Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

DACIA Klub Polska  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

 Ogłoszenie 
JEDNA SPRAWA = JEDEN TEMAT

Poprzedni temat :: Następny temat
Radio po naprawie nieskonfigurowane Media nav evolution
Autor Wiadomość
Maniiii 
Zielony listek


Marka: Dacia
Model: Duster
Silnik: 1.0 TCE
Rocznik: 2020
Wersja: Celebration
Dołączył: 02 Wrz 2025
Posty: 3
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2026-05-22, 10:19   Radio po naprawie nieskonfigurowane Media nav evolution

Cześć,
Posiadam Dacię Duster II Celebration z 2020 roku. Miałem problem z radiem – wyświetlał się komunikat:
„system not configured. Please connect diag tool”.
Radio zostało naprawione i obecnie działa, ale niestety pojawiło się sporo innych problemów:

brak działania kamer 360°
podczas cofania nie włącza się tylna kamera
nie działają przyciski na kierownicy
nie wyświetla się temperatura
brak synchronizacji godziny radia z komputerem pokładowym
po połączeniu telefonu przez Bluetooth nie działa zestaw głośnomówiący
radio nie wyłącza się po zamknięciu samochodu (gra cały czas)

Czy ktoś wie, jak to naprawić lub poprawnie skonfigurować?
Dodam, że radio uszkodziłem z własnej winy, ale przed tą sytuacją wszystko działało bez zarzutu.
Z góry dzięki za pomoc!
 
Dymek 



Marka: DACIA
Model: Sandero Stepway
Silnik: TCe 90
Rocznik: XII 2017
Wersja: Outdoor
Pomógł: 122 razy
Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 4172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2026-05-22, 13:35   

Wygląda, że radio ma wiele nieskonfigurowanych ustawień- po przywróceniu ze stanu "system not configured" trzeba sporo opcji poustawiać "pod konkretny model" samochodu.
Większość uda się pewnie zrobić po wejściu w serwisowy "Micom Test" a jeśli nie, to tylko przez Multimedia CAN.
Opisy mamy na forum, są też na stronach GoDuster- poszukaj. Zresztą w Micom Test przecież już byłeś i stąd cały problem... może lepiej oddaj komuś, kto znowu nie ucegli sprzętu?
Ostatnio zmieniony przez Dymek 2026-05-22, 13:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne