Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: laisar
2012-02-08, 14:51
zakup nowego DD - przymiarka :)
Autor Wiadomość
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-02-11, 21:40   

mud maX napisał/a:
Jeśli chcesz kupić Dustera, to zadbaj żeby żona nie ubrudziła się o wystający próg :lol:

w ogóle to zanim nauczycie się wysiadać,zalecana jest jazda w krótkich spodenkach
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-05, 08:22   

Podzielę się dotychczasowymi wrażeniami z negocjacji :-D
Byłem ostatnio na jeździe próbnej i powiem Wam, że czułem się trochę jak w epoce minionego ustroju politycznego :mrgreen:
Widać gołym okiem, że popyt, a nawet mała histeria na tle Dustera jest. Zupełnie jak kiedyś z powodu nowej pralki lub lodówki (komitety kolejkowe itd).
Jazda próbna trwała 15 minut, przy czym ja wchodziłem do auta w momencie, jak małżeństwo przede mną właśnie zdawało kluczyki. Ze mną zabrał się jako pasażer pan, który już nie mógł się doczekać jazdy (nie miałem serca odmówić), a za nami ustawiła się już kolejka kolejnych kilku osób, które podekscytowane przestępowały z nogi na nogę :-D
A mówią, że w segmencie nowych aut jest stagnacja :mrgreen:
Sprzedawcy Dustera mają świadomość tego zainteresowania i dlatego ciężko się negocjuje.
Na razie mam dwie oferty, gdzie można ugrać 1000 zł upustu (z tytułu zostawienia swojego auta w rozliczeniu), dywaniki do wyboru (niski/wysoki brzeg - jak kto woli) i montaż własnych akcesoriów gratis. Plus wynegocjowałem kwotę odkupu auta wyższą od zaproponowanej.
No i obietnica, że jeśli przyjdę z atrakcyjniejszą ofertą na piśmie to mam szansę ugrać więcej.
Same wrażenia z jazdy ok, ale było krótko i duży ruch na drodze.
Za tydzień mam jazdę próbną w innym miejscu i może będzie spokojniej :-D
Dowiedziałem się przy okazji, że aktualnie zamawiane Dustery przyjdą już z nowym radiem (cena nadal 1500 zł), które będzie różniło się tym od dotychczasowego, że otrzyma bluetooth i USB (reszta ta sama i głośniki te same). Mnie to akurat nie przekonuje, ale może komuś się taka wiadomość przyda.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
maurycy 



Marka: prawie Dacia
Model: prawie Duster
Silnik: 1,6
Rocznik: Jeszcze w Rumunii
Wersja: Laureate
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 13
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2012-03-05, 12:41   

Targuj się chłopie ile wlezie....nikt Ci łaski nie robi,nawet jak jest taki popyt na Dustery...Ja do mojego dostałem dywaniki, radio z głośnikami i alarm za pół ceny...nic nie ma odgórnie ustalone więc wszystko zależy od naszych negocjacji...aha zapomniałem dodać że zamawiając samochód byłem z żoną...a ona to ma siłę "persfazji"...
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-03-05, 14:08   

moim zdaniem radio za 1500 PLN nawet z bluetooth i USB nie jest warte tej ceny - faktem jest,że jeśli je zamówisz, to są od razu głośniki i prawdopodobnie sterownik przy kolumnie kierownicy. Decyzję musisz podjąć sam - niektórzy oferują gratis w postaci radia i czasem głośników ale nie silą się na urządzenia z wyższej półki. Zresztą, czy to ważne? W cenie 350-400 zł są radia z AUX I USB, o 100-150 drożej + bluetooth.Dywaniki to standard i łąski nie robią - sugeruję wybrać gumowe koryta głębokie- mniej sprzątania. Jesteś w tej dobrej sytuacji,że kilka salonów masz w okolicy. Warto pojeździć po nich przed podpisaniem zamówienia, po wpłaceniu zaliczki już nic nie utargujesz.
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2012-03-05, 14:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-07, 13:12   

Czy Wy też mieliście takie krótkie jazdy próbne? Po 15 minut po ustalonej trasie? Bo z tego co mi piszą z salonów, to widzę, że to szersza praktyka :mrgreen: Jak fiata brałem, to mogłem nim spokojnie przez cały weekend śmigać. A nawet ze 3-4 dni, bo jeszcze załatwiałem jakieś sprawy :-D
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-07, 13:27   

dystrykt9 napisał/a:
Czy Wy też mieliście takie krótkie jazdy próbne?

Ja zauważyłem, że praktyka jest różna - uznaniowa, na oko sprzedawcy (czy klient dobrze rokuje) oraz oczywiście w miarę wolnych terminów (można czasem dostać auto na weekend).
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-07, 13:43   

laisar napisał/a:
dystrykt9 napisał/a:
Czy Wy też mieliście takie krótkie jazdy próbne?

Ja zauważyłem, że praktyka jest różna - uznaniowa, na oko sprzedawcy (czy klient dobrze rokuje) oraz oczywiście w miarę wolnych terminów (można czasem dostać auto na weekend).

Laisar dobrze prawi jak się dobrze zakręcisz to masz szanse nawet na weekend (mnie się udawało :lol: )
Ostatnio zmieniony przez Seal 2012-03-07, 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-03-07, 15:35   

mają zwykle po jednym aucie na jazdy próbne i sporo chętnych, więc pewnie i to wpływa na czas ujeżdżania. Jeżdżąc w Lublinie nikt mnie specjalnie nie poganiał. Sądzę,że pół godziny jazdy po różnych nawierzchniach i w różnych warunkach ruchu daje już jaki taki obraz całości. Wypożyczenie auta na cały weekend byłoby sporym luksusem :-P
 
TD Pedro 



Marka: Dacia
Model: Duster 4WD
Silnik: 1,6 16V + LPG
Rocznik: 2010
Wersja: Laureate 5 os.
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 3457
Skąd: RP
Wysłany: 2012-03-07, 22:35   

ja odbyłem dwie jazdy próbne (a co... :-P )... :-)
 
mrówa 


Marka: Dacia
Model: Sandero
Silnik: 1,4 MPI
Rocznik: 2010
Wersja: Arctica 5 os.
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 710
Skąd: RP
Wysłany: 2012-03-08, 09:55   

U mnie żadnego limitu nie określano, sama stwierdziłam kiedy "już wystarczy" ;)
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-09, 07:12   

Rozmawiałem wczoraj z bardzo sympatycznym panem z Renault na Puławskiej i na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że z tą osobą warto rozmawiać :-D
Mam m.in. obiecanego Dustera do wypożyczenia na weekend (od 15.00 w sobotę do poniedziałku rano), więc skorzystam najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.
Warto przyjść na rozmowę, kiedy nie ma innych klientów (trudne :-D ), żeby na spokojnie omówić różne rzeczy i nurtujące nas wątpliwości.
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-09, 09:13   

Nowidzisz z POS można się dogadać :lol:
Baw się dobrze :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Seal 2012-03-09, 09:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-09, 09:57   

Seal napisał/a:
Nowidzisz z POS można się dogadać :lol:
Baw się dobrze :mrgreen:

Dzięki :-D jak pojeżdżę dłużej to opiszę Wam wrażenia :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-21, 22:30   

No i stało się... :-D
Pojeździłem w weekend Dusterem-demo, tak jak zaplanowałem. Sprawdziłem go na trasie, w mieście, a także przejechałem się do lasu(drogi udostępnione dla ruchu kołowego :-) ), gdzie miałem okazję włączać 4x4 w pozycji LOCK.
4x4 sprawdziło się w podjeździe pod dość stromą, mocno piaszczystą górę, chociaż najpierw próbowałem tylko nacierać z napędem 4x2 i też dawał nieźle radę. Dodatkowo w lesie podwozie sprawdzałem na dużych koleinach, zagłębieniach i sporym wiosennym błocie. Zanotowałem wtedy uślizg i buksowanie w wariancie 4x2 i też przełączyłem na 4x4, co poskutkowało natychmiastowym wyprowadzeniem auta z błota.
Mówiąc krótko - auto prowadziło się pewnie i wygodnie. Nie musiałem się obawiać, że gdzieś nie wjadę lub o coś zahaczę, tak jak w Punciaku.
Pozycja za kierownicą jest wysoka i daje to o wiele lepszą widoczność na drodze. Do tego duży prześwit prowokuje do zbaczania z asfaltu (nawet, gdyby mieć tylko 4x2) :-P
Przestrzeń bagażowa jest ogromna, w porównaniu z Fiatem (Duster 4x2 - 475l, a Grande Punto - 275l).
Jedyne, co Dusterowi wychodzi gorzej to dynamika przy wyprzedzaniu na szosie w porównaniu z Punto. Musi się rozbujać i potrzebuje przestrzeni. Ale nie da się ukryć, że jest to samochód masywniejszy, o większym oporze powietrza. Stanowczo nie ścigacz, jeśli ktoś takiego by szukał w tym modelu :mrgreen:
Trzeba się też przyzwyczaić do konieczności przekręcania świateł każdorazowo przy ruszaniu Dusterem (w Punto nie muszę o tym pamiętać - auto odcina światła przy wyłączaniu silnika i włącza po przekręceniu klucza w stacyjce).
To chyba tyle na szybko. Jak coś wpadnie do głowy to dodam :-D
W każdym razie po udanym weekendzie z Dusterem, wielu mailach z dealerami i wizytach w różnych salonach w kilku miastach, zdecydowałem się zamówić to auto :mrgreen:
Mam na razie opcję Ambiance 4x2 benzyna, kolor Szary Bazalt, ale myślę jeszcze nad Laureate i ewentualnie kolorem Brąz Cajou (to w sumie bardziej sugestie żony :-D ). Zostaje mi tydzień na ewentualną korektę umowy.
W tym miejscu chciałbym polecić dealerów, z którymi rozmawiałem najdłużej i którzy zaproponowali najciekawsze oferty. O tych ofertach w ogóle warto było rozmawiać, ponieważ wychodziły poza standardowe dywaniki. Czasem z rozmowy wychodziło, że Duster dobrze się sprzedaje i trudno oczekiwać cudów, chociaż żaden z tych sprzedawców nie rozmawiał ze mną w tonie "albo Pan bierze co daję albo nie, bo i tak sprzedam". Wszyscy w miarę wzajemnych rozmów byli w stanie w jakiś sposób zmodyfikować ofertę i wyjść naprzeciw klientowi.
Za taki wstęp chyba jeszcze powinienem się zgłosić po jakiś gadżet... :mrgreen:
Wymienione salony to (przypadkowa kolejność):
Zięba - Katowice
Chróścicki - Siedlce
Puławska - Warszawa
Nazaruk - Lublin.
Warto poświęcić czas na dłuższą wymianę korespondencji z tymi salonami, rzeczowo i po ludzku rozmawiać o swoich oczekiwaniach, a jeśli ktoś mieszka gdzieś w pobliżu lub ma po prostu czas - wybrać się w te miejsca osobiście. Najlepiej gdy obie strony poznają się twarzą w twarz :-D
Ze wszystkich miejsc, do których cokolwiek wysłałem i otrzymałem jakąkolwiek odpowiedź, zawiodłem się jedynie na salonie Karasiewicza z Radomia. Tam, mimo kilku maili, było okrągłe "zero" odzewu, co dziwi, patrząc na bardzo wysoki ranking tego sprzedawcy w ubiegłorocznym ogólnopolskim teście salonów Auto Świata. Widać ewidentnie, że test nie brał pod uwagę jakości kontaktu elektronicznego, co w XXI wieku jest podstawą. Jest to zarazem podpowiedź dla testerów Auto Świata, co uwzględnić w teście tegorocznym... :mrgreen:
Wśród gratisów, które ja wynegocjowałem są dywaniki (a jakże :-P ), chlapacze, ochrony nadkoli, promocyjna cena salonowa na listwy boczne drzwi (dużo niższa niż katalogowa) i 1000 zł upustu za zostawienie swego auta w rozliczeniu.
Dostałem też nienajgorszą cenę za swojego dobrze utrzymanego, bezwypadkowego Punciaka, chociaż będę nim jeszcze musiał jeździć do odbioru Dustera, ponieważ auto jest w rodzinie niezbędne (termin odbioru mam ustalony na 1.06.2012). Mam nadzieję, że cena zostanie utrzymana przy wymianie Punto-Duster (to tylko 2 miesiące z hakiem). Jeśli nie sprzedam go trochę wcześniej poza salonem, to sprawdzę rozliczenie "na żywo" i dam Wam znać :-D
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
_Marcin_ 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16v
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 31 Gru 2011
Posty: 154
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2012-03-21, 22:56   

No cóż, pozostało pogratulować koledze i życzyć cierpliwości w oczekiwaniu :-D
_________________
"Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze." A. Einstein

 
laisar 
Moderator



Marka: Dacia
Model: Logan MCV
Silnik: 1.6 MPI
Rocznik: 2007
Wersja: Laureate 7 os.
Pomógł: 417 razy
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 18024
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-21, 22:56   

Gratulacje - i dużo cierpliwości... (;


dystrykt9 napisał/a:
Jedyne, co Dusterowi wychodzi gorzej to dynamika przy wyprzedzaniu na szosie w porównaniu z Punto

Nie chce mi się kopać po danych technicznych (zwłaszcza że niewiele danych podałeś nt punto), ale istnieją także 2 czynniki pozamerytoryczne:

1) subiektywne odczucie - przy innym układzie karoserii, zawieszenia, silnika itd czasem się okazuje, że mimo bardzo zbliżonych obiektywnych wartości przyśpieszania (a nawet lepszych!) wydaje się, że dynamika jest gorsza, bo człowiek jest przyzwyczajony do innych wrażeń;

2) sposób prowadzenia - wszystkie auta z jednej strony są w sumie dość podobne, ale z drugiej, w szczegółach użytkowania, odczuwalnie się jednak różnią: inaczej reagują na wciśnięcie pedału gazu, ociupinkę w innym momencie jest najlepiej zmieniać biegi czy puszczać sprzęgło. (Albo taki myk, że silnik jest głośniejszy niż w poprzednim aucie i podświadomie unikamy kręcenia go w rejony, gdzie faktycznie ciągnie najlepiej). I zazwyczaj sobie tego nie uświadamiamy, ale wszystko to jednak jest wdrukowane w odruchy kierowcy - i po przesiadce do innego auta (zwłaszcza krótkiej, jak właśnie na jazdach testowych, choćby trwały weekend), może to powodować niejaką nieścisłość we wrażeniach...


Zupełnie możliwe zatem, że masz 100% racji i duster faktycznie jest mniej dynamiczny od punciaka - ale wcale nie musi to być też prawdziwa prawda, warto więc to sobie kiedyś sprawdzić,w ramach łączenia przyjemnego ("nowa zabawka!") z pożytecznym ("nauka obsługi") [;
 
Seal 


Marka: Dacia
Model: Duster 4X2
Silnik: 1,5 dCI 110 KM
Rocznik: 2011
Wersja: Laureate
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 846
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-21, 23:12   

Laisar kolega jeździł wersją 4X4 a tam inna skrzynka jest więc może miał takie wrażenia ;-)
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-03-21, 23:55   

zrobiłem tą wersją już ponad 1300 km więc co nieco już o niej wiem. Za tzw brak dynamiki "winę" ponosi wyłącznie specyficzne zestopniowanie skrzyni biegów. Jeśli mozolnie zaczynając od jedynki będziemy wrzucać kolejne to rzeczywiście sensacji nie ma. Jednak wystarczy (w sprzyjających okolicznościach) wrzucić dwójkę, dobrze dokręcić silnik (np do 4 000) a potem czwórka i szóstka. I mamy zupełnie inną rzeczywistość :-) Tylko w zasadzie po co? Jak już to nieraz zauważono - Duster to nie jest auto na wyścigi autostradowe. Jego zalety doceniamy na co dzień na krawężnikach, dziurawych asfaltach, szutrowych wyboistych dojazdówkach, stromych podjazdach itp. Do tego został wymyślony ;-)
Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2012-03-22, 06:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-22, 06:29   

laisar napisał/a:


(...) istnieją także 2 czynniki pozamerytoryczne:

1) subiektywne odczucie (...)

2) sposób prowadzenia (...)


Zupełnie możliwe zatem, że masz 100% racji i duster faktycznie jest mniej dynamiczny od punciaka - ale wcale nie musi to być też prawdziwa prawda, warto więc to sobie kiedyś sprawdzić (...)


Zgadzam sie laisar i gdy juz bede ujezdzal swojego dustera, to wtedy bede mogl wiecej powiedziec. :-D Obawiam sie tez jednak,ze wowczas dojdzie do sytuacji odwrotnej. Tak sie zaangazuje w to auto,ze bede twierdzil,iz nie ma mozliwosci,aby mialo gorsza dynamike od jakiegokolwiek znanego mi pojazdu :-P
Malo tego - upre sie,ze nigdy nie twierdzilem inaczej i z poswieceniem bede tego stanowiska bronil :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
dystrykt9 



Marka: Dacia
Model: Duster 4x2
Silnik: 1.6 16V 105KM
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 579
Skąd: okolice Warszawy
Wysłany: 2012-03-22, 06:37   

Z ta cierpliwoscia to macie swieta racje. Musze gdzies w sobie znalezc jej poklady :-D
Ledwo zamowilem auto,a juz tak cholernie mi sie dluzy... :mrgreen:
_________________
Poszło dobrze. Jest duster... :)
duster dystrykta - dystrykt dustera
Mój kanał na YT - filmy z wypraw DKPL
 
marcinoz76 



Marka: Dacia
Model: Duster -Draconia
Silnik: 1.6 v16 105 4x4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-23, 22:08   

Witajcie,

jeśli chodzi o salony w Warszawie to polecam z całą odpowiedzialnością ten na modlińskiej 154 B i świetnego Pana Karola. Podpisywałem umowę w lutym na Dustera Laureate 4x4 z fabrycznym auto alarmem. Dostałem montaż radia( które zakupię) gratis i ..upust cenowy 2000 zł!Dziś pojechałem domówić asr/esp, alusy( są zajebiste[:) i czujnik parkowania...i dostałem w gratisie jeszcze dywaniki [: Naprawdę polecam -miło, profesjonalnie i frontem do klienta!
_________________
Who you gonna call? GhostDuster!
 
benny86 


Marka: Chevy
Model: Aveo
Silnik: 1.2
Rocznik: 2009
Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 2944
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-03-23, 22:11   

marcinoz76 napisał/a:
dostałem w gratisie jeszcze dywaniki

dywaniki to chyba taki "sztandarowy" gratis, ale ogólnie oferte świetną Ci dali
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-03-23, 22:59   

radzę wybrać głębokie "offroadowe" koryta (są różne) - mniej sprzątania
 
marcinoz76 



Marka: Dacia
Model: Duster -Draconia
Silnik: 1.6 v16 105 4x4
Rocznik: 2012
Wersja: Laureate
Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-23, 23:08   

Uppps, nie zapytałem, ale mam nadzieję że może pokażą choć ze dwa modele...
_________________
Who you gonna call? GhostDuster!
 
Dar1962 



Marka: była Dacia
Model: był Duster 4x4 szary bazalt
Silnik: był 1,6 16v
Rocznik: był 2012
Wersja: Laureate Plus
Pomógł: 53 razy
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 3865
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2012-03-23, 23:19   

są dwa rodzaje gumowych - płytkie i głębokie i dwa rodzaje tekstylnych - z tych ostatnich od razu zrezygnowałem, bo takie dywaniki to do limuzyny - Duster to auto dla twardzieli i ma nie bać się błota :-P

miejsce kierownika.JPG
to są głębokie - ok 5 cm boczki - mają taki charakterystyczny wzorek ryflowanej blachy
Plik ściągnięto 190 raz(y) 143,31 KB

Ostatnio zmieniony przez Dar1962 2012-03-23, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne