagi :) Skad ja to znam ;) laisar nie zniechecaj sie :) Mysle ze w powyzszej sytuacji tak zwane wladze klubu (jesli takowe sa) powinny podjac decyzje czy przyjmujemy konkretne logo czy jeszcze jedna ankieta na zalozmy 3 najlepsze z 1 glosem wyboru i po temacie.
_________________
Always look on the bright side of your life.
 
psur 



Marka: Nissan
Model: NV200 Evalia
Silnik: 1.5 dCi
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 652
Skąd: DW
Wysłany: 2008-12-22, 20:17   

Lupo napisał/a:
Jak zwykle jak cos potrzeba zrobic to nikt sie nie interesuje, jak juz cos sie zrobi to kazdy ma swoje uwagi :) Skad ja to znam ;) laisar nie zniechecaj sie :)

Nie przesadzaj, przecież rola jakiej się podjął laisar to właśnie poprowadzenie dyskusji, tak by można było dojść do jakiś konkretnych wniosków. No to głosujemy, dyskutujemy... co w tym złego?
_________________
Dacia Logan 1.4 MPI 75 KM, wersja Access + poduszka pasażera
2007 - 2012, ok. 86 tys. km
To był naprawdę fajny wóz!

www.psur.pl - moja strona o podróżowaniu po Polsce
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-12-22, 20:20   

Warunki głosowania były w miarę jasno sformułowane. TAK

Głosowanie odbyło się. TAK

Zwyciężyło konkretne logo. TAK

Na tym sprawa wyboru logo zakończyła się.

Jakieś kolejne głosowania, zastanawianie się nad sposobem liczenia ... wg mnie nie wchodzą w rachubę. Później pojawią się kolejne pomysły ... przecież tak nie można.

Problem istnieje, ale wydaje mi się, że kwestia poczekania na odpowiedź RP jest do przeżycia, bo i tak będzie to najwyżej 2 - 3 tygodnie. Jeżeli RP nie wyrazi zgody ... wtedy będziemy się martwić.
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-12-22, 21:37   

wox napisał/a:
Warunki głosowania były w miarę jasno sformułowane. TAK

Głosowanie odbyło się. TAK

Zwyciężyło konkretne logo. TAK

Na tym sprawa wyboru logo zakończyła się.

Jakieś kolejne głosowania, zastanawianie się nad sposobem liczenia ... wg mnie nie wchodzą w rachubę. Później pojawią się kolejne pomysły ... przecież tak nie można.

Problem istnieje, ale wydaje mi się, że kwestia poczekania na odpowiedź RP jest do przeżycia, bo i tak będzie to najwyżej 2 - 3 tygodnie. Jeżeli RP nie wyrazi zgody ... wtedy będziemy się martwić.

To moze ja sie wypowiem ;-) Sprawa starego logo i zgody na jego uzytkowanie byla omawiana z Renault dobre pare miesiecy temu. Zgoda miala, byc a nie ma jej do dnia dzisiejszego. Zgode musi wyrazic Francuski oddzial Renault i jakos nikt sie z tym nie spieszy. I nie jest to 2-3 tygodnie, a raczej temrmin blizej nieokreslony. Drugą sprawa jest to, ze wcale nie musza wyrazac zgody na uzywanie wlasnego logo, ktore DODATKOWO zostalo przez nas przerobione :roll:
Moje stanowisko jest wiec takie, aby dac sobie spokoj ze starym logo :!: Nie po to byly tworzone nowe loga i wlozony wysilek kilku osob, aby teraz powrocic do pierwotnej wersji. Jak dla mnie nie ma to wogule sensu. Jezeli mam decydowac, to zwycieza logo Lupo z 16 glosami :idea: Mam nadzieje ze Lupo jako autor wyrazi zgode na jego upublicznienie oraz zechce dopracowac je graficznie i przedstawi nam wersje finalna. Druga tura mija sie z celem, bo takim dzialaniem logo bedziemy wybierac do przyszlorocznych swiat :-/
 
Mariusz 


Marka: była Dacia, jest Toyota
Model: Sandero, Auris Touring Sports
Silnik: 1,6 (132 KM)
Rocznik: 2015
Pomógł: 13 razy
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 1500
Skąd: Ozorków
Wysłany: 2008-12-22, 22:42   

wox napisał/a:
Warunki głosowania były w miarę jasno sformułowane. TAK

Głosowanie odbyło się. TAK

Zwyciężyło konkretne logo. TAK

Na tym sprawa wyboru logo zakończyła się.

Jakieś kolejne głosowania, zastanawianie się nad sposobem liczenia ... wg mnie nie wchodzą w rachubę. Później pojawią się kolejne pomysły ... przecież tak nie można.

Problem istnieje, ale wydaje mi się, że kwestia poczekania na odpowiedź RP jest do przeżycia, bo i tak będzie to najwyżej 2 - 3 tygodnie. Jeżeli RP nie wyrazi zgody ... wtedy będziemy się martwić.


Podpisuję się pod tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie podważajmy wyniku wyborów!Bo to nie ładnie jest tak robić :-(
 
wox 


Marka: Renault/Suzuki
Model: Espace/Jimny
Silnik: 1,6 TCe/1,3
Rocznik: 2016/2012
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 1411
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2008-12-22, 22:58   

Marcin napisał/a:
wox napisał/a:
Warunki głosowania były w miarę jasno sformułowane. TAK

Głosowanie odbyło się. TAK

Zwyciężyło konkretne logo. TAK

Na tym sprawa wyboru logo zakończyła się.

Jakieś kolejne głosowania, zastanawianie się nad sposobem liczenia ... wg mnie nie wchodzą w rachubę. Później pojawią się kolejne pomysły ... przecież tak nie można.

Problem istnieje, ale wydaje mi się, że kwestia poczekania na odpowiedź RP jest do przeżycia, bo i tak będzie to najwyżej 2 - 3 tygodnie. Jeżeli RP nie wyrazi zgody ... wtedy będziemy się martwić.

To moze ja sie wypowiem ;-) Sprawa starego logo i zgody na jego uzytkowanie byla omawiana z Renault dobre pare miesiecy temu. Zgoda miala, byc a nie ma jej do dnia dzisiejszego. Zgode musi wyrazic Francuski oddzial Renault i jakos nikt sie z tym nie spieszy. I nie jest to 2-3 tygodnie, a raczej temrmin blizej nieokreslony. Drugą sprawa jest to, ze wcale nie musza wyrazac zgody na uzywanie wlasnego logo, ktore DODATKOWO zostalo przez nas przerobione :roll:
Moje stanowisko jest wiec takie, aby dac sobie spokoj ze starym logo :!: Nie po to byly tworzone nowe loga i wlozony wysilek kilku osob, aby teraz powrocic do pierwotnej wersji. Jak dla mnie nie ma to wogule sensu. Jezeli mam decydowac, to zwycieza logo Lupo z 16 glosami :idea: Mam nadzieje ze Lupo jako autor wyrazi zgode na jego upublicznienie oraz zechce dopracowac je graficznie i przedstawi nam wersje finalna. Druga tura mija sie z celem, bo takim dzialaniem logo bedziemy wybierac do przyszlorocznych swiat :-/


Zgoda - ja wcale nie jestem jakimś zwolennikiem starego logo - ale ktoś przespał sprawę dopuszczając do głosowania na to logo.

Najwięcej głosów otrzymał Lech, ale prezydentem zostaje Donald, który był drugi. :mrgreen:
 
Marcin 
Administrator



Marka: Opel
Model: Astra
Silnik: 1.6 CDTI
Rocznik: 2016
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-12-23, 00:46   

wox napisał/a:

Najwięcej głosów otrzymał Lech, ale prezydentem zostaje Donald, który był drugi. :mrgreen:

Jezeli chcesz mozesz to interpretowac w taki sposob ;-) Po prostu stare logo nie powinno byc brane pod uwage przy wyborze NOWEGO, bo mija sie to z celem calego przedsiewziecia. Celem nie bylo potwierdzenie, jak wielu zwolennikow wsrod forumowiczow ma stary znaczek, a wybor calkowicie NOWEGO logo.

W zwiazku z powyzszym oglaszam, ze zwyciezyl projekt nr 5

Gratulacje dla kolegi Lupo!

Tym wlasnie akcentem chcialbym zakonczyc temat logo, bo naprawde dalsze dyskusje na ten temat tylko odwlekaja jego wybor, a tym samym wyrob naklejek i innych gadzetow ;-) Mysle, ze nie oto w tym wszystkim chodzi, wiec temat uwazam za zamkniety :!:
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-23, 01:07   

Roma locuta, causa finita...

...ale ponieważ przyczyniłem się trochę do całego zamieszania, to jeszcze dokończę (:

Za dopuszczenie do powstania niektórych błędów biorę pełną odpowiedzialność i oczywiście za nie przepraszam, ale przede wszystkim

niniejszym bardzo serdecznie dziękuję wszystkim,
którzy wzięli udział w dyskusji i głosowaniu,
a także Lupo za naprawdę świetny pomysł!



Natomiast już wszystkim użytkownikom zalecam wymuszone odświeżenie głównej strony forum (np w Firefoxie i innych Mozillach: przytrzymać klawisz ALT i kliknąć w ikonę "odśwież" przeglądarki) (:

A skoro temat zamknięty, to zamykam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne