Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT
Znalezionych wyników: 1342
DACIA Klub Polska
Autor Wiadomość
  Temat: Cześć wszyskim
Ajgor

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 10672

PostForum: Powitania   Wysłany: 2024-05-26, 20:31   Temat: Cześć wszyskim
Cześć!
  Temat: DUSTER kolejno odlicz!!!
Ajgor

Odpowiedzi: 317
Wyświetleń: 442189

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2024-04-22, 12:32   Temat: DUSTER kolejno odlicz!!!
302
Duster Eco-G 100 Extreme 2023
  Temat: Jam jest nowy!
Ajgor

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8866

PostForum: Powitania   Wysłany: 2024-04-21, 23:03   Temat: Jam jest nowy!
Cześć!
  Temat: Nadejszła wiekopomna chwila !!!
Ajgor

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 104107

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2024-03-23, 18:27   Temat: Nadejszła wiekopomna chwila !!!
Całkowity koszt, to 93 tysiące. W tym za 99 złotych, gwarancja pięcioletnia z darmowymi przeglądami.(bez opłaty za oleje, filtry)
  Temat: Nadejszła wiekopomna chwila !!!
Ajgor

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 104107

PostForum: Galeria naszych samochodów   Wysłany: 2024-03-21, 00:20   Temat: Nadejszła wiekopomna chwila !!!
Witam Was ponownie!
Trochę czasu minęło od ostatniej mojej wizyty...
Duster uległ destrukcji w 2022. Przy prędkości 30/h wjechałem w tył innego , ostro hamującego auta. Wg. AC, koszt naprawy przekroczyłby 80/% wartości samochodu. Szkoda całkowita. Nawet poduszki się nie otwarły...
Do rzeczy. Jutro, a w sumie już dziś, odbieram Dustera II ECO-G 100 w wersji Extreme.
  Temat: Fabryczny LPG
Ajgor

Odpowiedzi: 2453
Wyświetleń: 1714759

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2020-06-28, 12:56   Temat: Fabryczny LPG
Porównuję w podobnych warunkach atmosferycznych. Nie mam żadnej apki na telefon mierzącej temperaturę, ale wg. zapewnień gazownika temperatura jest ta sama ( moja nowa instalacja też jest Landi )
  Temat: Fabryczny LPG
Ajgor

Odpowiedzi: 2453
Wyświetleń: 1714759

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2020-06-26, 23:15   Temat: Fabryczny LPG
Po 120000 padły wtryski fabrycznej instalacji. Do tego wymiana filtrów, czyszczenie iglicy, podpięcie pod komputer wg. ASO 2600 zł. Wczoraj odciąłem pępowinę, za 2400 zł. wymiana instalacji. Został tylko zbiornik. Odczucia po wymianie? Szybsze (ok 600 m ) przełączenie na gaz. przełączenie bezobjawowe.
  Temat: Uszanowanko!
Ajgor

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4906

PostForum: Powitania   Wysłany: 2020-06-26, 23:00   Temat: Uszanowanko!
Cześć! :->
  Temat: Witajcie
Ajgor

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 10159

PostForum: Powitania   Wysłany: 2019-10-20, 20:40   Temat: Witajcie
Cześć! :-)
  Temat: Powitać
Ajgor

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4360

PostForum: Powitania   Wysłany: 2019-01-27, 22:24   Temat: Powitać
Cześć!
  Temat: Cześć!
Ajgor

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3763

PostForum: Powitania   Wysłany: 2019-01-27, 22:23   Temat: Cześć!
Witaj w klubie!!! :-)
  Temat: Witam :-)
Ajgor

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5461

PostForum: Powitania   Wysłany: 2019-01-27, 22:14   Temat: Witam :-)
Witaj !
  Temat: Czołem
Ajgor

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5197

PostForum: Powitania   Wysłany: 2018-11-02, 21:26   Temat: Czołem
Cześć ! :-)
  Temat: Dzień dobry!
Ajgor

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5182

PostForum: Powitania   Wysłany: 2018-04-06, 18:27   Temat: Dzień dobry!
Witaj!!! :-)
  Temat: Muchowiec kwiecień 2018 godz 15:00
Ajgor

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11113

PostForum: Spotkania, imprezy, wyprawy   Wysłany: 2018-04-06, 18:25   Temat: Muchowiec kwiecień 2018 godz 15:00
Ja też jutro pracuję... :-(
  Temat: Witam
Ajgor

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4447

PostForum: Powitania   Wysłany: 2018-02-04, 23:13   Temat: Witam
Cześć! :-)
  Temat: nagle zaczął ściągać
Ajgor

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9889

PostForum: Dział techniczny   Wysłany: 2018-02-04, 21:32   Temat: nagle zaczął ściągać
Zbrojenie którejś z opon nie strzeliło?
  Temat: TOP 20/30 segmentu crossover/SUV na rynku polskim
Ajgor

Odpowiedzi: 271
Wyświetleń: 361129

PostForum: Przegląd mediów o Dacii   Wysłany: 2017-12-01, 16:22   Temat: TOP 20/30 segmentu crossover/SUV na rynku polskim
ken-wawa napisał/a:
nie rozumiem zachwytów nad Qashqai.


Zawsze to większy prestiż niż Duster! :mrgreen:
  Temat: Katowice - Muchowiec 23.09.2017 godz. 15:00
Ajgor

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20998

PostForum: Spotkania, imprezy, wyprawy   Wysłany: 2017-09-23, 20:47   Temat: Katowice - Muchowiec 23.09.2017 godz. 15:00
Dzięki za mile spędzony czas. Kawy Markowi nie musiałem postawić, a nawet udało mi się rozlać Arcziemu! :-P
  Temat: siemka
Ajgor

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3706

PostForum: Powitania   Wysłany: 2017-09-22, 21:16   Temat: siemka
Cześć! :-)
  Temat: Katowice - Muchowiec 23.09.2017 godz. 15:00
Ajgor

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20998

PostForum: Spotkania, imprezy, wyprawy   Wysłany: 2017-09-22, 21:15   Temat: Katowice - Muchowiec 23.09.2017 godz. 15:00
Jak nie będzie padało o 15.00 masz u mnie kawę! :-D
  Temat: Katowice - Muchowiec 23.09.2017 godz. 15:00
Ajgor

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 20998

PostForum: Spotkania, imprezy, wyprawy   Wysłany: 2017-09-20, 20:44   Temat: Katowice - Muchowiec 23.09.2017 godz. 15:00
Jak będzie padało, to nie trzeba auta pucować! :-P
  Temat: Cześć!
Ajgor

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5215

PostForum: Powitania   Wysłany: 2017-09-20, 20:42   Temat: Cześć!
Cześć! :-)
  Temat: Witam wszystkich !
Ajgor

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4816

PostForum: Powitania   Wysłany: 2017-09-20, 20:41   Temat: Witam wszystkich !
Witaj! :-)
  Temat: Klimatyzacja zamknięty/otwarty obieg powietrza
Ajgor

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 53965

PostForum: Technika jazdy   Wysłany: 2017-09-17, 14:14   Temat: Klimatyzacja zamknięty/otwarty obieg powietrza
Gdzieś wyczytałem, że przy uruchomieniu klimy wytwarzają się jakieś lotne związki szkodliwego benzonu, czy czegoś podobnego, i w pierwszych minutach okna powinny być uchylone.
 
Strona 1 z 54
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne